Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

İZMİR TAYFASI 16 EKİM OĞLANANASI - BAHÇEVAN GEZİSİ

Motovento
    REKLAM ALANI
    EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    One_Way - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN 125
    n erden çıktı bu sayım falan kafa mı buluyorsunuz arkadaşlar

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    canım yaaaa

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    yav böyle espiriler yapmayın da toplantımız daha da kalabalık olsun deprem asıl toplantılarımızda olsun

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    pazar günkü önerime ne diyorsunuz kenan ve cengiz kardeşlerim?

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    olur sen merak etme gurup üyeleri sağlam sayım olsa sokağa çıkma yasağı olsa evden kaçar gelir bunlar şerefsizim gelin bizi toplu halde sayın diye...

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    cumartesi günü toplanalım hele orada kararlaştırırız söz ver sen önce kesme şekerlere sigara söndürmeyeceğine dair bak ayıp oluyo abilere yaw

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    sönürmem ama sen bütün kızları artçı yapmak istersen bu sefer sigarayı kafanda söndürürüm ona göre :p

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    baba tamam yaaaa kimseye bişi yaptığım yok ben free takılmak istiyom zaten nekadar varsa artı sana yollıyacam söz

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    ya haketen ben ciddiyim. bu sefer de c.tesiyi beklemeden başlatalım gezi planı. havanın çok güzel olacağını duymak keyiflendirdi beni ileriki haftalarda ararız sonra bu havaları.

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    baba sen çık şimdiden yolaaa biz yetişiriz bu arada yolculuk nereye?

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    bu arada one_way msn adresin yokmu yazsana ekliyelim senide

Motosikleti
    Keeway ARN 125

http://www.gezginmotorcu.com/modules...iewtopic&t=931

Arkadaşlar merhaba, yukarıdaki forumu görebilecekmisiniz bilemiyorum ama göremeyenler için açıklama getireyim ; gezginmotorcu sitemize bu harika gezinin fotolarını forumda yayınladım ve aşağıda derin'nin resimleriyle benimkileri birleştirip gezinin bir biyografisini oluşturdum, onu tarafınıza sunmak istedim. Harika bir geziydi tüm gezide tanıştığım motosiklet.net izmir grubu arkadaşlara şimdiden bu harika gezi ve gün için çok teşekkür ederim.

İşte forumdaki yazım ve fotolar
    Arkadaşlar geçtiğimiz pazar günü kedimi10lar7 nin daveti ile biz izmir gezginlerden ; ben, kedimi10lar7, lancelot35 ve katja ; motosiklet.net sitesinin değerli izmir üyeleri ile 16 Ekim pazar günü toplam 8 motor Oğlananası Beldesî / Bahçevan gezisine katıldık. Bahçevan ; Menderes , Ayrancılar Yolu üzeriinde, Oğlanağası Beldesi'nde bulunan bir restaurant fakat çok geniş, yeşillik ve içerisinde kazlar, horozlar vb. bulunan çok keyifli hoş bir restaurant. Havanın çok soğuk olmasıyla beraber, güneşli olması avantajıyla çok keyifli bir gün geçirdik. Şimdi diyeceksiniz ki bu Oğlananası-Bahçevan ne tarafta diye. Walla inanın ben de bilmiyordum ve öğrenmiş oldum, çok hoş ama küçük bir köy burası ve İzmir'e de çok yakın, yaklaşık İzmir'den 21 km.'de. Krokisini aşağıda göreceksiniz. Oraya gittiğimizde kendi kendime ; İzmir'de de gezilecek ne güzel yerler varmış da bilmiyormuşum demeden alıkoyamadım. Buradan bu geziye katılımımı sağlamış olan kedimi10lar7 ye ve izmir motosiklet.net üyelerine çok çok teşekkür ediyorum, harika bir geziydi :hello1: Bundan böyle motosiklet.net in her gezisinde katılımcı olmaya özen göstereceğimi kendilerine bildirdim ve umarım İzGM olarak da motorsiklet kullanıcılıarı biran evvel çoğalır, bizler de kendi gezilerimizi organize etmeye başlarız. Bu arada aşağıdaki net fotolar motosiklet.net üyelerinin makinalarından çekilmiş fotolar (tabii bende hala digital yok , ben hala bööle devam edeyim aferim bana Ve yine belirgin olmayan fotolar da benim pixeli berbat cepten çekilmiş fotolardır :D Bu arada arkadaşlar , geziye katılan arkadaşları tek tek fotolarda isimlerini yazmaya çalışacağım, inşallah adını hatırlamadığım çıkmaz da ayıp olmaz umarım Kedimi10lar7 den isimleri alıp yazacağım. Bu arada net olan fotoların forumunu ve fotoları motosiklet.net sitesinde derin nickli (özgür) arkadaşımızdan aldım,kendisi hepimiz adına forumu hazırladı ve ben kroki, yer tarifi, yorumlar vb. gibi eklemeler yaptım , ellerine sağlık özgür ve teşekkür ederiz. Ayrıca gezide katkısı bulunan, fotoğraf makinası getiren herkese ve video çekimleri için de cengiz abimize teşekkür ederim. :hello1:

Bu arada bizim sitedeki arkadaşlarımızın nickini yazacağım, motosiklet.net teki arkadaşlarımızın da gerçek isimlerini.

İşte krokisi ;

Gaziemir semtinin Migros Otoparkında saat 11.00 de buluştuk. Aşağıdaki fotoğraflar buluşma anı fotolarıdır.

Lancelot35 ve katja

Kahvaltı etmeden gelenler belli :D Soldan sağa : Bedri, Ebru ve Tarık

Yola çıkmadan önce son kontroller yapılıyor. Soldan sağa:Cengiz abi, Kedimi10lar7 ve Kenan

Eheh işte The Chılghın Khız Shebho bendeniz Şebnem zadeleri, kedimi10lar7 nin motorunun yanında artçısı olarak zadettim (ne demekse ) Arkada Erkan ve Bedri

Soldan sağa: Lancelot35, erkan, bedri, tarık ve kenan

Soldan sağa: Erkan, Tarık, Cengiz abi ve Bedri

İŞTE VIDEO 1 : Gaziemir Migros Otoparkından ayrılış videosu
    http://s45.yousendit.com/d.aspx?id=0...V3CWF9BV2E7NDH

Ve işte yol fotoları ;

Gaziemir'den yaklaşık 10 - 12 km sonra Bahçevan Restaurant'a ulaştık.Soldan sağa:Erkan, Özgür'ün eşi, Bedri, Ebru, Cengiz, Katja, Şebnem(Ben) , Lancelot35, Kenan ve Kedimi10lar7

İşte Tarık'ın motoru; Jınlun jl 150 . Bu arada ben çin min ama beğendim walla bu motoru, ama tabi en kötüsü 80 km. hızdan sonra vibrasyonu çok kötüymüş ama servisi çok iyi diyor Tarık, yani japon modellerin servisinden bile bin kat iyi diyormuş, tabi servis ne kadar iyi de olsa mühim olna motorun kaliyesi, kendisi de ileride parası olursa değiştirmeyi planlıyor ama haklı olarak cebe göre motor, allah umarım Tarık'a gönlü gibi daha da iyisini verir.

Motorlara göz kulak olsun diye bekçi köpeği bile vardı :D heh he , bekçilik edişe de bak sıpanın :D :D

Soldan sağa:Özgür, Özgür'ün eşi, Şebnem(Ben), Kedimi10lar7, Lancelot35, Katja,Kenan, Ebru, Erkan, Bedri, Tarık ve yerde oturan Cengiz abi

Bahçevan ufak bir göleti olan doğa ile içiçe otantik bir yer. Bu defa sayımız neredeyse kazlar kadar vardı :D

Soldan sağa: Bedri, Kedimi10lar7, Özgür'ün eşi, Cengiz abi, Şebnem (Ben), Erkan, Tarık, Katja, Lancelot35 ve Kenan

Bekçi köpeğimiz Kedimi10lar7 ve Tarık'ın ellerini bu pozdan sonra kopardı :D :D

Ebru ve bekçi köpeğimiz

İçeride, dışarıda, iskelede, bahçede derken :D yemeğimizi yarı içerisi yarı dışarısı gibi bölümde yemeye karar verdik.

İŞTE VIDEO 2 : Bu videoda kesme şekerin değişik bir kullanım alanını göreceksiniz.
    http://s47.yousendit.com/d.aspx?id=2...S1G2U9EH366JA8

Özgür ve eşi

Soldan sağa: Şebnem (Ben :D ), Kedimi10lar7, Lancelot35, Katja, Kenan, Ebru, Erkan, Bedri ve Tarık

Özgür

Evlere dönme zamanı İŞTE EVLERE DÖNÜŞ VİDEOLARI.
    http://s43.yousendit.com/d.aspx?id=2...E3SC0G47CEBFBP
    http://s43.yousendit.com/d.aspx?id=0...E125BTYCAPFXTN
    http://s43.yousendit.com/d.aspx?id=0...Y11TAPPMFP5J62
    http://s43.yousendit.com/d.aspx?id=1...919T1VRS790RL1
    http://s43.yousendit.com/d.aspx?id=1...QQ00OFUZ1TUXSZ
    http://s43.yousendit.com/d.aspx?id=0...41ZW5RAH60XXJN

Şebnem (Ben) ve kedimi10lar7

Şebnem (Ben) ve kedimi10lar7

Cengiz abi ve Bedri

Cengiz abi ve Bedri

Özgür

Özgür'ün eşi (Walla bayıldım kendisine, sordum gezide ; Max. kaç km. bastın yolda diye ; bana cevabı şu oldu ; walla şebnemcim benim motor max.80 km. hız yapıyor, kökledim sonuna kadar elimi gidona rüzgardan sallana sallana geldim 80 km. hız ile dedi :lol: . Bayıldım walla cesaretine de, tebrik ediyorum kendisini :alkis: :alkis: :alkis:

Dönüş yolunda bir ara durduk, Cengiz abi sigara aldı marketten

Yola devammm

Lancelot35 ve katja

Hazır yolda durmuşken hemen benim ve kedimi10lar7 nin zorla fotomuzu çektirdim ben :D :D

Kedimi10lar7 nin motorundan benim kuş başı bakışım :D :D

Lancelot35 ve katja

Son artık evlere dağılmadan önce Gaziemir Kipa Alışveriş Merkesinin otoparkında kısa bir ayrılış molası verdik, öpüştük koklaştık.

Kipa'ya giriş ve veda zamanııı

Motorda Kenan, ayakta Bedri

Önde Erkan, arkada Tarık foto çekmekle meşgul

Soldan sağa : lancelot35, katja, Özgür'ün eşi, Özgür ve kedimi10lar7

NOT : Özgür'ün eşinin adını hatırlayamadığım için fotolarda hep Özgür'ün eşi olarak belirttim, şimdiden çok çok özür dilerim kendisinden.

VEEE GEZİ BİTTİİİ

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    şebnemcim eline sağlık özgür kardeşimizin resim ve yorumlarına büyük katkı da bulunmuşsun çok güzel olmuş gerçekten süper bir geziydi herkese teşekkürler...

stella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok ama birgün oda olacak
    şebnem ellerine sağlık mükemmel olmuş

morenfuuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ege bölgesindeki tüm arkadaslar deprem nedeniyle hepinize cok geçmiş olsun..
    ama ne gusel eğlenmisiniz kıskanmadım değil ))

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    şebnem haketen güzel olmuş çalışman. daha nice gezilerde görmek isteriz seni ve tüm ekibi..

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    şebnem msn ye gelsene

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    şebnem abla seni tebrik ederim süper olmuş

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler