Alıntı KSKLİ_ÖMER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
valla ben de coq a katılıyorum kı vıdeo da acıklama yapan kımse daha evvel o motorun gaz takılması sonucu sahibinin ters takla attıgını soyluyor vıdeonun 2,15 cı sanıyesınde ..
rahmetli erkin abi hem komşum hemde müşterimdi,kazadan yaklaşık 1 hafta veya 10 gün önce birlikte çay içip motosiklet sohbeti yapmıştık,kendisinin kırmızı renkli bir fazer motoru vardı ,uzun süredir motoru göremediğim için kendisine sormuştum ne olduğunu,yine aynı pistte motosikleti ile düştüğünü motosikletin parçalandığını ve serviste olduğunu söyledi ve şunları ilave etti son kazam benide korkuttu ve bu yüzden motosikleti bir süreliğine yaptırmayacağım dedi,olmazsa ufak bir motor alacağını ve şehiriçinde onu kullanacağını çok canı çekerse arkadaşının motoru ile pistte bir kaç tur atıp hevesini gidereceğini söylemişti bana :( ve o malum kaza arkadaşının motorunun üzerinde oldu,komşumuz çok sevdiğim abimizi bu şekilde kaybettik,söylenecek bir söz kalmıyor,namazına gittim defnine gidemedim okadar üzücüydü benim için,Allah mekanını cennet eylesin,bence bu kaza üzerine fazla birşey söylenemez,bir bahtsızlık bir kör talih denebilir