Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Boydan Boya Karadeniz 2009

Motovento
    REKLAM ALANI
    askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    tek kelımeyle özetlenemez ama harika dıyebılırım hele hele bu tıp yolculuklarda yalnız başına olmak gercekten cesaret işi tebrık ederım insanın kendıne karşı olan güvenin en üst noktaya cıkmasına vesıle olur . benım seneler öncesi karedenız gezimi hatırlattı ama ben arabayla yapmıştım ve otelde kalmıştım . ve o zamanlar fotoğraf cekmek hiç aklıma gelmemiş neden bılmem insanın hiç dönesi gelmıyor oranın bir parcası gibi olmak gelıyor içinden öyle değilmi sizi tekrar tebrık ederım bize güzel manzaralar seyrettirdiniz teşekkür ederim .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Vay be baştan sona okudum etkilenmedi değilim arabayla ege akdeniz turu planlıyorduk karadenize dönebiliriz yahu şimdi motor alamıyorum motoru bir alayım göreceksiniz siz

Bu arada Amasra'yı görünce içim burkuldu bende okul gezisi ile Amasra'ya gittim çok güzel bir yer herkeze tavsiye ederim orda bir balık yemiştim birdaha hayatım boyunca öyle balık yemedim ama balığın adınıda hatırlamıyorum. Profil fotoğrafıma bakarsanız Amasrada çekildiğim fotoğrafımdır sizde orasını çekmişsiniz limana yukarıdan bakış.

Motosikleti
    FYM 250 cooper

tebrik ve teşekkür...

...genç arkadaş, yaşlı bi motosiklet sevdalısı olarak size ne kadar tşk.etsem azdır..sağol. fırtına vadisi ve ayder resimlerini bekliyorum..oralar benim memleketim. çamlıhemşinden ayder e dönmeden devam edip, 40 km kadar tırmanınca yaylalar var ve birinde benim evim var. 1 hafta önce iki motor la gitmek istedik ama yağmur fırtına şiddetli olunca gidemedik.ben de biraz resim atacağım..izlersiniz..bi ricam da çadırınız güzelmiş..markası,nerden ve ne kadar fiyatı olduğunu yazarsanız memnun olurum..

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    vay süper resimler harika bayıldım epeyce gezme fırsatın olmuş sanırım ben transit geçicem güzergan üzeri çekerim foto çok güzel manzaralar yakalamışsın;)
    Motosiklet mucidi

Motosikleti
    cbr 600 f
    abi vallaha baya özendim çok güzel

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    hocam tekerine sağlık, yine çok keyifli bir gezi yapmışsın....darısı başımıza
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

player77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki 2006 DL650 K6 (Satıldı) ,Honda 2011 CBF150
    Dostum tebrik ederim. Benim bu sene planladığım şeyi yapmışsın. Yeni motor alamadığım için ben girişememiştim. Ama senin motorun aynısından bulmuştum. KM yüksek gelince ısrar etmedim. Soru:Motor ile ilgili bir sorun yaşadın mı? Memnunmusun? ...Ayrıca yan çantalar olsaymış ağırlık merkezi biraz daha aşağıda olabilirdi...
    İşlerin yolunda gidiyorsa ,sakın endişenme hemen geçer :!:Morphy :-)
    http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/106287-2012-dogu-karadeniz-gezimiz-3850-km.html

Harika bir gezi oluyor. Paylaşım için teşekkürler

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı player77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum tebrik ederim. Benim bu sene planladığım şeyi yapmışsın. Yeni motor alamadığım için ben girişememiştim. Ama senin motorun aynısından bulmuştum. KM yüksek gelince ısrar etmedim. Soru:Motor ile ilgili bir sorun yaşadın mı? Memnunmusun? ...Ayrıca yan çantalar olsaymış ağırlık merkezi biraz daha aşağıda olabilirdi...
    bir sorun çıkarmadı gezi boyunca takipimiz gereği öle gördüm bu motora dikkat edersen kısa boylular için zorluk çıkarmamak üzere tasarlanmış enduro dan ziyade alcak yapmışlar yani ağırlık merkezi zaten yere yakın canta bişi değiştirmez ben aksine motorumu yükseltmey çalışıyorum hatta arka süspansiyonu patlattım bu yüzden ama degdi
    Motosiklet mucidi

sindoman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    gexini heyecanla okudum giresuında kaldın, devamını bekliyoruz arkadaşım.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    çok güzel oluyor geziniz dicem ama çok güzel de tam olarak karşılayamıyor gezinizi.göz kamaştırıcı bir şekilde etkiliyor.kesinlikle tebrik ediyorum.elinize yüreğinize sağlık.

geçen yaz arabamla doğu karadeniz turu yapmıştım 10 gün süreyle samsundan itibaren sürekli doğuya giderek sarp sınır kapısına kadar gidip geri dönmüştüm.bir sürü yaylaya gittim.görülmesi gereken çoğu yeri gördüm ve hayran kaldım.ileride inşallah motorumla tekrar gideceğim.ama bu sefer otellerde kalmak yerine kesinlikle kamp yaparak olacak.

tekrar tebrikler..tekeriniz hep düz bassın..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Alıntı a vagrant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Devam...
    Döneli birkaç gün oldu fakat o kadar çok resim çekmişim ki, ayıklaması bayağı zaman alıyor. İnsan bir de kıyamıyor resimleri silmeye.
    Bu gezide amacım, Karadeniz'i kıyıdan görmekti. Gerçekten kıyı yolu Samsun'a kadar berbat. Dar ve sürekli viraj. Özellikle Amasra-Sinop arası günde 200 km yol zor yaptım. sürekli durup fotoğraf çekmek, kahvelerde, köylerde mola vermek... Bunlar da bana bayağı zaman kaybettirdi. Ama yine de herşeye değdi.Karadenizli arkadaşlara sesleniyorum: ''memleketlerinize dönün!'' Harika yerler. Herkes yardımsever, hele bir de motorcu gördükleri zaman, ilgi bir başka oluyor.
    Canım kardeşim; Memleketinize dönün çağrısında bulunduğun için teşekkür ediyorum. Dokunma yarama..vallahi kanar.. Tabib bile durduramaz.
    12 Ağustos da B.Çekmece den Batum sınırına seyahat hazırlığı içindeyım. Forumdaki Etkinlik duyurularında "Büyükçekmece'den Karadeniz Batum sınırına seyahat " konusunu okuyan arkadaşlar olursa detayı göreceklerdir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF250 , GT250r'den sonra tekrar CBF150
    Valla Lost dizisi halt etmiş.Bir sonraki bölümü merakla bekliyoruz.Kitlendik kaldık doğrusu.Bu kadar muhteşem bir gezi olur ancak.Bu arada bmw'nin titreşim durumu nasıl?Bu kadar yol gidebildiğine göre çok fazla rahatsızlık yok sanırım.Senin bu gezi yazını okuduktan sonra ben de ciddi ciddi bmw almayı düşünmeye başladım.Merkla devamını bekliyoruz.

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya sen resmen benim gidicegim yolu cizmişsin agustosta ben ist dan orduya ordan artvine gidicem 1 aydır motora bakım yapıyorum
    Etkinlikler bölümünde "Büyükçekmece'den Karadenizin Batum sınırına seyahat" başlıklı yazıyı okumanızı öneririm. Sevgilerimle.

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Boydan boya karadeniz başlığını görünce tama dedim benim en az 10 yıldır planladığım motor ve ekonomi açısından gerçekleştiremediğim bu geziyi bizimle paylaşan arkadaşıma çok teşekkür ederim.Benim için ön bilgi açısından çok faydalı oldu.
    yanlız yola çıkmak başlı başına cesaret ayrıca tebriğe şayan
    Amasra resimlerini görünce amasra lisesinde görev yağtığım günler geldi aklıma o fotoğraflanan yerleri karış karış gezmişim nostalji oldu benimi için sağol..
    Kamp yerleri ve kamp çadırı vs. güzel bende otelden ziyade çadırı terçih ederdim hiç tecrübem olmamasına rağmen..
    vee. tabiki yayla resim ve yorumlarını bekliyoruz
    eline bileğine tekerine sağlık...
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

Motosikleti
    sık dişini az kaldı
    hocam ne yaptınn sen yaa...valla benim hep motorla karadeniz turu hayallerim vardı motor ehliyeti de aldık motoruda ailevi sebeplerden dolayı erteledik . ama gönül ferman dinlemiyor çekti beni karadeniz 1 ay önce 4 arkadaş artvinden samsuna gezdik..tadı hala damağımda kaldı. içinde motosiklet aşkı olan her motorcunun hayalidir karadeniz..inşallahh birgün motorla gitmekte nasip olur..biz arabayla geçerken motorculara bakıp dertlendim hep..eline emeğine sağlık..herkesin karadenizi gezmesi ümidi ile allaha emanet olun. muhammet
    kontrolsüz güç güç değildir
    HONDA CBR 1100 XX

Motosikleti
    Cbf150
    Süper ya
    şu an oralardamısın ? hayallerimi gerçekleştirisiyosun, muhteşem
    CANIM KIZIM HERŞEYİM

mankind1976 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CRF 250 L
    Çadırda kalınca duş,su, tuvalet vs. ihtayacını nasıl karşıladınız zor olmadı mı? yani kamping alanı olmayan yerleri kastediyorum.

Motosikleti
    Var
    Tek kelimeyle harika...
    Bütün resimlere baktim..
    Emegine tesekkürler arkadasim..

a vagrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660 ZA
    Hepinize tekrardan merhaba. Güncellemeyeli uzun zaman oldu. Uzun zaman teknolojiden uzak kaldım. Kusura bakmayın.

Kaldığım yerden devam ediyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:35 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:34 PM ----------

Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tek kelımeyle özetlenemez ama harika dıyebılırım hele hele bu tıp yolculuklarda yalnız başına olmak gercekten cesaret işi tebrık ederım insanın kendıne karşı olan güvenin en üst noktaya cıkmasına vesıle olur . benım seneler öncesi karedenız gezimi hatırlattı ama ben arabayla yapmıştım ve otelde kalmıştım . ve o zamanlar fotoğraf cekmek hiç aklıma gelmemiş neden bılmem insanın hiç dönesi gelmıyor oranın bir parcası gibi olmak gelıyor içinden öyle değilmi sizi tekrar tebrık ederım bize güzel manzaralar seyrettirdiniz teşekkür ederim .
    İlginizden dolayı teşekkür ederim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:37 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:35 PM ----------

Alıntı G.BEREKET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay be baştan sona okudum etkilenmedi değilim arabayla ege akdeniz turu planlıyorduk karadenize dönebiliriz yahu şimdi motor alamıyorum motoru bir alayım göreceksiniz siz

Bu arada Amasra'yı görünce içim burkuldu bende okul gezisi ile Amasra'ya gittim çok güzel bir yer herkeze tavsiye ederim orda bir balık yemiştim birdaha hayatım boyunca öyle balık yemedim ama balığın adınıda hatırlamıyorum. Profil fotoğrafıma bakarsanız Amasrada çekildiğim fotoğrafımdır sizde orasını çekmişsiniz limana yukarıdan bakış.
    Evet. Balık lokantaları gerçekten harika. Ben de giden herkese tavsiye ederim. Amasra, Batı Karadeniz'in ''olmazsa olmazı''.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:40 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:37 PM ----------

Alıntı ysrgnys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...genç arkadaş, yaşlı bi motosiklet sevdalısı olarak size ne kadar tşk.etsem azdır..sağol. fırtına vadisi ve ayder resimlerini bekliyorum..oralar benim memleketim. çamlıhemşinden ayder e dönmeden devam edip, 40 km kadar tırmanınca yaylalar var ve birinde benim evim var. 1 hafta önce iki motor la gitmek istedik ama yağmur fırtına şiddetli olunca gidemedik.ben de biraz resim atacağım..izlersiniz..bi ricam da çadırınız güzelmiş..markası,nerden ve ne kadar fiyatı olduğunu yazarsanız memnun olurum..
    Rica ederim. İlginizden dolayı teşekkürler. Dediğim gibi geç cevap yazabildim. İnternetim yoktu. Çadırı Pendik sapağında Viaport Alışveriş Merkezin'den, Kipa'dan aldım. Markası Tesco. Fiyatı da yanılmıyorsam 60 TL idi. Umarım cevabım geç olmamıştır. Resimler yolda geliyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:41 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:40 PM ----------

Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay süper resimler harika bayıldım epeyce gezme fırsatın olmuş sanırım ben transit geçicem güzergan üzeri çekerim foto çok güzel manzaralar yakalamışsın;)
    Umarım sizin de geziniz iyi geçmiştir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:41 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:41 PM ----------

Alıntı sindoman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gexini heyecanla okudum giresuında kaldın, devamını bekliyoruz arkadaşım.
    Devamı geliyor.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler