Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çınarcığa Gezi Bahane Köfte Şahane...

Motovento
    REKLAM ALANI
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada Sedat ın motörün rölanti ne kadar düşük tü ne kadar tatlıydı yaw. Rölantiler araısnda ne kadar fark var. Biz cbf lerin rölantiyi bu kadar düşürsek far herhalde hiç yanmaz. Çok tane tane ve çok tatlı bi rölanti ritmi vardı makinenin hasta oldum Bizim makinelerin rölantisi, farı saymayalım, o kadar düşürülemiyor bile olabilir.
    Ybrlerin rölenti sesihep böyle abi bi bunların rölenti sesine birde mzlerinkine hastayım Motoruma B.k atanlar için diyorum 2 kişi süper performans sergiledi 125 cc olmasına ragmen hiç geride kalmadım 180 kg azmı bglerin hepsi full mesayi yaptilarMotorumun Kmsini merak edenler Şu anda 37.100 kanka yanlış bilgi verme 40 a daha cok
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hirkil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 cbf 150
    Abi kötü emellerinden ben gayet memnunum bir daha yapalım şu köfte gezisini bu arada yukarıda abimi yazmayı unutmuşsun Katılan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum Akşam akşam kulağın çınladı mı seni andık d&b de kılıf taktırdım da depoya

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:49 ----------

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybrlerin rölenti sesihep böyle abi bi bunların rölenti sesine birde mzlerinkine hastayım Motoruma B.k atanlar için diyorum 2 kişi süper performans sergiledi 125 cc olmasına ragmen hiç geride kalmadım 180 kg azmı bglerin hepsi full mesayi yaptilarMotorumun Kmsini merak edenler Şu anda 37.100 kanka yanlış bilgi verme 40 a daha cok
    geride kalmadın mı? biz genelde yavaşladık gelesin diye senin haberin yok bu arada mz orjinal alman olacak
    By Hirkil

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı hirkil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi kötü emellerinden ben gayet memnunum bir daha yapalım şu köfte gezisini bu arada yukarıda abimi yazmayı unutmuşsun Katılan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum Akşam akşam kulağın çınladı mı seni andık d&b de kılıf taktırdım da depoya

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:49 ----------

geride kalmadın mı? biz genelde yavaşladık gelesin diye senin haberin yok bu arada mz orjinal alman olacak
    Kanka ne kılıfı ya delikanlı adam kılıf kullanmazbırak açık kalsın depo Valla köfteler harikaydı ya tadı damagımda kaldı

hirkil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 cbf 150
    Kanka ne kılıfı ya delikanlı adam kılıf kullanmazbırak açık kalsın depo Valla köfteler harikaydı ya tadı damagımda kaldı
    kanka kılıf şart işi sağlama almak lazım yaparız tekrardan en kısa zamanda hele benim bir rodaj bitsin kaldıysa tabi
    By Hirkil

2rule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    güzel gezi olmuş metehan abi, sabah beni de aradın ama açamadım, müsait diildim bütün gün. yine aynı köfteciye gitmişsiniz bakıyorum
    2011 Honda CBF 600

Motosikleti
    2000 ford
    kanka kılıf şart işi sağlama almak lazım yaparız tekrardan en kısa zamanda hele benim bir rodaj bitsin kaldıysa tabi
    Bu saatten sonra Rodaj falan olmaz ARtık bitti o ilk 500 de yag degişimi şart hacı

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    vay köftehor panda
    bizi davet etmezsin dabi, motürümüz yok
    sana inat getirecem hyoyu.
    geziye giderken açacam gazı, takacam farkı, bakalım 14 beygirlik cbf le 120 kiloluk totoşunu nasıl kaldırıp da gelecen peşime

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Ya Pandalar köfte yiyorlarmıydı.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Yollar vapurlar feribotlar virajlar yapılan kilometreler vallaha özendim size süper gezi olmuş.Köfteye gelince hammadde kaynağına kadar göstermisiniz resimlerde( büyük ve küçükbaş hayvan sürüsü) tebrikler
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı gkhnkzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili abim deniz ve kum bakımından önümüzdeki yaz, her haftasonu diyorum ben... bu arada belediye sağolsun çınarcığın denizi pis, hatta iğrenç.. denize çiftlikköye gidiyorum.. orası mükemmel
    valla usta ben Çınarcığı keşfedeli yeni sayılır...şu ana kadar 20 kez gitmişimdir...her birinden ayrı keyif aldım..ç.her birinde ayrı güzel dostlarla keyifli kilometreler yaptım...kimle gittiğinde önemli...Çınarcık bana ve dostlarıma hep keyif verdi...birde şu menşurrr kaplıcasına gireyim diyorum artık...

Alıntı KaPTaNH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sayende gecenin bu saatinde acıktık abi..
    emeğinize sağlık süper gezii
    kanka ne yedik be...1.5 kilo köfte yendi...arkladaşlara dedimki bir kiloda 32 -33 civarı köfte var...adam başı 6-7 tane düşer doyarız dedik...baktım tabakta gördükce kuru jkuru yidim...sonra bide kadayıf muhabbeti açtım...tek yesem olmaz milletde doymuş bir psikolonjik baskıyla 3 er tabakda kadayıf off... onlara mide yetmedi ama...

Alıntı bluem195 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abı size afıyetler olsun allah tekerınıze zeval vermesın...ama ahbe abıcım keske buradan bızede haber verseydınız komple gelıp kapatsaydık çınarcık yollarını..::
    neyse kısmet artık bırdahakı gezıye..MTaılesını SEVİYORUM..
    inşallah kardeş...genelde ansızın aniden birdenbire oluyor herşey...yaşanıp bitiyor saygısızca...

Alıntı ortadadogulu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bir kaskına bir de cbf ine hasta ettin. senin yüzünden gidip dandik bir japon alacağım çamura batar yan yatar olacak iş değil. az kaldı kasım aralık ocak şubat mart nisan mayıs. gelsin dandik honda cbf 150. o vakit takılacağım peşine. köfte mi. yedüğün içtüğün seninle kalsın gördüklerini anlat bize
    ne güzel olur valla...yarım kask kafatasımın tüm inceliklerine göre neredeyse şekil almıştır...1 hafta önce Hareme geçiyorum...bi cbf600 cü ile sohbet halindeyim oda Cağaloğlundan komşumuz...neyse sohbet esnası dediki dostum kask rahatsız etmiyormu...kask kafamda çay içiyorum...farkında değilim...kafama o kadar rahat oturmuş ki kanıksamışım yani...çıkarmak zahmetli geliyor...Helmetim my layf yani... valla grup gezileri gibi Çınarcığa götürmedik arkadaş bırakmıcam...

Gönüllü Köfte Elçisi diyelim buna....

Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete kankam süpersiniz,iyi vakit geçirmişsiniz
    bir dahakine kebab bahane et,adanaya gel baştacısı herzaman beklerim
    valla kankam yanlış anlamada biz Yürekce ile kaynaştık son dönemde senin pabucun dama atıldı...onun fantaaazilerii daha geniş ve sınırsız...

Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili pandacığım bende yazdım bunu Temelin kaskına ..
    Ulan senide Temoşuda alacam özel gezdircem oraları...gözünüzü açacam...3 Leventli olaraktan kaplıcalara gider birbirimize kese bile atarız...Türkiş Bear Panda Hamam Style diye güzelde bi film çekeriz uzun metrajlı...artık kim kimi keselerse...

Slm Arkadaşlar dünün tadı damağımda kaldı gerçekten, umarım tekrar birlikte olma imkanı yakalamayı başarırız. Gezi vesilesi ile yeni tanıdığım tüm arkdaşlarım pırlanta gibi insanlardı. Hepsine çok çok selam ediyorum.
    ben yıllardır doyamadım kankoş... pırlanta kim abi...keltoş sedatmı...doğru kafası parlıyordu ...

Alıntı she adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni eldivenlerini hiç bir fotoda göremedik yoksa kıyamıyormusun kullanmaya
    ya eldiven olayım fiyasko oldu az...beklediğimden fazla deri çıktı tekstil ağırlıklı beklerken...kullanım rahatlı az..alışamadım...Hudsondan aldığımrobocop mont marushin kask gibi oda müzeye kaldırılacak gibi...

Alıntı yamahasülo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paylaşımlar için sağol kardeşim süpeeerrrrrrrrrrrr

Alıntı Reşit19 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın herkese. metehan abi dün çok yorulduğumdan bu konu açılmadan uyumuşum gerçekten çok güzel bir geziydi, çok zevk aldım. katılan herkese, özellikle benim kahrımı çeken sedat_57 kardeşime çok teşekkür ederim. bu arada metehan abi adım reşat değil reşit

bulanık fotoğraflar, hava kararmaya yüz tuttuğunda çekildiğinden dolayı öyle çıkmış kusura bakmayın lütfen.
    kanka pardon karıştırmışım...bende keyif aldım geldiğiniz için çok mutlu oldum...sğaolun varolun...

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne iyi etmişsiniz,haftanın stresini atmak gibisi yok valla meteciğim.dün aynısını biz de yaptık,dedik yağmurlar başlamadan şöyle bir keyif yapalım.
    yağmurda inadına başlamadı abicim...bulutlar tacizde...

Alıntı yeschim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metehan abicim hadi gene iyisin, köfteleri yemişsin, sen bir garip komiksin
    Yolun açık olsun
    abloşum sen ve enişte ilen bir ormantik Çınarcık Köfte Senasıda biz yapsak...fenamı olur...

Alıntı aSuBaYaH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yurdum insanındaki köfte aşkı afiyet olsun.
    yurdun insanı ete doyamaz...

Bu arada Sedat ın motörün rölanti ne kadar düşük tü ne kadar tatlıydı yaw. Rölantiler araısnda ne kadar fark var. Biz cbf lerin rölantiyi bu kadar düşürsek far herhalde hiç yanmaz. Çok tane tane ve çok tatlı bi rölanti ritmi vardı makinenin hasta oldum Bizim makinelerin rölantisi, farı saymayalım, o kadar düşürülemiyor bile olabilir.
    kanka yebere teneke motor ya...gördün biz 4 le çıkıyoruz adam 3 le ıkınıyor...yerim rölantisini...sağlam mağlam ama 2 kişi çekmiyor abicim gerçek bu...bizimkiler tazı gibi kaçıyor...

Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yalovadan rüzgar gibi geldiniz geçtiniz tanışmakda bu güne nasip oldu
    inşallah bidahakine beraber yeriz köftelerii...
    sizden sonra çakoyla bizde çay simit yedikk güzel gündü vesselam...
    tanıştığım arkadaşlarda selam burdan...

son olarak ta sizleri tanımak güzeldii sağlıcakla..
    ya mezit beklediğimden iri inzan azmanı çıktın abicim o neydi öyle ya...benim gibi memişlerin bile var... seni artcı alamadığım için gücenmedin dimi..güzel bir hatun olsan çekilirsin ama yok abi napim 100 kilo üzerinde bir sapı...şaka şaka kızma...zincirlerim zaten 10 liralık yan sanayi kopar mopar dağ başında yem oluruz kuşa kurda diye korktum...iyi kötü bir düldül alda sende bize takıl...ok...

Hayırdır inşallah Panda yok bugün gözükmüyor ortalıklarda.
    çalışıyoz haco...senin gibi yatmıyoz...

Alıntı trhakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gezi güzel tamam hoşta sarı çizmelerini giymemişssin mete han aga
    abi hava güzel sarı çizmeler attaya gitti...

methan konuşma yapıyor: arkadaşlar acıktık değilmi çınarcıkta güzelbir köfteci var orda yerizz...
    çoktaaann hazırlamışş köfte planını..
    başlıkta sölediği gibi
    alem admasınn mete hann ama köftenin kralı orhan gazidee köfteci yusuff namıdiğer imren köfte oraya gidelimde köfte görr...
    kanka güzel olan şu...saat 14..30 da Eskihisarda buluştuk...o satten sonrada güzel anlamlı keyifli geziler olabiliyormuş demek...yani saatın 4-5-6 sında yola düşenler var...adam kilometreler deviriyor sırf hamallık...Çınarcık aha şura bize 65-70 km...

Motorumun Kmsini merak edenler Şu anda 37.100 kanka yanlış bilgi verme 40 a daha cok
    az kaldı işte...40 bine dayandın...ama beni yakalamıycan askere gitcen yat kalk sürüncen...

Dostum abine selamlarımızı ilet...üyelik alsın yazışalım kaynaşmaya devam edelim kopmasın...belki üyedir tabi bilemiyom...yeni kılıfda hayırlı olsun...yakışır...varlığınızdan abi kardeş çok keyif aldım...genelde ilk tanışmalar geziler hep birbirini tartmayla geçer zamna alır...ama sizi uzun zamandır tanıyormuş gibiydim...

Alıntı 2rule adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezi olmuş metehan abi, sabah beni de aradın ama açamadım, müsait diildim bütün gün. yine aynı köfteciye gitmişsiniz bakıyorum
    alıştık artık Tuğrulcum...yadırgamıyorum artık...

Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay köftehor panda
    bizi davet etmezsin dabi, motürümüz yok
    sana inat getirecem hyoyu.
    geziye giderken açacam gazı, takacam farkı, bakalım 14 beygirlik cbf le 120 kiloluk totoşunu nasıl kaldırıp da gelecen peşime
    işte böyle bakar ah edersin...seni Allahın Memuru...içinde patlasın gördüklerin...sana kaç kez dedik getir diye...orta yerinden çatla ...

Ya Pandalar köfte yiyorlarmıydı.
    acıkmışsam seni bile yerim... ama kılçıklısın sen...hem tipim değilsin...

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yollar vapurlar feribotlar virajlar yapılan kilometreler vallaha özendim size süper gezi olmuş.Köfteye gelince hammadde kaynağına kadar göstermisiniz resimlerde( büyük ve küçükbaş hayvan sürüsü) tebrikler
    karanlıkta sürüş çok keyifli oluyor ayrı bir tecrübe...Körfez ve çevresidne yaşayanlar gerçekten çok şanslı...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    METEHAN çako rizeye gitmeden gezelim dedi eğer kendide isterse ist gidelim dicem olursa pazar günü geliriz ararım sende müsait olursan bi ist turu yaparız. gelende olur sanırım genel olarak bunu çok istiyorum zaten hep istemişimdir 5yılım geçti nede olsa oralarda iyi kötü bi sürü anım var... inşallah olurr
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    sedat resimlerde seni zayıflamış gördüm kardeşim hasta falan degilsin inş

güzel gezi olmuş paylaşım için teşekkürler
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka yebere teneke motor ya...gördün biz 4 le çıkıyoruz adam 3 le ıkınıyor...yerim rölantisini...sağlam mağlam ama 2 kişi çekmiyor abicim gerçek bu...bizimkiler tazı gibi kaçıyor...

ya mezit beklediğimden iri inzan azmanı çıktın abicim o neydi öyle ya...benim gibi memişlerin bile var... seni artcı alamadığım için gücenmedin dimi..güzel bir hatun olsan çekilirsin ama yok abi napim 100 kilo üzerinde bir sapı...şaka şaka kızma...zincirlerim zaten 10 liralık yan sanayi kopar mopar dağ başında yem oluruz kuşa kurda diye korktum...iyi kötü bir düldül alda sende bize takıl...ok...

karanlıkta sürüş çok keyifli oluyor ayrı bir tecrübe...Körfez ve çevresidne yaşayanlar gerçekten çok şanslı...
    Metecüm, bende fark ettim Ybr gideri ile cbf giderinin arasındaki farkı. Bizim iki ile çıktığımız dik bayırlarda ben Sedatın arkasında bire almadan gaz kesiyordum, tekrar ikide devam edebiliyordum. Ama Sedat 1. vitese düşüyordu. Ama çapına göre elbette kaliteli ve güzel motör. Adam memleketi geziyo, istediği an istediği yerde. Bu performans farkı anormal sayılmaz bence. Fakat yolculu kullanım açısından cbf biraz daha verimli gibi geldi.

Hacı sen arkana kimseyi alma, kırılır büzülür diyede düşünme. Fizik kurallarına aykırı senin artçı taşıman Mötörün bütün limitleri aşılmış olur tahmin ediyorum Zati motör çekmez, ilerde durup durup şimdi senin yaptığın gibi seni bekleriz. Aslında senin arkana şöle 100 kg bi artçı çakmak lazım ama. Hadi neyse

Karanlıkta sürüşte hacu, zamanla işimiz yok ve geziyoruz, toplu sürüş yapıyoruz, gece karanlık farlarımız yetersiz, çakırını çukurunu bilmerdiğimiz yoldayız ve sen harici herkez artçılı. Aha dedim bu yine kopacak bizden Yardıredı önden. Abi ben sürüş yaparken kendimi güvende hissetmediğim hız, konum, durum içine girmem. Kendi limitlerimi biliyorum, aşmazdım. Kimsede girmesin zaten, sen alışmışsın gece şoförlüğü senelerdir motor kullanıyor olmanın verdiği rahatlık vs derken, bakmadan görüyosun maşşallah abi adı üstünde gezi, kurye değiliz, saatle işimiz yok, zaten karanlığa kalmışız. Farlar hikeye biliyosun. İşte böle hacı. Grubu hızlı gittittirmeye teşfik etme, güvenli ve konforlu gittirmek için çabalayalım. Hızlı gidip ilerde bizi bekliyosun her seferinde, beraberce gitsek, aynalarımızdan arkamızdaki arkdaşlarımızı ve önmüzdeki kardeşlerimizi yolculuk anında her an görsek daha güvenli ve keyifli olmaz mı ?

Ama hacı, o iki araba arasına giriyosun falan ya, ödüm patlıyo, birbirimize lazımız Metocum, fazla action yapma ya. Daha Köfteci Yusufa gidecez bak, İznik Şubesine fakat Orhangazi deül. Orhangaziye gidersek hiç bişey abnlamayız d-100 den yardır. Yalova' dan 20-25 km. Ama Karamürsel' den İznik yaparsak 52 km. Bu güzergahın Aşağı yukarı 40 km si köylerin içinden gece gece. Orman yeşillik vites genelde ortalama 2-3-4. Bazı yerlerde hatta 1. Keyifli yani Yolun son 10 km si düzlük. Bi kaç noktada önü açık, hoş manzaraların olduğu güzel alanlar var. Buralarda foto falan çekilizir. Aşıklar tepesi, diğer adıyla Oluklu tepesi var mesela. Bu yol üzerinde Karamürsel' den İzniğe doğru yola çılkıldığında 7-8 km sonra. Karamürsel ayaklarının altındadır. Bayram tatili arife marife bişeyler denk getirirsek kaçalım. İnşallah o kardeşlerimin hepsini tekrar görmeyi başarırım.

Motosikleti
    METEHAN çako rizeye gitmeden gezelim dedi eğer kendide isterse ist gidelim dicem olursa pazar günü geliriz ararım sende müsait olursan bi ist turu yaparız. gelende olur sanırım genel olarak bunu çok istiyorum zaten hep istemişimdir 5yılım geçti nede olsa oralarda iyi kötü bi sürü anım var... inşallah olurr

abi ne desem yalan olur...bak şu an aracı servise bıraktım eve git dediler beklemedeyim her an çağırılabilirim...özel şoferlik beim iş her an her yerde olabilirim...her an işim olur iznim olur bilemiyorum...Pazar günü çalışacaktım sabah tele mesaj geldi sen izin yap dediler...bişey demiyim...cumartesi akşamı bile netleşmiyor...ama sanmıyorum pazara izin...bizde hafta içi genelde...

Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sedat resimlerde seni zayıflamış gördüm kardeşim hasta falan degilsin inş

güzel gezi olmuş paylaşım için teşekkürler
    çok büyük hastalığı var sedatımın...ilacı panzehiri falanda yok...adam AŞIK abi...

Buralarda foto falan çekilizir. Aşıklar tepesi, diğer adıyla Oluklu tepesi var mesela. .
    hacı napcan yengeyi boşayıp benimi alacan gözmü koydun lan kankana...

ybryi satma sebebim bu çelimsizliği ve çekiş tork zayıflığıydı inan...beni zor çekiyodu şerefsiz...

kanka ne kadar ağırlık o kadar sağlam yere basıyor motor...artcı alsam bu kadar rahat takılamam inan...artcı hep risk abicim...Allah korusun dicem...kaza bela olursa kendi kaderimi yaşamak isterim...abi o yolları ezberledim...bird emakinayla bisiklet gibi oynuyorum...abi bi tarzımız olmuş bu...yapcak bişey yok...ben adam olmam serseri gibin sürerim makinayı...Allah sonumu hayır ede...İstanbulda görsen beni kuryeler bile yuh diyor...alışmışız sert çocuğuz naparsın...ama düzgün gitmeyide bilirim...sadece işime gelmiyor...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    ya nasip yaa kısmett diyelim
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ne desem yalan olur...bak şu an aracı servise bıraktım eve git dediler beklemedeyim her an çağırılabilirim...özel şoferlik beim iş her an her yerde olabilirim...her an işim olur iznim olur bilemiyorum...Pazar günü çalışacaktım sabah tele mesaj geldi sen izin yap dediler...bişey demiyim...cumartesi akşamı bile netleşmiyor...ama sanmıyorum pazara izin...bizde hafta içi genelde...

çok büyük hastalığı var sedatımın...ilacı panzehiri falanda yok...adam AŞIK abi...

hacı napcan yengeyi boşayıp benimi alacan gözmü koydun lan kankana...

ybryi satma sebebim bu çelimsizliği ve çekiş tork zayıflığıydı inan...beni zor çekiyodu şerefsiz...

kanka ne kadar ağırlık o kadar sağlam yere basıyor motor...artcı alsam bu kadar rahat takılamam inan...artcı hep risk abicim...Allah korusun dicem...kaza bela olursa kendi kaderimi yaşamak isterim...abi o yolları ezberledim...bird emakinayla bisiklet gibi oynuyorum...abi bi tarzımız olmuş bu...yapcak bişey yok...ben adam olmam serseri gibin sürerim makinayı...Allah sonumu hayır ede...İstanbulda görsen beni kuryeler bile yuh diyor...alışmışız sert çocuğuz naparsın...ama düzgün gitmeyide bilirim...sadece işime gelmiyor...
    o zaman deri kemik kalsın kerata
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Motosikleti
    Salcano 250 cruiser..
    vaayy çınarcığa mekanıma gelmişsiniz haberim olmamış :( üzüldüm bu duruma ! telafi şart
    [B]Hastalıktır, Zevktir motosiklet.. Kırmızı ışıkta durup yandaki arabayı süzüp, yeşil yandığında tozunu yutturmaktır motosiklet... ;)[/B]

Motosikleti
    ya nasip yaa kısmett diyelim

Alıntı m.ucar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vaayy çınarcığa mekanıma gelmişsiniz haberim olmamış :( üzüldüm bu duruma ! telafi şart
    valla veni vedi yedim...

BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    güzel bir gezi yapmışsınız metehan abi,ama biz gelemedik,ama bir daha ki geziye kesin geliriz.

valla uzun zaman oldu senle gezi yapmayalı.
    facebook(Fazer Tutkunları)

Motosikleti
    Birolcum özledim seni emin ol...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler