Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İZMİR REGAL-RAPTOR GEZİSİ fotoğraflı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mur@t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar gerçektende çok zevkli ve keyifli bi gezi oldu katılan herkese teşekkürler güzel bir gün geçirdik ama onurunda dedigi gibi biz bu grupla daha çoookkkk geziler düzenleriz ve bu gezilerde bol katıımlı geziler olacagından kimse şüphe duymasın, ama bu haftaki gezi planımız suya düştü sanırım çünkü hava gök gürültülü saganak yagışlı olcakmış neyse herşeyin hayırlısı diyelim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozgur_zrolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 250 elegance
    Baylar güzel iş çıkarmışsınız.Umarım izmir tayfası ile karışır ve yeni oluşumlara devam edersiniz.Buradan izlemesi çok güzel.kıskanıyormuyuz desem hayır kıskanmıyoruz.Çünkü aynı duyguları bizde burada hep yaşıyoruz.Darısı bir araya gelemeyip toplanamayıp gezemeyenlere diyorum.
    MT Motorize07 Antalya Grubu

turlabo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    beni almadan gittiniz yaa helal olsun size.resimlere bakarken bile içim titredi.ilk gezi NE ZAMAN KARDEŞİMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=24135&highlight=salih[/url]

MACGYVER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal&Raptor 250cc
    Selam arkadaşlar çok başarılı olmuş geziniz kutlarım!
    Bende bir regalciyim ve gezi organizasyonlarını destekliyorum.
    İstanbuldaki regalciler tarafından düzenlenecek gezilerden haberdar olmayı ümitederim.
    Saygılar Selamlar

Motosikleti
    KAWASAKI Z750 S / SUZUKI GS500
    güzel gezinizi ve güzel resimlerinizi paylaştığınız için teşekkürler..
    ben regal raptorlar ı ilk kez gördüm ... çok şık ve alımlı motorlarmış... bunlar ne malı acaba ?

KOZO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW DD 250 E-9
    Resimlerinize imrenerek baktım kutlarım dostum sizi diğer gezilerde görüşmek üzere
    İzmir gezilerini buradan mı takip edeceğiz ?

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    harikasınız arkadaşlar, fotolardan bile keyif aldım. yüreğinize sağlık.
    buluşmak dileğiyle, sevgilerimizle

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı KOZO adlı üyeden alıntı
    Resimlerinize imrenerek baktım kutlarım dostum sizi diğer gezilerde görüşmek üzere
    İzmir gezilerini buradan mı takip edeceğiz ?

sevgili kozo gezi ve toplantılarımıza bekleriz, çanakkale geçilmez gezisi için katılabilirsin, sevgilerimizle.

yaaa gercekten cok güzel.. benimde canim cektii...
    ama daha motorum yok

insallah Nisan basinda alcam. e Rodaydan cikmasi 15-20 gün sürse... bu tarihten sonra her hafta sonu sizinleyim....

Ama ben Keeway SuperLigth 150 alcam.. Beni kabul edersiniz dimi araniza?

yanar17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok.
    Alıntı nevZAT150 adlı üyeden alıntı
    e ozaman 18 mart çanakkale gezisine sizide davet ediyoruz ozaman

18 mart da onur topla clup(grubunu)ınu, istanbuldan da katılmak isteyenler var, istanbullu regalcileride çağır

resimler çok harika çıkmış, makinalarınız çok parlak, gıcır duruyoo. kazasız belasız yolculuklar hemşehrim..

Merhaba RR ciler Ben Çanakkale'den bir arkadaşınız.
    Çanakkale gezisi yaptığınız da haberim olsun. Burada organizasyonun engelsiz olması açısından size bilgi verebilirim. Özellikle nevZAT150 kardeşim 18 mart gününden bahsediyor. O gün olması illaki zorunlumu? Çünkü şehir küçük ve savaş alanlarında dar yollar var ve il dışınden gelen otobüs ve kalabalık guruplar+yüksek rütbeliler+polis+asker+güvenlik kordonları+kalbalık arabalı vapur v.s v.s o gün bir curcuna olacak ihtiyaç molası bir dert. konaklama bir dert. belki motorları parkedecek yer bulamıycaz.... Uzun lafın kısası öyle bir gün seçilecek ki şehir turu ve savaş alanların ziyareti sakin ve çok rahat olmalı.... bu konuda size yardımcı olurum.... olumsuz günler: 18 mart + 24-25 nisan "ANZAC DAY" mayısın son haftaları haziranın ilk haftaları" öğrenci ziyareti"falan..... geçen yıl ister inan ister inanma bütün tur otobüsleri şehir girişinde trafik polisi tarafından durduruldu. Sebeb : Bütün otobüsler şehre daldığında park yeri yok trafik kitleniyor. Kaos başlıyor. Gemiden inenler şehir dışına gidemiyor. Gelen de gemilere binemiyor.....
    Şimdi şöyle dediğinizi duyar gibi oluyorum Hocam bizi Çanakkale de görmek istemiyor yada davet etmek istemiyor...... BU KESİNLİKLE YANLIŞ...... dediğim gibi sizi burda rahat görebilmek ve sorunsuz karşılyabilmek. Belki haritacınız ben olurum. Hepiniz salıcakla kalın Gülen yüzleriniz solmasın.Rüzgarınız bol, Kötülükve görünmez kazalar sizden uzak olsun. buradan haberleşelim ayrıca mail adreslerim var.
    {[ /***\ ]} Milli Benliğini Bilmeyen Milletler, başka Milletlere yem olurlar.(Mustafa Kemal ATATÜRK)
    {[/=W=\]}

dogma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal_Raptor DD 250E-9
    Alıntı demonicdreams adlı üyeden alıntı
    ....herhangi bir sorun yaşamadan, tadı damakta mükemmel bir gezi yaptığınız belli oluyor... biz istanbul tayfasına da dudak yalamak kalıyor artık. ama siz duruuun. elbet düzelecek havalar....

Fuar sonrası için... YOL BİZİ ÇAĞIRIYOR istanbul tayfası!...
    Sukida ve İzmirli RR'cular: gerçekten imrenilecek bir birliktelik ve enfes bir gezi olmuş.
    Devamlı olmasını dileyerek darısı başımıza.. diyorum.
    dogma .

Motosikleti
    Regal&Raptor 250cc

Bu forum çok güzel olmuş gerçekten

Arkadaşlar havalar yakında düzelmeye başlıyor gördüğüm kadarıyla bu forumda baya bir regalraptorcu var. Ben diyorumki bir organizasyon yapalım ve bir gezi düzenleyelim.Bizler istanbuldan bir grup toparlayıp bir gün tayin edip gezimizi buradan organize edip yola çıkıpta izmir grubuyla çanakkalede buluşmak harika olur. Zaten çanakkaledede bir ayağımız var arkadaşımızda bize orada öncülük edeceğini söylüyor bundan daha alası neolabilirki diyorum.
    Ben destek veriyorum böyle bir gezi olayına hemfikir olan diğer arkadaşlarımızada burdan duyurmuş olalım.
    Saygılar Selamlar.

sukida - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW DD250E-9
    Alıntı MACGYVER adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar havalar yakında düzelmeye başlıyor gördüğüm kadarıyla bu forumda baya bir regalraptorcu var. Ben diyorumki bir organizasyon yapalım ve bir gezi düzenleyelim.Bizler istanbuldan bir grup toparlayıp bir gün tayin edip gezimizi buradan organize edip yola çıkıpta izmir grubuyla çanakkalede buluşmak harika olur. Zaten çanakkaledede bir ayağımız var arkadaşımızda bize orada öncülük edeceğini söylüyor bundan daha alası neolabilirki diyorum.
    Ben destek veriyorum böyle bir gezi olayına hemfikir olan diğer arkadaşlarımızada burdan duyurmuş olalım.
    Saygılar Selamlar.
    Valla çok ii bi fikir benim için bi mahsuru yok hatta aklımızdan bile geçmişti ben izmiri toplarım problem olmaz arkadaşlarla görüşüp tam bi ğün belirleriz çanakkaledede öncümüz var oh mis olur valla
    [COLOR="Blue"][/COLOR]GEVREK - BOYOZ - DOMAT - KUMRU - KORDON - TAM35 - BÖRÜLCE - ÇİĞDEM - SAAT KULESİ - MİDYE DOLMA- KEMERALTI - İZMİRRRRRRRRRRRLİ OLMAK AYRICALIKTIR [COLOR="blue"][/COLOR] :bounce:

tebrikler arkadaşlar güzel bir gezi olmuş hepinizle tanışmak ve gezilerde buluşmak dileğiyle selamlar saygılar

Motosikleti
    şimdilik yok.
    Değerli Regalci dostlar bakıyorum Bir Çanakkale gezisi doğacak. Katılımcı olursa program yapmak istiyorum.
    Programı da oyunuza sunacağım.Ne dersiniz?
    Düşüncem İzmir yönünden ve İstanbul yönünden gelenleri eğlenceli bir şekilde buluşturmak ve gezdirmek. Tabi Bursa ve Balıkesir Yönünden gelenlerde Buna Dahil. Güzergahlarında güzel manzara ve konaklamaları önerebilirim.
    İsterseniz.Katılacaklar kendini belli etsin. Saygılar
    {[ /***\ ]} Milli Benliğini Bilmeyen Milletler, başka Milletlere yem olurlar.(Mustafa Kemal ATATÜRK)
    {[/=W=\]}

eserkaradeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dünyanin 9 . Harikasi

TEK KELİMEYLE HARİKA ARKADAŞLARA CANI GÖNÜLDEN SEKLAMLAR SAYGILAR BALIKESİRDEN KATILIYORUM KOŞTURMADIĞIM BANKA KALMADI BİR TÜRLÜ KREDİ ALAMIYORUM GECELARİ RÜYALARIMA GİRİYOR RAPTORUM.AMA AZ KALDI PARAMIN TAMAMLANMASINA. MOTOSİKLET NETE TEŞEKKÜR EDERİM BENİ RAPTORCULARLA BULUŞMAMA VESİLE OLDUĞU İÇİN

Motosikleti
    Regal&Raptor 250cc
    Ben kendimi belli ediyorum sevgili yanar17 ;).
    Tabi başka arkadaşlarıda görmeği umutediyoruz.
    Saygılar.

Motosikleti
    şimdilik yok.
    Alıntı MACGYVER adlı üyeden alıntı
    Ben kendimi belli ediyorum sevgili yanar17 ;).
    Tabi başka arkadaşlarıda görmeği umutediyoruz.
    Saygılar.
    Yamam MACGYVER listenin başına seni yazdım.
    {[/=W=\]}

Motosikleti
    şimdilik yok.
    Dün hava yağışlıydı berbat bir gündü Canakkalede törenler yapılamadı.
    Bu günse mükemmel motor havası vardı.
    İzmir çıkışında iki gurup motor vardı. Arkalarından yetişemedim. Umarım gezileri güzel geçmiştir... Güzel görüntüleri varsa burada yayınlar lar umarım.
    {[/=W=\]}

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    yanar17 kardeş biz çanakkaledeydik

vereceğim link te resimlerimiz var bakabilirsin buradan

http://www.motosiklet.net/forum/show...t=8925&page=15

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler