Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Çınarcığa Gezi Bahane Köfte Şahane...

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Evet yine kötü emellerime ulaştım...köfte yemek niyetinde olduğumu bir sır gibi sakladım...Tuzağı kurdum ...kader ve ben ağlarımı örmüştüm...

Geziye katılan Hirkil...Reşat19...sedat57...ethem76 ve kardeşine teşekkürlerimi arz ederim...

Yalovada bizi karşılayıp uğurlayan Cakalaz ve Mezitde sağolsun bizi yalnız bırakmadılar...

Topçulardan sonra radar olabilir dedim içime doğdu radar varmış iyimi...

bazı fotolar 2 kere yüklenmiş...çok sevdiğimden 2 kez yükledim he tamammı...

CAKALAZ....

MEZİT

Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    AH be abicim ; Biraz daha erken gelseydiniz de biz de size katılsaydık nolurdu Neise hiçç olmazsa tanışmış olduk; Bi dahakine KÖFTE yeriz beraber
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    len çakma panda..yine habersiz kaçmışsın..
    hani arıyacaktın..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:49 ----------

köfteleri tek tek götürmek için aramadın demi beni..
    kaymaklı ekmek kadayıfıda harika duruyo he..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

ersinisdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FJR 1300 AE / Honda NSS Forza 300 Abs
    Yemek, içmek, gezmek.. Ne kadar güzel şey

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    ooohh afiyet olsun. bu arada ekran fotosu çekılen ybr 86 binde mi yoksa yanlısmı gördüm.

cexenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu köfteciyi biliyorum süper nasıl canım çekti güzel gezi olmuş..

Motosikleti
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AH be abicim ; Biraz daha erken gelseydiniz de biz de size katılsaydık nolurdu Neise hiçç olmazsa tanışmış olduk; Bi dahakine KÖFTE yeriz beraber
    abicim 14.30 dan sonra olan geziler bile keyif verir...

Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    len çakma panda..yine habersiz kaçmışsın..
    hani arıyacaktın..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:49 ----------

köfteleri tek tek götürmek için aramadın demi beni..
    kaymaklı ekmek kadayıfıda harika duruyo he..
    kanka valla sabah kimi arayım diye düşündüm..aklıma kimse gelmedi kafayı yedim yav...

Alıntı ersinisdj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yemek, içmek, gezmek.. Ne kadar güzel şey

Alıntı blue white adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooohh afiyet olsun. bu arada ekran fotosu çekılen ybr 86 binde mi yoksa yanlısmı gördüm.

yok hacı 40.000 i yeni devirdi...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:06 ----------

Alıntı cexenes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu köfteciyi biliyorum süper nasıl canım çekti güzel gezi olmuş..
    İrem köfte salonu Çınarcık...harikadır eti...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    metehan efendü..
    telefonumu özelden gönderiyorum..aklına kimse gelmezse derhal beni ara

kaymaklı ekmek kadayıfı orgazmını tek başınıza yaşamışsınız ayıp!

Bu arada gene o maviş eksik kaskı gördüm kafanda..uff yav.. değüştür şunu..

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öle olsun bakalım...yazıyoz.bunu kurşun kalemle..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Motosikleti
    ozborn usta inan Çınarcık aha şurası her an akılabilecek bir mesafe...git rahatla...doğaya boşalt ruhunu... o maviş kask uyuyabilirim inanırmısın...o kadar benden bir parça oldu...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:19 ----------

Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öle olsun bakalım...yazıyoz.bunu kurşun kalemle..
    kanka valla sen ve korkutuşumu niyekine aramadım acaba...Allah belamı vere kanko...

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    süper süper... o zevki tattım bi kaç kere bu yaz.. (köftelerden bahsetmiyorum ) gebzedeki eskihisar yol ayrımından sonraki virajlı mükemmel asfalt, çiftlikköy, yalovada orta havuzda çınarcığı solda işaret eden tabela.. asıl yol o tabeladan sonra başlıyorr.. inişli çıkışlı virajlı ve koru'dan sonraki mükemmel yokuş... her saniyesi mükemmel.. anlatılmaz yaşanır derlerya...

abicim tam olarak polis ve radar neredeydi?

Motosikleti
    Alıntı gkhnkzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süper süper... o zevki tattım bi kaç kere bu yaz.. (köftelerden bahsetmiyorum ) gebzedeki eskihisar yol ayrımından sonraki virajlı mükemmel asfalt, çiftlikköy, yalovada orta havuzda çınarcığı solda işaret eden tabela.. asıl yol o tabeladan sonra başlıyorr.. inişli çıkışlı virajlı ve koru'dan sonraki mükemmel yokuş... her saniyesi mükemmel.. anlatılmaz yaşanır derlerya...

abicim tam olarak polis ve radar neredeydi?
    çıkıştan 1 km sonra...

bende o yolları ezberledim ...gece karanlığında bile sanki gündüz gibi akıyorum yolda...Çınarcık favorim...orada hayat var...sessizliği dinledik Teşvikiyede...bazı arkadaşlar sessizlikten ürktü... noluyoz ya dedi...alışmış medeniyete...o kadar sessiz ve karanlıktı yani..

dunpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9B & IZHPLANET5 350cc-2zamanlı
    Abi sen işini biliyorsun güzel bir gezi olmuş valla, İzmitte olsaydım katılırdım size.
    ...dunpa55...Geology Engineer & Profession of Engineering Management
    ...55VATAN41MEKAN...

CengizhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 '09 ve Orijinal Honda Kinetic '00
    vay süper geziymiş.ama cbf'cilerin arasında mahsur kalmış ybr'li dostum can yoldaşı olurdum ama kış geldi çattı ah ah.seneye kısmet artık
    Ayvalık Motosiklet Tutkunları (A.M.T)

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çıkıştan 1 km sonra...

bende o yolları ezberledim ...gece karanlığında bile sanki gündüz gibi akıyorum yolda...Çınarcık favorim...orada hayat var...sessizliği dinledik Teşvikiyede...bazı arkadaşlar sessizlikten ürktü... noluyoz ya dedi...alışmış medeniyete...o kadar sessiz ve karanlıktı yani..
    abim sorma yaaa.. 2 ay önce çınarcık'tan akşam 9da çıktım yola.. çok ürkütücüydü.. ve 2. uzun yolumdu yolda ne arasan vardı trafik jandarma çevirmesi (ehliyet yoktu) , köpek leşi, kaza... harem-sirkeci vapurunu kullanıyorum köprüyü dolaşmamak için (2,5 tl) oda kapalıydı.. çıktım boğazaaa
    ama şu an 2. motorum 4 aylık tecrübem var. kendime güveniyorum, zaman mekan farketmez şu yaz bi gelsin, her haftasonu ordayım inşallah..

Motosikleti
    Alıntı dunpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi sen işini biliyorsun güzel bir gezi olmuş valla, İzmitte olsaydım katılırdım size.
    valla toplamda 150 kmlik gezi yaptık...İstanbuldan kurtulduk...ağız tadımız yerine geldi...yedik içtik muhabbetimizi yapptık...

Alıntı CengizhanD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay süper geziymiş.ama cbf'cilerin arasında mahsur kalmış ybr'li dostum can yoldaşı olurdum ama kış geldi çattı ah ah.seneye kısmet artık
    sedat 57 mahsur kaldı motoruda rampalarda tekledi...öksürdü çekmedi 2 kişi...

Alıntı gkhnkzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abim sorma yaaa.. 2 ay önce çınarcık'tan akşam 9da çıktım yola.. çok ürkütücüydü.. ve 2. uzun yolumdu yolda ne arasan vardı trafik jandarma çevirmesi (ehliyet yoktu) , köpek leşi, kaza... harem-sirkeci vapurunu kullanıyorum köprüyü dolaşmamak için (2,5 tl) oda kapalıydı.. çıktım boğazaaa
    ama şu an 2. motorum 4 aylık tecrübem var. kendime güveniyorum, zaman mekan farketmez şu yaz bi gelsin, her haftasonu ordayım inşallah..
    daha kışa girmeden bir dahaki yaz planlarıda güzel.. daha yolun çok başındasın galiba...beni yolda görünce irkilirsin..

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    [QUOTE=mete_han;1836980]
    İstanbuldan kurtulduk...ağız tadımız yerine geldi...yedik içtik muhabbetimizi yapptık...

QUOTE]

bu lafın çok hoşuma gitti, afiyet olsun
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Motosikleti
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [

bu lafın çok hoşuma gitti, afiyet olsun
    aslında o cümlenin özü şurada...150 km gidiş geliş mesafesinde bu güzelliği yaşamak ayrı bir keyif...İstanbuldan ne zaman uzaklaşırsam o kadar mutlu olduğumu hissediyorum...sorunlardan uzaklaşmak gibi..neden İstanbulda yaşamak zorunda olduğumuda bilmiyorum...Lost Adası gibi...ruhu var...bizi kendine çekiyor...İstanbul karşısında hepimiz yeniğiz...köprüden geçerken bakıyorum yahu güzel şehirsin sen...ama belalı güzel bir şehirsin...yani ne onla ne onsuz oluyor...20 yıllık eşin gibi İstanbula mahkumuz galiba...ona alışmışız...sadece bu...sevmiyoruz...zamanında sevdik...ama artık alışkanlık olmuş İstanbul...

ben yatıyorum...iyigeceler hepinize...

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha kışa girmeden bir dahaki yaz planlarıda güzel.. daha yolun çok başındasın galiba...beni yolda görünce irkilirsin..
    sevgili abim deniz ve kum bakımından önümüzdeki yaz, her haftasonu diyorum ben... bu arada belediye sağolsun çınarcığın denizi pis, hatta iğrenç.. denize çiftlikköye gidiyorum.. orası mükemmel

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    sayende gecenin bu saatinde acıktık abi..
    emeğinize sağlık süper gezii
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler