Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Motosikletli Gezgine tecavüz !!

Motovento
    REKLAM ALANI

öncelikle kadına Allah rahmet eylesin.

bu hayvanlara da aynı cezayı, yani ölümü vermek lazım.

diğer yöne gelirsek ; bu kadını suçlayanlar veya hatalı bulanlara ağır küfürler edeceğim, ama ortam müsait değil.
    dünya hepimizin dünyası, isteyen istediği yere gider/gidebilmeli. yok orda ne arıyormuş, yok tehlikeliyse gitmemeliymiş. iyi lan, öleceğiz diye sürekli evde yaşayalım. kaza yaparsak ölürüz diye araba/motor sürmeyelim. bu nasıl bir mantıktır yarabbi.

bir diğeri de ; kadının sesinden tahrik olduğunu yazmış,hatta tahrik olmayanların erkekliğinden de şüphe ediyor. Kadının sesinden tahrik olan ağır sapıktır ve acilen psikoloğa gitmesi lazım. Aranızda bu arkadaşla/arkadaşlarla muhabbeti olan var ise kesinlikle görüşmesin; ne bileyim eşinizle,kızınızla falan dolaşırken karşılaşırsanız tahrik olur, benden söylemesi. Bu gibi tipler sonra birine kalkıp tecavüz ediyor ve sonra "bir anlık şeytana uydum" diyerek kendini haklı çıkarmaya çalışıyor.

Lan hödük; sen kimsin tahrik olmayanların erkekliğinden şüphe ediyorsun pis sapık. Ulan yemin ediyorum acayip sinirlendim. 1 kızım var. Bu sapıklar kızımla toplu taşıamda vs. karşılaşınca tahrik olacakları aklıma geliyor , beynini parçalayasım geliyor adamın.
    bursalıali bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    ezme var dediler geldik gardaş!
    bursalıali bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    İlginç insanlarız, 2-3 Güney Amerika sığırı içip içip bir şerefsizlik yapıyorlar biz de burada birbirimizi yiyoruz.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Türkiye cinsel açlığın afrikasıdır

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    şundan aylar önce 2 tane kız bana adres sorduğunda ben bir anda kendimi farklı bir atmosferde hissettim yani böyle güneş pırıl pırıl kuşlar falan yem yeşil bir bahçe, kelebekler uçuyor : hele kızın bir tanesi bana yaklaşırken ben attığı adımları(yavru kediler minicik patileriyle tatlı tatlı adım atarlarya öyle bir izlenim oluştu bende) ve kendisini öyle bir süzüyorum ki ama aynı zamanda gözlerim onun gözünden 1 saniye ayrılmıyor ve hiç gözümü kırpmadan, veee kızlar onlara karşı tutumumdan çok hoşlandılar yani gözlerinden belliydi. arkadaşlar yanlış anlamayın kimsenin ırzına geçmedik yol sordular bizde söyledik o kadar ve sonra içimden "maaşallah, allah sahibine bağışlasın" dedim çünkü kimseye nazarım değsin bile istemiyorum. bendekiler sadece arzum kaynaklıdır yani kötü niyet yok.

daha önce çalıştığım çikolata fabrikasında da öyle, okul hayatım boyunca da öyle, staj yaptığım arçelik fabrikasında, çevre komşularının kızları olsun yani kızlarla ben her zaman iyi geçinen biriyim. bendeki çekicilik belkide minyon tipli olmamdandır bilemem ama kızlarda bana çok çekici geliyor, yani evlensem herhalde gözü dışarıda olan kocalardan olurum o yüzden bekar kalmakta fayda var şimdilik.

neyse artık konuya dönmek istiyorum, nasrettin hocanın fıkrasına değinmeden rahat edemeyeceğim çünkü derdimi anlayan yok;

Nasreddin Hoca oğlunu çeşmeye gönderiyormuş. Testiyi eline verdikten sonra yüzüne okkalı bir tokat aşketmiş, ardından da:

- "Sakın testiyi kırma" diye seslenmiş.

Bu durumu görenler :

- "Ne yapıyorsun Hoca efendi" demişler, "Çocuk testiyi kırmış değil ki... Hiç suçu olmayan çocuğu ne diye dövüyorsun?"

- "Testi kırıldıktan sonra dayak neye yarar!" demiş Hoca.

.................................................. ......

evet şimdi bu rus kökenli hanımefendi yaşadığı tacizden sonra kişisel savunma için önlem alacaktır fakat olan oldu zaten.

tüm satırların özeti; Yani ablamız yanında silah taşısın dedikte kötü mü olduk?

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bacak, meme görünce tahrik olmayan erkeğin erkekliğinden şüphe ederim.

önemli olan medeni bir şekilde kimseye rahatsızlık vermeden, kimseyi incitmeden yaşamak.

ve bir kadının rızası olmadan ona hiçbir şekilde yaklaşmamaktır.

he, kafamı taşla ezmek istiyormuş
    Konuyu harf hatasına ve kafanı ezmeye getirmişsin. Fakat profilimi çok dikkatli inceleyememişsin bide adımı facebook ve instagrama yaz bakalım belki hakkımda daha detaylı bir bilgiye sahip olursun. Kadın, bacak ve meme gördüğümde tahrik oluyorum ama etrafı rahatsız etmiyorum diyebilen bir yaratıkla konuştuğumun farkındayım. Önceki yazımda senin karının kızının bacağına bakarak kimse tahrik olmaz umarım demiştim ama sanırım empati yeteneği olmayan bir yaratıksın Forum ortamında uluorta küfür edemediğim için en yobaz davranış olan kafanı taşla ezmeyi örnek verdim ama iktidar gibi onuda anlamadın

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MahmutBiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu harf hatasına ve kafanı ezmeye getirmişsin. Fakat profilimi çok dikkatli inceleyememişsin bide adımı facebook ve instagrama yaz bakalım belki hakkımda daha detaylı bir bilgiye sahip olursun. Kadın, bacak ve meme gördüğümde tahrik oluyorum ama etrafı rahatsız etmiyorum diyebilen bir yaratıkla konuştuğumun farkındayım. Önceki yazımda senin karının kızının bacağına bakarak kimse tahrik olmaz umarım demiştim ama sanırım empati yeteneği olmayan bir yaratıksın Forum ortamında uluorta küfür edemediğim için en yobaz davranış olan kafanı taşla ezmeyi örnek verdim ama iktidar gibi onuda anlamadın
    yahu git be kardeşim, lafı kicindan anlayip yazmayın be. senin yüzünden dünden beri kendimi çok kötü hissediyorum. günümü mahvettin.

ben anlatamadim galiba. yetişkin bir erkek, yaşıtı kadinlardan hoşlanır, bu çok doğal bir şey demek istemistim ama sen beni sapıklıkla itham ettin. moralim sıfır dünden beridir.

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    "O kadar yola tek başına çıktıysa bir rahatsızlık var bu kızda"

bakıyorum da drtayfun'u linç ediyorsunuz!

arkadaşlar, dünya güvenli bir yer değil. 3. sınıf ülkelere seyahat ederken mutlaka önlem alınmalı. tek başına -hele hele ıssız yerlerde- seyahat çok riskli.

şimdi pembe gözlüklerimizi çıkaralım ve olaya rasyonel bir şekilde bakalım.
    Dostum üzülmene gerek yok. Fakat yazdığın yorumlar biraz garip.. Bence yaorumlarını okumalısın burada birbirimizin düşmanı değil dostuyuz. Ülke olarak her önümüze çıkana düşman olmayı başımızdaki bize öğretti saolsun. Söyleminde ve ifadende bir yanlışlık var. Şöyle düşün hiç konuyu bilmeyen dışardan birine yazdığın iki cümleyi söyle kesinlikle yanlış anlaşılacaktır. Benim foruma yazdığım her 10 mesajın 5 6 sı yanlış anlaşılmıştır mimik yok bişey yok. Önemli olan hatalarımızın farkına varmak ve birbirimize destek olmak yazdığın ilk yorumun ardından ikinciyi aynı şekilde yazdığın için insanların sinirlenmesi normal. Günün güzel geçsin inşallah

Alıntı rollcycle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum üzülmene gerek yok. Fakat yazdığın yorumlar biraz garip.. Bence yaorumlarını okumalısın burada birbirimizin düşmanı değil dostuyuz. Ülke olarak her önümüze çıkana düşman olmayı başımızdaki bize öğretti saolsun. Söyleminde ve ifadende bir yanlışlık var. Şöyle düşün hiç konuyu bilmeyen dışardan birine yazdığın iki cümleyi söyle kesinlikle yanlış anlaşılacaktır. Benim foruma yazdığım her 10 mesajın 5 6 sı yanlış anlaşılmıştır mimik yok bişey yok. Önemli olan hatalarımızın farkına varmak ve birbirimize destek olmak yazdığın ilk yorumun ardından ikinciyi aynı şekilde yazdığın için insanların sinirlenmesi normal. Günün güzel geçsin inşallah
    sorma ya dün mahmutbiner ve zapalka yüzünden duygusal olarak yıkım yaşadım resmen. motorla giderken lan acaba neyi yanlış yazdim diye kederlendim durdum. yanlış anlaşılmak ve kendini ifade edememek kötü bir şey ya.

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    sorma ya dün mahmutbiner ve zapalka yüzünden duygusal olarak yıkım yaşadım resmen. motorla giderken lan acaba neyi yanlış yazdim diye kederlendim durdum. yanlış anlaşılmak ve kendini ifade edememek kötü bir şey ya.
    dostum konuyu geyiye vuruyorsun ama ciddi birşey söylemeye çalışmıştım. Hayırlısı olsun bakalım

Alıntı rollcycle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum konuyu geyiye vuruyorsun ama ciddi birşey söylemeye çalışmıştım. Hayırlısı olsun bakalım
    abim ne geyiği? dün iki yazar yüzünden mahvoldum diyorum. geyik falan yok gayet ciddiyim.

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    askerliğimi egede küçük bir ilçede jandarma olarak yaptım
    4.5 ay içinde karakola gelen mevzuları görseniz...

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi hala bu konu uzuyor mu cidden =)

Evet, günümüz şartlarında herkes kendinden sorumlu ve dikkatli olmak zorunda. Ve ne yazık ki bunları bilerek hareket etmezsek sonuclarına katlanıyoruz.

Diğer açıdan kadın çıplak gezse bile tecavüz taciz etme hakkın yok.

Kadın dekolte giydi diye tahrik oluyorsan , o erkeklik değil abazalıktır. Güzel diye bakmak ayrı, tahrik olup erekte olmak ayrı bir şey.

Temiz bir dünyada değiliz, ama kadın insanlığa inancını kaybetmedi diye dikkati elden bıraktıysa bu en fazla saf olmasından kaynaklıdır, rahatsızlık değil.

Rahatsız olan biz erkekleriz genel olarak.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

orhanay06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer çalındı - hedef WR250
    rahatsızlık asıl sende var...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:41 ----------

Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kadar yola tek başına çıktıysa bir rahatsızlık var bu kızda
    asıl rahatsız sensin...

hokahey, kusura bakma ama kardeşim, aslında şunu demek istemiştim, şunu kastetmiştim, lafı .ıçından anlamayın diyorsun. Tamam da o zaman madem onu demek istediğini sonradan güzelce ifade edebiliyordun da, niye baştan iyice düşünüp yazmadın? Senin ilk yazdıkların da, drtayfun'un da yazdıkları tepki görecek şeyler. Bu tip forum, sosyal medya ortamlarında bir anlık öfke ile ya da anında cevap yazacam modunda olmak işte böyle adamın gününü rezil edebilir. (Neyse ki siz size yazılanlardan vicdan yapıp, üzülen birisiniz, bu iyi bir şey, bunun değerini bilin) Bu sebeple yazdıklarınızı gönder butonuna basmadan önce bir değil, iki kez okuyup yollayın. Hatta yazın ve yollamadan kalkıp bi hava alın, bi su için, bi kahve yapın ve kendinize şunu sorun: "Bunları yazmam şart mıdır, yazmamın gereği var mıdır?" Ben bu şekilde çoğu zaman ya yazmaktan vazgeçiyorum ya da yazdıklarımı düzeltiyorum. Belki yüz yüze gelse can ciğer olacak insanlar burada mimiklerimizi göremediğimiz, ses tonumuzu duyamadığımız için birbirimize giriyoruz. İşte bu yüzden 5 kere düşünüp, bir kere yazmak lazım. Bir anlık öfke ile atılan twitlerden mahkemelerde sürünen, içeri giren insanlar var bu ülkede yazık.

Yani kusura bakmayın ama hata başta sizden kaynaklı, dönüp yazdıklarınızı okursanız anlayacaksınız.
    Konu çok hassas ve ilk andaki sinirinizle ya da heyecanınızla yazmak ortamı gerer, geriyor. ve ne yazık ki burada bu hep oluyor, kendime hep sorarım konu dışına niye yazıyorum, bir daha yazmayacam diye, ama bazen gelen yorumlara insan biri buna cevap vermeli diyerek yazmak istiyor, çünkü o kadar çok saçmalayan, düşüncesiz insan var ki.(Siz ille de öylesiniz demiyorum, herkes yapabiliyor)

Bu da benden son mesaj olsun.
    Hadi bana eyvallah.
    Bi daha konu dışına yazarsam, hatta bi daha zorunlu olmadıkça mesaj yazarsam....

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    arkadaşlar hokahey arkadaşımız belliki bir an düşünmeden yazmış. İçerleyip bu olayın üzerine düşünmesi bile arkadaşımız için bir ders olmuştur diye düşünüyorum daha fazla üzerine gitmeyelim. Ben söylemine devam ettiğim için sinirlendim evet ama arkadaşında dediği gibi hepimiz kardeşiz ve hepimiz birbirimize yardım etmek zorundayız. Arkadaşın yaşını kimliğini vs bilmediğimiz için daha fazla üzerine gitmeyelim kötü birşeyle sonuçlanmasın.

Alıntı Cloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hokahey, kusura bakma ama kardeşim, aslında şunu demek istemiştim, şunu kastetmiştim, lafı .ıçından anlamayın diyorsun. Tamam da o zaman madem onu demek istediğini sonradan güzelce ifade edebiliyordun da, niye baştan iyice düşünüp yazmadın? Senin ilk yazdıkların da, drtayfun'un da yazdıkları tepki görecek şeyler. Bu tip forum, sosyal medya ortamlarında bir anlık öfke ile ya da anında cevap yazacam modunda olmak işte böyle adamın gününü rezil edebilir. (Neyse ki siz size yazılanlardan vicdan yapıp, üzülen birisiniz, bu iyi bir şey, bunun değerini bilin) Bu sebeple yazdıklarınızı gönder butonuna basmadan önce bir değil, iki kez okuyup yollayın. Hatta yazın ve yollamadan kalkıp bi hava alın, bi su için, bi kahve yapın ve kendinize şunu sorun: "Bunları yazmam şart mıdır, yazmamın gereği var mıdır?" Ben bu şekilde çoğu zaman ya yazmaktan vazgeçiyorum ya da yazdıklarımı düzeltiyorum. Belki yüz yüze gelse can ciğer olacak insanlar burada mimiklerimizi göremediğimiz, ses tonumuzu duyamadığımız için birbirimize giriyoruz. İşte bu yüzden 5 kere düşünüp, bir kere yazmak lazım. Bir anlık öfke ile atılan twitlerden mahkemelerde sürünen, içeri giren insanlar var bu ülkede yazık.

Yani kusura bakmayın ama hata başta sizden kaynaklı, dönüp yazdıklarınızı okursanız anlayacaksınız.
    Konu çok hassas ve ilk andaki sinirinizle ya da heyecanınızla yazmak ortamı gerer, geriyor. ve ne yazık ki burada bu hep oluyor, kendime hep sorarım konu dışına niye yazıyorum, bir daha yazmayacam diye, ama bazen gelen yorumlara insan biri buna cevap vermeli diyerek yazmak istiyor, çünkü o kadar çok saçmalayan, düşüncesiz insan var ki.(Siz ille de öylesiniz demiyorum, herkes yapabiliyor)

Bu da benden son mesaj olsun.
    Hadi bana eyvallah.
    Bi daha konu dışına yazarsam, hatta bi daha zorunlu olmadıkça mesaj yazarsam....
    haklısın, sırf cevap yazmak için düşünmeden yazilan şeyler insanı sonradan pişman ediyor. teşekkür ederim kardeşim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:12 ----------

Alıntı MahmutBiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hokahey arkadaşımız belliki bir an düşünmeden yazmış. İçerleyip bu olayın üzerine düşünmesi bile arkadaşımız için bir ders olmuştur diye düşünüyorum daha fazla üzerine gitmeyelim. Ben söylemine devam ettiğim için sinirlendim evet ama arkadaşında dediği gibi hepimiz kardeşiz ve hepimiz birbirimize yardım etmek zorundayız. Arkadaşın yaşını kimliğini vs bilmediğimiz için daha fazla üzerine gitmeyelim kötü birşeyle sonuçlanmasın.
    teşekkür ederim. dün gercekten kendimi çok kötü hissetmistim. şimdi rahatladim sayenizde. cok sağolun.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gençliğimde yıllarca 5* otellerde, hemide havuz ve beach barlarda barboyluk, barmenlik yaptım. Her gün ,bırakın,bacağı memeyi her yeri açıkta olan bir çok kadınla karşılaştım, fakat bu yaşıma kadar hiç bir kimseye cinsel tacizde, saldırıda bulunmadım.
    Hani bazı kafası abaza yaratıklar var ya, kendini savunmak adına, -yahu onlarda oarasını burasını açmasın diye zırvalayan; arkadaşım senin en büyük imtihanın nefsin iledir, kimin nasıl gezdiği neresini gösterdiği seni alakadar etmez, eğer sen bundan tahrik olup tacizde/tecavüzde bulunuyorsan kusura bakma da senin nefsini s.....
    bursalıali bunu beğendi.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    İnsanlara linç edecek birisi lazım. Hemen çullanmışlar drtayfun'a.

Ahlaki olarak birilerinin yolculuk eden kadına tecavüz etmesi yanlış olsa da insan doğasının içinde cinayet tecavüz hırsızlık fahişelik gibi ahlaksız kavramlarda var. Kendi başına kültürünü bilmediğin bir ülkede çokta güzel bir kadın olarak başına gelebilecek olumsuzlukları hesaplarayarak önlem almalısın. Cengaver gibi göl kenarında kamp yapmak yerine güvenli bir otelde konaklamak daha mantıklı.

Bunları söylemek tecavüzü meşrulaştırmak değil, aklın mantığın söylediği şeyler. Mal bulmuş mağribi gibi hemen herkese çullanmayın.
    drtayfun bunu beğendi.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)