Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hayvansever Motorcular Grubu

Motovento
    REKLAM ALANI
    turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Bizimde Boncuk'umuz var.Köpekler saldırırken halâ onları dost zannedip ellerinden zor kurtardık.1-2 gün besleyip salarız diye evimize aldık ama sonradan kıyamadık.Sonradan sahiplenmek için biri kapımıza kadar geldi ama vermeye kıyamadık.O artık ailemizden biri,kimliği aşıları herşey tamam

Maşallah demeyi unutmayın haaa
    vader, abeciMotoru ve selsa bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-25
    Cok sapsik biseye benziyor bu yahu çok tatli... Masallah
    turkish39 bunu beğendi.

vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    Şirinlikten yıkılıyor hayvan, çok tatlı bir kedi.

Ben de kedi hastasıyım, evde besliyorum bir tane, ayrıca "apartmanımızın" kedisi de var; kapı önünde, garajda benim motorun üstünde falan takılıyor

Saygılarımla.
    turkish39 bunu beğendi.
    Tecrübe, limitlerini bilmektir.

40yapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Yanımda yağmurluk taşımam ama mutlaka 3-5 kiloluk mama taşırım. Zira açlıktan ölmek üzere olan bir hayvanın mamaya olan ihtiyacının benim yağmurluğa olan ihtiyacımdan daha öncelikli olduğunu bilirim. Her gittiğim yerde, özellikle de orman yollarında, açlıktan kendileri yola vurmuş köpçükler bulurum. Birçoğuyla ahbap olmuşumdur, sorsanız söylerler. Sevgililer günümde 5 çuval mama alıp barınağa yolladım. Yılbaşında da yapmıştım. Her özel günde aynısını yapmaya çalışıyorum. Okulda baktığım kedileri ve Evdeki 4 köpcüğü saymıyorum bile. Evet, galiba ben de bu gurubun doğal üyesiyim

Hatta ilk somut öneri de benden gelsin. Bir gönüllü projesi başlatmayı düşünüyorum ve gönüllü arkadaşlara ihtiyacım var. Şöyle ki;

Yurt dışında çokca yapılıyor. Gidilen her bir kilometre için bir sponsor belirli bir ücret karşılığında sponsorluk desteği veriyor. Hatta bunun telefon için uygulamaları vs bile var. Bu işlerden anlayan bir arkadaş varsa bu konuda çok hevesli ve istekliyim, bunu daha da somutlaştırabiliriz.
    Misal; uygulamayı açsak, 250 km yol yapsak. Sonra da listedeki sponsorlardan birini anarak twitter'da veya facebookta bunu otomatik olarak paylaşsak, reklamlarını yapmış olsak. "X firması sponsorluğunda 250 km yol yaptım. Y barınağına yapacağı mama yardımı ve her türlü desteği için X'e teşekkür ederim" desek. Bunun karşılığında o sponsor şirket de 250 km için misal 250 gram mamayı yine listedeki barınaklardan birine gönderse?!

Teknik ve teknolojik alt yapısını sağlayacak bir arkadaş çıkarsa eğer, sivil toplum kuruluşlarıyla gerekli temaslarda bulunmayı, sponsorluk sözleşmelerini hazırlamayı, bir şekilde basında, sosyal medyada tanıtımını yaptırmayı da üstlenirim. Eminim sponsor bulmayı ve belki de sponsor olmayı üstlenecek arkadaşlar da çıkar.

Belli mi olur, bir de baktın ki son derece keyif aldığın o yolculuğun sonrasında çok uzaklardaki bir köpcüğün karnının doymasını sağladın. Neden olmasın

Sağlıcakla kalın,

PS: Ben ciddiyim gençler!
    turkish39 bunu beğendi.

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı suato21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    link yanlış olmuş..

Buda benim dostum,ismi dişlek kızım koydu ismini..

http://img845.imageshack.us/img845/7026/8y3w.jpg
    Benimde sincabım var 2 3 tane köyde evimin yanından ayrılmazlar.

Yalnız bir tanesi deli, ikinci katta damlalığın altındaki kuşları yakalamaya çalışıyordu bir tanesi, kuş fırladı kaçtı peşinden atlamasın mı, önce kuş geçti pencerenin önünden sonra sincap uçarak geçti, ben koptum
    turkish39 bunu beğendi.
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bizim de bir tane İran Çinçila cinsi kedimiz var.İsmi Mia.Şu anda 2 yaşında 2 aylıkken ailemize katıldı.Kendisinden resimleriyle beraber ilerleyen günlerde burada bolca bahsedeceğim.

Buna ek olarak bir kaç hafta önce sokakta oynayan çocukların elinden kurtardığımız ve bütün aramalara rağmen annelerini bulamadığımız iki adet yavru kedi var.Anneleri ortaya çıkmayınca bizde kıyamadık en azından kendi başlarının çaresine bakacak kadar büyüyene kadar evde bakmaya karar verdik.Doğru mu yaptık yanlış mı yaptık bilmiyorum.

Sağ olsunlar aile terbiyesi almamış güzide mahallemizin sevgi pıtırcığı çocukları (Aslında bu çocukları çok iyi tanımlayan 3 harfli bir kelime var.)bu hayvanları büyük ihtimalle anneleri yokken yuvalarından almışlar,oyuncak gibi oynamışlar ve biraz hırpalamışlar.İlk geldiklerinde kemikleri sayılıyordu ve aşırı derecede durgun ve korkmuş durumdaydılar.Şu anda sağlık durumları yerinde ve gayet hareketliler hatta biraz fazla haraketliler sanki. Kuru yaş mama ne bulurlarsa yiyorlar.Hatta geçen gün bir tanesi elimdeki pizzaya bir uçan pati attı,yere düşen pizzayı afiyetle mideye indirdiler.

Bu küçük arkadaşları evlat edinmeye niyeti olan varsa benimle özelden temasa geçebilir.

tanertc ve turkish39 bunu beğendiler.

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Saat akşam 6 da kuşum kaçtı ya la
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    bu konu bana çok ters...
    kukuleta ve Zuzuuw bunu beğendiler.

important22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tanertc ve turkish39 bunu beğendiler.
    | 500px.com/Arranger | Youtube.com/channel/UCpMYGwzlf5cTevF5uVbXWeg/videos | Flickr.com/photos/132925453@N03 |

İş yerimde beslediğim kedilerimi yaklaşık 2 hafta önce trafikteki hız tutkunu magandalar yüzünden kaybettim. Yerimi elbette ayırıyorum ama fotoğraflarını eklemeyi de uygun görmedim, üzücü.

Naked150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks-150-Naked
    1 hafta önce köpek kurtardım yavru kafası toprağın altına sıkısmıstı bir kamyon toprak kazdım gözü filan patlamıstı belediyeyi aradım aldılar ameliyat filan olduğnu duydum daha fazla bilmiyorum yazmakistedim
    turkish39 bunu beğendi.
    Yaşamın Gizini Kendinin İzini Sürmek Güzel...

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Konu şenlensin yav

Maşallah demeyi unutmayın
    Thracian, dejavoo, ttan ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Bunlarda benim çiftlikten..

Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

ishan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 2009 600 silwerring
    1 mahalleye taşınırken ilk bakılan yer 4 ayaklı canlılar olmalı
    .şayet onlar insanlardan kaçıyorlarsa o mahalleye taşınmayın .yok şayet insancıl davranıyorlarsa hiç düşünmeden taşının çünkü orada yani mahallede insancıl insan yaşıyor demektir
    turkish39, metinkilic ve escape0813 bunu beğendiler.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    insan sevme hayvan sev demiş atalarımız. doğru mu bilemem
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

osmanico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Tavşan besliyorum. Tüm hayvanları çok seviyorum hayvan sevmeyen insan sevemez benim gözümde bakımı çok zor olan bi hayvanla ilgilenmek hayvanları ne kadar sevdiğimi belli ediyor diye düşünüyorum.
    dejavoo bunu beğendi.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotolar görükmüyo
    Ben tarif edeyim sana.
    Genellikle yanlarında pirinç pilavı eşliğinde tabakta gördüğümüz ve sevmek için çatal-bıçak kullandığımız hayvanların fotoğrafları.

important22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    | 500px.com/Arranger | Youtube.com/channel/UCpMYGwzlf5cTevF5uVbXWeg/videos | Flickr.com/photos/132925453@N03 |

Beycivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    Bende horoz hastalığı var.bütün canlıları seviyorum.hepsi candır. Dükkanımın önünde klübem ve su yemek kabım var.hayvanı sevmeyen insan da değildir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler