Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

KIz kulesine karşı Tükkan ahalisi ve caddebostan

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    TvS ApAcHe
    arkadaşım sen yalovadan atla gel bi gün ortamı gör bu arkadaşları bi tanı eminim bu şekilde polimik yaratmazsın ve milleti kibritlemezsin eminimki her fırsatta yalova feribotuna atlar çekirdek çıtlatmaya muhabbete gelirsin
    [B][I]iki teker hastalığında bünye tedaviyi reddediyor.. !!![/I][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Ne oluyor burda bakayım.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz bu ekiple çok kötü gün gördük. bazen kendi aramızda ters düştük bazen başkalarıyla. aramıza gelip sonradan gidenlerde oldu kii onların gidişi gelişlerinden belliydi. başka site kurmak şu yada bu bunlar bizim için (çogumuz için) geçerli değil. yapamazmıyız elbette yaparız. ancak herşeyden önce bizleri bir araya getiren mt ye bu vefasızlıgı yapmayız. hee biz bir gurupmuyuz aslında değiliz. aynı tutkuyu baylaşan ama bunun dışındada hayatı paylaşan birbirine hernekadar el ense yapsada saygılı olan bireyleiz. ben merkezi yok. bi gün cem olur bigün turgay bigün gürkan bi gün ben fark etmez.
    sanal demişsin yaa biz bu dotlugu sanalın dışına çıkaralı çok oldu be mete
    tekrar başa dönmüyelim ya burda bişeyler yapılıyorsa ve bu dostluk arkadaşlık adınaysa
    yola devam yapıcak çok işimiz var
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Alıntı hell24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete ben o bandan çok yedim...
    hemde sırf arkadaşlara yapılan sataşmalardan dolayı...
    burası bizim için bir araç bir neden değil...
    yönetim ensemizde olsun daha iyi bize yakın olmalarından çekindiğimiz de yok...
    argo mevzusuna katılmıyorum bizler evli barklı ailece görüşen birlikte vakit harcayan insanlarız...
    ben bunların hepsini evimde ağırlamış biriyim...
    gene ağırlarım...
    tespitlerinde haklı olabilrisin belkide ben yanııyorumdur...
    ama bunu zaman göstericek...
    bu sebepten dolayı azını hayra kulaklarına bayıra açmanda fayda var abicim...
    ben burdakileri nickleri ile değil kalpleri ile seviyorum kalbi olmayan anlamaz canım kardeşim...

Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz bu ekiple çok kötü gün gördük. bazen kendi aramızda ters düştük bazen başkalarıyla. aramıza gelip sonradan gidenlerde oldu kii onların gidişi gelişlerinden belliydi. başka site kurmak şu yada bu bunlar bizim için (çogumuz için) geçerli değil. yapamazmıyız elbette yaparız. ancak herşeyden önce bizleri bir araya getiren mt ye bu vefasızlıgı yapmayız. hee biz bir gurupmuyuz aslında değiliz. aynı tutkuyu baylaşan ama bunun dışındada hayatı paylaşan birbirine hernekadar el ense yapsada saygılı olan bireyleiz. ben merkezi yok. bi gün cem olur bigün turgay bigün gürkan bi gün ben fark etmez.
    sanal demişsin yaa biz bu dotlugu sanalın dışına çıkaralı çok oldu be mete

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı kadir_3483 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım sen yalovadan atla gel bi gün ortamı gör bu arkadaşları bi tanı eminim bu şekilde polimik yaratmazsın ve milleti kibritlemezsin eminimki her fırsatta yalova feribotuna atlar çekirdek çıtlatmaya muhabbete gelirsin
    kardeş ben polemik yaratmadım arkadaŞAzeytin dalı uzattım almadı okadarr
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı oglumve ben adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekrar başa dönmüyelim ya burda bişeyler yapılıyorsa ve bu dostluk arkadaşlık adınaysa
    yola devam yapıcak çok işimiz var
    ............+1 :p
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

darkeagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ev maltepe İstanbul yaşadığı yer: Şimdilik Dünyanın her yeri
    Motosikleti
    Goldwing
    Metenin klavye uslubuyla gerçek dünyadaki uslubu arasında %100 fark var. Klavyeye geçtiği anda Çarşı ruhunun bir pençesi gibi sosyal konular dahil bir ironi çevresinde yaklaşmaktadır. Doğal yaşamında da çok sevimli panda gibidir(kendi benzetmesidir). O yuzden Mete tahlilini yaparken onu her iki dünyasınıda göz önüne getirerek ,onunla arkadaş ve dost olmanın zevkini yaşarsınız.
    Mete 4 yıldır Mt üyesiyim hiç banlanmadım.Her yeni sezon yeni yüzler tanımaktan son derece mutlu oldum.Kalıcı olanlarla dostluğum ailece de davam etmektedir. Motosiklet felsefesini benimsemiş her yaştan ırktan ve dinden de arkadaşım olmuştur olacakta.
    Cem senin nasıl insan sevgisiyle dolu ve onu paylaşmak üzerine kurgulanmış olduğunu hissetmekteyim. Şundanda %100 eminimki sen ve Mete iki kez sohbet edin en yakın kanki olursunuz

Dip not: dost, dostunu konuşamadan bulamaz.
    Yazılarımın sonuna eklediğim özlü sözler tamamen bana aittir .Telif haklarını almaya daha fırsatım olmadı çünkü onları o an da uyduruyorum ,kimse araklamaya kalkmasın
    Dilin söylediği veya kalemin yazdığı bütün üzücü kelimelerin içinde en üzücüsü şudur,KEŞKE"

Motosikleti
    Alıntı darkeagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metenin klavye uslubuyla gerçek dünyadaki uslubu arasında %100 fark var. Klavyeye geçtiği anda Çarşı ruhunun bir pençesi gibi sosyal konular dahil bir ironi çevresinde yaklaşmaktadır. Doğal yaşamında da çok sevimli panda gibidir(kendi benzetmesidir). O yuzden Mete tahlilini yaparken onu her iki dünyasınıda göz önüne getirerek ,onunla arkadaş ve dost olmanın zevkini yaşarsınız.
    Mete 4 yıldır Mt üyesiyim hiç banlanmadım.Her yeni sezon yeni yüzler tanımaktan son derece mutlu oldum.Kalıcı olanlarla dostluğum ailece de davam etmektedir. Motosiklet felsefesini benimsemiş her yaştan ırktan ve dinden de arkadaşım olmuştur olacakta.
    Cem senin nasıl insan sevgisiyle dolu ve onu paylaşmak üzerine kurgulanmış olduğunu hissetmekteyim. Şundanda %100 eminimki sen ve Mete iki kez sohbet edin en yakın kanki olursunuz

Dip not: dost, dostunu konuşamadan bulamaz.
    Yazılarımın sonuna eklediğim özlü sözler tamamen bana aittir .Telif haklarını almaya daha fırsatım olmadı çünkü onları o an da uyduruyorum ,kimse araklamaya kalkmasın

abi herhangi bir olumsuz durum yok emin ol...hell yine kardeşimdir bir sıkıntısı olursa ben yanında olmak isterim...ama daha dikkatli olsun ki kopmasın bizden...inan yönetimin umrunda değiliz...kıvılcıma bakıyorlar...seviyorum dobra çocuk...

yahu bana kızdıysanız bi daha gelme nan derseniz gelmem...

ama içimdekileri paylaştım sadece...benide böyle bilin...içimde kalmaz asla kalmadı...

ben Birazdan İzmite doğru yavaştan yol alıcam...hadi Allaha emanet olun...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık

bilmem bişeyler anlatabildimmi
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birader kendi fikirlerimizide yazalım...eğer varsa...+1 dönemi kapandı...
    Sayın metehan +1 verdiğim falan yok sadece Cem abim ve çağla ablamın düşüncesine katıldığımı göstermek içni o simgeleri kullandım.Cem abi ye motorla ilgin yok demişsin ve aynı zmanda burası bir motoforum demişsin.Eğer biraz Cem abiyi tanısaydın bu kişiliğin içersindeki motor sevigisini görebilirdin.Cem abime saygısızsın demişsin.Ben yaş olarak izden ufağım.Bu güne kadar MT ailesinden bir kişiye saygısızlık yapmadım inş. yapmamda.Ancak bana dediğin artı1 olayı bitti ve sonrasında işaretini kullanman ne tür bir çelişki açıklayabilr misin.Yazdıklarına göre saygılı birisin;Vermek istediğin mesaj bu belkide hiç bir muhabbetimiz ilişkimiz olmadan BİRADER tarzı bir sıfatla bana yaklaşman hiç doğru değil.Mürit;dergah gibi tarikatla ilişkili kelimelerin bu tarz bir forumda yer almasına da anlam veremedim.Son olarak Tükkan a laf atmışsınız;Dağılırsınız muhabbetiniz el ense v.s.Bu topluluğun içine girmiş olsaydın eğer bunları yazdığından utanırdın.Buyur bu da benim düşüncem.Son olarak ta Cem Abi'm ve Çağla Abla'm olmak üzere tüm Tükkan taraftarlarının arkasındayım.Teşekkür ederim

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Seviyorum sizleri ;) Fikirler başka olacakki Temcit pilavı gibi hep aynı şeyler ortaya çıkmasın ....
    Fikir ve uslup farklılıkları zaman zaman ateşli tartışmalara , zaman zaman da tatlı sohbetlere konu olabilsin ...
    Kangren olmuş tüm kollara adanmıştır.
    Eğer bir yıl sonrasını düşünüyorsan, bir tohum ek. Eğer on yıl sonrasını düşünüyorsan, bir ağaç ek. Eğer yüz yıl sonrasını düşünüyorsan, insanları eğit.

Motosikleti
    Goldwing
    Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Çok şey teşekkürler gürkan
    Dilin söylediği veya kalemin yazdığı bütün üzücü kelimelerin içinde en üzücüsü şudur,KEŞKE"

Motosikleti
    [
    anlatabildin şekerim...

Karaşahin şimdi "Tükkan Mete Han'a karşı" he...papaz olduk...

Çok relax oldum aka
    Eğer bir yıl sonrasını düşünüyorsan, bir tohum ek. Eğer on yıl sonrasını düşünüyorsan, bir ağaç ek. Eğer yüz yıl sonrasını düşünüyorsan, insanları eğit.

Motosikleti
    Goldwing
    Mete akşam soramadım . Yan masadaki motorcularla sen ne sarıyordun merak ettim ya
    Şu sorumu neden cevaplamıyorsun mete ? Meraktan çatlıcam Ya

Karaşahin şimdi "Tükkan Mete Han'a karşı" he...papaz olduk...
    Ben öyle bir şey yazmadım sadece ben sizin bu düşüncelerinize karşı çıktım;dediğiniz gibi kendi düşüncelerimi hiç bir simge kullanmadan açıkladım.Dediklerimin de arkasındayım.Umarım sizle bir etkinlikte beraber oluruz.Düşüncelerinizin yanlış olduğunua kendiniz kanaat getirirsiniz.Yazdıklarım hakkında aklınızda bir soru işareti kalırsa açıklamaya hazırım.Teşekkürler...

Motosikleti
    Goldwing

ekteki fotodaki mevzu

Motosikleti
    Şu sorumu neden cevaplamıyorsun mete ? Meraktan çatlıcam Ya
    abi yazdım okumadın galiba...dalgıcmış arkadaş...motorseverde...bizi sordu ...bende mtden bahsettim falan...harbi, gözler bozuldu senin...

Alıntı karasahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben öyle bir şey yazmadım sadece ben sizin bu düşüncelerinize karşı çıktım;dediğiniz gibi kendi düşüncelerimi hiç bir simge kullanmadan açıkladım.Dediklerimin de arkasındayım.Umarım sizle bir etkinlikte beraber oluruz.Düşüncelerinizin yanlış olduğunua kendiniz kanaat getirirsiniz.Yazdıklarım hakkında aklınızda bir soru işareti kalırsa açıklamaya hazırım.Teşekkürler...
    kardeş şu düşüncemi yazdım...sanaldan farklı algılanıyorsunuz...içinizde olmak ayrı bir keyif kaynağıdır... sizi okumaktansa yanınızda olmayı tercih ediyorum dedim...ama ortada bir oluşum varsa o oluşuma dışardan baktığım genel profil o detaylardı...

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    kuyucum inan benim ilk dönemlerim...aynı ben yani...ama sonu yok ...sonucta sevgi kazanır her zaman...

ben Halis abiye inceden ayar verdim 1 yıl yedim ne oldu elime bişey geçmedi...şimdi iyi zamanda konuşalım ki kötü zaman görmeyelim...
    biliyorum o topiği kelimesi kelimesine hatılıyorum yani olup biteni biliyorum. (öncesini ve sonrasını)
    senin mtye dönmene sevinenlerdenim bunuda sen biliyosun.

ama ceme kullandıgın itamlar yanlış kelimelerin yanlış dostlugumuzla ilğili sözlerin yanlış seni seviyorum diye yanlışı desteklememi bekleme......

demişsin ya ben içimde barındıramam söylerim. cemde işte içinde saklamıyo düşüncelerini oldugu gibi yansıtıyo. bunun için de aynı şeyi yapan sen onu yargılıyamaz dimi.. yanlışsam yanlışsın de

gereksiz bir muhabbeti uzatmanın manası yok. tanıştıgınızda muhtemelen çok iyi anlaşıcaksınız.
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

1-Dergah ağalığının belirtileri
    2-Müridlere nasıl davranmalı
    3-Ağanın çorapları dikiz aynasına asılmalımı
    4-Şeytan icadı ile gidilirken ayaklar salınırmı.
    5-Şeytan icadında arkaya adam alınırmı.
    6-hangi hallerde farz hangilerinde sünnet olur.
    7-sizde benim mürüdim olabilirsiniz

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler