Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kışın Kartepe'nin güzelliği

Motovento
    REKLAM ALANI
    TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Merhaba arkadaşlar..
    Dün havanın açık ve güneşli olduğunu görerek karlarla kaplı Kartepe'yi gezeyim eğer yollarda buzlanma varsa boşuna macera aramayıp dönerim dedim.
    Tek olumsuzluk şiddetli bir rüzgarın olmasıydı. Yolların kenarındaki karlar erimeye başlamıştı ama hava ılıman olduğu için buzlanma yoktu. Bu yüzden yolculuğum gayet zevkli geçti hiçbir tehlike yaşamadan gittim.
    Dönüşte geçen seferki yolculuğumdaki gibi Suadiye yolundan dönerim derken otelden sonra yolun kapalı olduğunu görünce yine aynı yoldan yani Maşukiye üzerinden dönüş yaptım.
    Bu aralar kazalarla sıkıntılı günler yaşarken sizleri Kartepe'den görüntülerle başbaşa bırakıyorum;

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    çok keyfli bir gezi olmuşa benziyor...

Paylaşımın İçin TeşekkürleRR...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçen sene işten çıkarılmadan önce bu otelde şirketin eğitimi amacıyla kalmıştım.Harika bir güzergahı var.Şirketteki bazı arkadaşlatda motorlarıyla gelmişti ve acayip zevkli yolculuk yapmışlar.En kısa zamanda bende motorla gitmek istiyorum,harika manzaraları var.Eline,yüreğine sağlık TORAMAN arkadaşım.Ciğerimizi yandığı bu günlerde bi nebze olsun Dünya'nın hala yaşanılası bir yer,motosikletinde hala binilesi bir makina olduğunu hissettirmişsin.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok keyfli bir gezi olmuşa benziyor...

Paylaşımın İçin TeşekkürleRR...
    Gerçekten çok zevkli oldu nedense motosiklete binip yola çıkınca bütün dertlerimi unutuyorum.

oğuz-antalya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 satıldı & cbr 125
    Kadri abiciğim, ihtiyacımız vardı gerçekten bu görsel şölene teşekkürler
    Manavgat şimdilik . . .
    oğuz-antalya & ChİpSEt07 ( erdal)

Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen sene işten çıkarılmadan önce bu otelde şirketin eğitimi amacıyla kalmıştım.Harika bir güzergahı var.Şirketteki bazı arkadaşlatda motorlarıyla gelmişti ve acayip zevkli yolculuk yapmışlar.En kısa zamanda bende motorla gitmek istiyorum,harika manzaraları var.Eline,yüreğine sağlık TORAMAN arkadaşım.Ciğerimizi yandığı bu günlerde bi nebze olsun Dünya'nın hala yaşanılası bir yer,motosikletinde hala binilesi bir makina olduğunu hissettirmişsin.
    Beğenmenize sevindim orayı gidip gördüğünüze göre anılarınız gözünüzde canlanmış. Motosikletle Kartepe gezisini tavsiye ederim.
    Fotoğrafları çekmek için dur kalklar yaparken arabayla geçenler bile kornayla bana selam verdiler, oteldeki güvenlikçiler gayet hoş karşılama yaptılar küçük unsurlar beni mutlu etti.

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Abi, çok harika bi gezi olmuş inan, Kartepe' ye çıkma fikri hep aklımda ama, acaba yol motosikletle çıkabilecek şekilde açıkmı, buzlanma kar olayı varmıdır yokmudur ? Motorla çıkabilirmiyiz diye düşünüyordum ve bu düşüncemi, bahsettiğim endişelerimin devamında erteliyorum. Maşukiyeden 18 km olduğunu biliyorum. Eski motorum varken çıkmıştım ama Ekim kasım ayları gibiydi, tek sıkıntı rakım yükseldikçe havanın hissedilir derecede soğuması idi. Ama bazı kesimlerden görülen manzara çok harikaydı. o zaman kar yoktu.

Motorla çıkarken bi zorluk vs oldumu, buzlu , karlı kesim ? Yoksa gösterge panelinden çektiğiniz fotoda olduğu gibi, yolun tüm kesimleri kuru ve açıkımıydı ? Yağış olmayan bi gün çıkılabilir mi =?

Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Alıntı oğuz-antalya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadri abiciğim, ihtiyacımız vardı gerçekten bu görsel şölene teşekkürler
    Sağolasın Oğuz gezilerimi sizlerle paylaşmayı seviyorum.
    Beğeni oldukça benimde mutluluğum artıyor.

Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi, çok harika bi gezi olmuş inan, Kartepe' ye çıkma fikri hep aklımda ama, acaba yol motosikletle çıkabilecek şekilde açıkmı, buzlanma kar olayı varmıdır yokmudur ? Motorla çıkabilirmiyiz diye düşünüyordum ve bu düşüncemi, bahsettiğim endişelerimin devamında erteliyorum. Maşukiyeden 18 km olduğunu biliyorum. Eski motorum varken çıkmıştım ama Ekim kasım ayları gibiydi, tek sıkıntı rakım yükseldikçe havanın hissedilir derecede soğuması idi. Ama bazı kesimlerden görülen manzara çok harikaydı. o zaman kar yoktu.

Motorla çıkarken bi zorluk vs oldumu, buzlu , karlı kesim ? Yoksa gösterge panelinden çektiğiniz fotoda olduğu gibi, yolun tüm kesimleri kuru ve açıkımıydı ? Yağış olmayan bi gün çıkılabilir mi =?
    Sağolasın ethemm76 arkadaşım Kartepe'de bu kadar kar varken oralara çıkma fikri belki çılgınlıktı ama eğer yollarda buzlanma olursa geri dönerim diye yola çıktım. Allah'a şükür yollardaki karların erimesi buzlanmaya dönüşmediği için hiç bir sıkıntı yaşamadım. Seninde çıkmanı tavsiye ederim gerçekten tabiat o karlı dağların muhteşem manzarası fotoğraflardan da güzel.
    Maşukiye tarafından çıkılan yol açıktı karlar kenarlarda kümelenmiş vaziyetteydi.
    Artık sırada ya Karamürsel ya da Ağva Kefken Kerpe taraflarına gezi düşünüyorum. Sizin oralara gelirsem tanışmak isterim arkadaşım. Karamürsel de çok beğendiğim bir yerdir.

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Komşu Toraman gezmişsin yine Pazar günü bende çıktım,pazar günü hava mükemmeldi yolda herhangi bir problem yoktu,mangalı alanlar yol kenarındaki ceplerde sapanca manzarası eşliğinde çay ve yiyeceklerin tadını çıkartıyorlardı..Ellerine sağlık fotoğraflar için teşekkürler,bir dahaki sefere bende fotoğraf eklerim
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    güzel paylaşım devamını bekleriz
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı TORAMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolasın ethemm76 arkadaşım Kartepe'de bu kadar kar varken oralara çıkma fikri belki çılgınlıktı ama eğer yollarda buzlanma olursa geri dönerim diye yola çıktım. Allah'a şükür yollardaki karların erimesi buzlanmaya dönüşmediği için hiç bir sıkıntı yaşamadım. Seninde çıkmanı tavsiye ederim gerçekten tabiat o karlı dağların muhteşem manzarası fotoğraflardan da güzel.
    Maşukiye tarafından çıkılan yol açıktı karlar kenarlarda kümelenmiş vaziyetteydi.
    Artık sırada ya Karamürsel ya da Ağva Kefken Kerpe taraflarına gezi düşünüyorum. Sizin oralara gelirsem tanışmak isterim arkadaşım. Karamürsel de çok beğendiğim bir yerdir.
    Abi Bende tanışmaktan çok memnun olurum. Karamürsel-İzmit 30 km motorla yarım saat, en fazla 35 dk gibi. Karamürsel in güzellikleri, sahil şeridi, balık adası, yeni yapılan marina, birde İznik yolu üzerinden gidilen 4-5 km uzaklıkta Oluklu teperi veya aşıklar tepesi denilen bir tepe var. Körfez ayaklarının altında manzarası müthiş. Kısmet olursa beraber çıkarız. Ama beraber kısmet olmazsa buraları görmelisin. Abi Karamürsel' e gelme planından bi kaç gün önce özelime mesaj at, ben vardiyeli çalışıyorum, vardiyem uyarsa karşılarım. Her gün defalarca siteye giriyorum mesajını mutlaka çok geçmeden görürüm.

Çok güzel gezmişsin eline ayağına sağlık.Resimler çok güzel Kartepe'yide görmüş oldum.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi saolasın içimiz açıldı valla Nasıl gidilir Kartepe'ye? Fiyatlar nasıldır? Kar ne zamana kadar kalır, kar olmadığı zamanlarda ne tür aktiviteler vardır vs. vs. bir çok soru sorsam sana?
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Toraman Ağabey ,sağol. Göz, gönül açtın yine

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    paylaşımın için saol toraman
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    güzel gezi olmuş eline ayağına sağlık
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Alıntı tasarslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Komşu Toraman gezmişsin yine Pazar günü bende çıktım,pazar günü hava mükemmeldi yolda herhangi bir problem yoktu,mangalı alanlar yol kenarındaki ceplerde sapanca manzarası eşliğinde çay ve yiyeceklerin tadını çıkartıyorlardı..Ellerine sağlık fotoğraflar için teşekkürler,bir dahaki sefere bende fotoğraf eklerim
    tasarslan kardeşim sana karşı mahcubum aslında.. Biliyorsun o taraflara geleceğim dedim Kazımpaşa'da beraber köfte yiyeceğiz dedik ama bir türlü gerçekleştiremedik. İnşallah o da olacak..
    Buralara kadar geldin demekki keşke fotoğraflarla bir gezi yazısı hazırlasaydın.

Alıntı izmirli_ua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel paylaşım devamını bekleriz
    Rica ederim sitede var oldukça geziye paylaşıma devam..

Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi Bende tanışmaktan çok memnun olurum. Karamürsel-İzmit 30 km motorla yarım saat, en fazla 35 dk gibi. Karamürsel in güzellikleri, sahil şeridi, balık adası, yeni yapılan marina, birde İznik yolu üzerinden gidilen 4-5 km uzaklıkta Oluklu teperi veya aşıklar tepesi denilen bir tepe var. Körfez ayaklarının altında manzarası müthiş. Kısmet olursa beraber çıkarız. Ama beraber kısmet olmazsa buraları görmelisin. Abi Karamürsel' e gelme planından bi kaç gün önce özelime mesaj at, ben vardiyeli çalışıyorum, vardiyem uyarsa karşılarım. Her gün defalarca siteye giriyorum mesajını mutlaka çok geçmeden görürüm.
    Sağolasın kardeşim davetin için teşekkür ederim. İnşallah bunu gerçekleştireceğiz dediğin gibi önceden özel mesaj yoluyla gün kararlaştırırız.

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Paylaşım için teşekkürler.Değişiklik oldu hem senin hem biizm açımızdan

Motosikleti
    2008 Yamaha ybr 125 bordo
    toraman arkadaşım çok güzel bir gezi olmuş, en kısa sürede ben de motorla kartepe gezisi yapacağım. ağva şile tarafına gezi yapacağını yazmışsın . güzergah olarak gidişte veya dönüşte kandıra-bağırganlı-şile yolunu kullanmanı şiddetle tavsiye ederim. tadına doyulmayan virajlar.

alp_toker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Agility City,TVS Apache,Next Yamaha Xmax 250
    Kadri abi süper walla bizi oralara götürdün ne güzel ya,bu kış gidemedim kayak için gidecektim,artık bahar da geliyo hiç gidilmez...seneye artık... resimler için tşk.....
    %80 Loading ... 2016 Yamaha Xmax 250

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler