Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

[M.T Bilgi İşlem ve Bilgisayarcılar]Grubu

Motovento
    REKLAM ALANI
    serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı avkan65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kamerelardaki çekimlerinizi cd ye dvd ye çeviren en iyi program pinnacledir ,

süper efektler var içinde tam profosyonel bir program
    Hakan ustanında bilgisayarda üstüne yok gerçekten...

özetle şimdi flv dosyaları convert etmem lazım..Sonra Nero ile vcd yapacağım. değil mi patron..
    Ancak en tehlikesiz convert prog.. nerde idi?
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı UmARsIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakan abi Sony Vegas'ı Adobe Premierre'i unutma ;)
    benim denemediğim program kalmadı ,en pratik pinnacle geldi bana adım adım yol gösteriyor sony vegası bilmiyorum adobe preimer çok fazla karışık

pinnacleyi kullanmadıysan lazım olduğunda dene bir bana hak verirsin

Forumdan Uzaklaştırıldı UmARsIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM900
    pinnacle kullanmaz olur muyum evet pratik bir program

Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakan ustanında bilgisayarda üstüne yok gerçekten...

özetle şimdi flv dosyaları convert etmem lazım..Sonra Nero ile vcd yapacağım. değil mi patron..
    Ancak en tehlikesiz convert prog.. nerde idi?
    ben zamanında çok uğraştım bütün her şeyle o yüzden bilirim bir çok şeyi ama şöle bir durum var bu olay engin bir deniz olduğundan benim bildiğimi diğeri bilmez onun bildiğini ben bilmem paylaşa paylaşa herkes bir şeyler öğreniyor işte 95-96 yıllarda zordu bu işler kimse pek fazla bir şey paylaşmaz dı o yüzden tırmalardık yabancı siteleri ya da yapışırdık bilgisayardan anlayan birine şimdi öyle değil yaz google aradığını ,ilaç hemen geliyor karşına ama benim gibisini googleda arasan bulamazsın oda ayrı bir konu

abi crackli programların hepsi ayrı bir dert ,sabahta dedim ya kimse babasının hayrına cracklemiyor o programları mutlaka bir hata yaptırıyor sisteminde ,kimisi internet explorerı bozuyor,kimisi sistemin altında çalışıp bir takım bilgiler alıyor vs.vs zaman içersinde verdiği sıkıntıları gözleyip çözebiliyor insan ,çözemediğinde de format kaçınılmaz oluyor aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık misali ,bana kalsa internet üzerinden bir tane bile program indirmeyin derim ,ama kuduruyoruz ya iila bir şeyler yapıcaz ,karıştırıcaz diye olmuyor indirmedende ,yapacak bir şey yok ..öyle ya da böyle katlanıcağız sonuçlarına

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    ben zamanında çok uğraştım bütün her şeyle o yüzden bilirim bir çok şeyi ama şöle bir durum var bu olay engin bir deniz olduğundan benim bildiğimi diğeri bilmez onun bildiğini ben bilmem paylaşa paylaşa herkes bir şeyler öğreniyor işte 95-96 yıllarda zordu bu işler kimse pek fazla bir şey paylaşmaz dı o yüzden tırmalardık yabancı siteleri ya da yapışırdık bilgisayardan anlayan birine şimdi öyle değil yaz google aradığını ,ilaç hemen geliyor karşına ama benim gibisini googleda arasan bulamazsın oda ayrı bir konu

abi crackli programların hepsi ayrı bir dert ,sabahta dedim ya kimse babasının hayrına cracklemiyor o programları mutlaka bir hata yaptırıyor sisteminde ,kimisi internet explorerı bozuyor,kimisi sistemin altında çalışıp bir takım bilgiler alıyor vs.vs zaman içersinde verdiği sıkıntıları gözleyip çözebiliyor insan ,çözemediğinde de format kaçınılmaz oluyor aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık misali ,bana kalsa internet üzerinden bir tane bile program indirmeyin derim ,ama kuduruyoruz ya iila bir şeyler yapıcaz ,karıştırıcaz diye olmuyor indirmedende ,yapacak bir şey yok ..öyle ya da böyle katlanıcağız sonuçlarına
    Bende bi ara programları çekip kırmak için denemekten işte format olayını mecburen çözdüm.. Problem olmayan crack yok gibi gerçekten... Bir ara sabahtan akşama kadar yeni program görünce dayanamıyordum.. Yükle ardından crackle ancak başıma gelmesik kalmadı..

Şimdi bu convertor programlarını geçmişte çekmiştim.. Mesela gezginler.net temiz bi site oradan baktım bulamadım...

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    ben yaptim oldu.
    Sizde niye olmuyiorki?
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Movie Maker'ın da versiyonlarına göre değişiklik gösteriyor Flash Video desteği. Güncel bir sürümle çevirebilecektir.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    benim sorcam soru ise şu veya bu..

siteye foto eklenirken kopyala yapıştır sistemi olamıyomu acep becerilemiyomuu ii olur hani
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

emomen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1100 xx

hocam en güzel ögrenme yöntemi araştırıp,kendin bulmandır... Sende en iyisini yapmışsın ugraşa ugraşa bir deniz sahibi olmuşsun... Dediğin gibi bazı insanlar senin bildiğini bilmez,senin bilmediğini onlar bilir..
    Bende sistem tarafına agırlık veriyorum, server larla ugraşıyorum, bazen kullnıcılar şöyle bir program var şöyle yapıyor böyle yapıyor dediklerinde şaşırıyorum... Ben neden bilmiyorum diye...
    Bildiklerimizi paylaşa paylaşa başkalarına aktarırsak , insanlar bildiklerimizden faydalanır.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:07 ----------

Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yaptim oldu.
    Sizde niye olmuyiorki?
    Benimkide çalışmadı abi, versiyon yükseltmeye kalktığımda ise hata veriyor. İhtiyaçım yoktu convert programım var ama kolaylık olur diye sevinmiştim...
    Bedenimdeki Ruhun ^3^ günlük sahibiysem istedigim gibi yaşarım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Youtube videolarini indirebilmek için bir çok program var ama farkedilir edilmez, program çalismaz hale geliyor.
    Onun yerine verdigim linki kullanarak videolari indirebilirsiniz.

http://downthisvideo.com/

Yukaridaki adrese girdiginizde açilan sayfada,
    Copy the link of the video page and paste it here:

Yazan yerin altindaki bolume, indirmek istediginiz youtube videosunun linkini yapistirin ve sagda bulunan download butonuna tiklayin.

Yeni bir sayfa açilacak.
    Sayfanin alt kisminda turuncu renkli download FLV yazili bir buton var.
    O butona tikladiginizda indirme islemi baslar.
    Daha sonra Nero'da istediginiz formatta cdye kaydedebilirsiniz.
    yada internete firefoxdan bağlanın....firefoxun eklentileri var...orda v downloder var onu ekleyin...face de yada youtube de izlediğiniz videoyu hemen indirirsiniz....

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    peki videodan sadece sesi almak istersek ne kullanalım. mp3 olarak kaydetmek istiyorum, internet üzerinden birkaç site denedim ama sesin kalitesini düşürüyorlar. şöyle pratik bir program var mı ?
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Motosikleti
    Honda
    Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki videodan sadece sesi almak istersek ne kullanalım. mp3 olarak kaydetmek istiyorum, internet üzerinden birkaç site denedim ama sesin kalitesini düşürüyorlar. şöyle pratik bir program var mı ?
    goldwave
    Fakat ben ne tavsiye ettiysem, hiçbiri çalismadi.
    Onu da gozonunde bulundur.

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    goldwave
    Fakat ben ne tavsiye ettiysem, hiçbiri çalismadi.
    Onu da gozonunde bulundur.
    peki ben formattan sonra driverler yoksa bir program görmüştüm..CD de..IMS idi galiba... Onu takınca olmayan driverleri otomatik olarak buluyor ve kuruyor..Bunu nerden bulabiliriz...

Motosikleti
    Honda
    peki ben formattan sonra driverler yoksa bir program görmüştüm..CD de..IMS idi galiba... Onu takınca olmayan driverleri otomatik olarak buluyor ve kuruyor..Bunu nerden bulabiliriz...
    Hocam hiç bilgim yok.
    Driver derdiyle ugrasmayali uzun yillar oldu.
    Avrupa'da bizim sizingibi kaçak kuçak islere girme sansimiz yok.
    Yani kullandigimiz her cihaz, orjinal ve yasal.
    Ben ancak programlar ve programlama konusunda nispeten yardimci olabilirim.

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Hocam hiç bilgim yok.
    Kaçak olayı değil.. Driverler yoksa formattan sonra büyük kolaylık da ondan..

Motosikleti
    Honda
    Kaçak olayı değil.. Driverler yoksa formattan sonra büyük kolaylık da ondan..
    Tabii ki hocam ama bildiginiz gibi donanim parçalari cdleri ile birlikte satilir.
    Muhtemelen tum bunlari bunyesinde barindiran indirebileceginiz siteler ya da forumlar mevcuttur.
    Arastirmak lazim.

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Tabii ki hocam ama bildiginiz gibi donanim parçalari cdleri ile birlikte satilir.
    Muhtemelen tum bunlari bunyesinde barindiran indirebileceginiz siteler ya da forumlar mevcuttur.
    Arastirmak lazim.

Şimdi bizi korsancılıkla suçladın da.. Şöyle söyleyeyim..Bilgisayarı aldın..Herşey orjinal..driver cd leride var..Bir kaç yıl sonra kaybettin cd leri böle bi durum olamaz mı?..Sana bişey sordun sende bizi korsanlıkla suçladın...Merak etme artık Türkiyedede çoğu zaman cd lerini orjinal windowta veriyorlar... Bazı Üniversitelerde windows 7 yi microsoft ücretsiz dağıtıyor.....

Ayrıca windows alternatifi programlar da ücretsiz... Ayrıca driverlerin nerden çekilececeğiini bende biliyorum.. Ben başka şey sordum.. Neyse sormamış olayım..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:24 ----------

Hocam hiç bilgim yok.

Bende sana kaçak kuçak değil.. programla ilgili sormuştum..sen geç olduğu için algılayamadın galiba...
    Merak etme Türkiye de de böyle illegal durumlara izin yok... Sen nerde isen buralara bakışın değişmiş....

ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Toplam değeri 17500 tl olan dükkanım var şimdi nasıl on onbir binliralık programı kullanayım mecbur kopya kullanıyoruz
    Ne olacak Bu Türkiye nin ve Tekstilin Hali http://www.apaydinmakine.net

emomen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1100 xx
    Hocam sen bir program sormuşsun driverları bulup indiren, ama bu tip programlar lisans grektiren programlardır...
    Alternatif bir program daha; Driver Guide.

coq demişti ; Avrupa'da bizim sizingibi kaçak kuçak islere girme sansimiz yok. Genel konuşmuş kişisel konuşmamışki.

Haklı ve dogru söylüyor, ülkemizde kim evinde lisanslı Xp kullnıyor söyleyebilirmisin? Yada parasını basıp program kullnıyor... ancak 10 kişi arasında 2 kişi, oda çok güzel bir ihtimal Türkiyede.

Hem üstüne alınma sen herşeyin lisanslı ise sorun yok yani benim evdeki herşey lisanssız kaçak kuçak, BSA eve baskın yapsa müebbet verirler heralde...
    Bedenimdeki Ruhun ^3^ günlük sahibiysem istedigim gibi yaşarım.

Bende sana kaçak kuçak değil.. programla ilgili sormuştum..sen geç olduğu için algılayamadın galiba...
    Merak etme Türkiye de de böyle illegal durumlara izin yok... Sen nerde isen buralara bakışın değişmiş....
    Mert abi gerginsin biraz hayırdır ya

coq arkadaşımız iyidir bildiği oldumu paylaşır,sorun olmaz ,
    ben senin sormak istediğini anladım o bahsettiğin programın ismi driver tool kit,
    bilgisayarına ya da laptopuna kurduğunda ,eksik driver varsa onu bulur ve internetten bu driverları indirir + driverının varsa yeni versiyonlarını bulur ve update eder ama ben sana genede tavsiye etmem o programı ben denedim ,bir kere gene cracklisini bulman lazım crack demek dert demek bulana kadar elli siteye girer çıkarsın ,elli tanede 40 site sana zarar verir ikincisi buldun kurdun diyelim kimi zaman sana uymayan bir driverı indirme olasılığı var ,hata yapabiliyor o program bazen ,sen pratiklik olsun derken ,daha fazla sıkıntı yaşarsın o programla ,benden sana tavsiye kullandığın laptop ne marka ise o markanın web sitesinden kendi modeline uygun driverları indirmen daha uygun ve doğru olur ..

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler