Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

keeway matrıx le ıstanbul çanakkale

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda dylan
    arkadaslar onumuzdekı ayın 20 sınde ızıne cıkıyorum.keeway matrıx scooturumla ıstanbuldan yola cıkıp tekırdag uzerınden canakkaleye gıtmek ıstıyorum.ıkı kısıyız esımle beraber.sızce motor o yola dayanırmı sorunsuz bı yolculuk olurmu motorum yenı daha en uzun 100 km gıttım suana kadar.matrıx le uzun yola gıtmıs arkadaslar yazarsa sevınırım.yorumlarınızı beklıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Cbr125repsol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R1 2000
    Abi ciddi bi sorun olmadıkça motor dayanacaktır zaten hiç durmadan gidemezsiniz yorucu olur haliyle benzin alırken mola verirken bu esnada motoruda dinlendirirsen iyi olur motorun yeniymiş abi motoru çok zorlama ortalama 75-80 km hızla çok iyi gidersiniz gitmeden yağını değiştir abi unutma yolunuz açık olsun inşallah selametle gidin...

harved - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Abs
    Geze,geze çay molası ,sigara molası,sıcak molası derken birde bakmışsınız Çanakkaledesiniz.Kazasız belasız hayırlı yolculuklar
    LÜTFEN SOKAKLARA TÜKÜRMEYİN , ETRAFIMIZDA SURATINA TÜKÜRÜLECEK OKADAR ÇOK YÜZSÜZ VARKİ

Motosikleti
    honda dylan
    arkadaslar yorumlar ıcın saolun.mondıalcı ummet abımızı okuduktan sonra bızım canakkale gezısı kısa kalır gıbı geldı.sorun yasamazsam canakkaleden altıoluga ınecem ınsallah.gaza geldım valla........

Motosikleti
    yıben150scooter
    allah kazasız belasısız yolculuklar nasip etsin inşallah

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadasım ben o motora guveniyorum fırsat bulsam bende yapıcm bi bursa ztn benzin için durucaksın bide cay içtinmi yeter sana yola cıkmadan yagını fln degisirsin her ihtimale karsı birazda yedek benzin sorunsuz bi yolculuk olur herhalde
    true love..

Drift Religion

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sizin icin sıkıntı yaratacak bir cok faktor var, ama insan yinede keyif aliyor. Ben gecen yil Keeway SL 150 ile kiz arkadasimla beraber Yalova uzerinden Erdek'e gitmi$tim. Kamyon ve otobus gibi buyuk araclari sollarken yada onlar sizi sollarken dikkatli olun, yarattiklari ruzgar etkisi zaman zaman kontrolsuzluge neden olabiliyor. Yollar zaman zaman cok bozuk olabiliyor, ozellikle sizin motorunuzun tekerlek capı daha kucuk oldugundan daha dikkatli olmalisiniz. Titresim yorucu olabiliyor, ama bir yandan da dikkatli olma konusunda sizi bir nevide olsa uyarma gorevini ustleniyor. Kaskiniz fullface degilse, kesinlikle gozluk yada gunes gozlugu takin, kaskin icine sinek arı hersey girebiliyor, ruzgar gozlerinizi rahatsiz edebiliyor, gozluk birazda olsa ruzgara karsi etkili oluyor.. Neden bu gece ruzgara cok takildim bilmiyorum ama, ruzgarli bir gunde yola cikmistim ve beni en cok yoran sey de kendisi olmu$tu.. Simdiden hayirli kazasiz belasiz keyifli yolculuklar
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

miter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vespa 1997
    Hayırlı yolculuklar..
    Dikkat etmen gereken en önemli konu tekerlek çapı küçük olduğu için yoldaki çukurlar seni çok etkileyecek..Ama çok zevkli ve keyif alacağın bir yolculuk olacaktır..Bir yere yetişme telaşı ile değilde gezmek amaçlı süratle seyir yaparsan sorun yaşamazsın...Farın ve yolun açık olsun...

Motosikleti
    Dl-1000 Vstrom Midnight Blue, Kanuni Motorun 150
    Seni bilmemde eşin dönüşte otobüsle dönmek isteyebilir
    GÜCÜN BİLGİ OLMADAN HİÇBİR DEĞERİ YOKTUR.

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Hocam ben daha yeni zealsun 150-19 chopper ile yalovadan ayvalığa gittim hiç bir sorun çıkarmadı alet ama tek sorun kamyonlar ve onların rüzgarı aniden bir rüzgar dengenin bozulmasına neden olabiliyor ayrıca seni sollamak isteyen arabalarda seni sıkıştırıp geçmek isteyebiliyor hadi bunları geçtim benim için en yorucusu rüzgardı ne arabalar nede haşin dönüşler hiçbirisi sorun değil ama rüzgara yakalandınmı yapabileceğin hiçbir şey olmuyor otobanda 50 ile giden birtek benimdir herhalde çok fena rüzgar vardı 50 ile bile nasıl gittim şaşıyorum.
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

İyi akşamlar.Öncelikle yanında ufak tefek yedek parçalarını almayı unutmayınız.Önce scooter olduğu için kayış mutlaka bulundurunuz(bando)marka olursa iyi olur en kalitelisi.Ve yedek benzin,Alet takımı alyan,v.s.v.s ve lastiğiniz şamriyelli değilse patlama ihtimaline karşın fitil ve takımını bulundurursanız sizin için huzurlu bi yolculuk olur.Ama bu yolculuk sizden çok ve çok artçınızı yorucak sık sık mola verirseniz iyi olur.Bide havalar sıcak asfalt sıcak motor sıcak ve hava soğutmalı bu yüzdende 50km veya 100km de bir mola vermelisiniz.Ben en son yolculuğumda 25km de bir mola vermek zorunda kalmıştım.Yol bitmek bilmemişti artık kendimi salmıştım...

Motosikleti
    honda dylan
    arkadaslar cok saolun .gercekten faydalı oldu verdıgınız bılgıler.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı departed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar cok saolun .gercekten faydalı oldu verdıgınız bılgıler.
    Rica ederiz.. Donusunde de fotograf isteriz odul olarak Tekrar hayirli yolculuklar..
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)