Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Kendinizi benim yerime koyun? İstenmeyen ilişki . .

Motovento
    REKLAM ALANI
    gokhanarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250 Naked
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, sizlere durumumdan bahsetmek ve önerilerinizi almak istiyorum...

25 yaşındayım. 2.senesi dolan bir ilişkim (24yaşında) var. Herşey güzel, hoş...

Bundan yaklaşık 5-6 ay kadar önce kız arkadaşımın TC kimlik numarası ile ailesini, geçmişini kaynaklarımdan sorgulattığımda aslında o zamana kadar bildiğim her şeyin yalan olduğunu anladım. Adını, ailesini, kardeşlerini vs vs... (kimliğine bakmadım. Bakma gereği duymamıştım hiç.) Bazı soru işaretleri vardı kafamda. Gece uyurken kimliğinden TC, DOĞUM YERİ vs vs gerekli bilgileri not ettim.

Velhasıl kelam Nüfus müdürlüğünden çıkartmış olduğum bir döküman vardı. Annemin görüp, okuduğu döküman! (Ailesinin bilgilerinin bulunduğu...)
    Ailesi ayrıymış. Kızı küçük yaşta terk etmişler... Ermeni bir aile evlat edinip bu yaşlara getirmiş.

Benim hiç bir şeyden haberim yok. Kıza sorduğumda sen benim geçmişimi nasıl kurcalarsın şeklinde bir tepki aldım. Çok büyük kavgalar ettik... Kadıköy sokaklarında ite kaka elimde kalıcaktı. (Fevri sinir)

Neyse dostlar. Ben ailesini sorguladığımda kendisinin bile unutmak istediği şeylermiş bu aile mevzusu. (Öz ailesi berbat tipler) Bahsetmek istememiş bu yüzden. Sorun değil inanın. Geçmiş, aile vs umrumda değil... Benimle olan süreçteki şeyler önemli. Bu hariç bir sorun yoktu.

Annem kızı arayıp bir güzel tartışıyorlar. Üvey babası yanında bu sırada. Duyuyor tabi her şeyi... Kısacası aileler kesinlikle karşılar. Benim ailem seni reddederiz dedi. Onun aileside aynı şekilde... Kız bana hiç bir şey umrumda değil sen ol yeter. Ben kuru ekmekle doymayada rağzıyım seninle diyor.
    Ee aileler karşı arkadaş! Ne onun ailesini, nede kendi ailemin hayatımdan çıkmasını istemiyorum. Ana, baba herşeydir çünkü...

yaklaşık 5 aydır beraber olduğumuzu kimse bilmiyor. Sessiz sessiz usulca yürütmeye çalışıyoruz binbir taklalar atarak.
    Şuan ailem evlatlık konusunu bilmiyor. Kız hep şuanki ailesinden bahsetmişti anneme. Öz aile ortaya çıkınca yalancı olarak kaldı ailem için kız.
    Ruhen yorulduğum içinde bu aile olayının aslını astarını anlatmak istemedim aileme. Bilmiyorum bir etkisi olurmuydu.

Hani yaşda ilerlerdi dostlar. Geldik gidiyoruz. Evlilik, aile vs vs... Ya bitmeli ya da sonuna kadar gidilmeli...
    Seviyormuyum? Seviyorum... Anlaşıyormuyuz? Ruh ikizim diyebilirim sizlere. Para mevzusu olmaz aramızda asla. Kendisi veterinerlik son sınıf öğrencisi bu sene... Hani kendini bana yamama vs öyle bir durumda yok. Çok güzel paralar kazanıcak okulunu bitirince...
    Bütün ilklerini benimle yaşadı. Çok bağlıdır bana... Ne sözümden çıkar, nede izin almadan haber vermeden hiç bir şey yapmaz...
    Bir yandan böyle bir kız bulmuşum, her şey çok güzel... Bir yanda aile faktörleri...
    Yaparım arkadaşlar. Ailemi karşıma alırım. Evlenirimde bir güzel... Ama şöyle bir şeyde var. Yarın bir gün bana bir şey olsa. Ee o kızı ailesi istemeyecek. Ortada kalmasını istemiyorum... Ona bir şey olsa, aynı şekilde yine....

Severken ayrılmak ? Ne kadar acı bir şey değilmi ? EE devam edin abi, evlenin? Peki ailelerden vazgeçmek ? İçim yanıyor, savaş içerisindeyim kalbimle... Aklımla...

Ulan ayrıl diyor bir tarafım. Ailesiz olmaz. Ortada kalırsın. Herşey sevgi aşk değil! Ailede kalbin diğer yarısıdır diyor aklım....
    Diğer yandan, kız bana çok güveniyor. Onca şey yaşamışız, bu günlere getirmişiz ilişkiyi iyi ya da kötü... 2 senelik bir emek var ortada. Göz yaşlarıyla, emek ile kurulmuş bir ilişki... Bas git unut her şeyi sil bitsin gitsin diyorum...
    Öz ailesi vurmuş bir kere... Ana, baba, kardeş, koca olarak görüyor beni... Taparcasına seviyor. Bir tekmede benmi atiyim? Yarın bir gün bir başkası benim gibi sarılsa, dokunsa... Olucaktır elbet, hayatın kuralı budur. Ama düşününce her gecem kahrolmalkla geçiyor. Bir kararda veremiyorum... Aileler zaten ....basmışlar bize... İçim içime sığmıyor...

ayrıldım diyelim, en kolayı bu. Gitmek, vazgeçmek... Unut demek kolayda birde bana sor be. Tam yüreğimin üstünde bir şey var, söküp atamıyorum. Kahroluyorum... Dalıp dalıp gidiyor gözlerim, kimi görsem ona benzetiyorum. Dinlediğim şarkı, dalgalar... Şimdi ne yapıyor, O sıcak elleri,,,
    Unut demek kolay be....

Kadermi, ecelmi nesin sen... Unutamıyorum

Mesaj attı gece yarısı, arkadaşım nişanlanıyormuş diye... Biz nişanlanamayacağız dedim gülerek. Olsun evleniriz bizde, masrafa ne gerek var dedi. Aile olmadıkdan sonra ne nişanı...

Soğutmaya çalışıyorum kendimi yok olmuyor.. İyicene işlemiş içime

Öyle işte kardeşlerim, okuyanlara teşekkürler. 1 aydır yoğun bir şekilde düşünüyorum. Çıkmaza girdim iyice. Yanlış bir karar vermek istemiyorum.
    Abim ah güzel abim...

Bulmuşsun güzelim kızı, işi var aklı var kültürlü.

Sen deli gibi seviyorsun, o seni deli gibi...

O kız ailesi tarafından terkedilmeyi yaşamış bir kere. Hayatın sillesini birde sen vurma...

Gelmiş 24 yaşına bütün ilklerini senle yaşamış. Sana nasıl güvenmiş nasıl yürekten güvenmiş. Sen nasıl diyeceksin ailem istemiyor git? Diyemezsin olmaz. Yakışır mı senin gibi adama?

Ailene gelince! Televizyonlarda çok gördük bu tür olayları. Evlat silmek öyle kolay değildir. Zaman herşeyin ilacı, git kızı nikahına al!

Sana böylesine güvenen birisine nasıl döneceksin sırtını?

Gelmişsiniz bu hayata bir kere birdaha gelemeyeceksiniz. Kusura bakma yanlışta anlama gelmişsin kaç yaşında bu yaşına kadar ailen vardı bundan sonra da o oluversin.

Eğer ailen seni evlendiğin kız için siliyorsa da yapacak birşey yok güzel abim.

Üzme tatlı canını gel bu kardeşini dinle bu kızcağıza sırtını dönme sen onun kocası ol o senin karın...
    MOTORUN İLE KORUNMADAN İLİŞKİYE GİRME

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    sen aileni seviyor ve düşünüyorsun,peki onlar seni seviyorlarmı?sonuçta sevdiğin insanla evlenmene karşı çıkmamaları gerekir.evet evleneceğin kişinin aileside önemli bir faktör ama burada kızın ne suçu var onu anlamadım,onu kabul etmeyerek üvey evlat muamelesi yapan sen ve ailen olacaksınız asıl.
    şimdi aileler ile adam akıllı konuşun bizim kararımız bu diye,yanlışlar için birbirinizden özür dileyin.
    benimde eşim benden yaş olarak büyük olduğundan ailem başta biraz sıcak bakmamıştı ama ben kararımdan vazgeçmeyip evlendim.şimdi tartıştığımızda bana kızıyorlar kızı üzme diye.birde torunları oldu onlardan mutlusu yok...

BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pek sevdiğin kız arkadaşına aynı zamanda pek güveniyorsun ki kimliğini araklayıp dedektifçilik oynayabiliyorsun. Yok ailesi terk etmiş de, Ermeni(!) bir aile yetiştirmiş de... Yok kız tepki gösterince az kalsın Kadıköy'ün ortasında elinde kalacakmış da... Bu kız da bütün bunlara rağmen hala seninle birlikte, öyle mi? Kaçırma kardeşim bu kızı, tencere kapak olmuşsunuz...

ilişkide karşılıklı güven çok önemli.. yalan asla olmamalı ki ismine kadar yalan söylenilmiş film gibi.. şahsi fikrim bu süreçten sonra artık eskisi gibi olamayacaksınız, her görüşmeniz buruk geçer.. bundan sonra söylediği her şeye şüpheyle bakacaksın acaba yalan mı diye..yazdıklarından benim hissettiğm ayrılmak istiyorsun, mevzu aileler de değil sana yalan söylemiş olmasını kabullenemiyorsun, nasıl yapar bunu diye.. ama kızın geçmişinden ve yaşadıklarınızdan dolayı vicdan yapmışsın..

Ahalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1100 GS
    Aslanım sen kararını vermişsin! İstenmeyen ilişki diye adını da koymuşsun. Yaşını yazmışsın ama ne iş yaptığını, eğitimini yazmamışsın. Kız hakkında araştırdığın bilgileri annenin önüne koyarak kızı çok kötü rencide ettirmişsin!
    Ailesinin sosyal durumu kötü olabilir, evlatlık vermiş olabilirler. Hayatta çok şeyler oluyor. Ne şans ki kızımıza bir Ermeni aile sahip çıkmış, yetiştirmiş. Kız arkadaşın acı anılarını pek konuşmaktan hoşlanmamış olabilir. Çok insani bir durum. Tıpkı seni çok sevmesi gibi insani bir durum ama senin bu sevgiyi çok da hak ettiğini düşünmüyorum.
    Yazmamışsın ama sanırım 25 yaşındasın, hala ananın babanın eline bakıyorsun. İşin gücün olsaydı, kendi ayaklarının üzerinde durabilseydin, sen kendi yüreğini dinleyebilirdin. Ama görüyorum ki sen bir ana kuzususun, ve bu kızın sevgisini hak etmiyorsun! Ona da zor olur ama merak etme seni unutur bir süre sonra! Sonra bulur kendisini hak edecek birini!Sen de git, ananin babanın sana bulduğu biri kızla evlen,ailecek mutlu olun!
    GaCCaLL bunu beğendi.
    This is my simple religion. There is no need for temples; no need for complicated philosophy. Our own brain, our own heart is our temple; the philosophy is kindness.- Tenzin Gyatso, 14th Dalai Lama

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)