Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Ateizm ve Otizm arasındaki yakın akrabalık

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Alıntı FreeSoul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hristiyanlık Ateizme yakın bişey, Vatikanın etkisi kalmadı, Yahudiler şeytanın çocukları, habil kabil, İngilterede krallık hiç bir moka yaramıyor Budizm din falan değil saçmalıktan ibaret, ateistler ve şeytana tapanlar dünyayı kana bulayanlardır vs vs..

Yazdıklarını görünce dehşete kapıldım ve cevap yazmadan duramadım.Yazdıklarında çok ciddi problem var arkadaşım.Bu açık bir şekilde nefret suçudur ve ayrıca yazdıklarının tamamı yanlış. Olaylara biraz daha sakin ve akılcı bakmanda fayda var bence.
    Benim yazdıklarımda mı problem var yoksa sizin gözlerinizde mi problem var.Kör müsün kardeşim göremiyo musun?Adamlar canlı yayında dünyanın en eski şehirlerinden birini yerle bir etti.Masum sivil ayırt etmeden Bağdat'ı haftalarca bombaladılar.Hepinize de canlı yayında izlettiler.Hayatı felç ettiler , susuz aç bıraktılar.Ülkeyi komaya soktular ondan sonra ordularını gönderip fetihlerini kutladılar.Böyle kalleşçe savaş olabilir mi?Ama yine de onlar haklılar demi?Bu kadar gözünüz kararmış , göremez olmuşsunuz.Onların yaptıkları suç değil de bizim bu yaptıklarından nefret etmemiz suç.Hey Allah'ım ya ne dangalak bi memlekette yaşıyoruz.Dangalaklık ya bende ya da sizde.Benim artık aklım almıyo.Niye bu kitapsızların bu kadar savunuculuğunu yaparsınız anlamak mümkün değil.Adamların dini yok diyoruz anlamıyosunuz.Onların dinden anladıkları haftada bir kiliseye gidip papazların bi tarafından uydurduğu vaazları dinlemek , şarkı söylemek.Onu da yapan kalmadı artık.İyice uzaklaştılar.Dinin onların hayatlarında hiçbir yeri yok.Kitapları uydurma.Senede bi kere paskalya bayramında akıllarına geliyo din.Onda da maksat eğlence olsun.Saçmalık.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Görüldüğü üzere sorgulamadan herşeyi körü körüne kabul etmenin ne gibi sonuçlar ortaya koyduğu apaçık ortada.
    Kardeşimiz tipik bir militan akıl yapısına sahip,kısaca beline bağla tntyi çocukları hava uçurur.Çünkü o çocuklar yahudide(şeytan),hristiyandır(ateist)
    Kendiside Müslümandır(CEnnete gidicek 70 huri onun olucak)
    İşte din dediğimiz olguyu militanlığa çevirdiğimiz zaman ortaya bu sonuç çıkar.Ama aklısalim insanlara ve başka fikirlere saygılı olunsa.Dinlerden düyaya bir problem çıkmaz.Ama insanın yapısı şiddet eğilimli.Nasıl olur bilemem tabi 10 000 senedir olmamış olmasını beklemekde enayilik.
    Toplu reform gerekli....
    seckin_ bunu beğendi.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Htristiyanlık gerçek değil , yahudiler zaten şeytanın çocukları , müslümanlarda gerçek müslüman değil. Ne oluyor böyle gerçek olan ne ozaman.
    Gerçek din müslümanlık ama gerçek müslüman yok. Bunuda söyleyen yine müslümanlar. Hakikaten içinden çıkılması zor hale geldi iyice.
    Müslümanlık Kuran dan öğrenilir en güzeli , onada bi müsade etseler bi rahat bıraksalar bi karışmasalar süper olucak.
    Kuranda öğrenmeye kalkıncada yok okuyarak anlaymazsın , kafan basmaz , arapçada öğrenemeyeceğine göre meal var tefsir var . Bu seferde hangisi kiminki sorunu ? Arada ciddi yorum farkları var. Kendimize en yakın bulduğumuzu mu (nasıl olucaksa bu yakınlık ) bir başkasının önerdiğinimi ? oda bir handikap. Ne zor oldu dinimizi öğrenmek. Gün geçtikçe de zorlaşıyor.
    Daha mezhep ler varki o konuya girsen çıkamazsın.

Ha birde bu otistiklerin oy kullanabiliyormu çok merak ettim. Oy kullanamayacaklarsa neden bu adamlar uğraşıyor böyle şeylerle yada hemen peşinden oy kullanabilmeleri yönünde düzenlememi gelecek. Konu hakkında tek kafama takılan bu aslında. Nedense? iyi niyetli düşünemiyorum.
    Gerçi bu Fehmi Kaya akp de tutunamamış zamanında , şimdi bu kanaldan yol yapmaya çalışıyor galiba .
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

FreeSoul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200i Evo
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangisinin neden yanlış olduğunu söylesene
    Önce sen ispatla diyorsun yani? Genel olarak şu an ülkemizdeki adalet sisteminin artık tüm bireylere yansımasını görmeye başlıyoruz sanırım. Önce suçu delilleştirmeden araştırmadan incelemeden suçlamak istediğin üstüne at sonra da onun kendisini suçsuz olduğunu ispatlamasını bekle. Neden doğru düzgün araştırmadan bilmeden kulaktan dolma bilgilerle bu inanç sistemini kendinizde kemikleştiriyorsunuz? Müslümanlığa inanabilirsiniz, başka bir mezhebe, tarikata ve dine de inanabilirsiniz.Ya da hiç bir dine ve Tanrıya ya da Allah'a da inanmayabilirsiniz.Benim anlayamadığım sadece benim dinim ve inancım doğrudur geri kalanların canı cehenneme düşüncesi nasıl oluşuyor.Aklı evvel adamın biri çıkıp otistik çocuklar üzerinden ateistlere vurmaya çalışıyor sonra da bunu bilimsel çalışma böyle falan diye saçmalayarak durumu kurtarmaya çalışıyor.Kalbi vicdanı yok hadi kendinden olmayandan nefret ediyorsun o engelli çocukları niye işin içine katıyorsun? Biri bir başka kanserli kızın eline para tutuşturur E yardım yaptık ya evladım elindeki büyük para daha ne istiyorsun diye bir de üste çıkar.Aklı vicdanı kalbi olmayan insanların yapacağı şeyler bunlar.İyilikten ahlaktan yardımseverlikten ama en önemlisi ADALET ten bahsediyoruz.Mevlanın torunlarıyız, hoşgörünün merkeziyiz, kim olursa ol gel dedik diyoruz ama şu içinde bulunduğumuz duruma bakın bir de.Herşeyin yasak olması çok hoşumuza gidiyor ama sosyal adaletsizlikte, rüşvette, cinayette, ırkçılıkta, kadın şiddetinde, tecavüzde, dolandırıcılıkta, hırsızlıkta, vurgunda, açgözlülükte dünyada bir numarayız.Maşşallah ne ahlaklı toplumuşuz biz böyle!? HEP BİZ MELEĞİZ BAŞKASI ŞEYTAN en iyisini biz biliriz.Bol keseden sallarız ama olsun ya tutarsa, tutmazsa da birileni inandırırız zaten...
    seckin_ bunu beğendi.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Aptalca bir konu...

"Müslümanlar çocukluktaki hayali arkadaşlarını yetişkinliğe taşıyorlar, İslam ile şizofreni arasında bir bağ olabilir" desem dini değerlere hakaretten hapse düşerim.

Aptalca bir dünya...

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Müslümanlık Kuran dan öğrenilir en güzeli , onada bi müsade etseler bi rahat bıraksalar bi karışmasalar süper olucak.
    Kuranda öğrenmeye kalkıncada yok okuyarak anlaymazsın , kafan basmaz , arapçada öğrenemeyeceğine göre meal var tefsir var . Bu seferde hangisi kiminki sorunu ? Arada ciddi yorum farkları var.
    bu çok önemli
    kim söylüyorsa bilerek veya bilmeyerek ihanet ediyor dine
    kesinlikle Kurana bakacaksınız, önce meal, çünkü pek fark olmuyor mealler arasında. tefsir işini geçelim, elbet Allah rızası gözetilerek yapılanı de vardır da orda büyük tuzaklar var
    özellikle yahudilik böyle bozuldu, hristiyanlığı da bu yahudiler bozdu
    şimdi talmutu (tevratın tefsiri) kitap edindiler ve ordaki bir çok sapıklık yaşam biçimleri oldu
    hedef islam
    Kuranı terkettiğimiz an yokoluruz
    djan bunu beğendi.

FreeSoul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200i Evo
    Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim yazdıklarımda mı problem var yoksa sizin gözlerinizde mi problem var.Kör müsün kardeşim göremiyo musun?Adamlar canlı yayında dünyanın en eski şehirlerinden birini yerle bir etti.Masum sivil ayırt etmeden Bağdat'ı haftalarca bombaladılar.Hepinize de canlı yayında izlettiler.Hayatı felç ettiler , susuz aç bıraktılar.Ülkeyi komaya soktular ondan sonra ordularını gönderip fetihlerini kutladılar.Böyle kalleşçe savaş olabilir mi?Ama yine de onlar haklılar demi?Bu kadar gözünüz kararmış , göremez olmuşsunuz.Onların yaptıkları suç değil de bizim bu yaptıklarından nefret etmemiz suç.Hey Allah'ım ya ne dangalak bi memlekette yaşıyoruz.Dangalaklık ya bende ya da sizde.Benim artık aklım almıyo.Niye bu kitapsızların bu kadar savunuculuğunu yaparsınız anlamak mümkün değil.Adamların dini yok diyoruz anlamıyosunuz.Onların dinden anladıkları haftada bir kiliseye gidip papazların bi tarafından uydurduğu vaazları dinlemek , şarkı söylemek.Onu da yapan kalmadı artık.İyice uzaklaştılar.Dinin onların hayatlarında hiçbir yeri yok.Kitapları uydurma.Senede bi kere paskalya bayramında akıllarına geliyo din.Onda da maksat eğlence olsun.Saçmalık.
    Bir defa kesinlikle saygı problemin var onu söyleyeyim.Bu da üslubu bu seviyeye çekiyor.Öncelikle Irak işgalini savunduğumu nerden çıkardın onu anlayamadım.Masum insanların bombalanmasını, savaşları ve savaş çıkaran egemen güçleri savunmam için aklımı kaybetmiş olmam lazım.Benim anlayamadığım senin bunu, ateistler müslümanları katlediyor fikrine çekme çabaların. G. BUSH bu savaş için HAÇLI SEFERİdir cümlesini ağzından kaçırmıştır desem onun da kafa yapısının hangi seviyede olduğunu oldukça koyu dindar bir bölge olan Teksastan çıktığını anlatmam eminim senin için birşey ifade etmeyecektir.Çünkü senin için senin inancın dışındaki yaşayan yaşamayan her türlü varlık kötü, saçma, anlamsız...
    phradrel ve seckin_ bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Alıntı laylow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görüldüğü üzere sorgulamadan herşeyi körü körüne kabul etmenin ne gibi sonuçlar ortaya koyduğu apaçık ortada.
    Kardeşimiz tipik bir militan akıl yapısına sahip,kısaca beline bağla tntyi çocukları hava uçurur.Çünkü o çocuklar yahudide(şeytan),hristiyandır(ateist)
    Kendiside Müslümandır(CEnnete gidicek 70 huri onun olucak)
    İşte din dediğimiz olguyu militanlığa çevirdiğimiz zaman ortaya bu sonuç çıkar.Ama aklısalim insanlara ve başka fikirlere saygılı olunsa.Dinlerden düyaya bir problem çıkmaz.Ama insanın yapısı şiddet eğilimli.Nasıl olur bilemem tabi 10 000 senedir olmamış olmasını beklemekde enayilik.
    Toplu reform gerekli....
    Ulen adamlar göz göre göre şehirleri bombalayıp milyonlarca insanı öldürüyo , göğüs göğüse çarpışmayı göze alamıyo , biz buna tepki gösterince militan oluyoruz.Nasıl beyniniz yıkanmış sizin.Gözünüze öyle bir perde çekmişler ki kaldırmak imkansız.İcabında militanlığa da çeviririz yani sıkıntı yok.Hattab gibi mücahitler varken biz neyiz ki onların yanında.Hattabın babası arabistanın petrol zenginiyken , cariyelerle gününü gün edebilecek bir hayat sürecekken neden üniversiteyi yarıda bırakıp savaşmaya gitti.Afganistan çeçenistan , nerde cihat varsa oraya gitti.Irk ayırmadan kendi arap olduğu halde nerde müslümanlar savaştaysa orada savaştı.Bi avuç çeçenin koskoca rusyayı dize getirmesini böyle insanlar sağladı.Hattab el bombasıyla eli parçalandığı halde eline bal sürüp savaşa devam etti.Karnına zırh delici uçaksavar mermisi isabet ettiği halde ben iyiyim deyip düşmeden savaşa devam etti.Türkiyeden de bir çok mücahit işini gücünü memleketini bırakıp bu cihadlara katılmıştır.Ne yalan söylüyeyim zamanında hayat boş geldiğinde ben de gitmeyi düşünmedim değil.Bu dünyada işçi olup onun bunun köleliğini yapacağıma gider katledilen müslüman kardeşlerime yardım ederim savaşa katılır şehit olurum diye düşündüğüm zamanlar olmuştu.

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Htristiyanlık gerçek değil , yahudiler zaten şeytanın çocukları , müslümanlarda gerçek müslüman değil. Ne oluyor böyle gerçek olan ne ozaman.
    Gerçek din müslümanlık ama gerçek müslüman yok. Bunuda söyleyen yine müslümanlar. Hakikaten içinden çıkılması zor hale geldi iyice.
    Kuranda öğrenmeye kalkıncada yok okuyarak anlaymazsın , kafan basmaz , arapçada öğrenemeyeceğine göre meal var tefsir var . Bu seferde hangisi kiminki sorunu ? Arada ciddi yorum farkları var. Kendimize en yakın bulduğumuzu mu (nasıl olucaksa bu yakınlık ) bir başkasının önerdiğinimi ? oda bir handikap. Ne zor oldu dinimizi öğrenmek. Gün geçtikçe de zorlaşıyor.

Ha birde bu otistiklerin oy kullanabiliyormu çok merak ettim. Oy kullanamayacaklarsa neden bu adamlar uğraşıyor böyle şeylerle yada hemen peşinden oy kullanabilmeleri yönünde düzenlememi gelecek. Konu hakkında tek kafama takılan bu aslında. Nedense? iyi niyetli düşünemiyorum.
    Gerçi bu Fehmi Kaya akp de tutunamamış zamanında , şimdi bu kanaldan yol yapmaya çalışıyor galiba .
    Yahudilikte şeytana iman zaten kendilerinin söylediği şey.Apaçık itiraf ediyolar bunu.Dünyanın en ırkçı milleti.Onlar için insanlar ikiye ayrılır.Yahudi olanlar ve olmayanlar.Onlara göre yahudi olmayanlar hayvandan farksız.Sen nasıl bi sineği tepende dolaşıp canını sıktığı için öldürürsen onlarda aynı şekilde vicdan azabı duymadan diğer insanları rahatlıkla öldürür.Hristiyanlığa gelince aşırı derecede dinden uzaklaşma var.Zaten onların dini bizim ki gibi hayatlarını etkileyen bişey değil.Haftada bi kere kiliseye gidip şarkı söylerler onu da artık iyice yapmamaya başladılar.Aynı şekilde müslümanlıkta da uzaklaşma var.Eskiden müslüman demek günde 5 vakit camiye giden insan demekken şimdi namaz kılmayı bile bilmeyen , müslüman olduğunu iddia eden insanlarla doldu Türkiye.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Dostum yazdıklarının hepsi nefret suçu,terrorizm destekleme ve sayamadığım binlerce suç.Dua etmelisin Türkiyede yaşıyorsun.Modern bir ülkede yaşasaydın seni hapse atarlardı.

Ve Hurafelerle beynini fazla yıkatmışsın.Karnına uçak savar mermisi yiyen kişi gerçek hayatta ikiye ayrılıyor.Birinin kolu kopuncada bal sürüp savaşmaya devam etmiyor canım.Kan kaybından öte dünyaya yolculuk başlıyor.
    Neyse kısır döngü var yapıcı bir şey çıkartmak çok zor.
    seckin_ bunu beğendi.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı FreeSoul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir defa kesinlikle saygı problemin var onu söyleyeyim.Bu da üslubu bu seviyeye çekiyor.Öncelikle Irak işgalini savunduğumu nerden çıkardın onu anlayamadım.Masum insanların bombalanmasını, savaşları ve savaş çıkaran egemen güçleri savunmam için aklımı kaybetmiş olmam lazım.Benim anlayamadığım senin bunu, ateistler müslümanları katlediyor fikrine çekme çabaların. G. BUSH bu savaş için HAÇLI SEFERİdir cümlesini ağzından kaçırmıştır desem onun da kafa yapısının hangi seviyede olduğunu oldukça koyu dindar bir bölge olan Teksastan çıktığını anlatmam eminim senin için birşey ifade etmeyecektir.Çünkü senin için senin inancın dışındaki yaşayan yaşamayan her türlü varlık kötü, saçma, anlamsız...
    G. Bush o lafı bilerek kaçırmıştır ağzından.
    Bir savaşa dini bir misyon kazandırmadan kitleleri ölüme götürmek çok zordur. İnsanları toplu olarak ölüme (hatta seve seve) götürebilmenin en kolay en etkili ve belkide tek yolu savaşa dini bir boyut katmaktır. . Dini bir dayanağı olmaksızın salt vatan millet sevgisi ile savaşanlar sadece japonlar var sanırım. Onlarda nedeyse taparcasına gelenekselci.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İslam hoşgörü dinidir deniliyor doğduğum gündn beri,lakin ben pek hoşgörü göremedim.Kafa kesmeler,recm etmeler,binalara uçak çakmalar,başka mehseptekileri arabalı bomba ile imha etmeler,soykırım yapmalar,karikatür çizdi diye insan öldürmeler,yazı yazdı diye adam öldürmeler.
    Maşallah çok hoşgörülü.Birde hoşgörürüz olsaydı nasıl olucaktı merak etmiyorum bile.
    Tabi şimdi islam yanlış anlaşılıyor falanda denilebilir.Diğer dinlerdede aynı şiddet varda diyeceksiniz.Doğru.
    Ateistlerin yaptığı zulüm nedir?
    islamı tam anlamıyla yaşa mükemmel insan profiline ulaşamazsan burada konuş

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Dostum yazdıklarının hepsi nefret suçu,terrorizm destekleme ve sayamadığım binlerce suç.Dua etmelisin Türkiyede yaşıyorsun.Modern bir ülkede yaşasaydın seni hapse atarlardı.

Ve Hurafelerle beynini fazla yıkatmışsın.Karnına uçak savar mermisi yiyen kişi gerçek hayatta ikiye ayrılıyor.Birinin kolu kopuncada bal sürüp savaşmaya devam etmiyor canım.Kan kaybından öte dünyaya yolculuk başlıyor.
    Neyse kısır döngü var yapıcı bir şey çıkartmak çok zor.
    Rusya kalkıyo bizans oyunlarıyla çeçenistanın dini bütün liderini baştan indirmek için muhalefeti silahlandırıp iç savaş çıkartıyo.Kendine yakın lideri başa getirmek için ülkeyi kana buluyo.Bu işin içinde benim parmağım yok diye dünyayı kandırmaya çalışıyo.Ama iç savaşta ele geçirilen rus askerler sayesinde yalanları ortaya çıkıyo.Daha sonra rusya entrikalarla yenemiyeceğini anladığında ordusunu sokup büyük katliamlar yapsa da böyle kahramanlar sayesinde yenilmekten kurtulamıyo.

Şimdi bu çeçen kardeşlerimin mücadelesini desteklediğim için suç mu işliyorum , terörist mi oluyorum.Yuh size be.Ne kimlik kalmış , ne kardeşlik kalmış , ne ruh kalmış.Unutma ki çeçenistan bi zamanlar bizim bi vilayetimizdi.Şimdi nasıl amasya , çorum vilayetimizse çeçenistan da öyleydi.Aa adamlar bizden öyle bi koparmışlar ki onlara destek olacağımıza onları terörist olarak görür olmuşuz.Yazıklar olsun böyle geçmişiyle bağını koparan insanlara.

Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    islamı tam anlamıyla yaşa mükemmel insan profiline ulaşamazsan burada konuş
    Bizim eski apartmandaki komşumuzun evi, bir odasının bütün duvarları kitaplık ve tamamı İslam üzerine kitaplarla dolu. Sorduğumuzda da 15 yılım bunları baştan sona okumakla geçti, bu süre sonunda kaybettiğim zamanıma üzüldüm diyor. Bu 15 senede İslam'ın bütün gerekliliklerini yapmış, hala da ikna olmamış demek ki, üzerine kitaplık dolusu kitap okumuş, yine ikna olmamış. Koyu ateist adam şu an. Kısacası öylesi de var. Bana mesela 15 yıl gerekmedi, Turan Dursun'un birkaç kitabını okumak yetti.
    seckin_ bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim eski apartmandaki komşumuzun evi, bir odasının bütün duvarları kitaplık ve tamamı İslam üzerine kitaplarla dolu. Sorduğumuzda da 15 yılım bunları baştan sona okumakla geçti, bu süre sonunda kaybettiğim zamanıma üzüldüm diyor. Bu 15 senede İslam'ın bütün gerekliliklerini yapmış, hala da ikna olmamış demek ki, üzerine kitaplık dolusu kitap okumuş, yine ikna olmamış. Koyu ateist adam şu an. Kısacası öylesi de var. Bana mesela 15 yıl gerekmedi, Turan Dursun'un birkaç kitabını okumak yetti.
    Sabahtan akşama kadar siyonistlerin , ateistlerin kanallarındaki dizileri izlersen böyle 2 kitapla ateist olursun işte.Ateist olmadan önce neydin ki bi onu sorgula bence.Hayatın boyunca islamı hiç tanıdın mı ki?

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    http://i.imgur.com/tCp90.gif
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ufak bir soru sorucam Elkaide ülkemizi bombaladığında sevindinizmi?
    Veya sinagoklar havaya uçurulduğunda?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Ufak bir soru sorucam Elkaide ülkemizi bombaladığında sevindinizmi?
    Veya sinagoklar havaya uçurulduğunda?
    Laylow sen nickini yanlış koymuşsun.Aslında laylaylom olsaymış daha iyi olurmuş.Bu hayatı o kadar lay lay lom yaşamışsın ki kimin gerçek terörist olduğunun farkında değilsin.

Soruna soruyla cevap vericem.Amerika Birleşik Terör Devletleri bağdatı bombalarken canlı yayında izlerken sevindiniz mi?Orada binlerce çocuk ölürken ne hissettiniz?Bi zamanlar bizim vilayetimiz olan toprakların bombalanması size neler hissettirdi?Ya da gazze'ye israilin yolladığı misket bombalarını nasıl buldunuz.Hoşunuza gitti mi?Ne güzel dimi havai fişek gibi :

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bizim vilayetimiz derken atalarımızın asyalı olduğunu unutuyorsun sanırım,biz de amerikalıar gibi zamanında gelip bu toprakları kılıç zorluyla işgal etmişiz.Eminki burada yaşayan haklar çok mutlu olmuştur bizim işgalimizden ötürü.Bu yüzde 1. dünya savaşında bizi arkadan vurdular.Ve tabi diğer olaylardan dolayı yunanlılar Azeriler gürcüler ermeniler ayrıldı.Herhalde hepsi bizden çok memnundu dimi.
    Amerikada bizim yaptığımızı yapıyor bu süreç hep devam edicek güçlü olan güçsüzü yicek.

Benim anlamadığım ise masumları öldüren terroristleri kutsamak nasıl bir vahşi akıl yapısıdır?
    Biz amerikanın savunucusuda değiliz bu arada.
    seckin_ bunu beğendi.

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    nomotornocry ırkçı olman bir yana ayrıca da bir zamanlar bizim olan vilayetler derken aynı oranda da emperyalist, yayılmacısın. kime ne kadar kötü dediysen onalrdan hiçbir farkın yok, bilesin. bi dur ve düşün sadece.

ha bu arada abd orayı burayı bombaladığı için terörist devlet oluyor da türkiye kuzey ırakı bomabladığında ya da dersimi bombaladığında terörist devlet olmuyor mu? ya bırakalım bu laf kalabalığını da kendimize dönüp bakalım. müslümanım diyen adam yere içtüğü sigaranın paketini atıyor üstüne tükürüyor sonra da kendisi gibi düşünmeyen insanlarla ilgili fantezi kuruyor. e burada da kim gerçek müslüman sorusu ortaya çıkyıorki cevabını kimsenin bildiğini sanmıyorum.
    Mengu16 bunu beğendi.
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)