Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

MT Fitness-Vücut Geliştirmeyle İlgilenenler (Koca Oğlanlar)

Motovento
    REKLAM ALANI

Zengin siporu vesselam , kilo alamıyoruz iğne iplik kaldım , yimağh bulamıyoruz, açım açç , alem kilo verip üstüne kas yapıyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Moto Guzzi Griso (2007) HD Sportster XL (1997)
    Vallaha göbekte vücudumuzun bir paçası olduğuna göre rakı ve mangalla süper göbek geliştirdim ben. Rakısını getirene mangalla göbek yapma dersi ücretsiz

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Nankör spor

Ramazan, Bayram tatil vs derken 2 aydır gitmiyordum spora.

Pazartesiden itibaren tekrar başladım. Ramazan'dan önce eğik sehpada göğüs için haltere 35 kilo takıyordum (+uzun bar)

Pazartesi 20 kilo taktım ama zor çalıştım, bütün kaslarım da ağrıyor

@oluroyle; kilo vermemen gerek demiş miydik?
    oluroyle bunu beğendi.

Motosikleti
    Tracer 900
    Selam kaslı insanlar
    Havuza başladım öncedende 9 ay yüzüyordumda bıraktım.Fitnesse gidim diyorum. Yüzme için daha iyi olur hemde kaslanırım .
    Ne diyosunuz faydası olur mu

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nankör spor

Ramazan, Bayram tatil vs derken 2 aydır gitmiyordum spora.

Pazartesiden itibaren tekrar başladım. Ramazan'dan önce eğik sehpada göğüs için haltere 35 kilo takıyordum (+uzun bar)

Pazartesi 20 kilo taktım ama zor çalıştım, bütün kaslarım da ağrıyor

@oluroyle; kilo vermemen gerek demiş miydik?
    35 kilomu tek elle mi basıyorsun bench presi

basmaşım amino asidi olmuşum hayvan adam mode

Alıntı mustafaSRC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam kaslı insanlar
    Havuza başladım öncedende 9 ay yüzüyordumda bıraktım.Fitnesse gidim diyorum. Yüzme için daha iyi olur hemde kaslanırım .
    Ne diyosunuz faydası olur mu
    yüzüyorsan fitness işini hiç başlama kaslarının , liflerinin tendonlarının esnekliği gider ve eskisi gibi yüzemezsin imkanın varsa yüzmeye devam ama kas kütlem çok az biraz hacim kazanmak istiyorum dersen çok tekrarlı (20 li set ) setler halinde çalışmanı ve arada yüzmeyede (haftada bir gün yüzme 2 gün ağırlık ) devam etmeni tavsiye ederim

Çıta gibiyim 80 kg 3 set bench basardım , 120 kg calf rise zbar 30-40 unuttum 13 sene geçti aradan , şöyleydim böyleydimde , sakallı patron cıxx olmadı , yıkıldım şuan
    oluroyle bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çalışın çalışın çalışın ! motosikletliler kaslı kuvvetli adamlar kaza yaparda ellerine geçersek bar niyetine bizi kullanır desin arabacılar. motorcu dediğin gerektiği yerde motorunu sırtlar yukarı çıkar. vurduğu yerde delik açar

Motosikleti
    Tracer 900
    Haftada 2gun gidiyorym yuzmeye ya bu sayiyi arttiricam yada yuzmeye faydali baska sporlara yonelicem.Cunki sıkılıyorum evde

Motosikleti
    MT-25
    @Olcay Avşar geç farkettim mesajı 2 hafta bitti sporda,total rakam olarak kaldı 1.5 kg. Maksadım kilo vermek değildi,bende anlamadım :D

Geçen hafta hoca bana kanat hareketini, karın hareketi olarak gösterince, ben şok geçirdim. Bugünden itibaren 1 ay boyunca şunu uygulamaya başlıyorum.

Bu 9 hareketi ardı arkasına yapıp,1 set sayıyorum. 2,3 dk dinlenme sonrası set tekrarı . 3 set ile 5 set arası

Kardiyo olarak
    1)dumbell squat 12 tekrar
    2)Dumbell Chest Press 12
    3)dumbell row 12
    4)Dumbell Lunges 12
    5)Dumbell shoulder press 12
    6)Dumbell Curl 12
    7)Dumbell deadlift 12
    8)Dumbell Crunch 12
    9) İp atlama 30 sn .

gibi, ardından 75 er sn aralıklarla dinlenerek vucut bölge çalışmaları , üst vucugt alt vucut olarak gün gün çalışacağım. Cuma günü hiit ve cable crunch günü.

Örn pazartesi günü
    Dumbell flat press 5*6
    lat pull 5*6
    Dumbell shoulder press 5*6
    barbel curl 5*6
    triyceps lying extencion el bar. 5*6 gibi gibi

Kardiyo olarak, doğru mantık mı acaba ? Koşu bandı,eliptik vs yerine bu hareketlerde gayet etkili gibi geldi. Bir set deneme maksatlı evde dambell kullanarak denedim.

Abi sana tavsiyem burda sana onu yazıyim bunu yaziyim diyenleri kale bile alma agirsaglam youtube takip et agirsaglam ol.

çalışmalar nasıl gidiyor koca oğlanlar-koca karılar

SessizGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki address
    47 kiloyum nasil kilo alabilirim

Alıntı SessizGezgin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    47 kiloyum nasil kilo alabilirim
    yemek yiyerek (dalga geçmiyorum) yüksek kalorili gıdalar tüket
    SessizGezgin bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-25
    Bugun daha erken gittim. Sabah kahvaltıdan takribi 4 saat sonra ve geldiğimde resmen sizdim....

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:01 ----------

Yalnız genelde 2 kg ağırlık ile çalışıyorum hafif gelmeye başladı biraz yine de hareketi düzgün yapmak adına hafifte gelmeye başlasa hareketi düzgün ve yavas ozellkkle itme anlarinda yavas ve hissederek yapmaya çalışıyorum. Fark ediyor. Ağır kilo ve yanlış hareket yapmaktansa daha mantıklı geldi. Doğru yerleri çalıştırmaya hissetmeye çalışarak yapıyorum. Savaş Cebeci diye bir spor hocasi var , o bahsediyordu tube videolarinda bu durumdan. Kilo arttirmadim

Yalnız ilk hafta ile su an arasında ciddi gelişim var. Çalıştıkça calisasi geliyor insanın sırf bu farkı gördükçe . Iyi hissettiriyor.

Salonda hoca hareketi yanlış yaptiginda gelip yanlış yapiyorsun demiyor. O kötü.. çoğu insan bilinçsizce çalışıyor. Bende belki yapiyorumdur bazı hareketleri bilemiyorum.
    Bunun istisnası bile can sıkıcı.

Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun daha erken gittim. Sabah kahvaltıdan takribi 4 saat sonra ve geldiğimde resmen sizdim....

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:01 ----------

Yalnız genelde 2 kg ağırlık ile çalışıyorum hafif gelmeye başladı biraz yine de hareketi düzgün yapmak adına hafifte gelmeye başlasa hareketi düzgün ve yavas ozellkkle itme anlarinda yavas ve hissederek yapmaya çalışıyorum. Fark ediyor. Ağır kilo ve yanlış hareket yapmaktansa daha mantıklı geldi. Doğru yerleri çalıştırmaya hissetmeye çalışarak yapıyorum. Savaş Cebeci diye bir spor hocasi var , o bahsediyordu tube videolarinda bu durumdan. Kilo arttirmadim

Yalnız ilk hafta ile su an arasında ciddi gelişim var. Çalıştıkça calisasi geliyor insanın sırf bu farkı gördükçe . Iyi hissettiriyor.

Salonda hoca hareketi yanlış yaptiginda gelip yanlış yapiyorsun demiyor. O kötü.. çoğu insan bilinçsizce çalışıyor. Bende belki yapiyorumdur bazı hareketleri bilemiyorum.
    Bunun istisnası bile can sıkıcı.
    savaş cebeci bu işin altın elbiseli adamıdır kilo arttırabilirsin, hafif geliyosa hareketi doğru yapmak bişey kazandırmaz. salon hocası bayansa kadın-erkek fark etmez kimseyle ilgilenmez, dünyayı o yarattı çünkü. erkek hocalarda sadece bayanlarla ilgilenir, ilgi istiyosan öyle bi salona gitmelisin.

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    savaş cebeci bu işin altın elbiseli adamıdır kilo arttırabilirsin, hafif geliyosa hareketi doğru yapmak bişey kazandırmaz. salon hocası bayansa kadın-erkek fark etmez kimseyle ilgilenmez, dünyayı o yarattı çünkü. erkek hocalarda sadece bayanlarla ilgilenir, ilgi istiyosan öyle bi salona gitmelisin.
    Tüm hocalar bayan , bayanlara özel fitness salonuna gidiyorum ama ay sonu degistircem muhakkak . Kilo arttirmam lazım ama dambell yetersizliği var. 1, 2 ,4 ,5kg dambeller var. 2 den direkt 4 kg çok zorladı hareketi yanlış yapıyorum o zaman.. 3 ya da 2,5 olsaydı. Hoca da 2 ile 4 farketmez 4 le yap diyor. 2 kg ile 1 lik dambelleri beraber tutup 3 yapayım dedim farklı kas grubunu calistirirsin diyor. Sağlıklı olmazmis.

APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    Ne güzel vücudum vardı be. Sixpack ler filan. Ramazana girince bıraktın spor işini. O zamandan bu zamana yapamıyorum.
    Ramazandan bana kalan miras -
    - efendim, göbüş bölgesinde, şekilsiz, böyle küçük ama sinir bozan bir göbek.
    - İncelmiş, hemen yorulan ip gibi bacaklar.
    - Sarkan arka kol.
    - Bel bölgesinde simit diye tabir edilen ufak yağlanmalar, kötü gün dostları yağ depoları
    - Stres bozukluğu
    - Sinir, aşırı agresiflik
    - Vs vs.

Deli gibi özledim salonu. Yapamıyorum şu sıra. Vay anasını.

Ha unutmadan ekleyeyim, bol gelen zilyon para verip aldığım kot pantolonlsr, omuzları düşük gömlekler, içi boş duran tişört kolları. Bunlar ds miras.

Tüm hocalar bayan , bayanlara özel fitness salonuna gidiyorum ama ay sonu degistircem muhakkak . Kilo arttirmam lazım ama dambell yetersizliği var. 1, 2 ,4 ,5kg dambeller var. 2 den direkt 4 kg çok zorladı hareketi yanlış yapıyorum o zaman.. 3 ya da 2,5 olsaydı. Hoca da 2 ile 4 farketmez 4 le yap diyor. 2 kg ile 1 lik dambelleri beraber tutup 3 yapayım dedim farklı kas grubunu calistirirsin diyor. Sağlıklı olmazmis.
    beraber tutup yaptığın şeye bağlı. 2 kg ile 15 tekrar yapıyosan 12 e indir 4 kg ile 4 tekrar çıkabiliyosan 8 e çıkarmaya çalış. ben makinalarda en sona da taksam ağırlık yetmeyince üzerine takıyorum ağırlık plakalarını. söylemesi ayıptır ağırlık yetmiyorda
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    berabelr tutup yaptığın şeye bağlı. 2 kg ile 15 tekrar yapıyosan 12 e indir 4 kg ile 4 tekrar çıkabiliyosan 8 e çıkarmaya çalış. ben makinalarda en sona da taksam ağırlık yetmeyince üzerine takıyorum ağırlık plakalarını. söylemesi ayıptır ağırlık yetmiyorda
    2 kg ile 3 set 12 tekrar 4 kg ile 3 set 8 tekrar mi yapayım yanii

2 kg ile 3 set 12 tekrar 4 kg ile 3 set 8 tekrar mi yapayım yanii
    hayır piramit sistem çalışmalısın. her set ağırlık artsın. 2 kiloyla 12 tekrar yap sonra fazla dinlenmeden aynı dambılla 10 tekrar yap, sonra onu bırak 4 kiloluk fambılı al önce 8 tekrar yap, sonra dinlenme süresini 30 saniye arttır ve aynı dambılla 6 tekrar yap bırak. en zorlamıcak şekilde ama verimli çalışma bu olur elindeki imkanlarla
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)