Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

KURALKAN A.S den bir atak daha....

Motovento
    REKLAM ALANI

Kuralkan A.Ş 11.03.2008 (fuardan 1 hafta önce ) tarihinde Türkiye'ye fuar için gelen S&T yetkilileriyle yapılan görüşmeler neticesinde S&T motosikletklerinin Türkiye de Kuralkan tarafından üretilerek avrupa piyasasına satıs ve sevkı hakkında anlaşma imzalamış. Bu anlaşma gereği S&T motosikletleri Türkiye de imal edilerek avrupaya gönderilecek.

Üretilen motosikletlerin markası S&T Korenin avrupa pazarında kullandığı markadan oluşacak.

Bu gün almış olduğum bu haber henüz resmi olmasına rağmen firmalar tarafından yayınlanması önümüzdeki günlerde bir lansmanla sektorde duyurusu yapılacak.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Vatana millete hayırlı olması dileğiylee SAYGILAR
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

msoysarac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    bizim eski Kanuni'ye reklamcıya gidip mavi folyo ile S&T yazısı çıkarttırim ve yapıştırim.. Modaya ayak uydurmalı..
    [B][COLOR="DarkRed"]Tecrübeler en iyi öğretmenlerdir. Yalnız masrafları biraz çoktur.[/COLOR][/B] :) :)

SSTEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    madem yerli üretim e fiyatlarda düşer heralde biraz da olsa.

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı SSTEK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    madem yerli üretim e fiyatlarda düşer heralde biraz da olsa.
    Değişen Pekte fazla Bİşey olmaz Kanımca ...
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    bencede deısen pek bısı olmaz ama suankı kore uretımlerı mevcutken ondan almalı malum burası turkıye ne cıkar ısın altından bılnmez....

Apprentice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cbr125faik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bencede deısen pek bısı olmaz ama suankı kore uretımlerı mevcutken ondan almalı malum burası turkıye ne cıkar ısın altından bılnmez....
    sana bu lafı dedirtenler utansın
    "kick start my heart"

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı yakut36 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuralkan A.Ş 11.03.2008 (fuardan 1 hafta önce ) tarihinde Türkiye'ye fuar için gelen S&T yetkilileriyle yapılan görüşmeler neticesinde S&T motosikletklerinin Türkiye de Kuralkan tarafından üretilerek avrupa piyasasına satıs ve sevkı hakkında anlaşma imzalamış. Bu anlaşma gereği S&T motosikletleri Türkiye de imal edilerek avrupaya gönderilecek.

Üretilen motosikletlerin markası S&T Korenin avrupa pazarında kullandığı markadan oluşacak.

Bu gün almış olduğum bu haber henüz resmi olmasına rağmen firmalar tarafından yayınlanması önümüzdeki günlerde bir lansmanla sektorde duyurusu yapılacak.

Patron ST Kanuni Türkiyede üretilip Avrupaya satılacakmış...

Çaktırma...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

koray gfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    fiyatlar düşürülürse sorun yok hayırlı olsun herkeze
    Yarını düşünmeden, özgürlüğe yelken açmışcasına..

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    yerli üretim = yerli montaj
    çinlilerede yerli üretim diyolar
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    böyle bir olaya sevinecegimize eleştiriyoruz.ne kadar kötü bi durum

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    evet bencede fiyatlar düşmeli o zaman tam süper olur
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    otomotiv sektöründe ki üretim başarımızı umarım motosiklet sektöründe de gösteririz.
    güzel bakan , güzel görür.

Motosikleti
    bir zamanlar 2 tane vardı..
    ne fiyat düşer ne de kalite artar bence haa işallah bizi utandırırlar ama tahmin etmiyorum.
    evet parça sıkıntısı çekmiyeceğimiz doğru ama bilemiyorum yerli üretim için çok pahalı değilmi?

Motosikleti
    mz 251
    tamam kanuni imal ederse o motorda kalite falan arama tıpkı mz de oldugu gibi hero puch larda oldugu ğibi
    müzisyen agırsiklet şampiyon

Motosikleti
    YAMAHA xvs650 DRAGSTAR
    mantik derki nakliye vb.. birkac kalemde fiyatin dusmesi gerekir tabi ac gozluluk yapmazlarsa

çaktırmayalım

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Patron ST Kanuni Türkiyede üretilip Avrupaya satılacakmış...

Çaktırma...

heh bencede çaktırmayalım bak bu bılgı kesın ve ılk agızdan dedım ama sende agzında bakla ıslanmadı hemen caktırma dersın 50 dedım caktırma sunu kavalalı pasa

Alıntı titanxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    böyle bir olaya sevinecegimize eleştiriyoruz.ne kadar kötü bi durum
    bencde basaramazlarsa o zaman vurulsun

Alıntı fedos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    otomotiv sektöründe ki üretim başarımızı umarım motosiklet sektöründe de gösteririz.
    benımde temennım bu (( nıye mınımum der bu msj az yazınca kabahat cok yazıncada kavalalı metehan pasa kızar))

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı yakut36 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heh bencede çaktırmayalım bak bu bılgı kesın ve ılk agızdan dedım ama sende agzında bakla ıslanmadı hemen caktırma dersın 50 dedım caktırma sunu kavalalı pasa

bencde basaramazlarsa o zaman vurulsun
    abi herşey güzel hoş...Allah yollarını açık etsinde burda üretilen bir malın kalitesi sence nasıl olur...biz maliyet insanıyız...kalite insanı olmak lazım...bu önyargıları nasıl yıkarız baboli...

inşallah utandırır...inşallah utanırım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

SSTEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla mete abi istenirse yapılıyor.Bak fiat nasıl birdenbire kaliteye önem verince dikkate alınmaya başladı.Aynen kanuni de yapsın bizi utandırsın.Ama kanuni firmasının bunu kaldıracak mali yapısı olduğunu zannetmiyorum.Yani teknik anlamda yeterli iş gücü ve teknolojiye sahip bir ülkeyiz ama şu anda kanuni bir kawa ya da yamaha kalitesinde mal yapsa da kimse gidip almaz.Adı çıkmış bir defa.İlk önce imajını düzeltmeli.Hyosung ortaklığını da ben bu yönde yapılmış bir ortaklık olarak düşünüyorum.Yoksa çinden getirip montajlamaya devam ederdi.

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Güzel bir gelişme. "Yiğidi öldür,hakkını yeme" demişler (Hyo'cu olarak yüreği yanan biri olarak )

Ülkemizde üretilen araçlar dünyanın dört bir yanına dağılıyor. Motosiklet sektöründe neden böyle birşey olmasın?

Gerçi otomobil sektöründe firmalar direkt kendisi üretim için yapılanmayı sağlıyor ve üretim şekli markanın ana vatanındaki şekli ile oluyor.

Mesela Ford firması Türkiye'de üretilen Transit Connect'leri taxi olarak (modikasyondan geçirip) Amerika'ya ihraç edecek.

Diğer firmalarında burada üretim yapması durumunda hammaddeye yakınlıktan ötürü yedek parça gibi sıkıntılar olmayacaktır ama motosiklet işinde bu bize biraz uzak gibi!
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler