Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

KURALKAN A.S den bir atak daha....

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı SSTEK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla mete abi istenirse yapılıyor.Bak fiat nasıl birdenbire kaliteye önem verince dikkate alınmaya başladı.Aynen kanuni de yapsın bizi utandırsın.Ama kanuni firmasının bunu kaldıracak mali yapısı olduğunu zannetmiyorum.Yani teknik anlamda yeterli iş gücü ve teknolojiye sahip bir ülkeyiz ama şu anda kanuni bir kawa ya da yamaha kalitesinde mal yapsa da kimse gidip almaz.Adı çıkmış bir defa.İlk önce imajını düzeltmeli.Hyosung ortaklığını da ben bu yönde yapılmış bir ortaklık olarak düşünüyorum.Yoksa çinden getirip montajlamaya devam ederdi.
    tam tersı malı yapısı masallah sıze dısrdan boyle gorunebılır ama ıcerden bırı olaraksoylıyım malı yapı kuvvetlı. su an olanlarda ımaj ve kalıteyı arttırmak yonunde zaten dedımya ıcerden olunca gorme sansımız daha cok sızde haklı olarak dısardan oyle goruyorsunuz. fıat ornegı gıbı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Biraz zaman alır ama Kanunin adı bu hyo modelleriyle kaliteye çıkacaktır.

kavalalı pasam

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi herşey güzel hoş...Allah yollarını açık etsinde burda üretilen bir malın kalitesi sence nasıl olur...biz maliyet insanıyız...kalite insanı olmak lazım...bu önyargıları nasıl yıkarız baboli...

inşallah utandırır...inşallah utanırım...
    etsın cumlemızın yolunu acık... kalıtesı ıse tahmınınden daha yukek olur cunku dıger arkadsın ford ornegı gıbı.. bunu avrupaya satacaksan kus serısı gıbı yapamazsın yaptırmazlar dımı ?? on yargıları nasıl yıkarı

1 balyozla kırarsın (( tabı balyozu kaldırabılırsen ))
    2 zamanla ortaya cıkacak tıpkı ford ve fıat gıbı - renault gıbı

neden olmasın motosıklette olabılır

heh kavalalı halen pancar motor sıparısı beklerım..

hihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scarabeo 200 i.e
    yakut36 ; gt 250 de bahsedilen krank vb. sorunlar giderildimi acaba.

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Alıntı yakut36 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    etsın cumlemızın yolunu acık... kalıtesı ıse tahmınınden daha yukek olur
    İnanmazı Zor valla....MZ ne hale dusurdugu ortada...
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı SSTEK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla mete abi istenirse yapılıyor.Bak fiat nasıl birdenbire kaliteye önem verince dikkate alınmaya başladı.Aynen kanuni de yapsın bizi utandırsın.Ama kanuni firmasının bunu kaldıracak mali yapısı olduğunu zannetmiyorum.Yani teknik anlamda yeterli iş gücü ve teknolojiye sahip bir ülkeyiz ama şu anda kanuni bir kawa ya da yamaha kalitesinde mal yapsa da kimse gidip almaz.Adı çıkmış bir defa.İlk önce imajını düzeltmeli.Hyosung ortaklığını da ben bu yönde yapılmış bir ortaklık olarak düşünüyorum.Yoksa çinden getirip montajlamaya devam ederdi.
    inşallah olurda utanırız topluca...

Alıntı yakut36 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    etsın cumlemızın yolunu acık... kalıtesı ıse tahmınınden daha yukek olur cunku dıger arkadsın ford ornegı gıbı.. bunu avrupaya satacaksan kus serısı gıbı yapamazsın yaptırmazlar dımı ?? on yargıları nasıl yıkarı

1 balyozla kırarsın (( tabı balyozu kaldırabılırsen ))
    2 zamanla ortaya cıkacak tıpkı ford ve fıat gıbı - renault gıbı

neden olmasın motosıklette olabılır

heh kavalalı halen pancar motor sıparısı beklerım..
    ulen ST yi gördünüz şahlandınız sizde ha...ne özgüven geldi kendinize...hadi gösterin kendinizde biz Kanunı motor alalım...

Hsquvarnayıda üretcekmi Türkiyede...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

heh sıraya alırız kavalalı.. ama hsquvarna da korlas kanalıyla cıkıyor dıst kuralkan dagıtım servıs yedek parca korlas. zamanla kavalalı dur yaw boya kupmu?

ama GT650 R satalım sana sımdılık yada pancar motor yedek parcası :-))))

Alıntı hihi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakut36 ; gt 250 de bahsedilen krank vb. sorunlar giderildimi acaba.
    bu krank meselsı st kanunıde olmayacagını dusunuyorum. ama detaylı bılgı alınca sıze ozel bılgı aktarırım. st kanunıde sorun olmayacak bence. dur hele yenı basladık satısa fırma bu konuda sıkıntı olmayacak der.

Alıntı nitrious81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnanmazı Zor valla....MZ ne hale dusurdugu ortada...

zamanla gor ve ınan. sony tv ıcınde 1972 de alınmaz aman aman denırdı. bu gune bakın sonuc ortada.yarın daha ıyı olmayacagının garantısı sızce yok bızce var. uretım avrupaya satacan ya kalıtelı olacan yada vazgececen. vazgecmedıklerıne gore.

heytbecom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    asm

verdiğin haberin Ford Türkiye ile yakından uzaktan ilgisi bulunmuyor. New Yorkta bu araçların gelecekte kullanılması için yapılan bir konsept araç. Hatta Basın Bültenlerinde bu Ford Transit Connectin Türkiyede üretildiğine dair bir bilgi bile yok...

* ST Kanuni markası ve modelleri hem ülke hemde kullanıcılar için artık maliyetten çok Kaliteli ürüne sahip olma anlayışını pekiştirecek özelliklerde olur.

- aç bir insan ne bulursa yer. aç insan para kazanmaya başlarsa artık yediği yemekte kalite aramaya başlar. Parayı kolay kazanmıyoruz peki neden kalitesiz ürene harcayalım... kaliteli bir ürünse zaten kendini belli edecektir.
    Otomot.NET Kurucusu - Tamindir.com Çalışanı - Siyahinazuma.com sahibi

swalbard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı heytbecom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    asm

verdiğin haberin Ford Türkiye ile yakından uzaktan ilgisi bulunmuyor. New Yorkta bu araçların gelecekte kullanılması için yapılan bir konsept araç. Hatta Basın Bültenlerinde bu Ford Transit Connectin Türkiyede üretildiğine dair bir bilgi bile yok...

* ST Kanuni markası ve modelleri hem ülke hemde kullanıcılar için artık maliyetten çok Kaliteli ürüne sahip olma anlayışını pekiştirecek özelliklerde olur.

- aç bir insan ne bulursa yer. aç insan para kazanmaya başlarsa artık yediği yemekte kalite aramaya başlar. Parayı kolay kazanmıyoruz peki neden kalitesiz ürene harcayalım... kaliteli bir ürünse zaten kendini belli edecektir.
    Kardeş Türk Mühendisler yerli parçalar olmamasına karşın Türkiye'de ticari araç olarak connecti modifiye etmişlerdi. Ama o taxi bu taxi olurmu bilemiyeceğim.

cemal yortanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300A MİDNİGT
    memleketimde istihdam yaratacak tüm oluşumlar beni mutlu eder..hyosung madurlarından biri olarak yapılan bu anlaşma memleketimizde inşallah hayırlara vesile olur..otomotivde gösterdiğimiz ihracat patlamasını motosiklettede yapmamamız için bir neden yok..tekrardan hayırlı olsun.hoşca kalın
    2014 YAMAHA XVS 1300A MİDNİGT

Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR -KANUNİ BOBCAT
    arkadaşlar böyle şeylere sevinmemiz lazım.bildiğiniz gibi hyosung firması da suzuki ye parça temini yapan bir firmayken kendi markasını zaman içinde oluşturdu.neden aynı şeyler kanuni için olmasın.tesisleri zaten müsait bunu yapabilmek için.bence destek olmak lazım

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Piyasa koşulları gereği bu konuya sadece Kanuni tarafından bakamayız.İşin içindeki baş aktör S&T firmasıdır.Kanuni ile anlaşma yaparken altyapısı ve teknolojisi yeterli olmayan bir firmayla ittifak kurmayacaklarını yüksek ihtimal biliyorlardır.Bu anlaşmadan aslen en büyük menfaatdar S&T'dir.Çünkü Avrupa'ya en yakın ucuz iş gücü ve yerli piyasa açısındanda en aç piyasa olan Türkiye'yi bilerek seçmişlerdir.Bu strateji gereği yapılmış bir seçimdir.Yoksa Kanuni'nin kara kaşına kara gözüne gelmememişlerdir.Eğer Kanuni bu işbirliğinden bişey kazanacaksa,bilmediği teknolojiyi öğrenme,ustalaşmış teknisyenler ve ar-ge'yi çok iyi öğrenmiş mühendislerdir.Para işi bunlardan daha değerli değildir(piyasada kalıcı ve kaliteli olmak istiyorsa).Kanuni bu anlaşmayı sadece para için yaptıysa eski tas eski hamam olur.Yok Dünya aktörlerinden biri olmayı kafasına koyduysa 5-10 sene içerisinde kendi markasınıda mutlaka değerlendirecektir.Bekleyelim görelim.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Oytun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Türkiyede üretim varmı ki? Benim bildiğim parçalar geliyor ve burada birleştiriliyor. Tamam bu da bir çeşit üretim ama tamamen bize ait değil. Ne zaman olur o da meçhul. Tasarımı, parça üretimi dahil tümüyle bizim olan bişey ne zaman olacak acaba???
    ...Oytun...
    ..Ainador..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler