Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

İZMİR TAYFASI 16 EKİM OĞLANANASI - BAHÇEVAN GEZİSİ

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar esas ben sizleri tebrik ederim, sizlerin kalbinin güzelliği sayesinde güzel oldu çalışma ve özgürün de yorumları, cengiz abimizin de bizlere foto makinası, video vb. cihaz sağlamasıyla, hepinizin birlik ve beraberliği sayesinde hoş oldu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı EgeKnn adlı üyeden alıntı
    şebnem msn ye gelsene
    geldim ama msn nin kapalı

KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    arkadaşlar ben izmiri hiç bilmiyorum çünkü yeni geldim bide siz gezilerden saat kaç gibi dönüosunuz malum ben yurtta kalıyorum ve giriş saatlerimiz sınırlı bu arada benim için tartışmayın yaw ben gelecek olursam kim müsaitse o alabilir beni dostum knn sen oyulmak istemiyosan bırak başkaları yardımetsin bana bi de benim yüzümden problem yaşama durduk yerde ama teklifin için teşekkürler ha bu arada ben ege üniversitesinde okuyorum ve devlet yurdunda kalıyorum ondan size dönüş saatlerini soruyorum

One_Way - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN 125
    Karakız son gezimizden 5 gibi dönük, yani geç saate kadar sürmüyor, geziden önceki c.tesi akşamı toplantılarımız 8 de başlıyor genelde, isteyn istediği kadar kalıyor..

Motosikleti
    şimdilik yok
    Karakız son gezimizden 5 gibi dönük, yani geç saate kadar sürmüyor, geziden önceki c.tesi akşamı toplantılarımız 8 de başlıyor genelde, isteyn istediği kadar kalıyor
    orası öle de malum benim motor yok ve izmiri de bilmiyorum hani istediğim saatte kalkmak gibi lüksüm olmaz yani

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    ya sen böyle şeyleri dert etme, yardımsever ve dostane bir grubuz, sen yeterki bizim gruba katılmak iste. gidip gelme konusunda sorun yaşamazsın, mesela ben bornova yönüne gidiyorum, bu c.tesi akşamı toplanacaz buyur gel, msn kullanıyorsan beni ekleyebilirsin listesene erkans2002@hotmail.com seni biyerden alırım istersen, bırakmak da sorun olmaz merak etme sen

Motosikleti
    şimdilik yok
    ok ekledim msn ye cumartesi saat kaçta ve nerde toplanıcaksınız

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    sebnem eline diline yüreğine sağlık senin sıcaklığın olmasa böyle bir güzellik ortaya çıkmazdı tüm dostlar yüreğini koydu geziye bu güzellik ortak çıktı meydana daha nicelerine
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

derin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI FREEWIND XF650
    one way, egeknn hiç tartışmaya gerek yok. karakız'ı ben alırım

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu satırları ve resim ve videoları hazırlayan bütün arkadaşların ellerine sağlık,bütün izmir tayfasına ilk önce geçmiş olsun diyorum.Ayrıca bu site deki bütün arkadaşlara güzel ve kazançlı günler dilerim

Motosikleti
    şimdilik yok
    teşekkürler arkadaşlar ama ben galiba yarınki toplantıya gelemeyeceğim maddi olarak biraz sıkışığımda anlarsınız işte öğrencilik hali

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    ben de öğrenciyim karakız senin halinden grup üyelerinden biri olarak en iyi ben anlıyorum ama sen gel istersen ben senin çaylarını karşılarım hiç problem olmaz istersen seni ben de alabilirim ama dediğim gibi benim motor biraz ufak ama şimdiye kadar 2 kişi ile hiç problem yaşamadım istersen benim msn i de ekle bedri86@hotmail.com

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    Arkadaşlar pazar gezisi için inciraltında Bahçe Kafe isminde yere gittim bugün konuşmaya. Bize uygun bence. Dev projeksiyon ekran var ve Motogp yarışını açabilirlermiş. Burada fişyatlar da iyi, pide, lahmacun, kumru, kumpir gibi şeyler var.
    Türk Evi'nde tv yokmuş bu arada

Motosikleti
    arkadaşlar fikir bana uyar benim motorla oralara gelmem kolay olur

lancelot35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    virago 535 ,ybr 125
    evet arkadaşlar ne yapacaz.bunu yarın akşam konuşalım.

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    Alıntı derin adlı üyeden alıntı
    one way, egeknn hiç tartışmaya gerek yok. karakız'ı ben alırım
    yahu bidakka arkadaşlar benim kimse için kimseyle tartıştığım falan yok amacımız gurubumuz kalabalık ama seçkin hoş sohbet neşeli bir gurup olsun gelmek isteyipte motoru olmadığı için bu guruptan ayrı kalsın istemiyoruz kimse o yüzden gelmek isteyenlere her şart ve konumda kapımızı ardına kadar açmak için uğraşıyoruz yoksa burcu arkadaşımızı ben almışım bedri almış erkan almış yada toplu halde gidip konvoy halinde almışız hiç önemli değil bu arada burcu cum bir daha ben ve diğer arkadaşlar maddi sıkıntıdan gelemem lafını duymak istemeyiz biz bir gurupsak gurup olmanın anlam ve önemini ve gereğini yerine getireceğiz tabi çayın çorbanın lafı bile olmaz bu arada bedri yada erkan değil tüm gurup olarak ortak ödenir para böle şeyler sorun olmadı aramızda hiç bundan sonrada olmaz...... burcu seni yarın akşam görmek istiyoruz

Motosikleti
    şimdilik yok
    arkadaşlar yarın bende geliyorum problemi hallettik

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    benim kankam yine yaktı ortalığı artçıyı yolladı ya ayvalığa hiç birşeyi problem etmez artık kafası sakin olunca beyni hızlı çalışır yıkar izmiri artık KAÇIN KIZLAR KNN GELİYOR ALLAHTAN MOTORU VİTESLİ DEĞİL yoksa leylekleri kovalayacak
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    ya arkadaşlar sadece yarın akşama takılmayalım. bugün gittik yer beğenmeye pazar günü için. ne dersiniz bu fikre? hem inciraltı havası alacaz hem de dev ekranda motogp izleyecez

Motosikleti
    evet karakız biz koskocaman bir izmir grubuyuz bizim için önemli kişilerin motor sevdalısı olup ve motorları olmasada her türlü koşulda bu kişileride aramıza almak sen yeterki gelmek iste ama açık sözlü olmanda çok güzel bir şey bunu bize söylemeyip başka bir şey söyleyip gelmedebilirdin ben yine baya bir edebiyat parçaladım bu arada hadi k.i.b.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler