Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Honda cbr 600 rr vs öküz

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15
    Dikkatli olun beyler ortalık öküzden geçilmiyor. Sonrasında öküzle sürtüşmemiz var onu koymuyorum. Uyarı niteliğinde bir videodur kazasız sürüşler herkese.

planet58 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Adama laf edecegine kendine bak, yardirip gidiyorsun sehir icinde, o kadar hizli surulurmu? Onune birsey atlasa, ani bir kaza olsa nasil duracaksin? Siz kendinizi oldurmeyemi calisiyorsunuz? Sen yasal hiz sinirinda git sonra adama laf et, adam aynaya bakiyot hicbirsey yok gecmeye calisiyor sen orada bitiyorsun.!!

Otomobil suruculerinin hiz algisi genelde cok yoktur, kendi hizinda gidecek bir arac gibi dusunurler, 600RR gibi bir motosiklet kullaniyorsan bunu bilmen lazim.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    ben karşı tarafta aşırı bir hata göremedim seni sonradan görüyo ve şeride girmekten vazgeçiyor sen ise ona .................(o uzun kornanın ne anlama geldiğini yazmama gerek yoktur herhalde ) ,ayrıca yaya geçitlerinden çok hızlı geçiyorsun kazasız belasız

konu sosyal deney falan mı bizimi (forumu ) deniyorsun diye de aklımdan geçmedi değil belki video sana bile ait değildir
    Ertugyigit, SAZMAN ve ^adm^ bunu beğendiler.

AlpAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xj6 diversion f
    kusura bakmayin ama şu kaskina kamerayi takanin bir taraflari kalkiyor videoda buyutulecek hicbir sey yok! ayrica sehiricinde bu kadar hizli gitmek cok mu dogru? birazda kendi hatasini gorebilmeli insan..
    harun27, Ertugyigit ve SAZMAN bunu beğendiler.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Blokdan ses geliyor haberin olsun .
    SAZMAN bunu beğendi.

"600 rr ve üstündeki öküz" olmalıydı başlık. hız sınırı kaç ve sen kaçla gidiyorsun? o arabayı kullanan sen olsaydın motorcuya öküz diyecektin.
    bütün motorcular masumdur ve haklıdır...
    Ertugyigit, SAZMAN ve SweentLy bunu beğendiler.

dental_land - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    Süratiniz yüksek . Araç ayna kontrolü yaptıysa da sizi görememesi normal bir durum .
    Özellikle arabayla şehirlerarası yolda seyir halindeyken önümde ve arkamda araç olmadığına emin olsam dahi şerit değiştirirken mutlaka sinyal veriyorum .
    Çünkü hiç beklemediğim anda sağımdan-solumdan çılgınca makas atan araba/motosiklet sürücüleri olabilir.
    Ertugyigit, BlackGhost ve parolakan bunu beğendiler.

bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    biraz hız mı var ne

1. İlk zamanlar ben de önündeki aracı sol arkadan benim gelişime aldırmadan sollamaya yeltenen araçlara çok sinirleniyordum. Nasıl olur da böyle yapabiliyorlardı. Zaman içinde alışılıyor.

2. Motosiklet sürücüsü için görünmezliği kabul etmek işe yarayabiliyor. Planlama yaparken öngörü yeteneğini geliştiriyor.

3. Geçilecek araçlara yaklaşırken sol şeridin ortasından değil de en solundan yaklaşmak aracın aynasına daha erken girmeyi sağlayacaktır.

4. Gündüz aydınlık havalarda uzun farları açık tutmak işe yarayacaktır.

5. Görünürlüğü artırmak için alınacak önlemlerden bir tanesi de araba sürücülerinin gözlemlemeye alışık olacakları hızlara daha yakın, yani daha yavaş gitmek. Çok çok hızlı gelen bir cisim araba sürücüsü aynaya baktığı anda gerçekten çok çok uzakta ve küçücük görünüyor. O sebeple 160 km/s hızlardan ziyade onların algılamasına zaman tanıyacak hızlarda yaklaşıp makul hızlarda ilerlemek lazım.

6. Doğukent Caddesi üzerinde hem videodaki gidiş yönünde hem de aksi yönde radar olur ve o radar videoda gözlemlediğimiz hızların içte birine kuruludur. Fena çarparlar.

7. Egzozla görünür olmaya çalışmak belki insanların aklına geliyordur. Kesinlikle berbat bir fikir. Tavsiye olunmaz.

8. İncek Bulvarı ve videonun çekildiği bölgeler hızlı ilerlemenin mümkün göründüğü yerler. BU bölgelerde otoyol hızlarına çıkmak ciddi dertlere yol açabilir zira hala şehir içi olduğu için şehir içi sıkıntılarını hala barındırır. Ankara'da bu bölgelerde kaza yaparak vefat eden, uzun zaman yatağa mahkum yaşamak zorunda kalan çok sayıda motorcu var.

9. Keyifli, huzurlu bir akışın hakim olduğu, sessiz verimlilik diye tabir edilen kuğu gibi akıcı ilerlemelerin yaşandığı, güvenli sürüşler dilerim.
    Ertugyigit, dental_land ve SAZMAN bunu beğendiler.

Motosikleti
    video sonunda ibrede bir ara 201 km /h i gördüm

İkraus sendromunun 5 adım ötesi, tanrısal kuwet farzı, videoyu ve başlığı silmek çözüm olabilir.

Otomobil sürücüsü haklı siz haksızsınız.

Notingen (nası olsa admin efe görür, şu benim eski hesabı aktif etsende barışsak?, Carbondioxid.)
    Ertugyigit bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    arkadaşların yorumları ağır olmuş lakin otomobil senin bu kadar çabuk hızlanacağını bilmiyor hayatında hiç 600rr kullanmadı o , daha uygun hızlarda seyretmeniz daha makbul olduğunu düşünüyorum kazasız sürüşler.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    en azından böyle kullanabiliyor olman gerekir. kullanamıyosanda scooter gibi sürebilmelisin

SAZMAN bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15
    Hahaha 125 cc lik kalıplar yorum yapmış. Yorumunuza sağlık.

600 cc ve üstü super sport niye alırsınız? 3 şerit gidiş 3 şerit geliş yolda sağdan tırıs tırıs gitmek için mi?

Ben gitmem! Gerekirse radara girer cezamı da öderim ki ödedim bu ve bu gibi yollarda.

Ben araba kullanırken sürekli önümü ve arkamı kontrol ediyorum. Bugüne kadar kuryeler dahil ne bir korna bir küfür yedim. Neden acaba?

Adam gibi araç kullanamıyorsanız bari ahkam kesmeyin de kalibrenizin düşüklüğü belli olmasın

Biyey baraküs mü ne bişey yazmış. Sen zaten cbr 600 rr kullanıcılarının en tecrübesizisin herhalde. Senin kazalarını izlemiştim de dolmuş falan. Düz yolda düşük hızda bile başına bela açan bir arkadaşımızsın. Haliyle 600rr da 200 km hızlar sana korkunç gelir.

Motosikleti
    Alıntı porsuk80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

600 cc ve üstü super sport niye alırsınız? 3 şerit gidiş 3 şerit geliş yolda sağdan tırıs tırıs gitmek için mi?

Ben gitmem! Gerekirse radara girer cezamı da öderim ki ödedim bu ve bu gibi yollarda.

Ben araba kullanırken sürekli önümü ve arkamı kontrol ediyorum. Bugüne kadar kuryeler dahil ne bir korna bir küfür yedim. Neden acaba?

Adam gibi araç kullanamıyorsanız bari ahkam kesmeyin de kalibrenizin düşüklüğü belli olmasın

Biyey baraküs mü ne bişey yazmış. Sen zaten cbr 600 rr kullanıcılarının en tecrübesizisin herhalde. Senin kazalarını izlemiştim de dolmuş falan. Düz yolda düşük hızda bile başına bela açan bir arkadaşımızsın. Haliyle 600rr da 200 km hızlar sana korkunç gelir.
    bu yazdıklarından sonra tecrübe ( dediğin doğru ben cbr 600 rr kullanıcılarının en tecrübesiziyim ) sende kalsın kardeşim ben arkama bakmadan hızlıca kaçarım konudan eyvallah allah korusun
    Sokollu, Ertugyigit, zaferce ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

webingo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25

Gerçekten videoyu izledim ve isabetli başlık atmışsınız . İlk defa böyle güzel bir makinenin böyle güzide bir cisimle kullanıldığına şahit oldum. Kendine yumruk yemeyen kendi yumruğunu beton sanırmış. O hızla ALLAH (c.c.) göstermesin birine çarpsanız yada bir erkeğe denk gelirseniz o zaman sizi itekleyerek hızınıza hız katabilirler.
    Ertugyigit, RAMİREZ, EthanHunt ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    125cc kaliplarmi

Senin onceki motosikletin 650f ve bu yeni aldigin 600rr modellerinin sayi toplami kadar(6+5+6) sport motosiklet sahibi oldum.

Sen evinde playstation 1 oynarken ben 35ps lik GFR' ile suleyman memnun, levent celesun un 600cc pist sampiyonasinda yaristigi pinarpasi yaris pistinde balkanlardan gelen 125-250 cc ler ile beraber dönuyordum.
    Agzimi actirmayin benim, hatani kabul et, seni seven yada sevmeyen hickimse burada kotulugun icin konusmaz, Hicbir motorcuya birsey olsun istemeyiz, ama sen tavsiyeleri dinleyecegin yerde hatani duzeltmeyip ukalalik yapmaya devam edersen helvani yerler yakinda soyleyim.
    webingo, dental_land ve SAZMAN bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba,

Sinyalini vereymiş iyiymiş, sen o kadar hızlı giderken adamın seni görememesi ve şerit değiştirmeye başladığı saniyeden itibaren senin o daha şerit değiştirme eylemini tamamlamadan aracı yakalamanı tebrik ediyorum

kazasız belasız

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    kardeş adam senin geldiğini o hızla göremiyor ki , bir anda düz yolda giderken önünden geçip tostunu kapan martı gibi düşün. geldiğini göremiyorsun çünkü görüş açının dışından geliyor , burada da aynı durum. umarım kaza yapıp ölmezsin , yavaş gitmek gerçekten çok faydalı bişey , benzin azalıyor motorun ömrü uzuyor kaza olasılıkları düşüyor. araba suçsuz , sen suçlusun , birgün de araba kullan sağından solundan 180 le 200 le geçen motorlara küfredersin. biliyorum çünkü iki aracı da kullanıyorum ve empati yeteneği düşük olanlar pek yaşamaz bu dünyada , allah korusun .

Hahaha 125 cc lik kalıplar yorum yapmış.

Gerekirse radara girer cezamı da öderim ki ödedim bu ve bu gibi yollarda.

125... Kullanamamak... Ahkam... Kalibre ölçümü bakımından ibret verici. Fotoğrafa baktığımda ergen değil, akranım bir insan görüp cevap vermiştim. Yanılmışım, hiç böyle bir cevap beklemiyordum. Bana insan tanımak adına yeni bir şeyler öğrettiğiniz için teşekkürler. Umarım motorunuzla kendiniz dışında birilerini öldürmezsiniz.
    Ertugyigit, webingo ve kuzan14 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)