Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Honda cbr 600 rr vs öküz

Motovento
    REKLAM ALANI

Yazık. Malesefki bu tiplerden ülkemizde çok var. Konuşmalara bak. Senin tecrübeni gondiklesinler az bi otur düşün ben neden böyle oldum de.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Helva fistikli olsun

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı fatih. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sesli güldüm

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Arkadaşlar bu güzel günün hatırasına birbirimizi üzmeyelim, kırmayalım lütfen...

Şaka şaka bir söz vardır ya:

''Bir söze bakarım söz mü diye bir de söyleyene bakarım adam mı diye!!!''

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    isler biraz farkli seyretse ve o "okuz"e arkadan girseydin, muhtemelen olurdun, ona da muhtemelen onemli bir zarar gelmezdi. yani adam tam kusurlu olsa bile zarari gorecek sensin. ayrica her zaman bilincli veya bilincsiz hata yapan kisiler de trafikte olacak ve bunu degistirme gucune de sahip degilsin, senin icin veri bir gerceklik bu. dolayisiyla, hayatta kalma sansin artsin istiyorsan adapte olman lazim.

bu mantik silsilesinin sonucu olarak, onun neyi yanlis yaptigi degil senin neyi yanlis yaptigin onem kazaniyor. bunu analiz etmen lazim, adami degil. idrak etmesi cok zor bir gercek olsa da, hayatta da motosiklet surerken de, degistirebilecegin tek degiskenin aslinda kendin oldugunu pek akildan cikartmamak lazim.

Hata sende dostum kusura bakma o kadar hızlı gidiyosan şehiriçinde sen dikkat ediceksin bide uzun uzun korna basmışsın adam seni görmemiştir bile

erkanzdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys650
    Alıntı porsuk80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayıldım cevaplara çok olgun

Devam edin ama hiç benim beklediğim kesimden cevap gelmedi henüz. Alayı motorsuz ya da 125 cc kullanan.

Hele shamy diye bir zırtopoz var. Ne olduğu belli değil uzun zamandır forumda ahkam kesiyor. Sorsan motosiklet duayeni en kral motorları kullanmış ama dedimya zırtopoz. Atari salonunda bir fotosunu gördük o da en fazla 25 yaş. Ama sorsan 1970 lerde pistlerde dönüyordu.

Neyse forumun kalitesini anlamış olduk ittir kaktır giden uyduruk motorlarla kendini ıspatlamaya çalışan bir kesim.

Son mesajım belki de. Herkese kazasız sürüşler
    Geberecen olum layn geberecen,
    Ne zaman istersen sıkıntı olmaz bukadar atara herkez bunu söyler.
    Ne halt edersen et.
    Not 1: Trafikte hızlı gidiyorsan ve bunu kameraya çekip vatandaşa da öküz diyorsan haklı olamazsın öküz olursun.Öküz oğlu öküzün zırtapoz oğlu zırtapozun dingiloğlu dingilin porsuk oğlu porsuğun ölüsü olursun.
    Not 2:Küfür bile etsen alınmam artık senin gibi dingilin dediğine. Hadi ordan forumun kalitesini anlamış mış. Ne ispatı beygir gelişmemiş beyinler oldukları yerde kendilerini anlatır durur tam senin gibi gerzekçe.
    Hadi ordan zevzek seni yürü uzaklaş git bildiğin pislikte gez.

Motosikleti
    gt250r
    Bunu olay diye buraya koymani geçtim verdiğin tepki bile çok fazla geldi bana o korna nedir ya? Bunu olaydan sayip konu açmak falan birde 600rr sürebilecek kadar tecrübeli biri olacaksin yakistiramadim..İstanbul da günlük olan şeyler neredeyse.Bende birşey zannettim,ayrıca ne duruyorsun ne hizlaniyorsun ani şekilde geçseydi girmiştin,ya dur yada bas git aradan seni kurtaran yine araç sürücüsü olmuş.

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Levent vardı geçen, şimdi de bu çıktı

Adam diyor ki "devlet benden bu motorun KDV'sini aldı, o zaman satmasaydı. MAdem satıyor bunu ben 1. viteste 90 yapan motorum varken 50 ile mi gideceğim "

Narsist kişilik bozukluğu var bu tip insanlarda, öyle aralardan basmak adamlık bunlara göre. Asıl adamlığı kıbleye çevirip ipek pamuğu dübürlerine tıktıklarında görürler.

Ben böyle insanlara zerre üzülmem, yaktıkları oksijenin bile hakkını veremeyen insanlar bunlar. Ancak haberlerde görüyoruz, kol bir yerde, bacak bir yerde 60 yaşındaki adamlar yerlerde hıçkıra hıçkıra ağlıyor o"ğlum yapma, binme demedim mi " diye. Ben o insanlara üzülüyorum.
    Ertugyigit bunu beğendi.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Hahaha 125 cc lik kalıplar yorum yapmış. Y
    Yeni yetmeler 12 yıldır motosiklet kullanıyorum.

Yaw arkadaş ne alt seviye bir forummuş.

yav bu konu 6-7-8 yıl önce açılsaydı motorcuya her türlü destek verirdiniz...araca söverdiniz...

hangi ara bu kadar bilinclendiniz... kaza yapsaydı bu kadar sarsılmazdı....

takdir ettim forumu...

porsuk kardeş 2012 den beri bu forumu madem bebeler ve 125 ci kalıplar doldurmuş e neden 4 yıldır bunu farkedemedin...

bu minvalde ben 10 yıldır cbf 150 kullandığım için adamlığım tartışılır diyorsun yani öylemi...

eleştiriye açık olmalısın...herkes hata yapar...mesele 600 RR a binmek gaz açmak değil mesele akşam eve sağsalim kimler döndü bütün mesele bu..ben 40 yaşındayım çevremde hayabusalı goldwingli dostlarım var...şu tarz bir kelam hiç duymamıştım...üzüldüm...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:00 ----------

eleştiriler çok ağır ve sert..ona katılıyorum...afbuyur itin .g.tüne sokup çıkarmak buna derler herhalde...ama belkide bu senin bakış açını değiştirmene sebep olur...belkide hatalarınla yüzleşme zamanı gelmiştir...hani forumda sivriliğiyle bilinen ukala arsız bir üye de değilsin sen hedef alınasın...ama forum artık eskisi gibi değil...direkt gömüyolar artık... büyüklük hatayı kabul etmektir...forumdan gitmeyi düşünmek yerine seni orantısız bir şekilde bile olsa eleştirenlere eyvallah etmelisin...kalıp ve cc muhabbeti konuusu ayrı o hususun zaten geri dönüşü yok...ben maddi nedenlerden dolayı alt ccdeyim...yoksa kalıbımın hakkını veriririm kendi adıma...gel bu konuyu tekrar düşün ...ondan sonra yorum yaz...kardeşler hep kavga eder ama sonucta kardeştir...bizde bu forumda kardeşiz diye düşünüyorum...

.
    berkcigdem ve Carbonoxide bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)