Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

[M.T Bilgi İşlem ve Bilgisayarcılar]Grubu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte oda aynı program değil mi ? Hakan hocam..
    ben cvp layım...
    aynı program ama beni yaptığım o siteye gir tek tek resimleri seç...o dediği programla daha cabuk yaparsın...
    onu kurduktan sonra resime sağ tus yapınca upload et var...öyle daha pratik oluyormus...daha yapamadım da

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:24 ----------

Alıntı avkan65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    avrupada da çatır çatır yapıyorlar
    transformers 1 deki zenci sisko herif gibi..."kim indirmiyor ha kim indirmiyor"
    internetten bi kaç bin dosya indirmis de...bah bah bahh bi kaç bin ha...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı racer2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben cvp layım...
    aynı program ama beni yaptığım o siteye gir tek tek resimleri seç...o dediği programla daha cabuk yaparsın...
    onu kurduktan sonra resime sağ tus yapınca upload et var...öyle daha pratik oluyormus...daha yapamadım da

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:24 ----------

trasformers 1 daki zenci sisko herif gibi..."kim indirmiyor ha kim indirmiyor"

millet avrupada inek koyun kopyalıyor biz program kopyalamışız çokmu

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    ben cvp layım...

trasformers 1 daki zenci sisko herif gibi..."kim indirmiyor ha kim indirmiyor"

Evet..
    Mesela Yunanistanda bu korsan film olayına bizzat ben şahit oldum..
    AB ülkesi..Eeee..gelir düzeyi bizden yüksek... Bazenda beleş baldan tatlıdır anlayışı var...
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

emomen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1100 xx
    konu ile ilgili kısa bir yorum yapayım aslında ben her konuya girerimde bu tür şeylere pek girmem ama dayanamadım gene

birincisi bizimde onlar gibi olabilmemiz için yani kopya olayını en aza indirmek için onlar gibi bir gelir düzeyine ihtiyacımız var ikincisi bu olayı sadece Türkler yapmıyor avrupada da çatır çatır yapıyorlar

ibo tatlıses bar bar bağırıyor tv de kopya cd olayı için
    sen yapıcan şarkını 10 mile satıcan cd yi ondan sonra 1 sene krallara layık yaşıyacan hiç bir şey yapmadan
    adamcağız 700 mil maaş alacak gidip seni dinlemek için 10 mil verecek yok ya
    yap 3 mil neyine yetmiyor gitsin alsın orjinalini millet hem sürümdende kazanırsın
    o öyle çıkıyor ya tv ye korsana hayır falan filan diye ahh diyorum çıkaracaklar beni bunun karşısına tv de sayıcam saydırıcam söyleyeceklerimi 2 kelime bulupta cevap veremez valla
    Hakılısın Hakan abi birinci neden gelir kaynağı, ikincisi lisans fiyatları...

Bu gibi şeyler gelir düzeyimize uyarsa eminim böyle olmayacaktır.
    Bedenimdeki Ruhun ^3^ günlük sahibiysem istedigim gibi yaşarım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    millet avrupada inek koyun kopyalıyor biz program kopyalamışız çokmu
    kendini denek olarak feda edecek bi essek ( insan ) bulsalar onu da kopyalayacaklarda...

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    kopyala yapıştıra serverlara gelecek yük yüzünden izin vermezler burası upload sitesi değil çünkü öyle bir durumda her atılan resim çok yük getirir siteye ,ama kolayı var ImageShackToolbar programı ile bilgisayarında bulunan resmi tek bir sağ klikle update eder sonrada çıkan kodu buraya yapıştırırsın olur biter
    saol bilgilerin için teşkür abi
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Bazenda beleş baldan tatlıdır anlayışı var...
    bedava iş buldun mu siviş, yemek buldun mu giriş hesabı...

hadi bende bir şey sorayım önerilerinizi bekliyeyim bakalım kimler % 100 çözüm bulacak
    bende bir pc var hardiski c ve d sürücüsü olarak ikiye ayrılmış vaziyette ve her ikisininde dosya sistemi ntfs ,ben bunları fat 32 ye çevirmek istiyorum
    biliyorumki bu c ve d ye windows 98 yüklediğimde otomatik olarak fat 32 olacaktır ama ben onla uğraşamam ayrıca xp yi kurarken fat 32 ile biçimlendir gibi basit öneriler gelmesin çünkü ntfs olarak biçimlendirilmiş bir hard diske hiç windows 98 yüklememişseniz format atıp xp yi kurduğunuzda fat 32 ile hızlı biçimlendir yada normal biçimlendir seçeneği gelmez
    evet şimdi önerilerinizi bekliyorum kulaktan dolma bilgilerle gelmeyin % 100 çözüm rica ediyorum ciddiyet prensibimdir

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    hadi bende bir şey sorayım önerilerinizi bekliyeyim bakalım kimler % 100 çözüm bulacak
    bende bir pc var hardiski c ve d sürücüsü olarak ikiye ayrılmış vaziyette ve her ikisininde dosya sistemi ntfs ,ben bunları fat 32 ye çevirmek istiyorum
    biliyorumki bu c ve d ye windows 98 yüklediğimde otomatik olarak fat 32 olacaktır ama ben onla uğraşamam ayrıca xp yi kurarken fat 32 ile biçimlendir gibi basit öneriler gelmesin çünkü ntfs olarak biçimlendirilmiş bir hard diske hiç windows 98 yüklememişseniz format atıp xp yi kurduğunuzda fat 32 ile hızlı biçimlendir yada normal biçimlendir seçeneği gelmez
    evet şimdi önerilerinizi bekliyorum kulaktan dolma bilgilerle gelmeyin % 100 çözüm rica ediyorum ciddiyet prensibimdir
    abi seni türkce konusmaya davet ediyorum...

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Patron, kitap defter açık mı?

abi seni türkce konusmaya davet ediyorum...
    yabancı dil konuşmuyorum zaten ,sistem dili konuşuyorum ve bilgi işlemle az buçuk haşır neşir olanlar bu dilden anlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:17 ----------

Patron, kitap defter açık mı?
    not defterim önümde açık abi ,öneriler gelirse anında not alabilirim

bu arada farkındaysan sorduğum soru bir açıdan sanada derman olacak ,dün akşam hatırlarsan ghost***** den bahsetmiştim bu olay onunla ilgili ..
    Seni format derdinden kurtaracağım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    yabancı dil konuşmuyorum zaten ,sistem dili konuşuyorum ve bilgi işlemle az buçuk haşır neşir olanlar bu dilden anlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:17 ----------

bu arada farkındaysan sorduğum soru bir açıdan sanada derman olacak ,dün akşam hatırlarsan ghost***** den bahsetmiştim bu olay onunla ilgili ..
    abi xp fat32 de calısmazmıs...tek öğrendiğim bu...

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc

Anladım.. Ben kendi adıma biraz araştıracağım..
    Ama senin bilgine ulaşmamızı bekleme... Sen başka aşıksın bu işlere...

Bide format derdinden kurtarırsan..sana çok dua ederim... Bide yine dayanamadım bazı portları kapattım.. Ne olur ne olmaz ustam..

emomen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1100 xx
    Hakan abi benim ilk aklma gelen, Acronis full, Norton Ghost yada Hiren Boot ile yapabilirsin diye düşünüyorum.
    Dün sistem kurulu sorunlu bir disk vardı, Chkdsk yapmam gerekiyordu Hiren boot ile yaptım düzeldi.
    Hiren boot içinde onlarca harddisk kurtarma,klonlama,disk -partition bölme,format degiştirme programları mevcut.
    Çözüm sunabilmek için bende senin yapmaya çalıştıgını yapmam lazım, yani ugraşmam lazım biraz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:54 ----------

Ghost ve acronis ile klon yapmak en mantıklı yoldur, bilgisayar kurulduktan hemen sonra bir klon almak lazım... bu yöntemi ögrenmenizi tavsiye ederim.
    Bedenimdeki Ruhun ^3^ günlük sahibiysem istedigim gibi yaşarım.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Şimdi bizi korsancılıkla suçladın da.. Şöyle söyleyeyim..Bilgisayarı aldın..Herşey orjinal..driver cd leride var..Bir kaç yıl sonra kaybettin cd leri böle bi durum olamaz mı?..Sana bişey sordun sende bizi korsanlıkla suçladın...Merak etme artık Türkiyedede çoğu zaman cd lerini orjinal windowta veriyorlar... Bazı Üniversitelerde windows 7 yi microsoft ücretsiz dağıtıyor.....

Ayrıca windows alternatifi programlar da ücretsiz... Ayrıca driverlerin nerden çekilececeğiini bende biliyorum.. Ben başka şey sordum.. Neyse sormamış olayım..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:24 ----------

Bende sana kaçak kuçak değil.. programla ilgili sormuştum..sen geç olduğu için algılayamadın galiba...
    Merak etme Türkiye de de böyle illegal durumlara izin yok... Sen nerde isen buralara bakışın değişmiş....

Serdar hocam ne kadar alingansin boyle!!!
    Tamam kizdin belki ama bari kizdigini belli etme.
    Ne bagiriyosun bacak kadar çocuga.

Ben sana ya da diger arkadaslara birsey demedim ki hocam.
    Burada o tur seyleri bulabilme imkanim olmadigini anlatmaya çalistim sadece.
    Bunu yazarken de nedenini anlatmak için o tabirleri kullandim.
    Ustelik driverlarla uzun yillardir bir isim olmadigini da yazdim.

Yani aradiginizi Turkiye'de bulma sansinizin daha yuksek oldugunu anlatmak istemistim.

Bir daha bagirirsaniz babama soyluycem ona gore.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı emomen adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ghost ve acronis ile klon yapmak en mantıklı yoldur, bilgisayar kurulduktan hemen sonra bir klon almak lazım... bu yöntemi ögrenmenizi tavsiye ederim.
    bana bir harf öğretenin 40 yıl motosikletinin bakımını yaparım...

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serdar hocam ne kadar alingansin boyle!!!
    Tamam kizdin belki ama bari kizdigini belli etme.
    Ne bagiriyosun bacak kadar çocuga.

Ben sana ya da diger arkadaslara birsey demedim ki hocam.
    Burada o tur seyleri bulabilme imkanim olmadigini anlatmaya çalistim sadece.
    Bunu yazarken de nedenini anlatmak için o tabirleri kullandim.
    Ustelik driverlarla uzun yillardir bir isim olmadigini da yazdim.

Yani aradiginizi Turkiye'de bulma sansinizin daha yuksek oldugunu anlatmak istemistim.

Bir daha bagirirsaniz babama soyluycem ona gore.
    Ya Coq (Ne demek bu arada),
    Enomen rica etti topiğinin reytingi azmış.. Bana da çevremde hep Hıncal Uluç derler.. Fena eleştiririm..Bana bi dolu program karşılığında coq ile tartış dediii...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    hdd içindeki bütün bilgilerin,her bi seyin aynısını kopyalamakmıs sanırım...google amcam sağolsun...

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Ya Coq (Ne demek bu arada),
    Enomen rica etti topiğinin reytingi azmış.. Bana da çevremde hep Hıncal Uluç derler.. Fena eleştiririm..Bana bi dolu program karşılığında coq ile tartış dediii...

coq
    fransizca horoz demek hocam.
    Uzun otusluyumdur.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster

coq
    fransizca horoz demek hocam.
    Uzun otusluyumdur.

Olur olmadık zamanda ötme ama oralarda izin vermezler..

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler