Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

İst. MT Yol grubu. 22 Kasım Sapancı gezi fotoğrafları

Motovento
    REKLAM ALANI
    askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    ---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:35 ----------

[/COLOR]

Selamlar.kahvaltıyı sapanca göl kenarınsa sıfır rakım mütkiş manzara ile yaptık adam başı 15 tl verdik zaten o kahvaltıyı hem geç yapıp hemde full malzeme olunca öğlen yemeğine bile gerek kalmadı.Gelmeni isterdik. :

sağlık olsun amacımız ortama uyum içersinde olabılmeyı sağlamaktır bende bıraz çingenelık ruhu kampcılık ruhu var işte doğayı görünce mangal yapasım geliyor hem uğraşmayı sevıyorum hemde keseme uygun gelıyor ama uygun fiat olması gezının yanında dostalrımız yanında önemli bir diğer unsurdur değilmi malum şu aralar fazla para kazanamadığımız dönemler ama öğrenıyoruz işte

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı UmARsIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM900
    Ben hamakta sallarnırken beni kim çekmişti peki ?

Motosikleti
    Regal Raptor - SATILDI kısmetse SYM :)
    çok güzel resimler tebrikler.
    Tekeriniz Taş Kaskınız Asfalt Görmesin Dostlar.

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Aytekin fotoğraflar için eline sağlık..Mt3 gerçektende güzel
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Güzel bir etkinlik olmuş.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

Aytekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZS200GS
    @UmARsIZ
    Anıl çekti sanırım, sen hamakta yatarken gül cemalini bize döneydin çok iş çıkardı da, kısmet artık başka geziye...

@cenkerdemir, @tasarslan

Sağolun arkadaşlar, daha çok fotoğraf çekildi de upload keyiflerinin gelmesini bekleyeceğiz fotoğraf sahiplerinin artık

Bu arada "imageshack toolbar" muhteşem bir şeymiş, yarı yarıya zaman kazandırıyor, forum işlerinin olmazsa olmazlarından ilan ettim kendilerini.
    Bişnev in ney çün şikâyet mîküned, Ez cüdâyîhâ hikâyet mîküned...

boraerdin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN 1500 - Harley Davidson Sportster
    Arkadaşlar hepinizden özür diliyorum. Çok hastayım katılamadım size...
    Ama çok özendim.

Forumdan Uzaklaştırıldı UmARsIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM900
    Ben bu akşam da yükleyemem çünkü evde olmayacağım... Hem böylesi daha güzel bir etkinlik yapıyoruz 3-4 gün konuşuruyoruz ardından bir tane daha :D Daha ne olsun yahu

Bu arada video muz da var. Gelmesini bekliyorum. Kartepe'den iniş videomuz güzel olmuş

deli mavili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet
    iyi bir gezi olmuş
    UÇURUMUN KENARINDA OLSAN BİLE SIRF HAYATA GICIKLIK OLSUN DİYE GÜLÜMSE

Motosikleti
    gt250comet
    güzel geziydi.. pek bi keyifli oldu.. Mt istanbul ailesine, tasarslan abimize ve hakana teşekkürler

Motosikleti
    Honda 1000 RR
    Öncelikle Üşenmeden fotoğraf karelerini çekip upload yapıp buraya koyanlara teşekkürü bir borç bilirim..

Sonrasında Katılım yapan herkese sonsuz teşekkürler..

Sonrasında beni kırmayıp davetimi kabul eden , Sevgili dostum aytekin,Sevgili dostum Cihan ve Eşi Özlem, ve tabiki Nişanlım Tuğçe'ye çok teşekkür ederim..

Benim katılmam için arayıp benimle konuşan,telefonda kahrımı çeken sevgili Capanord'a çok teşekkür ederim..

Çok güzel bir haftasonu geçirdik,çok eğlendik,çok güldük, ALLAHA Şükürler olsun ki herkes sorunsuz bir şekilde evine ulaşabildi.En önemlisi de buydu.

Trafik polisi akşam dönüşünde korkutsada sorun çıkmaması da ayrı bir yol notuydu..
    [B]AnıL DOĞRU[/B]
    anildogru@mynet.com

Alıntı GSXRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trafik polisi akşam dönüşünde korkutsada sorun çıkmaması da ayrı bir yol notuydu..
    Trafik polisi ile ne mevzu oldu orada ben anlayamadım olayı devam edip ilerdeki tır parkında 15-20 dkk sigara molası verdim hala gelmediniz ..

Alıntı avkan65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trafik polisi ile ne mevzu oldu orada ben anlayamadım olayı devam edip ilerdeki tır parkında 15-20 dkk sigara molası verdim hala gelmediniz ..
    Abi benim arkamda makam arabası yol istiyormuş sonradan fark ettim galiba anons yapıp ekibe bildirmiş

ekipte Anılı çevirmiş arka stopları yanın yanıp sönüyordu ya,sonra hepimiz sağda ara bir yere toplanıp diğer grubu bekledik ve beraber gişeler gelip dağiıldık tabii 30 dakika sürdü.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:15 ----------

Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:35 ----------

[/COLOR]

Selamlar.kahvaltıyı sapanca göl kenarınsa sıfır rakım mütkiş manzara ile yaptık adam başı 15 tl verdik zaten o kahvaltıyı hem geç yapıp hemde full malzeme olunca öğlen yemeğine bile gerek kalmadı.Gelmeni isterdik. :

sağlık olsun amacımız ortama uyum içersinde olabılmeyı sağlamaktır bende bıraz çingenelık ruhu kampcılık ruhu var işte doğayı görünce mangal yapasım geliyor hem uğraşmayı sevıyorum hemde keseme uygun gelıyor ama uygun fiat olması gezının yanında dostalrımız yanında önemli bir diğer unsurdur değilmi malum şu aralar fazla para kazanamadığımız dönemler ama öğrenıyoruz işte

patron sana kahvaltılar feda olsun yahu..yanında ben varken

Alıntı CAPANORD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi benim arkamda makam arabası yol istiyormuş sonradan fark ettim galiba anons yapıp ekibe bildirmiş

ben o makam arabasının gelişini aynamdan gördüm sağa sinyal verip yol verdim
    tahmin ettim çünkü öyle bir şey olabileceğini o yüzden ilerde ekip otosunun yanından geçerken bana herhangi bir anons yapılmadı ,
    bu arada o makam aracı boştur bence ,içinde amir,müdür falan olsa yapamazdı o anonsu ,ufak ayrıntılar için yaptırmaz müdür çünkü ...

Alıntı GSXRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle Üşenmeden fotoğraf karelerini çekip upload yapıp buraya koyanlara teşekkürü bir borç bilirim..

Sonrasında Katılım yapan herkese sonsuz teşekkürler..

Sonrasında beni kırmayıp davetimi kabul eden , Sevgili dostum aytekin,Sevgili dostum Cihan ve Eşi Özlem, ve tabiki Nişanlım Tuğçe'ye çok teşekkür ederim..

Benim katılmam için arayıp benimle konuşan,telefonda kahrımı çeken sevgili Capanord'a çok teşekkür ederim..

Çok güzel bir haftasonu geçirdik,çok eğlendik,çok güldük, ALLAHA Şükürler olsun ki herkes sorunsuz bir şekilde evine ulaşabildi.En önemlisi de buydu.

Biz seni dost defterimize kayıt ettik hatta hatırlat kayıt bilgilerini mail atayım

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Aytekin kardeş fotolar on numara.... Yoldaki kaptanlığın ise 3 yıldızlı on numara..
    Akşam eve gelince üzüldüğüm şey benim motorun 100'den yukarı çıkmaması oldu, sizleri yavaşlattım. Baskı balatasıda yeni idi. Bugün ferhat Usta'ya gittim. Sıkıntısına bakacak 120-130 yapması lazım dedi. Ama bu geziler için artık bi 250 makina almam lazım. Bakalım bi tane Hyosung GT 250 R var, bayram sonrası uyarsa onu kapıcam hayırlısıyla.

Aleyküm selam capanord kardeş. benim oyuncakta sıkıntı var. 100'den yukarı çıkmıyor.. Halletmem lazım. Onun dışında her zaman, hazır ve daima hazır bu ihtiyar....
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

ımroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-strom DL 650
    güzel olmuş tekerinize sağlık bende gelmek isterdim oralar benim için ayrı anlam teşkil ediyor tekrar gelmek isterdim kısmet diyelim inş.bir dahaki sefere.....
    bir anımı anlatacağım;
    bizde sapanca gölü kenarında güzel bir akşam yemeği yedikten sonra geceyi otelde geçirip ertesi gün maşukiye yoluna saptık hadi buraya kadar gelmişken bide alabalık tesislerini görelim dedik maşukiye içinden giderken yolda yürüyen iki yaşlı amcanın yanında bize yol tarifi yapsınlar diye durduk daha biz sormadan amcam '' düz devam et sola dön yukarı çık sağ taraftan git orada'' dedi hem çok hoşuma gitmişti hemde bugün bile yüzümüzde hala tebessüm yaratan bir olay diye anımsarım..

Alıntı siyahatmaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aytekin kardeş fotolar on numara.... Yoldaki kaptanlığın ise 3 yıldızlı on numara..
    Akşam eve gelince üzüldüğüm şey benim motorun 100'den yukarı çıkmaması oldu, sizleri yavaşlattım. Baskı balatasıda yeni idi. Bugün ferhat Usta'ya gittim. Sıkıntısına bakacak 120-130 yapması lazım dedi. Ama bu geziler için artık bi 250 makina almam lazım. Bakalım bi tane Hyosung GT 250 R var, bayram sonrası uyarsa onu kapıcam hayırlısıyla.

Aleyküm selam capanord kardeş. benim oyuncakta sıkıntı var. 100'den yukarı çıkmıyor.. Halletmem lazım. Onun dışında her zaman, hazır ve daima hazır bu ihtiyar....
    Abi ne demek ihtiyar yavaş gittim falan,öyle şey olurmu yahu gerekirse biz sana uyarız.Hürmetler

Aytekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZS200GS
    Alıntı siyahatmaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Aman ağabey, kaptanlık neyimize bizim, o yıldızlar sizlerin gönül zenginliğindendir. Keway Superlight kullandığımdan kastığın zaman 110km falan rahat gider diye hatırlayıp arada arayı açmış olabilirim mazur gör. Seyir süratinin düşülüğünü boşver gitsin, ne güzel sapa sağlam gidip geldik başımız ağrımadan çok şükür. GT250R'da yakışır ama, şimdiden hayırlı olsun bekleriz haberlerini
    Bişnev in ney çün şikâyet mîküned, Ez cüdâyîhâ hikâyet mîküned...

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Copanord o yol bitmez bu hızla cemaat bizi sever amma biz kendimizi yine sağlama alalım. Şaka bi yana biraz para yapayım da oyuncağı değiştireyim diyorum. Uzak yerlerden uzak durayım, şimdilik vaziyetimiz böyle...

Aytekin kardeş eyvallah, bakalım zaman bize ne gösterecek? Gayret bizden, takdir Mevla'dan..
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler