Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul'da motosikletli kadın zabıta ekipleri görev başında

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    @kubra

Ortaya bayagi corba olmus bilhassa su kadinlarin icinden cikiyorsunuz bolumune yikildim muhaha .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Pulsar NS200 ABS-TNT250-MT25
    Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    annemin arkadaşı sevim teyze zabıtalıktan emekli oldu neden şaşılıyor ki kadın zabıtaya zaten vardı.
    hayırlı uğurlu olsun zabıta ablalara. taksici iken bir taksici abla tanıdım. . ne yorulur ne yolcu seçer gece gündüz çalışır parasını çıkartırdı. ben 6 ayda sıkıldım bıraktım kaza belasından hır güründen sarhoşundan kadın 20 senedir o işi yapıyordu gocunmadan. istanbulda taksicilik yapabiliyorsa bir kadın her işi de pek ala layıkı ile yapar.

bence asıl sorunumuz zabıta sayısını arttırmanın seyyar ve dilenciye çözüm olacağını zannetmek. tüm zabıtalar görevini tam yapsa bile kapıdan kovsan bacadan girer insanlara tatmin eden işler, güzel bir gelecek sağlanmaz ise.
    bu yazdığınızdan çok değil 4 yorum önceki yorumu okursanız doğru bilgiye ulaşmış olacaksınız

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    @alonedark Mudur biraz okursan bayagi uygunsuz uslup kullanmis yavsama vs tarzi mesajlar var ozellikle o bolum rahatsiz etti aweasome'in da hatalari var tam idare edememis kriz yonetimini.en kotu gecici olarak konuyu kitlersin ozelden halledersin durumu .

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @alonedark Mudur biraz okursan bayagi uygunsuz uslup kullanmis yavsama vs tarzi mesajlar var ozellikle o bolum rahatsiz etti aweasome'in da hatalari var tam idare edememis kriz yonetimini.en kotu gecici olarak konuyu kitlersin ozelden halledersin durumu .
    Ben taraf tutmuyorum ki.
    Şahsi olarak uzatmasaymış.
    Güzel örnek olmamış.
    Senin fikir daha mantıklı geldi mesela..

Motosikleti
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben taraf tutmuyorum ki.
    Şahsi olarak uzatmasaymış.
    Güzel örnek olmamış.
    Senin fikir daha mantıklı geldi mesela..
    lafını etmek istemiyordum ama doğruyu bilmesi gerekiyor demekki herkesin. kardeşim kendisine karşı çıkanlara affınıza sığınarak söylüyorum kemik resmi ve köpek maması resmi atan bir şahıs o. bu yüzden banlanması çok çok normal. 1 haftalık uzaklaştırmışlar bence tamamen IP adresinin engellenmesi lazım

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Yalnız motosikletler de şahaneymiş. Ancak ne gerek vardı koskoca Crosstourer 71800TL lik motosiklet halkın parası nelere harcanıyor?
    Bunlar şehiriçinde eziyet üstelik kadın sürücü. Honda pcx ile çok daha pratik ve efektif çalışılabilirdi. Bunlarla kalabalık sokaklara nasıl gireceksin trafikte manevra kabiliyetin zayıf. Sırf gösteriş olsun diye alınmış belli ki. İBB harcadığın o paralar haram zıkkım olsun.

Motosikleti
    Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalnız motosikletler de şahaneymiş. Ancak ne gerek vardı koskoca Crosstourer 71800TL lik motosiklet halkın parası nelere harcanıyor?
    Bunlar şehiriçinde eziyet üstelik kadın sürücü. Honda pcx ile çok daha pratik ve efektif çalışılabilirdi. Bunlarla kalabalık sokaklara nasıl gireceksin trafikte manevra kabiliyetin zayıf. Sırf gösteriş olsun diye alınmış belli ki. İBB harcadığın o paralar haram zıkkım olsun.
    o motorlar alındığında crosstourer lar 53000 tl idi. belediye kar etmiş oldu şimdi ) bence de o kadar büyük makine alınmamalıydı. nc750x daha iyi olurdu kanımca

Motosikleti
    Alıntı etc33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o motorlar alındığında crosstourer lar 53000 tl idi. belediye kar etmiş oldu şimdi ) bence de o kadar büyük makine alınmamalıydı. nc750x daha iyi olurdu kanımca
    O da pahalı, ne gerek var. Ver altına bir scooter fıtı fıtı dolaşsın. Otoban polisi değil ki bu, dilenci ve seyyar kovalayacak alt tarafı. 1200cc motor zabıtanın neyine ?
    bursalıali bunu beğendi.

Şehir içi izlediğim en iyi motosiklet kullanan polisler brezilyalılar ve genelde kullandıkları motorlar honda xre 300 (yazıyla üçyüz) ve xt660. Bu durumda 1200lük tourer biraz gereksiz ve hantal kalabilir. 750nc bir nebze kurtarır. Gerçi aksiyona gireceklerini hiç sanmam.
    bursalıali bunu beğendi.

TUTITO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enduro
    Alıntı EmirŞengezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şehir içi izlediğim en iyi motosiklet kullanan polisler brezilyalılar ve genelde kullandıkları motorlar honda xre 300 (yazıyla üçyüz) ve xt660. Bu durumda 1200lük tourer biraz gereksiz ve hantal kalabilir. 750nc bir nebze kurtarır. Gerçi aksiyona gireceklerini hiç sanmam.
    Bizimkiler boyle bir takip yapmazlar tabiki ama siz Brezilya deyince eski izledigim videolari hatirladim.
    Genc kizlarimiz bunu yapsalar bile merdivenden cikmayi 1.200'lukle yapmakta zorlanabilirler.

NOT : Bu videodakiler Polis. Bizimkiler zabita. Ben farkindayim, sizde olun.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    “Daha çok seyyar ve dilenci gruplara bakıyoruz”

“Genel algımızı değiştirmemizde çok ciddi fonksiyon göreceğini düşünüyorum”

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:16 ----------

Hiç bir zaman bu konularda bir açıklama yapılmak zorunluluğu yoktur ama, ben sormak istedim.
    Arkadaş bu tartışma yüzünden mi forumdan uzaklaştırıldı?

Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    “Daha çok seyyar ve dilenci gruplara bakıyoruz”

“Genel algımızı değiştirmemizde çok ciddi fonksiyon göreceğini düşünüyorum”

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:16 ----------

Hiç bir zaman bu konularda bir açıklama yapılmak zorunluluğu yoktur ama, ben sormak istedim.
    Arkadaş bu tartışma yüzünden mi forumdan uzaklaştırıldı?
    Başka bir üyeye hakaret ettiği için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:35 ----------

[QUOTE=TUTITO;4214007]Bizimkiler boyle bir takip yapmazlar tabiki ama siz Brezilya deyince eski izledigim videolari hatirladim.
    Genc kizlarimiz bunu yapsalar bile merdivenden cikmayi 1.200'lukle yapmakta zorlanabilirler.

NOT : Bu videodakiler Polis. Bizimkiler zabita. Ben farkindayim, sizde olun.

Zaman zaman açar izlerim. Pek çok videoları mevcut. Heyecan doruklarda oluyor
    1200lükleri kadınlara vermiyorlar sanırım. Fotolarda erkekler kullanıyor.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Konuyu açıp bi kenardan bakmakla olmuyor sayın hachiko,

Konuda neyin yazılıp takip edildigini kimin kime kemik yok kopek maması vs kime ne demiş tek tek takip etmek durumundayız, üstelik mudahele edip silmek ve insanları bu konuşmalar ile rahatsız olmasını da engelliyoruz,
    bütün gun forumları tarıyoruz,
    o yuzden yaptıgımız seylerle ilgili bu sekilde ne oldugunu bilmeden klavyeden çıkan, klavye delikanlısı sozleri biraz dusunup yazmanı tavsiye ediyorum,

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Basına verilen fotoğraflara bakıyorum,hiç olmazsa onlarda eksiksiz olsunlar diyorum ekipmanları ile sonra duruyorum aklıma çok güzel bir atasözü geliyor

Deveye sormuşlar " Boynun neden eğri ? "
    Metehan07-70 bunu beğendi.

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu açıp bi kenardan bakmakla olmuyor sayın hachiko,

Konuda neyin yazılıp takip edildigini kimin kime kemik yok kopek maması vs kime ne demiş tek tek takip etmek durumundayız, üstelik mudahele edip silmek ve insanları bu konuşmalar ile rahatsız olmasını da engelliyoruz,
    bütün gun forumları tarıyoruz,
    o yuzden yaptıgımız seylerle ilgili bu sekilde ne oldugunu bilmeden klavyeden çıkan, klavye delikanlısı sozleri biraz dusunup yazmanı tavsiye ediyorum,
    Hakkınızda kötü birşey demedim...
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı EmirŞengezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye'de zaten motosiklet konusunda bi en pahalısı en iyisi anlayışı var.Ben şimdiye kadar dilenci kovalayan zabıta görmedim.Bence scooter bile fazla.Versinler bisiklet onlarla gitsinler.Zabıta dediğin ne işe yarıyor ki zaten.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ''İSRAF'' ın dikalası örneklerinden biridir. Neden bu kadar pahalı modeller seçilir, nerede ne amaçla kullanılacak. Cbf ler yetmedi mi köfteci arabası kovalamaya. Benimde 3 tane zabıta arkadaşım var. Her görüştüğümüzde sorarım; siz ne iş yaparsınız? diye. Bu ülkede iş tanımının hakkını veremeyen görevlerden biridir zabıtalık. Bırak simitçiyi, midyeciyi kovalamayı, hadi sıkıysa kaldırımı geçtim, yolun yarısını işgal eden galericiyi, mobilyacıyı yola getir önce. Bir arkadaşta demiş ki, bozuk yolları tespit ediyorlarmış, benim mahallede yollar kanalizasyon için kazıldı, 2 buçuk aydır öyle duruyor, kap pencere açamıyoruz tozdan dumandan, zabıta olan yan komşuya bir sohbet esnasında ilettik durumu, cevap: biraz daha bekleyin, bu mahhalleden az oy çıktı bizim başkana....
    bursalıali bunu beğendi.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Motosikletli ilk yardım ilk müdahale ekiplerinin sayısını arttırsalar veya böyle birim yoksa kursalar.

Motorlu zabıta timlerine çok mu gerek varmış gerçekten.
    Metehan07-70 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletli ilk yardım ilk müdahale ekiplerinin sayısını arttırsalar veya böyle birim yoksa kursalar.

İhtiyaç olabilir de bu kadar pahalı yol motosikletlerini halkın gözüne sokmaları mı gerekiyor. Diğer Belediyelere hava mı atıyorsun.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bi ara denediler de hocam İstanbul'da koskocaman motorlarla trafikte aralara girmeye çalışınca patlak verdi.Devlet anlayamadı şehiriçinde büyük motorun saçmalığını.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)