Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

[M.T Bilgi İşlem ve Bilgisayarcılar]Grubu

Motovento
    REKLAM ALANI
    serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Youtube videolarini indirebilmek için bir çok program var ama farkedilir edilmez, program çalismaz hale geliyor.
    Onun yerine verdigim linki kullanarak videolari indirebilirsiniz.

http://downthisvideo.com/

Yukaridaki adrese girdiginizde açilan sayfada,
    Copy the link of the video page and paste it here:

Yazan yerin altindaki bolume, indirmek istediginiz youtube videosunun linkini yapistirin ve sagda bulunan download butonuna tiklayin.

Yeni bir sayfa açilacak.
    Sayfanin alt kisminda turuncu renkli download FLV yazili bir buton var.
    O butona tikladiginizda indirme islemi baslar.
    Daha sonra Nero'da istediginiz formatta cdye kaydedebilirsiniz.
    anladım..Teşekkür ederim..
    istediğim format derken vcd de göstersin yeter...
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı emomen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Youtube'den Müzik indirebiliyormusun?
    evet iniyor .. bunun bir çok şekli var 1 ncisi internet download manager dır
    ki bu programın kırılmış versiyonları bir hayli sıkıntılı ama genede amacınıza ulaşabiliyorsunuz ,ayrıca bu programın kendi sitesinde 30 günlük deneme sürümü olan ama foksiyonları full çalışanı var

2 ncisi firefox tarayıcısının addonları var eklenti indir kısmından arama yapıp bulabilirsin

coq ustanın dediği gibi bu tür programları engelliyor you tube gibi siteler ancak uzun süredir engelleyemediği programlardan biride idm dir yukardaki bahsettiğim program ..

bu arada benim bir taktiğim var süre kıstlamalı programların kırılmışını bulmaya gerek kalmadan senelerce kullanabilme yöntemi mesela bazı programlar vardır tüm fonksiyonları çalışır ancak süre kısıtlaması verir ve o süre sonu o program çalışmaz

97 senesinden beri internetin altını üstüne getirmişimdir ,bu nedenle crackli programlardan gelen zarar nedeni ile çok mecbur kalmadıkça kullanmam ,çünkü kimse babamızın hayrına o programı kırmıyor mutlaka bir şeyler sokuşturuyor sistemimize bu nedenle başka şekilde hallediyorum deneme sürümlü programları

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı avkan65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet iniyor .. bunun bir çok şekli var 1 ncisi internet download manager dır
    ki bu programın kırılmış versiyonları bir hayli sıkıntılı ama genede amacınıza ulaşabiliyorsunuz ,ayrıca bu programın kendi sitesinde 30 günlük deneme sürümü olan ama foksiyonları full çalışanı var

2 ncisi firefox tarayıcısının addonları var eklenti indir kısmından arama yapıp bulabilirsin

coq ustanın dediği gibi bu tür programları engelliyor you tube gibi siteler ancak uzun süredir engelleyemediği programlardan biride idm dir yukardaki bahsettiğim program ..

bu arada benim bir taktiğim var süre kıstlamalı programların kırılmışını bulmaya gerek kalmadan senelerce kullanabilme yöntemi mesela bazı programlar vardır tüm fonksiyonları çalışır ancak süre kısıtlaması verir ve o süre sonu o program çalışmaz

97 senesinden beri internetin altını üstüne getirmişimdir ,bu nedenle crackli programlardan gelen zarar nedeni ile çok mecbur kalmadıkça kullanmam ,çünkü kimse babamızın hayrına o programı kırmıyor mutlaka bir şeyler sokuşturuyor sistemimize bu nedenle başka şekilde hallediyorum deneme sürümlü programları
    Usta, senin taktiğini öğrenmek isterim.. Bir antivirus programını bende sürekli demo versiyonunda kullanıyorum.. Ve demo programı full.. Ve her dakika update ediyor...

Forumdan Uzaklaştırıldı UmARsIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM900
    http://www.motorpan.com/sil/videoleech/ adresine girin çkmek istediğiniz videonun linkini yazın GET IT'e basın. aşağıda bi,r hata varir dikkat etmeyin save as ile kaydedin hayırlı olsun

Bir iki hafta sonra motorpan.com/videoleech adresinen yayın yapacak haber vereyim ;)

Daha sonra Nero'da istediginiz formatta cdye kaydedebilirsiniz.

üstad bu aşamada bir şey hatırlatmak isterim inen dosyalar Flv uzantılı oluyor ve benim kullandığım nero 6 bunları convert yapamıyor neronun daha ilerki versiyonlarında yapabilirmi bilmiyorum ?o yüzden ben mert hocama 40 yaş grubu topiğinde başka bir yol gösterdim kendisine karışık geldi ..

benim karşılaştığım olayın resmi
    http://yfrog.com/0afrtfj

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:56 ----------

Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Usta, senin taktiğini öğrenmek isterim.. Bir antivirus programını bende sürekli demo versiyonunda kullanıyorum.. Ve demo programı full.. Ve her dakika update ediyor...
    benim taktiğim senin virüs programı olayın için uygun olmaz abi
    taktiğim şu VMware-workstation-programı ile windows içine istediğim zaman açıp kapayabildiğim bir windows daha kuruyorum bu programla dolayısla klon bir windows oluşuyor ve yapmak istediğim işlemi oradan yapıyorum o programlarla süresi bitincede bir sağ klikle uçuruyorum klon windowsu ve 15 dkk da yenisini kuruyorum al sana bir 30 gün daha

Motosikleti
    TDM900

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Bu sitede tam işte trojan tuzağıdır..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:14 ----------

üstad bu aşamada bir şey hatırlatmak isterim inen dosyalar Flv uzantılı oluyor ve benim kullandığım nero 6 bunları convert yapamıyor neronun daha ilerki versiyonlarında yapabilirmi bilmiyorum ?o yüzden ben mert hocama 40 yaş grubu topiğinde başka bir yol gösterdim kendisine karışık geldi ..

benim karşılaştığım olayın resmi
    http://yfrog.com/0afrtfj

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:56 ----------

benim taktiğim senin virüs programı olayın için uygun olmaz abi
    taktiğim şu VMware-workstation-programı ile windows içine istediğim zaman açıp kapayabildiğim bir windows daha kuruyorum bu programla dolayısla klon bir windows oluşuyor ve yapmak istediğim işlemi oradan yapıyorum o programlarla süresi bitincede bir sağ klikle uçuruyorum klon windowsu ve 15 dkk da yenisini kuruyorum al sana bir 30 gün daha
    Benim notebook kaldırmaz zaten.. öyle bir yüklemeyi..Ama çok ilginç..

Motosikleti
    TDM900
    Az önce flv Convertor'u indirip denedim herhangi bir sorun yok. Program zaten freeware

Alıntı caqlarrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu ultra surf programını indirip çalıştır , tcp protokolünden amerikadaki bi sunuya bağlıyor seni en basit proxy programıdır programı açtığında internet explorerda açılır youtube'a girebilirsin hemide amerikanya üzerinden (böyle olunca bazı bölgesel videolarıda izleyebiliyorsun hem ) programı kapattığında da hiç birşey olmamış gibi devam edersin işine yanlız biraz yavaşlatıyor internetini her zaman kullanmıyacağın için sorun olmaz

http://www.ultrareach.com/

şirketlerde okullarda kısacası kısıtlı birçok bilgisayarda çalışıyor umarım işine yarar ;)
    ultra surf ilk çıktığında güzel bir programdı sonradan bozuldu güzelliği ,onun üzerinden you tubeye girince çok yavaş açılıyor videolar oynarkende öyle
    o yüzden en iyi yöntem dns ayarları ile girmek

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:21 ----------

Alıntı emomen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilgisayarda deniyeçeğim. Ben şirkette ISS üzerinden tüm çalışanlara, messenger,facebook,online gazete ve chat sitelerine erişim engeli koymuşum. ayrıca download yapamıyorlar.
    Sivilde yakalasalar vuracaklar
    Çalşıtığım ofis dört katlı bir bina ve 2 kattayım ben , ofis amerikan açık ofis şeklinde ve masam şirketin tam ortasında herkes bilgisayarımı rahat görüyor yani benim youtube'a girdigimi görseler , gösteri ve yürüyüş yapacaklar... Hemen kıskanıyorlar beni...
    bir sürü çocuğun içinde yaz günü ballandıra ballandıra dondurma yemeğe benzer o olay bilirim

ben bilgi işlemci değilim ama bu işlerden anladığım için patron bir gün benden rica etti tahsilattakilerin internetini kapa diye adamlar o gün bu gündür konuşmuyor benle

Motosikleti
    TDM900
    Avkan abi dnsle girdiğin zaman kimi zaman diğer sitelerin dyavaşladığını görebilirsin. En güzel en azından benim kullandığım yönetm www.makat.org dan makat programını kurmanı tavsiye ederim. Makat da ne ulan! demeyin diye açılımını yazayım MAhkeme KArarı Temizleyici

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Convert için ayri program kurmaniza gerek yok.
    Muhtemelen Windows Movie Maker programi bilgisayarinizda vardir.
    Bu programla açip, farkli kaydet seçenegiyle wmv uzantili kaydedebilirsiniz.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Motosikleti
    TDM900
    Sahi movie maker diye bir program var değil mi Bir kere kullanmadım onu :D

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı UmARsIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tur islerde baya ise yarayan bir program.
    Ben birkaç kez cd yaptim onunla fena da olmadi.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

emomen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1100 xx
    ultra surf ilk çıktığında güzel bir programdı sonradan bozuldu güzelliği ,onun üzerinden you tubeye girince çok yavaş açılıyor videolar oynarkende öyle
    o yüzden en iyi yöntem dns ayarları ile girmek

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:21 ----------

bir sürü çocuğun içinde yaz günü ballandıra ballandıra dondurma yemeğe benzer o olay bilirim

ben bilgi işlemci değilim ama bu işlerden anladığım için patron bir gün benden rica etti tahsilattakilerin internetini kapa diye adamlar o gün bu gündür konuşmuyor benle
    bazen sıkıştırıyorlar çay ocağında ,öyle yaptın şöyle yaptın...
    birde ay sonu internet kullnım raporunu verdigim zaman tüm şirket peşimde... kotam yüksekse düşür diyip duruyorlar...Yani anlıcagınız herkes bana gıcık burda.

Bu işimde bir şey ögrendim, şirkette işini düzgün ve prosedürüne göre yaparsan seni hiç kimse sevmez... Bu anlayış var kurumsal olan yada olmayan bütün firmalarda. Hayır olmaz cevabını sevmiyor mühendis ve müdürler
    Bedenimdeki Ruhun ^3^ günlük sahibiysem istedigim gibi yaşarım.

Motosikleti
    TDM900
    bilgi işlem departmanı ile herkesin iyi geçinmesi lazım elbette boşver seni sevmesinler sen ödünverme standartlardan

Hocam eminmisin windows movie maker la Flv yi convert edebileceğimize ?
    bence olmaz movie makerı açıp videoyu programın içine almak istediğinde tanımıyor Flv uzantılı dosyayı

bu konuda en iyi program bana göre Total video converter dır her şeyi birbirine çevirir ..

movie makerın verdiği hata

emomen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1100 xx
    teşekkürler abi, bilmiyordum bu yolu eline sağlık. sonra denerim.
    Bedenimdeki Ruhun ^3^ günlük sahibiysem istedigim gibi yaşarım.

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Olmuyor bu şekilde..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:24 ----------

Hocam eminmisin windows movie maker la Flv yi convert edebileceğimize ?
    bence olmaz movie makerı açıp videoyu programın içine almak istediğinde tanımıyor Flv uzantılı dosyayı

bu konuda en iyi program bana göre Total video converter dır her şeyi birbirine çevirir ..

movie makerın verdiği hata

Hakan hocanın dediği uyarı bende de çıktı..

Alıntı UmARsIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kamerelardaki çekimlerinizi cd ye dvd ye çeviren en iyi program pinnacledir ,

süper efektler var içinde tam profosyonel bir program

Motosikleti
    TDM900
    Hakan abi Sony Vegas'ı Adobe Premierre'i unutma ;)

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler