Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kıvanç Tatlıtuğ Yeni Motosikletinde Kasksız Görüntülendi

Motovento
    REKLAM ALANI
    TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Sadece 25,000 liralık motorcukmu.. pis fakir..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    kafa kalın demekki adam kafasına güveniyor :D

LostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Star Fire 48
    Kıvanç motoru sıfır aldı ikinci el değil resimlerde plaka olmadığını görürsünüz. Paparazzilerin standart asparagas haberleri.Sıfır fiyatı aksesuarsız 16000 euro civarı. motosiklette eksoz , açık hava filtresi ve aksesuar vardı ki sanırım 2000-3000 euro da onlar tutar. tamamen sallama haber.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı laylow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motora böyle binilir,kim ne derse desin.motosiklete kasksız korumasız cool binilir.Ben kendimi sevdiğim için korumalıyım full ama bu aletin tadı böyle çıkar kıvançda tadını almış.Hiç laga luga yapmaya gerek yok.Motosiklet özgürlükl aracıdır.
    laga luga laga luga laga luga laga luga laga luga laga luga laga luga laga luga laga luga laga luga laga luga laga luga laga luga laga luga laga luga laga luga laga luga laga luga laga luga laga luga laga luga laga luga laga luga laga luga laga luga laga luga laga luga laga luga laga luga laga luga laga luga laga luga laga luga laga luga laga luga laga luga laga luga laga luga laga luga laga luga .................
    #sürenadam

Forumdan Uzaklaştırıldı
    )))))))))))))
    Syanur bunu beğendi.

sapo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 LIK BISEY
    ben adamin kask takip takmamasindan ziyade konuyu acan yonetici arkadasin konuyu 3 sefer ard arda yazmasini kil kaptim..abi niye vaktimizi caliyorsun..simdi ben de senin yaptiginin aynisini yapsam ayni konuyu 3 sefer ard arda acsam bana uyari yollarsin hemen..ayni boyle yapmissin bak ..

ben adamin kask takip takmamasindan ziyade konuyu acan yonetici arkadasin konuyu 3 sefer ard arda yazmasini kil kaptim..abi niye vaktimizi caliyorsun..simdi ben de senin yaptiginin aynisini yapsam ayni konuyu 3 sefer ard arda acsam bana uyari yollarsin hemen..ayni boyle yapmissin bak ..

ÇARPIK PABUÇ ÇARPIK AYAĞA UYAR

Johnizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650
    Kazalarda başından yaralanma riskini ciddi ölçüde düşürmek isteyen kaskını taksın, kask takmanın motosiklet sürme keyfini baltaladığını düşünen de takmasın. İnsanlar bi fırsatını bulunca elin oğlunu/kızını nası azarlıyo nası savunuyo öyle ya)) Benim de "Bu kadar hassas isen bedenini koruma konusunda, binme motosiklete" diyesim geliyor. Bende kasksız marş basmaz, takmayanı da hor görmem.

barış52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Softail Breakout
    kask sadece kaza yapma ihtimaline karşı degil surata carpabilecek bi cok ucan canlıyı bertaraf etme görevide görüyor sonucta. bende mi bi gariplik var anlamadım acık kask veya kasksız nasıl dolasıyor bu insanlar benim suratıma carpan yaratıklar kaskın cmaını catlatıcak cinsten oluyo genelde...

m1t0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r-xt660r-mt07-fiddle2

barbar74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125r
    Alıntı laylow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motora böyle binilir,kim ne derse desin.motosiklete kasksız korumasız cool binilir.Ben kendimi sevdiğim için korumalıyım full ama bu aletin tadı böyle çıkar kıvançda tadını almış.Hiç laga luga yapmaya gerek yok.Motosiklet özgürlükl aracıdır.
    kask takmamanın nesi özgurluk. adam motosikleti olmayan motosiklet tutkunlarına kötü örnek oluyor. siz siz olun kasksız binmeyin mtora. kask candır. (motor bi tutkudur.)
    motooooooooooooooooooooooorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrr

Motosikleti
    Yıbır (2005)
    Siz kask takıp takmamayı tartışa durun, o motorun aynaları ne güzelmiş arkadaş..!
    [SUP][I][COLOR="#800000"][COLOR="#800000"]Belki hiç bir şey yolunda gitmedi; ama hiçbir şey de beni yolumdan etmedi.! [/COLOR][/COLOR][/I][/SUP]

zamisli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer - HD Sportster 883 C
    kardeş senin yorumu okurken şu kısmı tv deki bir reklamla aynı anda soyledik.görünen koy kılavuz istemez ""bu kadar da tesadüf olmaz ya
    http://www.akilli.tv/video/453769/Harley-Davidson-883-custom-ista.aspx

krd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adam ne yapsa yakışıyor , kask taksın takmasın seni geren ne?

düzgünbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    varvarvar
    O büyüklükte prezervatif bulamamıştır.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler