Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Rüzgar Tirbünlü Kask

Motovento
    REKLAM ALANI
    100 Oktan Moderatör (Komtan) Gürkan Anbarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu motosiklete takılan bir aksesuar olarak üretseydi , mantıklı karşılardım.
    Zaten sorun burda ya, bu kask üretilmek için tasarlanmamış sadece çevreci ilginç icatlarla ilgili bir yarışmaya katılmak için dizayn edilmiş kaldı ki dereceyede girememiş..

Yabancı ülkeler ilimde teknolojide ilerlerken biz hala onların ürettikleri teknolojiyi tartışıyoruz - demiştim bu paragrafı ilk yazdığımda, en azından yarışmada ki projelerden biri bu ilaveyi yapmama sebebiyet verdi -

Bir yarışma yapmış adamlar bunun gibi onlarca tasarım gelmiş, kimi üretilmiş, kimi üretilebilecek durumda kimi ise fanteziden ibaret..

Zaten kendin söylemişsin "Bunu motosiklete takılan bir aksesuar olarak üretseydi, mantıklı karşılardım." bak çizim işe yaramış ki sana hemen ilhamı vermiş, şimdi senin bu yazdığını okuyan başka biri belki depo üstüne takacağı güneş enerji paneli veya ön hava kanal girişi yanlarına takacağı rüzgar tirbünü ile telefon şarj aparatı yapacak, olayın özü bu, konseptlerin amacı birazda bu zaten, adam bunu yapıp kafasına takıp düya turuna çıkacak hali yok bir telefon şarj etmek için sonuçta.

Uzatmayayım neyse, bu bağlantıyı vermeye korkuyorum şimdi tartışmalar daha büyür diye yarışmaya katılan diğer ilginç nesne çizimleri için aşağıda ki adrese bakabilirsiniz:

http://www.greenergadgets.com/index....n-competition/

En çok oy alan tasarımlardan biri Türkiye 'den Mustafa Emre Olur 'a ait misal:

Kum saatinden ledli ışık yapmış bi tarafı güneş enerjisi ile akım depoluyor bir tarafı ışık veriyor, gündüz şarj oluyor gece ışığı yanıyor

Misal Güneş Panelli Gölgelikli Oturak

Son olarak ilave ediyorum:
    Bırakınız çizsinler, bırakınız yapsınlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı berk_r1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu elektirigi direkt beyine vermesin
    bunu dert etmek için beyin lazım değil mi?
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    yamaha yzf r1
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunu dert etmek için beyin lazım değil mi?
    böyle espiriler yapmak içinde biraz sempatik ve zeki olmak lazım dimi

''yürekce'' ''arkadaşım'' özelbi durum yok dimi ,yazdıgın şey kendince bi espiri galiba ama

birader ben ufak tefek şeyleri takan bi insanım yazdıgın şey yani espiriye beziyen şey sadece espirimiydi merak ediyorum ,bi aydınlatırsan sevinirim

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    [QUOTE=berk_r1;1459042]böyle espiriler yapmak içinde biraz sempatik ve zeki olmak lazım dimi

''yürekce'' ''arkadaşım'' özelbi durum yok dimi ,yazdıgın şey kendince bi espiri galiba ama

birader ben ufak tefek şeyleri takan bi insanım yazdıgın şey yani espiriye beziyen şey sadece espirimiydi merak ediyorum ,bi aydınlatırsan sevinirim

anlaşıldı ki sen alıngansın. senin espirine ben de espiri yaptım. ne seni tanırım ne de sen beni tanırsın.
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler