Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

25 Ekim '09 [Mt İstanbul] Kitap Yardımı Kampanyası

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    abi gelemedik istanbul_mt grubu olarak malkaradaydık,bu seferlik böyle olsun artık

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    bianchi falcon 125 cc'cik
    Arkadaşlar öncelikle engin'ede özel mesaj attığım gibi sizede durumumu belirtmek isterim..üzerime alındım.Ve alınmamda gerekiyordu..Çünkü "gelicem" dedim..
    Ama altımda şu an "şahsi" motorum yok.
    Bi arkadaşımın cbr'ını (125) alıcaktım ki o da 1 gibi müsait olacağını söyledi.Neyse dedim topiklerden araştırır okulu bulurum internetten dedim giderim..
    cbr la 3 koli (yaklaşık 45-50 kitabı nası taşıyacağım) gibilerinden sorunum oldu..
    Arabamız vardı evet..Ama araba sandığımdan daha geç geldi ve onun için katılıma destek olamadım..Engin'e mesaj attım ben..Sanırım hemen bugün göndermeyecek..1-2 gün içinde evimdeki kitapları bir şekilde ulaştıracağım ona..Tekrardan dün orada olamadığım için bütün arkadaşlarımdan özür diliyorum..İnşallah başka bir seferki organizasyonda bir aksilik çıkmadan tekrar görüşmek dileğiyle..
    **Bianchi falcon 125cc-Yamaha ybr125-Honda nx4 falcon-cbf 250-honda cg es-suzuki an 125-kymco agility-kymco activ 110-tw shenke 150-honda cbf150** \\@2007-2010

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı frantic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle engin'ede özel mesaj attığım gibi sizede durumumu belirtmek isterim..üzerime alındım.Ve alınmamda gerekiyordu..Çünkü "gelicem" dedim..
    Ama altımda şu an "şahsi" motorum yok.
    Bi arkadaşımın cbr'ını (125) alıcaktım ki o da 1 gibi müsait olacağını söyledi.Neyse dedim topiklerden araştırır okulu bulurum internetten dedim giderim..
    cbr la 3 koli (yaklaşık 45-50 kitabı nası taşıyacağım) gibilerinden sorunum oldu..
    Arabamız vardı evet..Ama araba sandığımdan daha geç geldi ve onun için katılıma destek olamadım..Engin'e mesaj attım ben..Sanırım hemen bugün göndermeyecek..1-2 gün içinde evimdeki kitapları bir şekilde ulaştıracağım ona..Tekrardan dün orada olamadığım için bütün arkadaşlarımdan özür diliyorum..İnşallah başka bir seferki organizasyonda bir aksilik çıkmadan tekrar görüşmek dileğiyle..
    işte benım dediğime gelınıyor bence tlf. numaraları koymalıydık gelemeyen getıremeyen arkadaşlara bız ulaşmalıydık sonuçta hepımızde araba vardı ,yınede eksılerı kendımızde arayalım

Motosikleti
    bianchi falcon 125 cc'cik
    yoo yoo..Eksileri kendinizde aramanız gerekmez bence..Yani telefon koymamak bi problem değildi..Bunu (-) olarak düşünmeyin..
    Sonuçta ben taa ki cuma akşamına kadar bir motor sahibiydim..Ve Cumartesi günü 1 hafta boyunca uğraştığım bir motoru alıcaktım..Ama kısmet olamadı ondan ötürü gelemedim..
    **Bianchi falcon 125cc-Yamaha ybr125-Honda nx4 falcon-cbf 250-honda cg es-suzuki an 125-kymco agility-kymco activ 110-tw shenke 150-honda cbf150** \\@2007-2010

Motosikleti
    My Kawa..
    Alıntı mgu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar gelendende gelmeyendende razı olsun dicez artık inşallah bundan sonrakilere dicez.

Bu arada kaza geçiren arkadaşlara geçmiş olsun
    +artıonkarakter
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    arkadaşlar tartışılacak bir konu yok. elimizden geldiğince güzel birşey yapmaya çalıştık. gelen geldi, gelemeyip destek olan oldu, gelmeyi isteyip gelemiyen oldu, hiç önemsemeyen oldu.... bunları burda tartışmanın bi önemi yok.
    ortada yaklaşık 20 gündür var olan bir topik vardı. kimse haberim yok görmedim gibi bişey diyemez. ama kimseyede sen niye gelmedin diyemeyiz. bu kişilerin özgür iradeleridir. bizim söyliyebilecegimiz tek şey ''keşke daha çok kişi katılsaydı, destek olsaydı kardeşlerimize daha fazla yardımcı olabilseydik'' olur.

bu anlamlı organizasyona gereksiz tartışmalarla gölge düşürmiyelim.....
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

mgu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

Motosikleti
    Var
    Resimler bende acilmiyor

mgu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı by_dengesiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi gelemedik istanbul_mt grubu olarak malkaradaydık,bu seferlik böyle olsun artık
    O zaman inşallah 29 Ekim'de kortejde görüşürüz kardeşim ne yapalım artık Bu arad tabiki görevli olmazsan..

Yüreğinize sağlık dostlar. İyiliğin azı çoğu olmaz ki. Hepinize ayrı ayrı teşekürlerimi sunmayı bir borç biliim. Görüşlerinizle güzelliklere taraftar olmanız ve böylelikle tarafınızı belli etmeniz bizim için kafiydi. Olmasını çok çok arzuladığınız bu güzel etkinliğe, akadaşlarınızın beklediğiniz kadar gayret gösterememelei sizleri üzdüğü için ben üzülmekteyim. Siz o güzel yüreğinizi ferah tutun.

Motosikleti
    Alıntı remzi66 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resimler bende acilmiyor
    hallederiz şimdi

(KyCd) kadirrrrrrrrrrr duydun zilin sesini fotograflar lütfen

Alıntı okuyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yüreğinize sağlık dostlar. İyiliğin azı çoğu olmaz ki. Hepinize ayrı ayrı teşekürlerimi sunmayı bir borç biliim. Görüşlerinizle güzelliklere taraftar olmanız ve böylelikle tarafınızı belli etmeniz bizim için kafiydi. Olmasını çok çok arzuladığınız bu güzel etkinliğe, akadaşlarınızın beklediğiniz kadar gayret gösterememelei sizleri üzdüğü için ben üzülmekteyim. Siz o güzel yüreğinizi ferah tutun.
    asıl sizin yüreginize saglık hocam
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    My Kawa..
    Alıntı mgu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resimlere devam

Cadı, Kendimi Süpermen gibi hissettim bir an
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    kadir imzaların güzelmiş bu arada... tabi sadece anlayana
    [/B]

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    olur bole şeyler ...

gelen gelemeyen herkeze teşekkür etmek lazım..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

hlmky85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyogt250r gitti :( gt 650 comet geldi :)) hala...
    bencede yardımın azı çoğu olmaz biz önümüze daha ileriye bakalım katılan ve yardımlarını esirgemeyen herkese çok teşekkürler
    Elbet güneş birgün bizim için de doğar...
    Nasılsa su akar yatağını bulur...

ünaltürkyazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SH 300i
    ileride daha güzel organize olmak dileği ile.

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Arkadaşlar resimlerinizi gördüğümde bi başka oldum ya. O temiz yüreğinizin güzelliği yüzünüze aksetmiş. Hele yardıma koşarken duyduğunuz mutluluğu okuyabilmekteyim adımlarınızdan. Keşke ben de orada olabilseydim.

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı ünaltürkyazı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ileride daha güzel organize olmak dileği ile.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:14 ----------

Alıntı okuyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar resimlerinizi gördüğümde bi başka oldum ya. O temiz yüreğinizin güzelliği yüzünüze aksetmiş. Hele yardıma koşarken duyduğunuz mutluluğu okuyabilmekteyim adımlarınızdan. Keşke ben de orada olabilseydim.
    ordan bize destek olmanız bile güzel başka dicek bişe yok
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    katılan, katılmayan bütün arkadaşları tebrik ederim. güzel bir organizasyon olmuş.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler