Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Ateizm ve Otizm arasındaki yakın akrabalık

Motovento
    REKLAM ALANI
    astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    aldığın nefesi bile iade ediyorsan o canı seve seve vereceksin. inanmak veya inanmamak kişinin kendi bileceği iştir. kimse inanmak zorunda değildir. ataisti karşına al konuş oda kendince geçerli sayfalarca neden bulur. ama unutmamak lazım ak koyunun yaptığını kara koyun çekmiyor herkes kendi ayağından sallanır.
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar, yemisim otizmini ateizmini dinciligi.
    Su an çok daha önemli bir meselemiz var.
    Ufuk kim????
    bir an platipustan mı bahsediyor diye düşünmedim değil, sonra olamaz dedim
    seni de düşündüm ama yorum yazmamıştın, sen de olamazdın
    e ben de olmadığıma göre ufuk inkaya nikli arkadaş olabilir dedim
    COQ bunu beğendi.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    müdahil olmak zor, müdahil olmamak ayrı bir zor...

1- ateizm, Allah inancına karşı değil, hristiyanlığa karşı çıkmış bir akımdır. Ama bazı aklıevveller bunu Anti-Allah diye savunuyor.
    kelime bir şekilde anlamını değiştirmiş olabilir.
    2- ortada "ben" kendim için yeterli bir delilim. 3-5 yıl öncesine kadar oldukça muhafazakar bir ailenin inançsız çocuğuydum. ilkokula gitmeden 5. sınıfta kendi kendine okuma yazma öğrenen, 6 yaşında şiir yazmaya başlayan, 7 yaşında ( ilkokul 1 ) roman yazmaya başlayan bir velettim. benden 3 yaş büyük abim sayesinde onun ilkokul 1. sınıftan itibaren tüm ders kitaplarını ezberlemiştim. ilkokul 3 te dünya çocuk klasiklerini okumuş ve mollier'in Cimri oyununu oynamıştım. vs vs vs bunları övünmek için söylemiyorum, algıda seçicilik merkezimin beynimde nasıl çalıştığını anlatmak için söylüyorum. sonra ortaokulda ve lisede ve üniversitede kendi başına hala olup olomadığını ( Allah'ın ) araştıran ve bunun için diyanetin pek çok kitaplarını, nurcu ve süleymancıların da talebelerine verdikleri kitapları, sızıntı dergisi dahil bir sürü şeyi okudum. ama inanmıyordum.

sonra bir gün, elime ( onca zaman istememe rağmen o zamana denk geldi. dünyalarca kitap oku ama ana klavuzu okuma. salaklık resmen ) Kur'an-ı Kerim geçti...
    okudum, okudum...
    Ne oldu da beynimde, korteksler mi yoksa bilmem ne mi Allah inancıma sebep oldu benim?

Allah'ın olmadığına dair bir tek kanıt yok bence. her şey tesaadüftür diyenlere şunu diyebilirim;

tesaadüf manasını bile Allah'ın yarattığı beyin yarattı.

inanamayanı da bir süre dünyada nasiplendirip sonra hesaba çekeceğini söyleyen Allah varken, inanmayana ceza kesmek veya yargılamak da benim haddim değil

saçma sapan bir yazı bence.
    yazandan hesabı Allah sorsun.

haaa, 2 şey diyecem;
    1- iskandinav bilim adamları ne zamandan beri diş fırçası açılarını, deterjanları bırakıp bu işlere kafa yormuş?
    2- türk - kürt ayrımından sonra geçenlerde bir tartışma proğramı vardı
    - islamcı kürtler
    -laik kürtler
    (!)

kendime, delil benim...
    bakalım daha neler uyduracaklar
    djan ve busel bunu beğendiler.
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu bilmemnenin ordusunun bizdeki destekçileri de senin savlarına göre müslüman olmuyor ayrıca.
    e kardeşim, haçlının gazıyla para karşılığında insan öldüren tetikçiler ve bile bile buna yardım edenlerden mi bahsediyoruz
    maide 51 ile furkan 52 ye bak istersen
    "bu amerika çok güçlü abi, ne diyorsa yapalım" diyen adam profili(münafık) ise maide 52 de anlatılana iyi uyuyor
    var hesabını sen yap
    Mengu16 ve djan bunu beğendiler.

platipus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İKİ TEKER OLSUN DA
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir an platipustan mı bahsediyor diye düşünmedim değil,
    inançsızsız ya illa yaftalanacaz neyseki bu seferlik yırttık.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Alıntı burdurlu1988 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ah be kardeş bilmediğin birşey var. o da dünyaya geliş gayemiz. Bak YARADAN Kur'ân-ı Kerîm'de ne demiş yarattıklarına zariyat suresi 57. ayette yazıyor. araştır kardeş dünyaya geliş nedenimizi öğrenmiş olursun. iman edersin inşallah. hadi selametle..
    56. ayet olacak Allah razı olsun coq kardeşim

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Abi ateist yada deist.. Bu nedir ya.. Hadi diyelim ki oyleler boyle bir aciklamanin tek bir sebebi olabilir.. O da ANGARALI ABILER DUYSUN SESIMI BENDE SIZDENIM!!! Allah nasil biliyorsa oyle yapsin..
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aslında imkan olsa da şu ateizm ve dinler konusunda medeni bir münazara yapılsaydı keşke. ama at gözlüğü takmış olanlar kesin buna da karşı çıkardı
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı laylow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 evim,güzel mesleğim,3. motorumualmak üzereyim bunların dışında iyi bir eş ve çocuğum var.
    allaha şükür etmiyorum bunlar için çünkü ateistim.Eğerki tanru varsa eminim cennete alır beni çünkü kimseyede kötülüğüm olmadı.Hayatım düzgün.Eğer yoksada çokda bir şey kaybetmiyorum.
    Tanrıya inananlar çok saldırgan bir yaklaşım içindeler inanmayanlara karşı.Sizce inandığınız tanrı bu aldırganlıgınızı öte tarafta ödüllendiricekmi??????
    Gayleri taşlarla,feministleri döverler dünyadaki bütün asvaşları din için çıkarırlar.Din için milyonları yakarlar.Sonrada ateizm kötü derler.
    Ben ateistim varim kötü olim.
    inanıp inanmamanizla mal varlığınız arasında bir bağlantı yok ne kadar çalışırsan o kadar kazanırsın inananlar demek çok genel bir yargı gerçek bir müslüman bu söylediklerinizi yapmaz islam hoşgörü dinidir diğer dinlerin inananlari ya da müslüman olduğunu iddia edenler için birsey söyleyemem ama gerçek müslümanlar için bu böyledir
    busel bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    3 yaşındaki kızım geçenlerde müthiş sorusunu patlattı."Baba insanlar neyden yapılır?".Hem de 1 kere değil 3-5 kere değişik zamanlarda sordu bu soruyu.İşte varlığının farkına varıp varlığını sorgulamasının ilk adımı bu.O küçücük beyninde neler yaşıyo.Neleri sorguluyo?İnsanoğlunun binlerce yıldır sorguladığını o şimdiden sormaya başladı.İnsanın yapı maddesi dokular , dokuların yapı maddesi hücreler , hücrelerin yapı maddesi moleküller , moleküllerin yapı maddesi atomlar , atomların yapı maddesi proton , nötron ve elektronlar , nötronların yapı maddesi kuarklar , kuarkların yapı maddesi atom altı parçacıklar , tanrı parçacığı.İşte cern labaratuvarında gözlemlemeye çalışılan atom altı parçacıklar.Adamlar iki tane nötronu çarpıştırdı , ortaya öyle devasa veriler çıktı ki bu verileri işleyebilmek için bütün dünyada binlerce işlemcili süper bilgisayarlar aylardır bu verileri işlemeye çalışıyo.Atom altı parçacıklar , atom altının altının altının ....... parçacıkları.Sonsuza giden büyük bilinmeyenler.Varlığını ispatlıyamıyoruz ki onu inceleyelim.Tanrı parçacığı denen şeyin var olduğunu ispatıyamıyoruz daha.Atom altı parçacıklar milyonlarca sayıda olabilir.Sürekli artan bilinmeyenlere doğru yolculuk yapıyoruz.Ne kadar kurcalarsak , ne kadar derine inersek o kadar karmaşıklık ve sayısız bilinmeyen çıkıyo karşımıza.İşte dünyadaki binlerce bilim adamı şu an Cern labaratuvarlarında deneyler yaparak benim 3 yaşındaki kızımın sorduğu soruya cevap bulabilmek için yıllardır uğraşıyo.Ama cevap basit.Kur'an daki tek bir ayet cevabı vermiş."Allah insanı bir kan pıhtısından yaratmıştır."Allah insanları ve evreni öyle bir yaratmış ki biz anlamak konusunda daha yolun çoooook başındayız.İnsanlar sanıyo ki tanrı parçacığını bulunca tanrıyı da bulucaz.Aslında onun gibi ne kadar çok sayıda atom altı parçacık ve bunlarının da altındaki parçacıklar olduğunu bir bilsek aklımızın alamıyacağını çoktan anlardık.

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Hep laf konuşuluyor da genele bakılmıyor. İslam hoşgörü dini diyoruz ama insanlar ayrı mezhepten diye koyun gibi boğazlanıyor,her yıl onbinlerce Müslüman diğer Müslümanlarca öldürülüyor, İslam akıl mantık dinidir diyoruz, bilimsel gelişmede öne çıkan İslam ülkesi yok ortalarda, Yıldız teknik üniversitesinin muhterem profları İslami bisiklet peşinde koşuşturuyor.Müslümanlar hiçbirşeyden çekmedi şu din pazarlayıcısı bezirganlardan çektiği kadar.
    Mengu16 ve seckin_ bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    http://www.internethaber.com/ateist-...ti-486428h.htm
    Sayıları da çokmuş bayaa, Bu kadar kusurlu adam zor düzeltilir, neredeyse Müslümanlar kadar. Nüfusa oranları da aşağıda. Aksilik şu ki, neredeyse hepsi her türlü indexde bizden çok çok yukardalar, onları doğru yola döndürmek zor olacak, önce bir onları yakalamamız lazım nasıl olacaksa ?? Yüreğir'den başlasın o hocaefendi en iyisi :D

1. isveç %46–85
    2. vietnam %81
    3. danimarka %43–80
    4. norveç %31–72
    5. japonya %64–65
    6. çek cumhuriyeti %54–61
    7. finlandiya %28–60
    8. fransa %43–54
    9. güney kore %30–52
    10. estonya %49
    11. almanya %41–49
    12. rusya %24–48
    13. macaristan %32–46
    14. hollanda %39–44
    15. britanya %31–44
    16. belçika %42–43
    17. bulgaristan %34–40
    18. slovenya %35–38
    19. israil %15–37
    20. kanada %19–30
    21. letonya %20–29
    22. slovakya %10–28
    23. isviçre %17–27
    24. avusturya %18–26
    25. avustralya %24–25
    26. tayvan %24
    27. ispanya %15–24
    28. izlanda %16–23
    29. yeni zelanda %20–22
    Mengu16 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.internethaber.com/ateist-...ti-486428h.htm
    Sayıları da çokmuş bayaa, Bu kadar kusurlu adam zor düzeltilir, neredeyse Müslümanlar kadar. Nüfusa oranları da aşağıda. Aksilik şu ki, neredeyse hepsi her türlü indexde bizden çok çok yukardalar, onları doğru yola döndürmek zor olacak, önce bir onları yakalamamız lazım nasıl olacaksa ?? Yüreğir'den başlasın o hocaefendi en iyisi :D

1. isveç %46–85
    2. vietnam %81
    3. danimarka %43–80
    4. norveç %31–72
    5. japonya %64–65
    6. çek cumhuriyeti %54–61
    7. finlandiya %28–60
    8. fransa %43–54
    9. güney kore %30–52
    10. estonya %49
    11. almanya %41–49
    12. rusya %24–48
    13. macaristan %32–46
    14. hollanda %39–44
    15. britanya %31–44
    16. belçika %42–43
    17. bulgaristan %34–40
    18. slovenya %35–38
    19. israil %15–37
    20. kanada %19–30
    21. letonya %20–29
    22. slovakya %10–28
    23. isviçre %17–27
    24. avusturya %18–26
    25. avustralya %24–25
    26. tayvan %24
    27. ispanya %15–24
    28. izlanda %16–23
    29. yeni zelanda %20–22
    Hangi endekste üstünlermiş?Kimi yakalamamız gerekiyomuş?Ne diyosun sen yahu?Dünyayı sömürmekte mi üstünler , ortadoğuya asker çıkarıp milyonlarca insanı öldürme endeksinde mi üstünler?Daha geçen gün 46 tane müslüman mynmarda yakıldı.Sizin ateist , tanrıya inanmayan budist rahipleriniz tarafından.Avrupalı ülkeler gelişmişmiş , onları yakalayamazmışız , onlar araba üretebiliyomuş , biz üretemiyomuşuz.Tamam o zaman hemen yarın avrupayı geçme yarışına başlıyalım.Nasıl yapıcaz bunu.Önce güçlü silahlar icat edip onları alt edicez.Bir dünya savaşı çıkarıp avrupa ve amerikayı yerle bir edicez.Onların birinci dünya savaşında Osmanlıyı 66 parçaya böldüğü gibi biz de onları 166 parçaya bölücez.Arkasından dünyanın her yerine donanmalarımızı yollayarak kolonileşmedik toprak parçası bırakmıyacaz.Oradaki yerli halkı kılıçtan geçirip hakimiyetimiz altına alıcaz.Onların sağlam olanlarını gemilere doldurup kendi ülkelerimize getirip köle yapıcaz.Kolonileştiğimiz topraklarda ne kadar kaynak varsa sömürüp sıkıp taşın suyunu çıkarıcaz.Petrol , altın , gümüş ne varsa kökünü kazıyacaz.Bütün dünya hammaddesini ve enerji kaynaklarını elimizde bulundurup üretimde rakipsiz olucaz.Hammadde ve enerji kaynaklarımızın bolluğu sayesinde en ucuza üretimi biz yapıcaz.Diğerlerinin hammadde ve enerji kaynaklarını elimizde bulundurduğumuzdan onlar sadece biz müsade ettiğimiz kadar üretim yapabilecek ve asla bizimle rekabet edemeyecek.Biz zenginleştikçe onlar bizle rekabet edemeyip fakirleştikçe fakirleşecek.Onlar fakirleştikçe biz onlara yüksek faizle borç para vericez.Onlar tabiki borcunu ödeyemiyecek.Battıkça batacaklar.Onlar battıkça biz daha çok borç vericez.Daha fazla kendimize borçlandırıcaz.Daha fazla faiz yükü altında ezdikçe ezicez.

Bu mu gelişmişlik endeksi.Bu mu üstünlük endeksi.Kalsın bi kenarda.Siz gelişmiş olun ama ben geri kalmış olarak devam etmeye kararlıyım.Kitapsız olup dünyayı sömürüp cehenneme çevirmektense inançlı olup yaradılanı yaradanda ötürü severim daha iyi.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Ateıstlerı zıhınsel engellı gıbı gıstermek , dınlerı 1-0 one gecırır .
    Bundan kımın ne ckarı olabılır.
    Hala kendı dogrusunun nedenlerını anlasılır ve ıkna edıcı sekılde anlatmak yerıne , baskasının dogrularına saldırmak ıcgudusu asılamadı gıttı.
    Mengu16 bunu beğendi.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi endekste üstünlermiş?
    Siz gelişmiş olun ama ben geri kalmış olarak devam etmeye kararlıyım.Kitapsız olup dünyayı sömürüp cehenneme çevirmektense inançlı olup yaratılanı yaratandan ötürü severim daha iyi.
    Sevgili arkadaşım, takma adını bile o beğenmediğin-hakaret ettiğin yabancıların dillerinden seçmişsin, onların kültürüne merakın-hayranlığın olmasa böyle yapmazdın değil mi? Biraz kendimizle barışık olmaktan zarar gelmez. Birbirimizi mutsuz ettiğimizi kabul etmeden düzeltme imkanı da bulamayız.

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Hangi endekste üstünlermiş?Kimi yakalamamız gerekiyomuş?Ne diyosun sen yahu?Dünyayı sömürmekte mi üstünler , ortadoğuya asker çıkarıp milyonlarca insanı öldürme endeksinde mi üstünler?Daha geçen gün 46 tane müslüman mynmarda yakıldı.Sizin ateist , tanrıya inanmayan budist rahipleriniz tarafından.Avrupalı ülkeler gelişmişmiş , onları yakalayamazmışız , onlar araba üretebiliyomuş , biz üretemiyomuşuz.Tamam o zaman hemen yarın avrupayı geçme yarışına başlıyalım.Nasıl yapıcaz bunu.Önce güçlü silahlar icat edip onları alt edicez.Bir dünya savaşı çıkarıp avrupa ve amerikayı yerle bir edicez.Onların birinci dünya savaşında Osmanlıyı 66 parçaya böldüğü gibi biz de onları 166 parçaya bölücez.Arkasından dünyanın her yerine donanmalarımızı yollayarak kolonileşmedik toprak parçası bırakmıyacaz.Oradaki yerli halkı kılıçtan geçirip hakimiyetimiz altına alıcaz.Onların sağlam olanlarını gemilere doldurup kendi ülkelerimize getirip köle yapıcaz.Kolonileştiğimiz topraklarda ne kadar kaynak varsa sömürüp sıkıp taşın suyunu çıkarıcaz.Petrol , altın , gümüş ne varsa kökünü kazıyacaz.Bütün dünya hammaddesini ve enerji kaynaklarını elimizde bulundurup üretimde rakipsiz olucaz.Hammadde ve enerji kaynaklarımızın bolluğu sayesinde en ucuza üretimi biz yapıcaz.Diğerlerinin hammadde ve enerji kaynaklarını elimizde bulundurduğumuzdan onlar sadece biz müsade ettiğimiz kadar üretim yapabilecek ve asla bizimle rekabet edemeyecek.Biz zenginleştikçe onlar bizle rekabet edemeyip fakirleştikçe fakirleşecek.Onlar fakirleştikçe biz onlara yüksek faizle borç para vericez.Onlar tabiki borcunu ödeyemiyecek.Battıkça batacaklar.Onlar battıkça biz daha çok borç vericez.Daha fazla kendimize borçlandırıcaz.Daha fazla faiz yükü altında ezdikçe ezicez.

Bu mu gelişmişlik endeksi.Bu mu üstünlük endeksi.Kalsın bi kenarda.Siz gelişmiş olun ama ben geri kalmış olarak devam etmeye kararlıyım.Kitapsız olup dünyayı sömürüp cehenneme çevirmektense inançlı olup yaradılanı yaradanda ötürü severim daha iyi.
    Atıp tutma iyi güzel de senin ""akıncıların"" bir zaman ne işle meşguldü??? Eğer kendini savunamayacak kadar aciz olursan her gelen bir tane patlatır. İslam Dünyasının şimdiki hali budur.Gelen geçen tokadı patlatıyor. Bilimde teknolojide bu kadar geri kalırsan, üretim diye taklit veya patentli üretim dışında birşeyin yok ise, içindeki farklılıklara hoşgörü göstermiyorsan, eğitime gereken önemi vermiyor isen yerlerde sürünmek kader oluyor. İşin din ile iman ile ilgisi yok, çalışmakla, düşünmekle, araştırmakla ilgisi var.
    Mengu16, seckin_ ve kurubuz bunu beğendiler.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa

Burada anlattıklarını yapanlar dınsızde degıl kıtapsızda degıl. Yahudılerde hrıstıyanlarda dınıne bızden daha baglı ve o yapılanları onlarda dın adına yaptılar .
    seckin_ ve kurubuz bunu beğendiler.

emocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    * bütün amiplerde atesitmiş .
    * yapılan bir araştırmaya göre bütün farelerin ateist oldukları dinle imanla alakaları olmadıkları tespit edilmiş.
    * amerikalı bilim adamları sivrisineklerin tanrıya ve dolyısıyla allaha inanmadıklarını tespit etmişler.
    * isveçli bilim adamları yaptıkları araştırmada hiçbir hayvanın bir tanrıya inanmadığını tespit etmişler.

ıspatı var mı ? yok benim uydurmam .

ama gözlemlerime göre hiçbir bitki ve hayvan hatta insan dışında hiçbir canlı tanrıya inanmıyor .
    bu durumda tanrıya inanma ihtiyacı insan beyninin bir bug ı olabilir mi ?
    ölümsüz olmadığını kabullenememe. bu dünyada kötülerin varolduğunu ve bu dünyada verilmeyen cezaların yanına kar kaldığını kabul edememe .
    kundakta ölen bebelerin hiçbirzaman cennete gitmeycekelerini kabul edememe.
    askerlikte şehit diye bir kavram olmadığını haçlı seferlerinde ölen hristiyan askerlerin de şehit olduğuna hristiyan dinine göre cennete gideceğine ölen müslüman askerlerin de şehit olduğuna ve cennete gideceğine ve aslında ikisinin de cennete gitmeyeceğine inanamama ve cennet diye biryerin aslında var olmadığına inanamama olabilir mi ?

http://www.youtube.com/user/GreenerNautilus
    Mengu16, düzgünbaba ve İHTİYAR bunu beğendiler.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Ateist insanların otistiklerle benzer yapıda olduğu yönünde açıklama yapan kişiyi televizyonda bende izledim. Otistiklerin islami değerlere sahip olmaları yönünde bir eğitim verdiklerini de açıklamıştı. Kendisi bir kültür merkezinin yöneticisi idi sanıyorum. Görüşünü de yabancı bilim adamlarının yaptıkları bir araştırmaya dayandırmıştı. Söz konusu bilimsel araştırmaya şöyle bir göz attım. Orada ateistlerin otistik oldukları değil, otistiklerin ateistlere benzer bir düşünsel çerçeve içinde hayatlarını sürdürmeye daha yatkın oldukları gibi ifadeler vardı.
    Sonuç : Aklı başında hiçbir insan hangi dine yada felsefi yapıya sahip olursa olsun kendisi gibi olmayanlara hakaret etmez. Ortalığı karıştırmak hevesi ile yanıp tutuşanların hevesleri de kursaklarında kalır.

düzgünbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    varvarvar
    Böyle saçma sapan ve cahilce bir söylemi ciddiye alıp konu açılması,
    Din ile hastalık arasındaki mantıksızlık kadar,hatta belki dahada fazla mantıksız ve aptalca.
    Mengu16 ve busel bunu beğendiler.
    Bazıları çok yalama adam
    Allah için ÇALıyoruz hamdolsun..Keriz feneri derneği.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)