Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

MKSF'den Altın Elbiseli Adam'a Tepki !

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Osm@n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Google emmiye sordum.
    1- İkinci videodaki vatandaş hakkında köy gazetelerinde çıkan haberlerden başka bir bilgi bulamadım.
    2- Bu saat itibarıyla (08/03/2017 23.26) başlık bile Google aramasında ikinci sayfaya kadar çıkmışken MKSF Motosiklet Kullanıcıları Ve Sporları Federasyonu adına açılmış bir site veya elektronik adres bulamadım.
    3- Birinci videodaki vatandaşa da o işaret kamyoncular için anlamlı olsa da motosikletin tek tekerinin arasına taş sıkışması ihtimalinin olmadığını anlatmak gerek.
    4- Meksikalı gibi uzun bir isim uydurup kendine Altın Elbiseli Adam dersen, eşofmanın da bir elbise cinsi olduğunu hatırlatan birisi çıkar.
    abicim şu son maddeye çok takıldım o pek olmamış. Uydurma diyorsun da pek uydurma değil o bir yerden alıntı yapmış diye biliyorum. bak oku istersen link vereyim: https://tr.wikipedia.org/wiki/Alt%C4%B1n_elbiseli_adam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Bende alıntı değil giydiği tulumdan dolayı altın elbiseli adam diye biliyorum.

Motosikleti
    Honda CBF 150 >> Suzuki Inazuma
    Federasyon bizim için ne yapmış acaba, gidip %8 vergi sınırı 300-350cc'ye getirilsin diye başvurmuş mu? Ya da 125cc altı vergi olmasın KDV'ler %8'e düşsün motosiklet kullanımını arttıralım, trafiğe çözüm üretelim, topladığımız aidatlarla ücretsiz eğitim sağlayalım, küçük çocuklara bisiklet dağıtalım iki tekere alıştıralım demiş mi bir kere, bir harekete geçme olmuş mu? Olduysa da ben duymadım.
    mgokhan57 bunu beğendi.

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    Ne yapmislar bi der misin? Kari kiz pesinde kosmaktan baska ne ise yararmis bu kulupler nerak ettim
    Alıntı МОТОRCU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Altın eşofmanlı adam lafını hak etti. Çünkü aynı tarzda küçümsediğin. Ayrıca parayı alınca motoru övüyor almayınca yeriyor. Fuar işinde de firmadan para aldığı belli, tetikçilik yaptı. Kulüpleri harcamaya kalktı. O video çekiyor, kulüpler çekmiyor diye kulüpleri küçümseyip yok saymak yanlış olur. Onların da birçok güzel etkinliği var. Barkın sadece motora yeni başlayan gençleri yakaladı. eski motorcular bu adamı takmıyor, İzlemiyor da. Barkın şımarık semt çocuğu pozuyla antipatik geliyor bana. Size gelmiyor olabilir. Bunlar şahsi fikirlerdir. fakat onun parayı alınca ağız değiştirdiği çok belli. Güven vermiyor.
    mgokhan57 bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Tyrannos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Federasyon bizim için ne yapmış acaba, gidip %8 vergi sınırı 300-350cc'ye getirilsin diye başvurmuş mu? Ya da 125cc altı vergi olmasın KDV'ler %8'e düşsün motosiklet kullanımını arttıralım, trafiğe çözüm üretelim, topladığımız aidatlarla ücretsiz eğitim sağlayalım, küçük çocuklara bisiklet dağıtalım iki tekere alıştıralım demiş mi bir kere, bir harekete geçme olmuş mu? Olduysa da ben duymadım.
    Tabii ki çok aktifler. Yıllık en büyük aktiviteleri beleşe fuara gitmek. Beleş bilet olmayınca da protesto etmek.

Şaka bir yana, varsa aktiviteleri yazsalar paylaşsalar güzel olur.
    espresso, fedos ve braveguy bunu beğendiler.

sahil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er5, yamaha xcity 250
    15 senedir motosiklet kullanıyorum barkından motosikletler ve sürüş teknikleri ile ilgili çok şey öğrendim ama ne fedarasyonun nede başkanının bu zamana kadar ne gördüm ne duydum nede bana bir yararları oldu. biletler bedava olaydı daha iyi olurdu motosiklet federasyonlarının bir cacığa yaramadığını düşünüyorum hatta motosiklete bile doğru dürüst kullanmadıklarını motosiklet konusunda öle boş laf artislik zart zurt adamlar olduğunu düşünüyorum yaw adamlar fuara gelmek için otobüs tutuyor bu nasıl motorculuk arkadaş
    mete_han ve fedos bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı sahil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15 senedir motosiklet kullanıyorum barkından motosikletler ve sürüş teknikleri ile ilgili çok şey öğrendim ama ne fedarasyonun nede başkanının bu zamana kadar ne gördüm ne duydum nede bana bir yararları oldu. biletler bedava olaydı daha iyi olurdu motosiklet federasyonlarının bir cacığa yaramadığını düşünüyorum hatta motosiklete bile doğru dürüst kullanmadıklarını motosiklet konusunda öle boş laf artislik zart zurt adamlar olduğunu düşünüyorum yaw adamlar fuara gelmek için otobüs tutuyor bu nasıl motorculuk arkadaş
    Aynen hocam.Donanımforumda rastgele gezinirken denk geldiğim ve sayesinde 35 yaşından sonra motosiklet kullanıcısı olduğum şahıstır artısı eksisiyle.Sahi o federasyon ne yapmış bu güne kadar???
    mete_han ve erenedip bunu beğendiler.

Personelime cay icirmiyorum cunku cay yabanci bir icecektir deyip likir likir monsterlari goturen barkin mi😊

inshroud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dur bakalım gazla çalışan Barkın nasıl bir cevap verecek. Şimdi bunu merak ediyorum asıl. Dur şey diyim hatta:

Hmmm dikkat ederseniz AEA bu laf sokmalı videonun üstünden bir tam gün geçmesine rağmen cevap verememiş... Hmmm (durun bi bişey deniyorum)

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Alıntı EmirŞengezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Personelime cay icirmiyorum cunku cay yabanci bir icecektir deyip likir likir monsterlari goturen barkin mi😊
    Çayın dikkat dağıttığına inanıyor, o yüzden içmeyin diyor.

Alıntı inshroud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dur bakalım gazla çalışan Barkın nasıl bir cevap verecek. Şimdi bunu merak ediyorum asıl. Dur şey diyim hatta:

Hmmm dikkat ederseniz AEA bu laf sokmalı videonun üstünden bir tam gün geçmesine rağmen cevap verememiş... Hmmm (durun bi bişey deniyorum)
    Bugün akşam saatlerinde peru'dan canlı yayın yaparken cevap verdi. Cevabını bir resimle anlatmak gerekirse

Mirable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Kulüpler El ele verip başkanlarına bir mikrofon alsalarmış keşke. Kulağım acıdı.
    abeciMotoru bunu beğendi.

hknzrdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    Ergen çocuklar gibi çıkıp "altın eşorfmanlı sert çocuk" ve benzeri laflar eden "federasyon başkanı" ise vay halimize.
    AEA için bir çok şey söylenebilir, tartışılır da bu konu, ama kimsenin kimseyi liseli delikanlı bozması tavırlarla itham etmeye hakkı yok. Vaktinizi alıyorum filan demiş ya arkadaş, evet, hayatınızdan boşa 9 dakika çalmış.
    Madem federasyon var ortada, madem kulaktan dolma bilgiler öğretiyorlar piyasada, siz çıkın da biraz bilgi paylaşın, sizi de görelim.
    Analogue at birth, digital by design. The fat on my body is the designer and the brain is trying to be the coder.

Motosikleti
    bajaj boxer
    Ya kardeşim kaç yaşında insanlarsiniz yaptıklarınıza yazdiklariniza bakın yaa.

O ona cevap versin o ona laf soksun nereye kadar abi.

Barkınıda izliyorum eglenceli tasvip etmedigim hareketleri olsa da, mksf başkanını da duydum, yok kimmiş duymadım bilmem ne bırakın abi bu lafları.

Kaç yaşında adamsiniz birlik olup bu camia için beraber çalisicaginiza birbirinizi yiyiyorsunuz.

Ayrıca mksf için bedava bilet algısı yaratılıyor adamlar sadece bilet için olmadığını söyledikleri halde hala bedavacilar diyorsunuz

Kendinize gelin arkadaşlar bi düşünün ya.Burda doğruyu yanlışı hakliyi haksizi bulmaya çalışmayın.

İkisi de yanlış yaptı kabul edin...
    cihan54 bunu beğendi.

Motosiklet camiası nasıl bir camiadır anlamadım gitti herkes birbirine laf sokma küçük görme derdine düşmüş. Birlik olalım ortak çalışalım ses getirelim motorcuların sorunlarını çözelim diyen yok.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    iki tarafında kendince net düşünceleri var..

bende fuara gitmedim kendimce protesto ettim...ama bu kendi bireysel tercihimdi...hatta son 4 yıldır galiba gimiyorum...en son ne zaman gittiğimi bile hatırlamıyorum...içimdeki matör sevdası heyecanı ölmüş galiba...

MKSF yi tanımam..Emniyete gidersin dosyanı verirsin sende derneğini federasyonunu kurarsın...mesele sivil toplum kuruluşu olarak çevrende ne kadar insan toplayabildiğin..devlette lobi yapabildiğin ve çığ gibi büyümesi gereken gücün...

iki tarafında camiamız için hayırlı ..olumlu ve güzel işler yaptığına ve/veya yapacağına inanıyorum..taraf olmaktansa polemiğe girmemeyi tercih ediyorum...

mahsun ibo izzet alişan özcan benlen poleniğe girmeyin...
    bektanist bunu beğendi.

AsyMeTRiQue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuyrukta PCX yazıyor, yanına da NS200 yanaştı...
    Gerçekten anlamıyorum bazen insanları. Mksf'yi duymadım diyebilirim bende ama AEA'yı da özenle takip etmem. Jantı kırılan onca motosiklet varken bir markaya bunu yüklemesi sonucu aldığı ihtarla o marka için çektiği inceleme videolarını kaldıran biri neticede o yüzden motosikletin bilmem neresi değişecek ile ilgili bi videosuna aramalarda denk gelirsem izlemişimdir o kadar. Fanatiği falan değilim. AEA ya verilen cevap videosunu izleyerek baktım ilk bu konuya. Videoda açıkça federasyon başkanı açıklamış biz ücretsiz bilet için prostesto etmiyoruz demiş ama diğer tarafta bedava bilet verilmediği için protesto ediyorlar diyor. Mksf başkanı da bize kınamamızdan sonra çeşitli teklifler geldi biletler önerildi ama biz kabul etmedik amaç bedava bilet olsaydı ederdik demiş. Ben bu konuda maddi çıkarları için (ki değirmeni döndürmesi şart olduğundan normal buluyorum) video çekip organizasyonlara katılan vs bi adama inanmak yerine kulüp ve federasyon tarafına inanmayı yeğlerim.

Kulüp oluşumları ve federasyon gibi yapılanmalar hakkında atıp tutan insanların da aynı cümlede "motosiklet kültürü" tabirini kullanmaları komiğime gidiyor çünkü "motosiklet kültürü=motosiklet kulüpleri"dir benim için. Yoksa maddi kazanç amacı güderek bir sosyal medya video programcısı için kulüp olgusuna laf sallayanların kültürü olsa olsa tüketim toplumu kültürü olur. Bu kişilerinde motosiklet kültürüyle uzaktan yakından alakası yoktur. Bu benim kanaatimdir. Yanlış anlaşılmasın bu federasyon çatısı altında toplanmış kulüplerden birine üye falan değilim. Bir kulüp üyesiyim ancak bu federasyon çatısı altındaki bir kulüp değil.

Mksf başkanı bireysel olarak katılım yapanlar olabilir biz bunlara laf söylemiyoruz ama organize olmuş bir şekilde katılım sağlamayacağız dedik ve bunu da yaptık demiş. Siz çıkmış o yeleği gördüğünüz 3-5 kişilik arkadaş grubunu kanıt diye karşımıza koymuşsunuz.

Ayrıca 2014 yılında kurulmuş bir organizasyon/federasyon için "ne yapmış bu bu federasyon (1 asırdır edasıyla)" sorular soruyor. Sanki paşam Altın elbiseli adamın ilk videosunu attığı ilk programını yaptığı günden beri haberdar AEA'dan arkadaş o şekilde soruyor bu soruyu. Valla güzel kafalar yaşıyoruz arkadaşlar...
    cihan54 bunu beğendi.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Iki ekran goruntusu de butun motosiklet suruculeri ve zihniyet profilimizi yansitiyor. AEA ne kadar davarsa cevaben video ceken barzo ultra davar.

Surucu olarak %90imiz da boyle iste. Turkiyede motosiklet surucusu profili bu sekilde. Ikisi de hepimizi yansitiyor.

Cogumuz hayvaniz. Once kendimiz hakliyiz. Her konuda. Ayni arabacilar gibi. Dayanak diye ele aldigimiz seyi okumayiz, arastirmayiz, sadece hakliyizdir. Okuzuz ama en cok biz biliriz. Dimi. Hadi taraf tutup savasin simdi
    bektanist, hasmet, espresso ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Ben baskanim iyi surerim desede kendini halka inandiramadi

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Haydi ben de birşeyler karalıyım. Hemen yukarıda "AsyMeTRiQue" isimli kişi gayet/net/güzel açıklamış olan biteni.. Ben de elimden geldiğince objektif olarak birşeyler söylemek, eksik bilgileri olan varsa aydınlatmak isterim.

Öncelikle, Barkın Bayoğlu'nu da içinde olduğumuz kültürden dolayı nedir kimdir necidir bilirim. En tanınan bilinen yüzü nihayetinde Hal ve hareketlerini, teczip ve yanlı durumlarını, faydalı ve sıkıntılı hallerini sizler kadar biliyorum diyelim.

Öte yandan, TMF (Türkiye Motosiklet Federasyonu), MKSF (MKSF Motosiklet Kullanıcıları ve Sporları Federasyonu), TMP (Türkiye Motosiklet Platformu) ve diğer saymadığım oluşumlar yeri gelir yakinen duyulur bilinir, yeri gelir belli kesimin haberdar olup yüzeysel olarak duyumsadığı, veya kimsenin duymadığı oluşumlar..

İllaki birileri birilerini takip edecek, tutacak, savunacak, üyesi/fanı olacak diye bir durum yok, diğerlerini kötülemesi gerekecek bir durum da yok ki yanlış anlaşılmalardan ötürü oluşan durumlara gelinen noktalara bakılırsa herkes at gözlüğüyle yürümeyi bırakalım koşuyor.

Neyse çok sıkmayayım, durumu biraz toparlıyayım sizin için.

Bu yıl fuar işletmeci şirketinin verdiği kararla, "kulüplere davetiye çıkarılmayıp bilet dağıtımı olmayacak" denilerek ve bilet fiyatları da yükseltilerek bir girişimle başladı herşey. MKSF dedi ki, "zaten ücretli olmaması gereken "FUAR" organizasyonunda katılımcılara karşı bir bariyer oluşturmak ve üstüne zam yapmak da neyin nesidir?" Çünkü fuar dediğiniz, markaların ürünlerini tanıtıp olası müşterilerine sunup yakından incelemeleri ve birinci ağızdan onlara brifing verebilmeleri için hazırlanan organizasyonlardır. Markalar ve katılımcı firmalar zaten fuar işletmecisini hayli hayli doyuracak ücretleri öderler, kaldı ki reklamını yapıyor. Velhasıl, fuar da dedi ki (Burası önemli) "Ben kuru kalabalık istemiyorum." !! Sen katılımcına 'kuru kalabalık' diyorsan, katılımcı da sana, bu ülkede 100'den fazla kulüp, 500'den fazla grup olduğunu ve senin katılımcılarının büyük çoğunluğunu bunların binlerce üyesinin oluşturduğunu hatırlatır. Mksf de bu sebeptendir ki fuar işletmecisi firmaya boykotta bulundu ve "Biz kulüpler olarak organizasyon yapmıyoruz, sizi protesto ediyoruz, umarız ileriki zamanlarda ruhi haliyenizi değiştirir, camianın size karşı olumsuz düşünceler beslemesini engellersiniz." denildi (Tabi ben anlatım olarak geçiyorum, kelimeler/cümleler bu şekilde değildir. Kaldı ki fuarın daha sonra geri adım atıp indirimli bilet verelim gibisinden girişimleri olsa da ben konuyu yüzeysel geçiyorum). Fakat tabi kimse kimseyi kelepçeleyecek değil ya; Mksf gitmek isteyen bireysel katılımcılarımız da katılabilir, yalnızca kulüp organizasyonu olarak katılmıyoruz diye dip not düşüldü.

Barkın da bu protestoyu duyunca kendi yorumunu katmak istemiş ve siz istediğiniz kadar protesto edin millet yine geldi fuara katıldı diyerek, kendi üslubunca da hakaret etmiş.

Mksf başkanı Özgür Candar da Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir diyip aynı üslupla cevap vermiş.

Her ikisi de haklı veya her ikisi de haksız olduğu durumlar olabilir. Dediğim gibi ben objektif bakmaya çalışıyorum ve biraz bilgi geçmek istiyorum demiştim, çünkü herkes atıp tutuyor, illa birilerini karalamaya çalışıyor.

Bir diğer konuya gelirsem. Federasyon ve platformlar (TMF hariç, çünkü TMF sizi/bizi/motorcuları düşünmez, yalnızca bu işin spor tarafını düşünür, siz motorcular Tmf'nin umurunda değilizdir); siz duysanız da duymasanız da sizin için çalışan didinen, elinden geldiğince birşeyler yapmaya çalışan, camiayı ve camia içinde olan tüm unsurları koruyup geliştirmeye çalışan oluşumlardır. "Biz hiç duymadık, bu duymadığımız kişiler ne yapmış ki bizim için" dediğiniz arkadaşların son birkaç yılda yaptığı bir iki örneği size söylemek isterim. Katil bariyerler yerine motorcu dostu bariyerler getirilmesi için canla başla çalışıp, konuyu meclise taşıyıp son günlerde meyvelerini toplamaya başlayan oluşumlardır. Topcase kullanımındaki cezai hususlarla savaşan ve elinden geldiğince engellemeye çalışan oluşumlardır. Kulüplere eğitim görevlileri yetiştirerek kulüp üyelerine ücretsiz eğitim sağlanmasını sağlayan, engellilere, yaşlılara, çocuklara hastalara elinden geldiğince destek sağlayacak girişim ve organizasyonlarda bulunan, motorcuya yapılan bir haksızlıkta protesto edip medya ve resmi makamlarda gündeme getirmeye çalışan oluşumlardır. Yollarda hobi olarak veya işi motosiklet kullanan herkesin sorunlarını masaya yatırıp, ne yapabiliriz diye çözüm arayan; yılın önemli günlerinde birlik ve beraberliğin sağlanması için kortejler ve kutlamalar gerçekleştiren; motosiklet tutkunlarına gezmek/eğlenmek, indirimli alışveriş yaptırmak, birinci ağızdan yardımcı olmak, camianın bir olmasını, bütün olmasını sağlamak adına festival ve buluşmalar düzenlenmesine vesile olan oluşumlardır. vs. vs.

Ve bunları bir karşılık beklemeden ve kazanç sağlamadan, rant oluşturmadan ve kimseyi ezmeden yapıyorlar.

Artık lütfen kimdir ben tanımıyorum bilmiyorum, benim için ne yapmışlar algısını bırakın arkadaşlar. Bir kişiyi takip ederken bin kişiyi at gözlüğünden göremiyorsanız bile en azından taş atmayın ki, size farkında olursunuz veya olmazsınız faydası olan kişi ve kurumlar da sizin için daha bir şevkle çalışsın.

Bu arada biz niye duymadık konusu için de şunu söyliyeyim, bu oluşumlar hala tam oturmamış, yeni yeni açılıp birşeylerin ucundan tutmaya çalışıyorlar. Duymamış olabilirsiniz, ama sizler için çalışan didinen birileri olduğunu artık duydunuz

Herkese saygı ve selamlar.

Barkın Bayoğlu umarım faydalı bilgiler verip gençleri bu ruha teşvik etmeye devam eder ve camia daha canlı, kaliteli bir yer haline gelir.
    Federasyon ve platformlarımız da umarım daha da büyürler (duyulurlar ) ve camianın eksiklerine, düştüğü zor durumlara yardım eli uzatılmasına ve daha yaşanabilir bir Türkiye trafiğine vesile olurlar.

Tekeriniz düz bassın, kaskınızı takmayı unutmayın..
    AsyMeTRiQue bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda NC750X
    Alıntı İMC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar M.K.S.F 2014 yılında Sadece Profesyonel Yarış düzenliyen Tmf ye alternatif olarak kullanıcı sorunlarını da gündeme taşımak amacıyla kurulmuştur,şu anda üyelerinin çoğu Anadolu Klüp ve derneklerimden oluşan 50 den fazla Motosiklet Klubünün üst çatısıdır.Eksikleri Hataları mutlaka vardır,Amaç Türkiyede ki Motosiklet sorunlarına çözüm aramaktır ,Hiçbir Sponsor ve ve geliri yoktur,hiçbir marka ve ürünü desteklemez,üye tüm kararlar üye klüplerin katılımıyla alınır ,Amaç ekmeğini Motosikletten kazanan kurye ve paketçi kardeşlerimizin haklarını savunmak, Motosikletteki ÖTV ve Kdv oranlarının yüksekliği; Çalıntı Motosikletlerle ilgili yasadaki eksik mevzuatların giderilmesi ,Motosiklet Kültürünün yüceltilmesi,Zorunlu Trafik sigortasındaki Fahiş fiyatların düşürülmesi,yetenekli gençlerin caddeden pistlere çekilmesi, gibi özetlenebilir,ancak buaradaki tartışmalardan anladığım onlarca insan cebinde para ve emek harcarken MKSF yi anlatamamışız.yada siz okumamışsınız ,Örneğin Motosiklet fuarı ile ilgili karar Bizler asla bilet fiyatına takılmadık Fuarın 2 salona yetmediği ,stand kiraları yüksek olduğu için başta Harley Davidson 3 senedir katılmıyor ,firmaların katılmadığı katılanlarında kirayı çıkarmak için ürünleri pahalıya sattığı,teşhir motosikletlerinin ellenmiyeceği bir fuarın yanlış olduğunu anlattık ,cevaben bizim kuru kalabalık olduğumuz söylendi,sonrasında yöneticilere ücretsiz üyelere yüzde elli indirim teklif edildi MKSF son derece Demokratik bir platform olduğu için oylandı Kınama Boykota çevrildi,Hatta bikaç klüp katılma kararı alıp federasyondan ayrıldı,AEA arkadaş tartışmayı başlatmıştır , ben burada MKSF adına cevap veremem ,ancak mutlaka cevabı vardır ,saygı çerçevesinde her türlü soruya cevap veririm ,Tekerinize Taş değmesin Bu arada MKSF Motosiklet ler için HGS ve OGS indirimi yapmıştır ,Birçok yapılan iş var demekki yeterince anlatamamışız
    Sayın İMC, diyorsunuz ki ; MKSF, HGS ve OGS indirimi yapmıştır. Bu indirimin yapılmasında MKSF'nin girişimi vardır, katkısı vardır, payı vardır demiyorsunuz, bizatihi kendisi yapmıştır diyorsunuz. En azından ben öyle anladım. Bu şahsi kaanatimce çok önemli bir iddia. Bu indirim özellikle İstanbul'lu motosikletçiler için önemli.

Bu indirim yanlış hatırlamıyorsam seçimden iki gün önce yapılmıştı. Bu nedenle ben seçim yatırımı olduğuna kanaat getirmiştim. (Amacım kesinlikle siyasi boyuta getirmek değildir, lütfen o tarafa çekilmesin. Herkesin siyasi görüşüne saygılıyım. Adminler gerekli görüyorsa bu kısmı editleyebilirler.)

Bu konuda daha geniş açıklama yaparsanız çok yerinde olur bence. Genel olarak MKSF de resmi bir internet sitesi kurup, icraatlarını orada ilan ederse daha isabetli olur diye düşünüyorum.

Herkese iyi forumlar ...

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)