Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: 2009 Motoshow Nasıldı?

Katılımcı sayısı
83. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Çok kötü

21 25.30%
  • Kötü

39 46.99%
  • Çok iyi

1 1.20%
  • İyi

22 26.51%
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

MOTOSHOW 2009 fuar hakkında düşünceleriniz.

Motovento
    REKLAM ALANI
    emomen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1100 xx
    Beklenen fuar geldi geçti, bu seneki fuarı ben hiç begenmedim krizdenmidir nedir ? anlamadım.
    Bit pazarından farkı yoktu. Emegi geçen bir sürü insan var hakkını yememek lazım. Ellerine sağlık ama olmamış inşallah seneye daha iyi olur.
    Uzaktan gelen arkadaşlara üzüldüm boşuna geldiler.

Siz arkadaşlar 2009 fuarı hakkında ne düşünüyorsunuz sizce ben haksızmıyım.
    Bedenimdeki Ruhun ^3^ günlük sahibiysem istedigim gibi yaşarım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

fuar berbattı eski senelere göre . ben zaten sadece kask almaya gittim ve kaskımı aldım ;) bide siyah vizör aldım kaska .
    resim ekliyorum.

TheChopper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna SM 510 R 07
    Bence fuarın bu kadar kötü olmasındaki en büyük etken kriz bu seneki fuar geçen senelerdeki fuarlardan çok farklı ve kötü oldu..Triumph'un hevesle beklediğim speed triple modelini göremedim :(( triımph'un standı bile yoktu..

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    fena değildi şu motora lütfen oturmayınız lar haricinde güzeldi ama M.T. ile bir başka oluyor
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    ben gitmedim.firmaların abuk sabuk fiyat politikası,aynı malın 3 değişik fiyatı ve hatta normalinden fazla fiyat verilmesi.

işin tamamen et pazarına dönüştürülmesi ,4 senedir giderdim ve hala motosikletin üstüne çıplak bayanı neden koyarlar anlamadım.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence ilki bile bundan güzeldi.bu çok sonuk.ufak.vede ne bilim ,işte hiç heyecan yoktu.sadece o el yapımı motorların sesinden başka .o neydi yaaa gök gurultüsü gibbbiiiii.halan daha kulak larımda çınlıyor

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Adı duyulmadık çinli markalar fuarı diyebiliriz veya "motora oturmayınız uzaktan seyrediniz" fuarı.
    Boşuna zaman kaybettim, "Davos" pardon motoshow benim için bitmiştir bir daha da gitmem !

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moted ve Motoder çekişmesinden iki Fuar oldu,Honda Yamaha ,Suzuki Motedin düzenlediği bir önceki fuara katılıp bu fuara katılmayı bayilerine bile yasakladılar.Fuarın tatsızlığı buradan ileri geldi.Ama kötü olan Motor camiası ikiye bölünüyor .yukarıdaki üç büyük firmanın dahil olduğu moted ve araba,diğer araçlardaki Ötv indirmine son anda motosikletlerin alınmasında büyük payı olan motoder.bu iki dernek....
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı retox70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Moted ve Motoder çekişmesinden iki Fuar oldu,Honda Yamaha ,Suzuki Motedin düzenlediği bir önceki fuara katılıp bu fuara katılmayı bayilerine bile yasakladılar.Fuarın tatsızlığı buradan ileri geldi.Ama kötü olan Motor camiası ikiye bölünüyor .yukarıdaki üç büyük firmanın dahil olduğu moted ve araba,diğer araçlardaki Ötv indirmine son anda motosikletlerin alınmasında büyük payı olan motoder.bu iki dernek....

gerçekten bu sene cok donuk ve heyecansız bir fuar oldu..Ank.dan kalkıp geldıgıme ınanın uzuldum bu sefer.. Sadece uygun fıyatlı urunler ınsanları bıraz rahatlattı..bende bır mont aldım en azından boşu boşuna gelmemiş olayım dedim...

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Bence serbest dolaşım alanları çok dar ve bunaltıcıydı. Custom Chopper motiskletlere çok fazla yer ayrılmış ve diğer standlar sıkıştırılmıştı.

Ben keyif almadım...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

tatlisert45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG
    gidemedik ama fotolardan gözüktüğü üzere fena değildi...
    Hissettiğin gibi yaşa...

Bu krizde 2 fuara bölünmek akıl alır bir durum değil, herşey bölük pörçük oldu.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı emomen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beklenen fuar geldi geçti, bu seneki fuarı ben hiç begenmedim krizdenmidir nedir ? anlamadım.
    Bit pazarından farkı yoktu. Emegi geçen bir sürü insan var hakkını yememek lazım. Ellerine sağlık ama olmamış inşallah seneye daha iyi olur.
    Uzaktan gelen arkadaşlara üzüldüm boşuna geldiler.

Siz arkadaşlar 2009 fuarı hakkında ne düşünüyorsunuz sizce ben haksızmıyım.
    çok haklısın, resmen bit pazarına dönmüştü, katılıp emeği geçenlere teşekkür ama olmamış

dunpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9B & IZHPLANET5 350cc-2zamanlı
    Kesinlikle beklenileni veremedi.Zaten 2 salon açılması bir işaretti.Görmek istediğim ne Triumph, ne BMW ne de Honda standı malesef yoktu(bir kaç stantaki honda modellerini saymazsak).Tek şaşırtan Regal Raptor Türkiye adlı standın olmasıydı,piyasadan çekilmiş gibi duruyordu yeni 350cc lik class modeliyle piyasaya yeniden giriş yapacak galiba.Bunun dışında vasat bir fuardı,gidende gidemeyende pişman oldu...
    ...dunpa55...Geology Engineer & Profession of Engineering Management
    ...55VATAN41MEKAN...

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Motorların üstüne oturmayınız yazılarına ben hak veriyorum, o kadar godoman sığır adam vardıki ya allah diye motorun üstüne çullanıyor, alacağındanda deyil sırf fotoğraf çektirmek icin. Arka selenin üstünden sıyırıp geçiyor ayakkabılar.. Ciddi alıcıysan rica edersin, almayı düşünüyorum oturus pozisyonuna vs bakmam lazım dersin oturursun. Harley ve kawasakiye bu kadar devasa bi alanın verilmesinede anlam veremedim..

Motosikleti
    Moto-Zeta Heran kanuni tiger olabilir
    arkadaşlar ilkinede genel anlamda bakarsanız ahım şahım bi fuar deildi motoplus ancak gösterimler chris pfeiffer filan cıkınca ben daha önceden bukadar eğlendiğimi hatırlamıyorum hakkaten cok eğlenceli geçti bu fuar yani motoshow berbattı yaadaha önceden dediğim gibi en iyi yanı salondan cıktıgımda dısarda africa twinler vardı onları görmem benı daha cok mutlu etti inceleme fırsatı gördüm maşallahı vardı
    salondakiler
    dışardakiler
    [COLOR="Blue"][b]Biz Gökyüzüne İnanırız Sun-roof'a Değil[/B][/COLOR]::puro::

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fotoğraflarda gayet iyi gözüküyor

emomen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1100 xx
    Alıntı halilihsan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotoğraflarda gayet iyi gözüküyor
    Fotograflarda sadece iyi kareler yakalanmış , kötü kareleri çeksek ohooohoo

Hiç LÜTFEN OTURMAYIN, standların bitişik ve dar alanlarda oldugunu, sadece TT Custom chopper için 2. salonun ayrıldıgını, kenarlarda ufak tefek boş stantları çeken oldumu

Unutmadan ekleyeyim Fuar otoparkında daha fazla moto vardı. 2009 R1 göremedim içeride gören oldumu?

M.T ile fuara gitmek eglenceliydi başka bir zevk alamadım... M.T teşekkürler.Kahvaltı cok güzeldi.
    Bedenimdeki Ruhun ^3^ günlük sahibiysem istedigim gibi yaşarım.

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Anket bölümüne -Fikrim yok - yada Fuara gitmedim eklenseydi bir çok insan tıklardı eminim
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Yetersizdi, donuktu. Kısacası ben memnun olmadım...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)