Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Yaz Geldi...zn Satışları Arttı...!

Motovento
    REKLAM ALANI
    arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evden hamburgerciye,hamburgerciden kahveciye,kahveciden geyikçiye gidip eve dönmek için yeterli bişeye benziyor.(aslanfb kardeşim hariç.). Bide tipman bu motorlar üzerinde kask problem çıkarıyor demekki.Takmazsınız olur biter biraderler..Şunuda belirtmek isterim,zamanın birinde haber montajında çalışan biri olarak gördüğüm görüntülerden sonra ben kasksız motora binmeyeceğimi biliyorum.
    Oğuzcuğum teşekkür ederim motorum ne olursa olsun benim bakış açımı sen gibi tüm Mt biliyor.
    Sonuçta iki teker arkadaşlar da bunun ciddiyetinde korumalarını takmalı motorun şekline göre
    kıyafetler korumalar var çok uygun seçimler yapılırsa
    güvenli bir şekilde motor kullanırlar ve çevrelerine de örnek olurlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alperiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 zn, cbr 600f
    I LOVE MY ZN !

Motosikleti
    tiger-mondial 125ZN
    Bir bayanın kullanması için ideal bir motor.Etekle bile kullanılabiliyor.Parça sorunu yok.Scooterlar arasında en sevimlisi bence.İki yıldır kullanıyorum ve çok memnunum.Bende gören arkadaşlarda benden heveslenip aynından almak istiyorlar.Scoter için ideal bir model bence.
    Chopper yawrusu. Sevimli ve şirin bir şey.

Motosikleti
    mondial 125 zn
    Alıntı alperiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    I LOVE MY ZN !
    me too...so much... my zn
    :bounce:_______:):cat::wiinkk: gri MONDİ ZN/ İSTANBUL / BAKIRKÖY :):cat::wiinkk:______:bounce:

Motosikleti
    " AK "
    21.06.2008 - İSTANBUL ANADOLU YAKASI ZEN BULUŞMASI

YER : SUADİYE BÜYÜK ZARA ÖNÜ
    SAAT : 15:30
    AKSİYON : Motorlarla tur, Caddebostan sahilde oturup tanışma ve muhabbet v.b. aksiyonlar... (önerilere açığız)

KATILIMCI LİSTESİ

* Alperiz ( OK )
    * Proxima ( OK )
    * 34_AK_027 (OK )
    * Akınerk ( Teyid Bekleniyor )
    * BerK ( Teyid Bekleniyor )
    * Ela ( OK )
    * Sinem ( Teyid Bekleniyor )
    *
    *
    *
    *

Toplam Motosinklet Sayısı: 5

.

rafel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gercekten bunun sayısında motorcular bıraz artı ama bunun yuzunce bız istanbul motorcuları cok kötu zarar görduk hem pıyasa hemde bız cok etkılendık eskıden motora bındıgımızde kımse dokunmazı şimdi baktgım polıslerın lıstesınde ılk bız varız yanı durum kötuye gıdıyor adam kask takmıyor şapka takıyor sonra bısey oluyor yok efendım motor şeytan alletı
    Ayrılık vakti geldıgınde sessizce cekilir giderım yüzümü önüme düşürüpte

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalandan kim ölmüş ki ?

kötü mü aramız ??

Motosikleti
    " AK "
    21.06.2008 - İSTANBUL ANADOLU YAKASI ZEN BULUŞMASI

YER : SUADİYE BÜYÜK ZARA ÖNÜ
    SAAT : 15:30
    AKSİYON : Motorlarla tur, Caddebostan sahilde oturup tanışma ve muhabbet v.b. aksiyonlar... (önerilere açığız)

KATILIMCI LİSTESİ

* Alperiz ( OK )
    * 34_AK_027 (OK )
    * Akınerk ( Teyid Bekleniyor )
    * BerK ( Teyid Bekleniyor )
    * Ela ( OK )
    * caddelerinkabusu ( OK )
    *
    *
    *
    *
    *
    *

Toplam ZEN Sayısı: 5

.

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Kaan ben işteyim o saatlerde katılamıyacağım size iyi eğlenceler.

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Antalyada zen cok varda olanlarlada tanışamadık hep özeniyorum sizin şu gezilere
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

Motosikleti
    " AK "
    Alıntı arslanfb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaan ben işteyim o saatlerde katılamıyacağım size iyi eğlenceler.
    tamamdır hasancım. iyi çalışmalar. sonradan katılırsan memnun oluruz.

Alıntı mach1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Antalyada zen cok varda olanlarlada tanışamadık hep özeniyorum sizin şu gezilere
    bu aylarda biz de o şehre...!

.

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    İlk ve son motorum 125 ZN idi. Az km yapmadım. Şimdi yine dört tekere döndüm. Ama rüzgarı hissetmek bir başkaydı :( Şİmd bugün otobanda son sürat giderken motorumu özledim. Hatta bir ara camları filan açıp rüzgarı hissetmek istedim sonra kapadım yine klimayla devam ettim. Bu arada 125ZN'ide pek hafife almamak gerek. Ben eşimle birlikte (full korumalıyız ) 100 km hızıda aşmıştık.

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Bazı arkadaşlar yok "zen kullanırken kask takmak şehir içinde eziyet olur" yok işte "bu zenlere binenler kask takmasalar da olur herkes kendinden sorumlu" gibi saçma, akla mantığa, sitemizin ve topluluğumuzun misyonuna direk ters düşen düşüncelere sahipler.Bir kere sitemizin amblemine bakın kask takan bir abimiz.Bir düşünün kask takan adam resminden bir amblemi olan bir siteye üyesiniz ve kask takmanın eziyet olduğunu, takılmasa da olacağını söylüyorsunuz.
    Kask takmasınlar da şuncağızcık da artan motosiklet kullanıcıları sayısı, kazalar neticesinde tekrar azalsın ve motosiklet kullanıcılarına karşı tutum daha da kötü bir hal alsın.Bunu mu istiyorsunuz?
    Belki bu sitenin çok eski üyelerinden değilim, belki yaşım küçük, belki ne haddime ama bu tip düşüncelere sahip olanların sitemizde yerinin olmadığımı düşünüyorum.Saygılarımla.
    Motosiklet Misyoneri Etrafımda motosiklet ve motosiklet sürücülerine karşı cephe almış, sığ görüşlü veya olumsuz düşünen her tipteki insan itinayla bastırılır, yıldırılır, görüşlerinin olumlu yönde değişmesi için var güçle konuşulur.

Motosikleti
    " AK "
    Alıntı Ömercik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazı arkadaşlar yok "zen kullanırken kask takmak şehir içinde eziyet olur" yok işte "bu zenlere binenler kask takmasalar da olur herkes kendinden sorumlu" gibi saçma, akla mantığa, sitemizin ve topluluğumuzun misyonuna direk ters düşen düşüncelere sahipler.Bir kere sitemizin amblemine bakın kask takan bir abimiz.Bir düşünün kask takan adam resminden bir amblemi olan bir siteye üyesiniz ve kask takmanın eziyet olduğunu, takılmasa da olacağını söylüyorsunuz.
    Kask takmasınlar da şuncağızcık da artan motosiklet kullanıcıları sayısı, kazalar neticesinde tekrar azalsın ve motosiklet kullanıcılarına karşı tutum daha da kötü bir hal alsın.Bunu mu istiyorsunuz?
    Belki bu sitenin çok eski üyelerinden değilim, belki yaşım küçük, belki ne haddime ama bu tip düşüncelere sahip olanların sitemizde yerinin olmadığımı düşünüyorum.Saygılarımla.
    +1

M.K.Paşa' ya selamlar olsun...Bambi' ye selamlar...Girişteki DELFINO' ya selamlar...Suat Abi' ye selamlar...Bir başka yerdi orası...

.
    ::offtp::___________[B] " POSETCHI "[/B]__________::offtp::

[B]Her Türlü Baskılı Poşet Yapılır...Fabrika Olunca... :P[/B]

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)