Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213

KIz kulesine karşı Tükkan ahalisi ve caddebostan

Motovento
    REKLAM ALANI
    Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne yaptınız...neler olmuş bole.....oku oku anca bitirdim...roman gibi valla..

halledilmicek sorunlar değil...
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    valla ne yalan söyleyeyim bende yoruldum destan gibi olmuş

kayda değer bişi yok alıştırma tuları yapmışlar meydanı boş buldularya

bir fırtına gelmiş geçmiş gönüller bir olsun kırmayın birbirinizi zama n herşeyin ilacı canlar
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aparat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ne yalan söyleyeyim bende yoruldum destan gibi olmuş

kayda değer bişi yok alıştırma tuları yapmışlar meydanı boş buldularya

bir fırtına gelmiş geçmiş gönüller bir olsun kırmayın birbirinizi zama n herşeyin ilacı canlar
    ısınmak için yapmışlar abi ozaman sorun değil...
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim izin almadan benim filinta gibi olduğum resimleri nasıl kullanıyosun adamın moralıni bozuyosun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:55 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:54 PM ----------

Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ısınmak için yapmışlar abi ozaman sorun değil...
    evet haklısın gençlik ne diyecen
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    azrailden yeni arakladım...
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak hellcim senin kimseye saygın yok...insanları tehdit etmen küçümsemen yakışık olmuyor...hangi dine mensupsan peygamberin bile hoşgörülüydü ki sen bu antipatik olma lüksüne sahip değilsin...eğer inanıyorsan Yüce Allah bile kullarına karşı hoşgörlüdür...

saygı kavramı neden oluşmadı sende...sorunlu birimisin...bırak burada terapi olmayı git piskiyatriye...bende anksiyete sorunu var de...ben gittim bak az düzeldim...kendine barışık ol insanlara saygılı olman gereken bir dünya burası...grubun en bıçkın delikanlısı sensin...ama tavırların bu grubun aynası oluyor..saldırgan tutumlar içindesin..ne gereği var...burası motoforum...motosiklete dair bir numaran yok işi artık geyiğe vurmuşsun...burası biraz rahatlama ortamın...veya can sıkıntını giderecek bir adres diyelim veya her neyse...ama bu grubun içinde varsa saygınlık kazanmak istiyorsan önce saygı duymalısın...bende senin gibi fevri biriyim...vukuat desen var sabıka desen yine var...mahkememiz var yine lanet olası dilimize sahip olamadık...artık ne kaçar bilinmez...keskin sirke küpüne zarar hesabı...bu saldırgan saygısız tutumun devam ettiği ve işine geldiği aklına ilk geleni yazarsan tartmazsan kelimelerini insanlar seni direkt gönülden banlar...sevdiğin insanlar bunu yapar emin ol...efendi ol ağırbaşlı ol bence...saygı kurallarını yitirme...tanıdığın veya tanımadığın kişiler için bir standartın olmalı...bu foruma üye olmakla alakası yok...yemişim formunu...saygınlık efendilikten gelir ağırbaşlılıktan gelir...Kadir İnanır formatına gir demiyorum...daha oturaklı daha üsturuplu yazabilirsin...çok zor değil...ben senden bunu halen bekliyorum...daha pozitif daha yapıcı olmanı istiyorum ...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:58 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:56 PM ----------

aman yanlış anlaşıılmalara mahal vermeyelim...ortada polemik falan yok...lafın özü burada...ben elçiyim...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:59 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:58 PM ----------

birader kendi fikirlerimizide yazalım...eğer varsa...+1 dönemi kapandı...
    insanlara karşı olan saygıma hayata bakış açıma kendimle barışık olup olmayışıma laf edecek beni tanımadan bunları yorumlayabildiğine göre sende süper bir haya gücü var ama klavyenle başbaşasın diye ben senin hayal ürünün değilim hele mürit dediğin tiplerden hiç değilim...
    kimsey, sevmek ve konuşmakta sorunda değilim...
    saygı sevgi karşılıklı olur bazı kişilere bende senin gibi takık olamazmıyım...
    hadi bunları geçtim...
    ben seni hiç bir zaman yorumlayıp kişiliğinle ilgili yorumlar yapmadım...
    yaparsamda burası karışırmı bence karışır ama bu senin isteğin benim isteğim değil...
    motorculuğuma gelincede ne zaman nerde istersen sıkarız gerisine yol karar verir motormuş arabaymış farketmez azdan az çoktan çok gider....
    I gOt a GaMe To Win...:bounce:
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...
    [B][COLOR="Red"]drift religion[/COLOR][/B]

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı hell24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insanlara karşı olan saygıma hayata bakış açıma kendimle barışık olup olmayışıma laf edecek beni tanımadan bunları yorumlayabildiğine göre sende süper bir haya gücü var ama klavyenle başbaşasın diye ben senin hayal ürünün değilim hele mürit dediğin tiplerden hiç değilim...
    kimsey, sevmek ve konuşmakta sorunda değilim...
    saygı sevgi karşılıklı olur bazı kişilere bende senin gibi takık olamazmıyım...
    hadi bunları geçtim...
    ben seni hiç bir zaman yorumlayıp kişiliğinle ilgili yorumlar yapmadım...
    yaparsamda burası karışırmı bence karışır ama bu senin isteğin benim isteğim değil...
    motorculuğuma gelincede ne zaman nerde istersen sıkarız gerisine yol karar verir motormuş arabaymış farketmez azdan az çoktan çok gider....

foruma verdiğin moto teknik paylaşımdan bahsettim...o kısmı yanlış anlamışsın...

kuyucan muratın selamını getirdim durumlar pek iç açıcı değil...sol dizi parçalandığı için halen alçıda ve doktoru bir diz kapağı konusunda çözüm sunamadığından bahsetti...yengede Ankarada imiş hafıza ile ilgili sorunlar nedeniyle...arkadaşlar lütfen dizlik takın ...çok etkileniyor insan...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

foruma verdiğin moto teknik paylaşımdan bahsettim...o kısmı yanlış anlamışsın...

kuyucan muratın selamını getirdim durumlar pek iç açıcı değil...sol dizi parçalandığı için halen alçıda ve doktoru bir diz kapağı konusunda çözüm sunamadığından bahsetti...yengede Ankarada imiş hafıza ile ilgili sorunlar nedeniyle...arkadaşlar lütfen dizlik takın ...çok etkileniyor insan...
    yazık ya Allah acil şifalar versin

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Başka foto paylaşımı yokmu ya..
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler