Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Hayvansever Motorcular Grubu

Motovento
    REKLAM ALANI
    ensar007x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dt 125r ybr 125/3
    bunlarda benim canlarım

Uploaded with ImageShack.us

oynarlarken :D

buda benım kedim cok tatlı mavi gözlü

**dede** derki azraili gıcık etmek ıstıyorsan kask tak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Selemi delik deşik etse de sevimli şey bunlar. Selenin üstüne döşek kuruyoruz her akşam kurulur buraya. Bir de bacak uzatmış şero

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    motorumun üstünde daima örtüm olur benimde
    her açtığımda selenin üstü ayak koyma yerleri pati izinden geçilmez
    hadi izleri geçtim de, arkadaşlar arada bi ihtiyaçlarını karşılamaya dışarı çıksalar, hiç de fena olmayacak
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

volkanix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ford Fiesta 1.5 2013
    motorumun üstüne deniz havulusu yani uzun bir havlu seriyorum
    kaymayacak veya düşmeyecek şekilde
    çok gerekirse branda örtüyorum
    branda örttüğümde mutlaka içerisine kedi girmiş ve uyuyor oluyor açarken
    ancak branda sermediğim zaman havlunun üzerine çıkmış dahi olsa motorumda pati izi olmuyor hiç
    ve sabah olunca genelde motorumun üzerinde uyuya kalmıyorlar branda diğer kedilerden koruyor sanırım o yüzden apartmanın bir kedisi branda serdiğimde hep içerisinde oluyor
    bence deniz havlusu uzunca güzel bir çözüm
    hayvanları seviyorum ama gerçek hayvanları sornadan hayvanlaşanları değil
    saygılar
    motosiklet.net üyesiyim..

Motosikleti
    yamaha dt 125r ybr 125/3
    arkadaşlar lütfen hayvanları dövüştürmeyelim özlıkle köpekleri

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün Taksim-İstiklal Caddesinde bir eylem gerçekleştirildi, ey hayvansever motorcu arkadaşlarım..

Eylem, İzmir-Bornova'da geçtiğimiz hafta tekmelenip başı ezilerek vahşice öldürülen felçli bir sokak kedisinin ardından artan tepkilerin bir yansımasıydı..
    Bu caniliği gerçekleştiren kişinin, İzmir Ege Üniversitesinde okuyan bir öğrenci olması ayrıca düşündürücü bir durum..

Konuyla ilgili CHP Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek yaşanan olayları meclis gündemine taşıyarak bu gibi durumlarda uygulanan cezai yaptırımın Kabahatler Kanunu kapsamında değerlendirilmesi yerine Türk Ceza Kanunu kapsamına alınmasını önermiş..

Bu konuyla ilgili http://www.yasamhakkinasaygi.com/ platformu binlerce imza toplamıştı..

En azından http://www.yasamhakkinasaygi.com/ ve http://www.sessizkalmasucaortakolma.com/dilekce/ sitelerine girerek tepki ve duyarlılıklarınızı somut adımlara dönüştürebilirsiniz..

Eylemden bazı görüntülerle sizi başbaşa bırakıyor ve bu tür durumlarda desteğinizi esirgememenizi rica ediyorum..

böyle bir insan olabilceğine inanmıyorum
    kediyi öldüreninde bir köpeği var.yazık o hayvana.hayvan hayvana nasıl bakacak bilemiyorum
    bu konuda söylenecek bi söz yok kelimelerin tükendiği andır
    nekadar üzüldüğümü size anlatamam
    umarım karşıma çıkar bi yerde.

herneyse buda benim herşeyim
    <script src='http://img534.imageshack.us/shareable/?i=grnt020sf.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>
    <script src='http://img31.imageshack.us/shareable/?i=p1050228r.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>

130'u_gördüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS & Kanuni Windy S

Tavuk , ördek , keklik , bıldırcın , muhabbet kuşu bakmaktayım önümüzdeki yaza kaz , hindi vede sülün temin edeceğim kemdim kuluçka makinasındada civciv çıkarmaktayım hobi amaçlı eğleniyorum işte
    salvoo bunu beğendi.
    Ey insan ! Yalnızlıktan şikayet etme sakın ! Öyle bir dostun var ki; şah damarından yakın...

Sakın bunları yemek için bakıyorum deme 130'u gördüm, ben de 128'i gördüm ne olacak yani.

Motosikleti
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sakın bunları yemek için bakıyorum deme 130'u gördüm, ben de 128'i gördüm ne olacak yani.
    herkes böyle düşünüyor ama öyle değil gercekten bi hobidir nedense hertürden olsun istiyorum seviyorum onlarla vakit geçirmeyi çalışıyorum pazar boşum bütün pazar onlarlayım vede yavrularu çok sevimli oluyor hele ördeklerin inanın boğazımdan kesip bunlara harcıyorum o kadar hayvan baktım baktım bir kez bıldırcın kestik ondada çevre baskısı vardı ( yiyeyim yiyelim yiyelim )

olay bundan ibaret resimlerinide atarım bir ara

sadece bunlar da değil kedi köpek vede arılar var :D itiraf ediyim arıları hobi olarak bakmıyoruz çıkar meselesi var
    Ey insan ! Yalnızlıktan şikayet etme sakın ! Öyle bir dostun var ki; şah damarından yakın...

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Çok iyiymiş 130'u gördüm

Valla bende yazmayayım diyordum ama aşırı sevimli buluyorum bu kanatlıgilleri
    Yer imkanım olsa bir dakika durmadan alırım ördek, kaz, tavuk..

Onları yemlemek kadar zevkli bir şey yok..

Qweasdnon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar XVS650
    Geçen sene kar yağdığında sabah katliam manzarasıyla karşılaştım...Gece tilki kümese girip bütün tavukları parçalamış...Köpek gece çok havlamıştı ben çöp arabası geldi diye kalkmadım, ve sonra çok pişman olmuş,çok üzülmüştüm,ailemde çok üzülmüştü...Kanatlı besleyenler bilir bu gelincik ve tilki olayı çok fena...Sıkı önlem almak lazım...

Motosikleti
    Alıntı Qweasdnon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen sene kar yağdığında sabah katliam manzarasıyla karşılaştım...Gece tilki kümese girip bütün tavukları parçalamış...Köpek gece çok havlamıştı ben çöp arabası geldi diye kalkmadım, ve sonra çok pişman olmuş,çok üzülmüştüm,ailemde çok üzülmüştü...Kanatlı besleyenler bilir bu gelincik ve tilki olayı çok fena...Sıkı önlem almak lazım...
    kanatlı besleyenler bilir yess yess yess bir gecede 15 adet yeni tavuk olmuş genç piliçleri halletmişti pek muhterem sansar arkadaş ertesi gün tuzak kurduk gelmedi hep kediler düştü tuzağa gidiyorum kapan kapanmış tüfeği alıp geliyorum ( vurucan kararlıyım onca hayvanı telef etti ) bakıyorum kedi sonra birdaha böyle olay başıma gelmedi ama kedilere çok bıldırcın tavuk civcivi kaptırdın lanet olsun birkesinde keklik civcivimi yedi benim hatamdı ama ne kadar sinirlenmiştim vallahi vurasım geldi kediyi kekliklerden kolay kolay civciv alamıyorum 2 tane büyütüyordum gelip yemesin mı olacak şey değil

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:35 ----------

birkaç resim atayım

bu makinede civciv çıkarıyorum makine dediğime bakmayın el yapımı mini fırından bozla bir alet

ördek yumurtaları

bıldırcın yumurtaları

tavuk yumurtaları

değişik bir cins tavuk yumurtası

ısı ve nem ölçer

bu videoda bana aittir makinada yumurtadan civciv çıkışı

http://www.izlesene.com/video/kendi-...cikisi/2046559

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    @ 130'u_gördüm

Off ne yaptın sen yav..
    Vallahi muhteşem işler becermişsin..Video da ben izlerken duygulandım kimbilir sen neler hissetmişindir..
    Valal çok keyifli bir iş yapıyorsun o kadar diyeyim

Motosikleti
    @ 130'u_gördüm

Off ne yaptın sen yav..
    Vallahi muhteşem işler becermişsin..Video da ben izlerken duygulandım kimbilir sen neler hissetmişindir..
    Valal çok keyifli bir iş yapıyorsun o kadar diyeyim
    ufak bir anıyı anlatayın bununla ilgili makinayı ilk çalıştırdım başından ayrılmıyorum çıkacak mı çıkmayacak mı çıkarsa çok mutlu olacaktım makinanın başında sandalyeye oturup dakikalarca izlerdim ailem bakınca ne oluyor hemen çıkacak mı diyordu .Birgün misafirler geldi makine pencerenin önünde duruyordu perde çekili ben diğer odada misafir makinayı biliyordu daha önce görmüştü o bakarken aaaaa çıkmış bunlar dedi ben koştum hemen baktım ki 5 tane bıldırcın makinanın içerisinde dolanıyorlar o an işte o an gerçekten anlatılmaz yaşanır çok mutlu olmuştum birazda başardığım vede ilk denemem olduğu için di normalde 18 günde çıkar diye ibliyordum bıldırcın 16. günü akşamı cıktılar yoksa ben 18. günü suyumu yiyeceğimi alıp makinanın başında kamp kurmayı planlıyordum olay bundan ibaret

elimde çok resim var yeni bir konu açıp paylarım hepsini

Maaşallah kümes-bahçe vs. imkan olunca bayağı kuşlar çoğalmış. Tilkileri sansarları da beslemişsin, doğal hayatı korumak gibi bir misyonun var.

Burak_34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    130'u_gördüm nickin kadar sende güzel bir insansın, tebrikler
    Gitmek istediğinde gitmezsen geç kalmış olursun...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bu güzel varlıklar sevilmez mi benim ev müsait ama çalınır diye iş yerinde köpek besliyorum çok sadık arkadaş herkese tavsiye ederim hemde hiç ölüm tehlikesi yok
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Bugün Taksim-İstiklal Caddesinde bir eylem gerçekleştirildi, ey hayvansever motorcu arkadaşlarım..

Eylem, İzmir-Bornova'da geçtiğimiz hafta tekmelenip başı ezilerek vahşice öldürülen felçli bir sokak kedisinin ardından artan tepkilerin bir yansımasıydı..
    Bu caniliği gerçekleştiren kişinin, İzmir Ege Üniversitesinde okuyan bir öğrenci olması ayrıca düşündürücü bir durum..

Konuyla ilgili CHP Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek yaşanan olayları meclis gündemine taşıyarak bu gibi durumlarda uygulanan cezai yaptırımın Kabahatler Kanunu kapsamında değerlendirilmesi yerine Türk Ceza Kanunu kapsamına alınmasını önermiş..

Bu konuyla ilgili http://www.yasamhakkinasaygi.com/ platformu binlerce imza toplamıştı..

En azından http://www.yasamhakkinasaygi.com/ ve http://www.sessizkalmasucaortakolma.com/dilekce/ sitelerine girerek tepki ve duyarlılıklarınızı somut adımlara dönüştürebilirsiniz..

Eylemden bazı görüntülerle sizi başbaşa bırakıyor ve bu tür durumlarda desteğinizi esirgememenizi rica ediyorum..
    eylemde yer alan pankartlar arasına birde izmir'deki caniye hitaben allah .elanı versin" diye bir pankart yazmak yakışırdı doğrusu.

hatırladıkça sinirim tepeme çıkıyor, kedinin felçli olduğunu bilmiyordum şimdi öğrenince daha da sinirlendim doğrusu.

haberi burda paylaşıp duyarlılık gösterdiğiniz için teşekkürler.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    yamaha dt 125r ybr 125/3
    Alıntı 130'u_gördüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkes böyle düşünüyor ama öyle değil gercekten bi hobidir nedense hertürden olsun istiyorum seviyorum onlarla vakit geçirmeyi çalışıyorum pazar boşum bütün pazar onlarlayım vede yavrularu çok sevimli oluyor hele ördeklerin inanın boğazımdan kesip bunlara harcıyorum o kadar hayvan baktım baktım bir kez bıldırcın kestik ondada çevre baskısı vardı ( yiyeyim yiyelim yiyelim )

olay bundan ibaret resimlerinide atarım bir ara

sadece bunlar da değil kedi köpek vede arılar var :D itiraf ediyim arıları hobi olarak bakmıyoruz çıkar meselesi var
    bende cok sevimli buluyorum hele fırında yada mangalda coban salatası ıle birlikte cok sevimli oluyorlar cok tatlılar :D ne yapayım kanatlı gil yemeyi seviyorum ama ben alıpta kesmiyorum ölmüş bulursam (kasap) oradan alıyorum

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    bu arada ölen kedi Yamuk'un sahibi, kediyi öldüren "Ufuk Günaydın" hakkında dava açmış.

http://www.yasamhakkinasaygi.com/haber.asp?id=254&no=2
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler