Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
18. sayfa BirinciBirinci ... 8161718192028 ... SonuncuSonuncu

Avcıların Buluşma Mekanı [Havalı tüfek veya tabanca ve Ateşli Av tüfekleri ]

Motovento
    REKLAM ALANI
    VIA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R- Afrika twin 1000L
    İlgileniyor olabilirlerde bu modeller,güç olarak iyiler ama kalite ve isabet olarak airarms veya dianaların yanına yaklaşamazlar malesef, keşke iyi olsalardı bizde yerli üretim kullanırdık.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    Alıntı halis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zevk için oldugunu kim söyledi sadece ve sadece domuzu vurupta yemem onunda kurt kuş yer zaten

lütfen konuyu tartışmaya çevirmek istediğimi düşünmeyin sadece kendi fikirlerimi yazıyorum ; mesele açlık meselesi ise .. tüfek parası, fişek parası, dağa taşa gidecek benzin parası harcanıyor değil mi ??? gidip o paraya en güzel yemekleri zaten yeriz ve cana kıymayız ... demek ki avlanmak açlık değil zevk içinmiş ... yazıktır günahtır o hayvanlara vurduklarımızı yesek ne olur yemesek ne olur ???

avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    Alıntı ufuktan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zevk için bir cana kıymak ??? enteresan .... nasılsa bir hesap günü var

ha konuya gelince safir kullanıyorum ( sadece cansız hedeflere nişan alırım ) ...
    Zevk? Zevk için vurulursa o hayvan mumdardir günahı büyüktür ama avcılık yapan insanın niyeti zevk değildir bu konuyu uzatma hep aynı seyleri soyluyosunuz insanların zevk için vurmadigini bile bile böyle cümleler kullanman zaten yanlış her şey niyete bağlıdır bunu unutma ben onu yeme niyetinde vuruyosam mumdar sayılmaz avciyim diyen kisinin niyeti budur sahada uzatma
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

patron_58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero xl 1000
    Yav şu yazıktır günahtır diyenler herşeyin bir zevki vardır,yazıksa o zaman sizde et yemeyin sizin yüzünüden inekler,tavuklar kesiliyor,günahsada bizim günahımız yani tartışmaya ne gerek var,hem avcılar vurduğu kadarda doğaya bırakır bunu kimse unutmasın,Avcılar doğa katili değil doğanın en büyük dostudur.

Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    Alıntı avciceyhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zevk? Zevk için vurulursa o hayvan mumdardir günahı büyüktür ama avcılık yapan insanın niyeti zevk değildir bu konuyu uzatma hep aynı seyleri soyluyosunuz insanların zevk için vurmadigini bile bile böyle cümleler kullanman zaten yanlış her şey niyete bağlıdır bunu unutma ben onu yeme niyetinde vuruyosam mumdar sayılmaz avciyim diyen kisinin niyeti budur sahada uzatma

sen kimsin bana alıntı yaparak cevap vereceksin ???? .... zevk için öldürüyorsun işte .... o hayvanı yesen nolur yemesen ne olur açlıktan öldün mü ????? bana bi daha emir kipleriyle unutma , uzatma şeklinde sakın yazmayasın uyarmış olayım şimdiden , sonrasını sen bilirsin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:55 ----------

Alıntı patron_58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav şu yazıktır günahtır diyenler herşeyin bir zevki vardır,yazıksa o zaman sizde et yemeyin sizin yüzünüden inekler,tavuklar kesiliyor,günahsada bizim günahımız yani tartışmaya ne gerek var,hem avcılar vurduğu kadarda doğaya bırakır bunu kimse unutmasın,Avcılar doğa katili değil doğanın en büyük dostudur.

işine gelmeyen kişi yorumu ... inekler tavuklar beslenmek için insan tarafından yetiştiriliyor ayrımı yapamıyorsun demek ki ... doğaya faydalı olan bir tane avcı fotografı göster de görelim avcı adamın doğaya faydasını ...

Motosikleti
    Varadero xl 1000
    Hayatında kaç kere keklik,bıldırcın,sülün bıraktın doğaya??? Herkesin sevgisi içinde burda tartışmaya gerek yok,gelirsen avcılar birliğine herşeyi 2 gözünle görürsün.

Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    Alıntı patron_58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayatında kaç kere keklik,bıldırcın,sülün bıraktın doğaya??? Herkesin sevgisi içinde burda tartışmaya gerek yok,gelirsen avcılar birliğine herşeyi 2 gözünle görürsün.

hayatımda doğaya o hayvanları bırakmadım ama ... hayatımda hiç o hayvanların canına da kıymadım ... burada tartışmaya gerek yok diyorsan HALİS le konuştuğum mevzunun orta yerine zıplamayacaksın ... üstelik siz mevzuya girene kadar konu tartışmaya dönmemişti , sadece fikirlerimizi yazıyorduk .... senin bildiğin sana, benim bildiğim bana .... boş polemiğe girme istersen

Motosikleti
    Varadero xl 1000
    Kimin doğaya faydalı olduğu ortada,klavye başında doğaya sahip çıkılmıyor.İyi akşamlar

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    lütfen konuyu tartışmaya çevirmek istediğimi düşünmeyin sadece kendi fikirlerimi yazıyorum ; mesele açlık meselesi ise .. tüfek parası, fişek parası, dağa taşa gidecek benzin parası harcanıyor değil mi ??? gidip o paraya en güzel yemekleri zaten yeriz ve cana kıymayız ... demek ki avlanmak açlık değil zevk içinmiş ... yazıktır günahtır o hayvanlara vurduklarımızı yesek ne olur yemesek ne olur ???
    ooo sana kalırsak yandık sen yedigin yemegi zevkle yemiyorsun dimi onun içinde et yok olurmu ama onlar evcil hayvan onlar canlı degil dimi ya herkes işine baksın balıkta yemeyin o da canlı onuda avlıyorlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:48 ----------

buda gecen haftadan
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    aradaki ayrımı yapamayanlar doğru olanı idrak edemeyecek , çünkü doğru olanı arayış yok ... boy boy kahramanlık resimlerinize devam edin çarşınıza pazar ola, herkes işine baksın ... ufuk kaçar

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    aradaki ayrımı yapamayanlar doğru olanı idrak edemeyecek , çünkü doğru olanı arayış yok ... boy boy kahramanlık resimlerinize devam edin çarşınıza pazar ola, herkes işine baksın ... ufuk kaçar
    güle güle yolun acık olsun
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    bu sene av sezonunda bir köylü aynen şunu dedi ne olur gelinde şu domuzları vurun adamın darı tarlasını dümdüz etmişler şimdi çiftlikteki tavugu yemek bana görede katliama sponsor olmak demek desem ne dersiniz beni kesseniz dagda pazar günü 6 saat yurumem ama av diye yuruyoruz ve ayrıca ir şeyde vurdugumuz sayılı gundur
    bu demekki herkesin bakış açısı farklı
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

VIA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R- Afrika twin 1000L
    Ağabey yazık değilmi ne istiyosun hayvancıklardan canın et istiyosa satılıyo kasapta diyecen şimdi onlarda canlı değilmi, tabiki değiller onları labaratuar ortamında üretiyolarmış cansız ve direk parça et olarak hemde

Alıntı halis adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:48 ----------

[/COLOR]

buda gecen haftadan
    Bunu neyle vurdunuz yaw mavzerlemi daha ufağını vurdular yanımda superpozeyle banamısın demedi ilk başta 2-3 km ötede düşmüştü.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Alıntı VIA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ağabey yazık değilmi ne istiyosun hayvancıklardan canın et istiyosa satılıyo kasapta diyecen şimdi onlarda canlı değilmi, tabiki değiller onları labaratuar ortamında üretiyolarmış cansız ve direk parça et olarak hemde

Bunu neyle vurdunuz yaw mavzerlemi daha ufağını vurdular yanımda superpozeyle banamısın demedi ilk başta 2-3 km ötede düşmüştü.
    mavzer 30.06

zalim17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    660 tenere
    çanakkalede satılık gamo cfx royal 4.5 mm (.177)
    sabit namlulu
    sıfırdan farksız ( 200 atış falan yaptı)
    kılıf ve 1 kutu gamo saçma
    400 TL 0541 653 95 61
    modeli görmek isteyenler için
    http://www.hilalav.com.tr/img/urun/rs497427.jpg
    xt125r>xt660r>dl650+ybr125>cbf1000>660 tenere

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    tüm gündür kar yağıyor yarın sabahın köründe yaşasın tavşan avı keklikler eşlendi artık onlara dokunmuyorum ama domuz vurmaya her daim hazırım
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı barok34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tüm gündür kar yağıyor yarın sabahın köründe yaşasın tavşan avı keklikler eşlendi artık onlara dokunmuyorum ama domuz vurmaya her daim hazırım
    kardeş şu an tavşan avı da yasak yani balayında hayvanlar bende bu sezon fazla ava gittim ama fazla av yoktu daha yeni kar yağdı ne yapalım ama domuz avı serbest sezon kapandığı için tüfeği temizledim yatağın altına koydum şimdi de camdan kar ın yağmasını izliyorum artık ünümüzdeki kış ava giderim herkeze sene ye rast gele
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    Abi bırakın onları ya bı süper poze al hayatını yaşa tavşan şa tavşan güvercin se güvercin bildircin şa bildircin
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    bu sene hemen hemen hiç av yoktu illagal izmirde avı kuruttu resmen teypler yerli bıldırcını bitirdi ne kılavuz kaldı ne ördek
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus

işine gelmeyen kişi yorumu ... inekler tavuklar beslenmek için insan tarafından yetiştiriliyor ayrımı yapamıyorsun demek ki ... doğaya faydalı olan bir tane avcı fotografı göster de görelim avcı adamın doğaya faydasını ...

Yok faydası maydası...Kendilerini kandırmaktan başka bişey değil....
    Daha avlaklara attıkları çöpleri toplasınlar....
    Daha ortalık yere pisleyen kişileri saymıyorum....

Şunu da ekleyim... Bende teskereli avcıyım.... Ama daha 1 tane ne kuş ne de tavşan vurmadım... Vuramam.... Sadece hedef olarak şişe diker onu vururum.... Onu da uzun zamandır yapmıyorum....

Şu an sadece balık tutarım..... En masumu o sanırım.... Ve en zevklisi...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
18. sayfa BirinciBirinci ... 8161718192028 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)