Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Motosikletli Gezgine tecavüz !!

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Beyler ben kendimi bildikten sonra sizin bana ithamlarınız pek önemli değil, ben karşı cinse ilgisi yüksek biriyim yani benim genimde var bu. Açık seçik giyinmesinden rahatsız olmuyorum ki ama görüncede bir an hayallere dalmıyor değilim.

Yani karşı cinsin sadece gözleri bile bir erkeği etilemek için yeter hatta ses tonu bile.

Kadın görüpte cinsel arzusu oluşmayan birinin erkeklik seviyesi biraz düşüktür çünkü bu doyum olmayan bir şey.

Ha bak üstüne basarak yineliyorum, tüm bu dediklerim benim içimde, kimseyi rahatsız etmem fakat arzularımıda kafamdan silemem.

DIYORUM KI NIYE KISISEL KORUYUCU TASIMIYOR, CANINA DEGER VERMIYOR MU? BAK TACIZ ETMISLER. SONUCA BAK SONUCA! KORUMA AMACLI SILAH BULUNDURMALIYDI.

Beyin yok mu sizde? laf anlamiyorsunuz. Ben sapık degilim ve aramizda kim olsa boyle bir taciz olayinda kadinlari kurtarirdik fakat bizim elimizde degil.

Kadinlar kendini koruma amacli bir silah tasiyacaklar, bakin salaklar simdi yanlis anlar yine o yuzden aciklama yapayim.

Silah; tüfek-tabanca falan değil, biber gazı, elektrik şok tabancası v.b.
    drtayfun bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bacak, meme görünce tahrik olmayan erkeğin erkekliğinden şüphe ederim.

önemli olan medeni bir şekilde kimseye rahatsızlık vermeden, kimseyi incitmeden yaşamak.

ve bir kadının rızası olmadan ona hiçbir şekilde yaklaşmamaktır.
    seni allah yada neye inanıyorsan bildiği gibi yapsın terbiyesiz sapık a.q. Tahrik olmak nedir ulan hödük. Bacak meme görünce tahrik olmayan erkeğin erkekliğinden şüphe ederim diyorsun.. Senin gibi beyinlerin son noktası bu zaten. Kadın görünce tahrik oluyormuş ama rahatsızlık vermeden yaşıyormuş... Napıyosun cidden meme görünce yanına gidip afedersiniz hanımefendi bi elleyebilirmiyim mi diyorsun ??

Yaşının ufak olduğunu düşünerek daha fazla konu altına sana cevap yazmayacağım. İki bacak meme görüp tahrik oluyor ve buna ben erkeğim diyorsan helal sana. Birgün eşin 3 kat çarşafın altına girdiğinde bile ona bakıp tahrik olan biri görünce konuşuruz seninle.. Forum dışı karşılaşsak ve şu yapmış olduğun yorumları yapsan kafanı taşla ezmeyi gerçekten çok isterdim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:48 ----------

Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler ben kendimi bildikten sonra sizin bana ithamlarınız pek önemli değil, ben karşı cinse ilgisi yüksek biriyim yani benim genimde var bu. Açık seçik giyinmesinden rahatsız olmuyorum ki ama görüncede bir an hayallere dalmıyor değilim.

Yani karşı cinsin sadece gözleri bile bir erkeği etilemek için yeter hatta ses tonu bile.

Kadın görüpte cinsel arzusu oluşmayan birinin erkeklik seviyesi biraz düşüktür çünkü bu doyum olmayan bir şey.

Ha bak üstüne basarak yineliyorum, tüm bu dediklerim benim içimde, kimseyi rahatsız etmem fakat arzularımıda kafamdan silemem.

DIYORUM KI NIYE KISISEL KORUYUCU TASIMIYOR, CANINA DEGER VERMIYOR MU? BAK TACIZ ETMISLER. SONUCA BAK SONUCA! KORUMA AMACLI SILAH BULUNDURMALIYDI.

Beyin yok mu sizde? laf anlamiyorsunuz. Ben sapık degilim ve aramizda kim olsa boyle bir taciz olayinda kadinlari kurtarirdik fakat bizim elimizde degil.

Kadinlar kendini koruma amacli bir silah tasiyacaklar, bakin salaklar simdi yanlis anlar yine o yuzden aciklama yapayim.

Silah; tüfek-tabanca falan değil, biber gazı, elektrik şok tabancası v.b.
    Diğer arkadaşa verdiğim cevabı sende koyala yapıştır. Ama senin durumun daha vahim ses tonundan dahi etkileniyorsan gerçekten kadını orada nasıl kurtaracağın merak konusu.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Çarşı iyice karışmış 😀 Bir bireyin işlediği suçu bir millete, dini inanca maal eden dümbükler ona buna vaaz verir olmuş.

Biride çıkmış idam çözüm değil eğitim demiş, mevcut eğitimde tecavüze özendiriliyor çocuklarımız ya zaar 😀 İdam akli dengesi yerinde olan herkes için net bir çözümdür, nice eğitimli psikopatlar gördük geçmişte.

Eğitimde oldukça etkili bir çözümdür fakat bu ruh ve beden sağlığı bozuk bireyleri eğitemezsiniz ancak sindirirsiniz.

Bende olayı siyasete bağlayıp yol alayım buradan 😁

Malum kesimin desteklediği Hemde DİPLOMALI
    FİZİKÇİ Cumhurbaşkanı adayı

Namı diğer Abazayım gel Marrem :

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Şiir yazmayı beceremiyor..

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    "Tahrik olmak" ifadesini açsanız da bu gereksiz çatışma bitse.

"Etkilenmek, içi gıcıklanmak" anlamında ise, ki bence öyle, Hokahey'in yazdığı gayet yerinde. Reddedilir bir yanı da yok.

"Kadına fiziksel tepki vermek" anlamında ise olay tacize giriyor zaten, kabul edilebilir bir yanı yok.

Bu aralar millet birbirine girmek için bahane mi arıyor ne?
    fatih.met bunu beğendi.

Bazı insanlar kendini hak, hukuk cümlelerin sonuna -meli -malı gibi kelimeler ekleyerek dünyayı olduğundan daha şirin göstermeye çalışıyorlar ve çok gülünç duruyorlar.Arkadaşlar burası disneyland değil dünyanın bir çok bölgesinde çete,kabile savaşları yer altı dünyasının kapışmaları, ülkeler arası savaşlar, soykırımlar oluyor insan hayatının maddiyat ve şehvet uğruna bozuk para gibi harcandığı bir dünyadayız, sizler bu kafayı hangi maddeye borçlusunuz milletede söyleyin. Can bedenden çıktıktan sonra isterlerse 100 yıl yesinler o can geri gelecekmi hayır. Dünya malı bir kıytırık motora bile 5 kilit vuran, (oda kapının önündeki motora) adam insan bilmediği bir memlekete giderken önlem almazmı.
    fatih.met bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MahmutBiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seni allah yada neye inanıyorsan bildiği gibi yapsın terbiyesiz sapık a.q. Tahrik olmak nedir ulan hödük. Bacak meme görünce tahrik olmayan erkeğin erkekliğinden şüphe ederim diyorsun.. Senin gibi beyinlerin son noktası bu zaten. Kadın görünce tahrik oluyormuş ama rahatsızlık vermeden yaşıyormuş... Napıyosun cidden meme görünce yanına gidip afedersiniz hanımefendi bi elleyebilirmiyim mi diyorsun ??

Yaşının ufak olduğunu düşünerek daha fazla konu altına sana cevap yazmayacağım. İki bacak meme görüp tahrik oluyor ve buna ben erkeğim diyorsan helal sana. Birgün eşin 3 kat çarşafın altına girdiğinde bile ona bakıp tahrik olan biri görünce konuşuruz seninle.. Forum dışı karşılaşsak ve şu yapmış olduğun yorumları yapsan kafanı taşla ezmeyi gerçekten çok isterdim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:48 ----------

Diğer arkadaşa verdiğim cevabı sende koyala yapıştır. Ama senin durumun daha vahim ses tonundan dahi etkileniyorsan gerçekten kadını orada nasıl kurtaracağın merak konusu.
    sapık sensin gizli sapık.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fiziksel bir şey olmaması taciz olmayacağı anlamına gelmez.

Hayatında meme görmemiş gibi her gördüğünden tahrik oluyorsanız gidin bir hormon testi yaptırın. Denize gidince ne yapıyorsunuz bu zihniyet ile kum mu deliyorsunuz 4 tane slip mayo üstüste mi giyiyorsunuz?

Bırakın yav.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Bizde olsa kadının çığlıklarını kimse duymamış, demek ki rızası var olurdu.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizde olsa kadının çığlıklarını kimse duymamış, demek ki rızası var olurdu.
    valla başkan kız zaten rahatsızmış iyi olmuşa gelecekti az daha konu.

farketmiyor yani ülke olarak dünya genelinde sacmalayabiliyoruz
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Ben şimdi ABD'ye gitsem, Harlem'de dolaşmamak,mecbur dolaşırsam da arabadan inmemek gerektiğini biliyorum. Ne yapmak gerek ? Polyanna ne yapacak ?

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki ya sen ne zaman bir hükümet eleştirisi görsen bi türlü sindiremeyip "ya diğerleri" demenin bir hayrını gördün mü?

Belki de mesele "hayrını görme" (her ne demekse), propaganda, insanları yönlendirmeye çalışma falan değil de, sadece ve sadece kendini ifade etmektir?

Kimsenin fikrini değiştirme gibi bir amacım yok. Kendime mantıklı geleni paylaşırım. Kimi mantıklı bulur, kimi de senin gibi saçma. Bundan daha doğal ne olabilir?

Mezun olsak artık şu insanlara ajenda yamamaya çalışmaktan...
    bolivya'daki hadisenin altına yerel hükümete tepki göstererek kendini ifade etmek kafa ütülemekten başka iş değil.
    az kendinize gelin, bu sağlıklı bir ruh hali değil, problemleri çözmeye yönelik hiç değil.
    sen muhtemelen başka sıkıntılarından gelip memleket kurtarmacılık oynamaya kalkarsan ben de sana tepki gösteririm.
    demohraatikliğine sığmadı mı benim tepkim?

Motosikleti
    falcon flash 100
    Arkadaşlar siz ne anlatıyorsunuz 24 ( yirmidört ) saatte 4043 kişi bu habere bakmış. Var mı başka böyle 24 ssattte bu kadar bakılan konu?

Şu an 107 kişi konunu içinde.

Kısacası cinsellik her zaman iş yapar. Halimiz bu.
    zekeriyaimam ve MSMorkan bunu beğendiler.

En buyuk problemimiz saygisizca, en agir haliyle, klavye yordamiyla, dusunmeden, yorumunu begenmedigimize hakaret etmek.
    Bende gördüm dr tayfunun ilk yorumunu Allah Allah bu yorum bu adamdan çıkmaz ama dedim. Sonraki yorumlarinı okuyunca kizlarina olan hassasiyetindenmis.
    Hokaheyin ve fatihin yorumundaki bende tahrik olurum ama kimseye zararim olmaz cumlelerine mahmut biner gibi adamin kufurle cevap vermesine de bu adamdan bu yorum cikmaz ama dedim.
    Kuvvetle, hasmet abi kedi köpek gibi zaten.
    Hep ayni muhabbet, bu kadar basit muhalefetmi olur kendinizi az gelistirin. Neden her seferinde sana batiyordan oteye gitmiyor.
    Cinsel açlik dereceleri nedir?
    Yokluk : esinden baska hemen hic cinsel temasli kiz arkadasi olmamis olan. (Mutaasip kesimden 32 yasinda bakir arkadasim var) - en ufak vucut hattina azinin suyu akar
    Normal : 3,5 kizla takilmis ama o kadar. Tahrik olurum ama oteye gitmez
    Capkin : baya kizla takilmis artik asiri rahat objeler tahrik edemez.
    Playboy : gay olmak uzere olan.
    Ne derecede olursa olsun ahlaki olan adam karsisindakine birsey belli etmez.
    drtayfun ve fatih.met bunu beğendiler.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Şu an 133 kişi konunun içinde. ( Ben dahil. )

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Ahlaken: Bitmekte olan bir dünya
    Dinen : Hâlâ rızk veren Allah'a şükürler olsun.
    Siyaseten: Che Quevera'nın kemikleri sızlamıştır diyecem ama Bolivyada'da her toplumdan olduğu gibi bu konudan rahatsız olanlar vardır.
    Sosyolojik : insanın kainata olan zulmünü başka bir varlık yapamaz.

Sonuç : İlk taşı günahsız olanımız atsın!

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    İstanbul_gezg sandım

Alıntı mchi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En buyuk problemimiz saygisizca, en agir haliyle, klavye yordamiyla, dusunmeden, yorumunu begenmedigimize hakaret etmek.
    Bende gördüm dr tayfunun ilk yorumunu Allah Allah bu yorum bu adamdan çıkmaz ama dedim. Sonraki yorumlarinı okuyunca kizlarina olan hassasiyetindenmis.
    Hokaheyin ve fatihin yorumundaki bende tahrik olurum ama kimseye zararim olmaz cumlelerine mahmut biner gibi adamin kufurle cevap vermesine de bu adamdan bu yorum cikmaz ama dedim.
    Kuvvetle, hasmet abi kedi köpek gibi zaten.
    Hep ayni muhabbet, bu kadar basit muhalefetmi olur kendinizi az gelistirin. Neden her seferinde sana batiyordan oteye gitmiyor.
    Cinsel açlik dereceleri nedir?
    Yokluk : esinden baska hemen hic cinsel temasli kiz arkadasi olmamis olan. (Mutaasip kesimden 32 yasinda bakir arkadasim var) - en ufak vucut hattina azinin suyu akar
    Normal : 3,5 kizla takilmis ama o kadar. Tahrik olurum ama oteye gitmez
    Capkin : baya kizla takilmis artik asiri rahat objeler tahrik edemez.
    Playboy : gay olmak uzere olan.
    Ne derecede olursa olsun ahlaki olan adam karsisindakine birsey belli etmez.
    @mahmutbiner midir nedir adam şahsıma direkt olarak "sapık" demiş. profiline bakınca "yar. doç." yazıyor. nasıl bir yar. doç.'sa artık imlâdan bile haberi yok.

neyse, kötü şeyler yazacaktım ama onun seviyesine inmek istemiyorum.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @mahmutbiner midir nedir adam şahsıma direkt olarak "sapık" demiş. profiline bakınca "yar. doç." yazıyor. nasıl bir yar. doç.'sa artık imlâdan bile haberi yok.

neyse, kötü şeyler yazacaktım ama onun seviyesine inmek istemiyorum.
    QUOTE=MahmutBiner;4348604] Tahrik olmak nedir ulan hödük.

Forum dışı karşılaşsak ve şu yapmış olduğun yorumları yapsan kafanı taşla ezmeyi gerçekten çok isterdim..[COLOR="Silver"]

Hocam kendine dikkat etsen iyi olur adamın ilk kelimesi yerli ve milli

ikinci kelimesi mısır el ezher üniversitesi kokuyor.

Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    QUOTE=MahmutBiner;4348604] Tahrik olmak nedir ulan hödük.

Forum dışı karşılaşsak ve şu yapmış olduğun yorumları yapsan kafanı taşla ezmeyi gerçekten çok isterdim..[COLOR="Silver"]

Hocam kendine dikkat etsen iyi olur adamın ilk kelimesi yerli ve milli

ikinci kelimesi mısır el ezher üniversitesi kokuyor.
    he, kafamı taşla ezmek istiyormuş

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)