Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[izmir] Sefa Kaçamağı.. Miskinlik Yaptık...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    onun bir çaresi bulunur abicim bence. o çok sorun olmaz ayarlanır. Cuma akşamı şöyle havadar bir yer de oturur konuşuruz hem pazarı hem kampı hem tekneleri

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    oohh maşaallah gezin tozun bakalım...
    az kaldı az işler hafifleyecek yakında, sezonu açamadık daha ama sezonu kapatırız belki hep beraber...

Motosikleti
    Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oohh maşaallah gezin tozun bakalım...
    az kaldı az işler hafifleyecek yakında, sezonu açamadık daha ama sezonu kapatırız belki hep beraber...
    inşallah allahtan mazeret dilekçen var yoksa devamsızlıktan bırakırdık seni. Şaka bir yana nasıl gidiyor tez işleri. Savunma ne zaman?

Daha önce görmüş geçirmiş kaç kere tez yazmış okumuş birisi olarak gerektiğinde yardıma hazırım haberin olsun

Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    tez bitti sayılır verecem bugün yarın son rütuşları yapıyorum, ama savunmasıdır ıvırıdır zıvırıdır doktorasıdır eylülde anca nefes alıcam gibi...

siz gezin tozun ben takip edip rahatlıyorum biraz, gidemesekte resimlere bakıyoz

Motosikleti
    Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tez bitti sayılır verecem bugün yarın son rütuşları yapıyorum, ama savunmasıdır ıvırıdır zıvırıdır doktorasıdır eylülde anca nefes alıcam gibi...

siz gezin tozun ben takip edip rahatlıyorum biraz, gidemesekte resimlere bakıyoz
    hadi hayırlısı kardeşim. Doktora mı dedinnnn iyi düşün bence. bak şaka değil bu

yardıma ihtiyaç kalmamış anlaşılan o zaman ben senin için gezmeye devam edeyim

Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    sen nabıyon doktorayı bu arada paso geziyon...?

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Günübirlik güzel bir tatil olmuş ve güzel de olmuş.Katılan tüm arkadaşlara teşekkürler.Kazasız sorunsuz sürüşler.
    Motosiklet Misyoneri Etrafımda motosiklet ve motosiklet sürücülerine karşı cephe almış, sığ görüşlü veya olumsuz düşünen her tipteki insan itinayla bastırılır, yıldırılır, görüşlerinin olumlu yönde değişmesi için var güçle konuşulur.

serçedando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    . Bidiğim Saklı kalmış bir güzel koy vardı oraya gittik. Hala saklı ve şahane duruyordu. Aman kimseler duymasın yerini tamam mı arkadaşlar orası bizim gizli mabedimiz artık

Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla çok harika bir gün yaşadık hep birliktekatılan ve katkılarını esirgemeyen herkeşe teşekkürler
    Plaj harikaydı,deniz süpper,denizin dibindeki Çipura,Barbun azmanı,canavar ahtapot (yaklaşık) 300 gr falan,mini sübye (kendini kamufle etmek için mürekkep bıraktı ama başaramadı çünkü mürekkebi yetmedi )
    tamam... gözümüz yok, çok güzel eğlenmişsiniz... dinlenmişsinizdir de muhtemelen (o demekti ya unutmuşum)... tamam iyi hoş da bu kadar ballandıra ballandıra anlattığınız yerin nereye düştüğünü anlayamadım... teoriler üretmeye başladım... hmm neresi olabilir ???hala saklı kalmış ve şahane bir koy, elde var 1... şahane bir plaj, elde var 2... Marko abim 12 de çıkmış 16 da varmış;hmmm... 4 saatlik yol (uzak demek ki) elde var 3... dönüşte de narlıdereye uğradıysanız o taraflarda bir yer ki bu da 4...
    Murat abim, Özer abim şimdi sessizce soruyorum küçük harflerle... bu yer nerdeeee??? aramızda kalcak söz...

Bu arada özer abi fotom varmış benim sende... zahmet olmazsa istiyorum o küçük sevimli şeyi
    Çokluğun ahenginde;Birlik... Varlığın içinde; Yokluk... Yokluğun rahminde; Varlık...

Motosikleti
    Alıntı serçedando adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam... gözümüz yok, çok güzel eğlenmişsiniz... dinlenmişsinizdir de muhtemelen (o demekti ya unutmuşum)... tamam iyi hoş da bu kadar ballandıra ballandıra anlattığınız yerin nereye düştüğünü anlayamadım... teoriler üretmeye başladım... hmm neresi olabilir ???hala saklı kalmış ve şahane bir koy, elde var 1... şahane bir plaj, elde var 2... Marko abim 12 de çıkmış 16 da varmış;hmmm... 4 saatlik yol (uzak demek ki) elde var 3... dönüşte de narlıdereye uğradıysanız o taraflarda bir yer ki bu da 4...
    Murat abim, Özer abim şimdi sessizce soruyorum küçük harflerle... bu yer nerdeeee??? aramızda kalcak söz...

Bu arada özer abi fotom varmış benim sende... zahmet olmazsa istiyorum o küçük sevimli şeyi
    söylemeyiz orası neresi diye ama istersen bir gün seni de götürürüz.

Alıntı Ömercik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günübirlik güzel bir tatil olmuş ve güzel de olmuş.Katılan tüm arkadaşlara teşekkürler.Kazasız sorunsuz sürüşler.
    iyi dileklerin için çok teşekkür ederiz Ömercik.

Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    söylemeyiz orası neresi diye ama istersen bir gün seni de götürürüz.
    .
    Hmmm... merak etme sürpriz olsun diyorsun yani... tamam o vakit ay çok heyecanlandım şimdiden...

(valla tam arkamdaki masada oturuyor ama yine de söylemiyor Murat abim nereye gittiğinizi... hakketten saklı kalmış... bu ekipte ben de varım beni de götürürseniz ben de vermeyeceğim bu sırıı kimseye )
    Çokluğun ahenginde;Birlik... Varlığın içinde; Yokluk... Yokluğun rahminde; Varlık...

Motosikleti
    Hmmm... merak etme sürpriz olsun diyorsun yani... tamam o vakit ay çok heyecanlandım şimdiden...

(valla tam arkamdaki masada oturuyor ama yine de söylemiyor Murat abim nereye gittiğinizi... hakketten saklı kalmış... bu ekipte ben de varım beni de götürürseniz ben de vermeyeceğim bu sırıı kimseye )
    tamam şimdi oldu. Bu arada aslında sen de bir ara yanımıza uğradın dibimize kadar da geldin. hatta özer abim senin fotografını çekti ve kulaklarını da çınlattı. resimler elbet gelir bir ara

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Fundacım bende oradamıydım, bilmiyorum hiç resmim çıkmamış ama yeri biliyorum yolu biliyorum, tarif edeyim istersen, Rampayı çıkınca hemen sağa dönüyosun, 100 metre ilerden tekrar sağa dönünce tam karşına geliyo. nasıl tarif ettim ama. Murat çatlasın.

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda

Vall harika eğlendik aslında çok yakın ama Paşamız ancak 4 saate bulabildi Rahmi ağabeyimizide biz karşıladık yoksa o da bulamazdı! tarifine baksana
    yerin tarifi olmaaz...söyleyemem sonra sır kalmaz değilmi
    ama birdahaki sefer senide beraberimizde götürürüz ancak gözlerini bağlatman şartıyla sır,sır kalmalı ya

Alıntı gureli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fundacım bende oradamıydım, bilmiyorum hiç resmim çıkmamış ama yeri biliyorum yolu biliyorum, tarif edeyim istersen, Rampayı çıkınca hemen sağa dönüyosun, 100 metre ilerden tekrar sağa dönünce tam karşına geliyo. nasıl tarif ettim ama. Murat çatlasın.
    Gelmen çok iyi oldu Rahmi abi renk kattın muhabbetimize teşekkürler
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    iyi eğlenmişsiniz paylaşımınız için teşekkürler
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

İşte bu'dur... süpersin Rahmi abim… ama şöyle yapalım bu tarif üzerine hep birlikte gidelim... söz veriyorum Rahmi abim senin ve Semra ablamın bol bol fotoğrafını çekip yapıştıracağım siteye... tamamdır anlaştık bile

Vall harika eğlendik aslında çok yakın ama Paşamız ancak 4 saate bulabildi Rahmi ağabeyimizide biz karşıladık yoksa o da bulamazdı! tarifine baksana
    ama birdahaki sefer senide beraberimizde götürürüz ancak gözlerini bağlatman şartıyla sır,sır kalmalı ya
    tamam bir dahaki sefere beni de götürün kaldım buralarda böyle kıyılarda köşelerde ama ben deniz kıyısı istiyorum
    Marina da olsun... Murat abim de olsun... Rahmi abim... Semra ablam... ve sen... eee ben daha ne isteyim

Motosikleti
    dedem senin de foton var ya hemde en güzelinden. asıl fotolar özer abide, yakın zamanda gelir yükler siteye.

Paşamız ancak 4 saate bulabildi Rahmi ağabeyimizide biz karşıladık yoksa o da bulamazdı! tarifine baksana
    evet abicim gözlerini bağlayalım kaskına da siyah vizor takalım ki yerimiz sır kalsın

Alıntı kıllıtarkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi eğlenmişsiniz paylaşımınız için teşekkürler
    teşekkürler hocam

tamam bir dahaki sefere beni de götürün kaldım buralarda böyle kıyılarda köşelerde ama ben deniz kıyısı istiyorum
    Marina da olsun... Murat abim de olsun... Rahmi abim... Semra ablam... ve sen... eee ben daha ne isteyim
    pazara ayarla kendini ve dandini dandini dasdando aşiretini. Sanırım gene güzel bir cennet köşesi daha var ziyaret edeceğimiz. Zeytin yağlı biber dolmalarını da unutma ama

Motosikleti
    YBR 125 + er-5 Kawasaki
    Valla o gün ben dahil fotoğraf çeken çekeneydi, hepimizin ellerine sağlık. Gerisini de isteriz, benimki dijital olmadığı için buraya koymam biraz zor. Müthiş zevkli, dinlendirici ve doyurucu bir gündü. Yalnız mümkünse bir daha ki sefere Marko 1 gün önceden yola çıksın diyorum ben

Ben de en başta sürpriz yapıp gelen Rahmi babama, sonra bu gezinin oluşumunu sağlayan pek gıymatlı volısım Murat'ıma, sohbet muhabbet, gülücük, yiyecik, çaycıklara ayrı bir lezzet katan Özer abimiz, Marina'mız, Erdem'imiz ve ailesine, dağ bayır aşıp, çölleri geçerek bir şekilde gelen Marko'muza ve günün yorgunluğuna 5 kilo da gıllı yemek yedirtip ayrıca şişmanlatan Arap Kadri'mize teşekkürlerimi sunuyorum efem

Muhabbetimiz eksik olmasın dostlar, bak çok duygulandım şincik ben

Motosikleti
    Alıntı ViPeR75 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhabbetimiz eksik olmasın dostlar, bak çok duygulandım şincik ben
    kıyamam ben sana. Selpak var ister misin?

Motosikleti
    YBR 125 + er-5 Kawasaki
    Bir biskrem alsam???

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Yakın mı? Biri yakın mı dedi????
    Hiç alakası yok. Bi kere Karadeniz kıyıları olmalı.
    Bana tarif ederken karşıdan white bişeyler geliyo demişlerdi...
    Delimiyim ben yoksa hertürlü doğal ve teknik zorluklara rağmen hedefe varmak için neden 4 saatlik bi yolculuk yapayım ?
    A blessing with the hands

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler