Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Fotograflarla Çilingöz Gezisi Macerası

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhaba. Muhteşem bir gezi yaşadık. Birçok kişinin yapmayacağı maceralar yaşadık. İlk olarak geziye gelen (herşeye rağmen satmadan) ekibi tanıtmak istiyorum.

baron985 ki o ben oluyorum. Siyah jinlun 250cc kullanıyorum.
    Benim arkadaşım M.Kemal, Mavi jinlun 150cc kullanıyordu.
    freeozkan, Mavi jinlun scooter ile aramızdaydı.
    kabir, Aramızdaki tek mondial sahibiydi. Düşe kalka jinlunlara ayak uydurmaya çalıştı
    ubaykal, oda siyah jinlun 250cc kullanıyordu, ama rodajı bilmiş güzel bir makinaydı

Şimdi geldi gezimizin başlamgıcına. freeozkan hariç hepimiz karting e gelmiştik. ben kartig arabasının nasıl kullanılacağını arkadaşlara gösterdikten sonra gruba uyalım diyip kating sonrasında yemeğede gitmiştik. İşte bizim hatamız burda başladı . Hemde gözümüzün içine baka baka bazı satışlara şahit olduk. Ordan eşyalarımı almak için maltepeye kadar motorumun son hızında bir seyehat yaptık, fakat bundan sonra motordaki acayip seviyelere ulaşan titreme birden azaldı. inanamadım. umudumu kesmek üzereydim,herkese tavsiye ederim . ubaykal ve kabir carrefour a uğrayıp çadırlarını aldılar ve ikici köprü yolu girişinde buluştuk. saat 19:00 olmuştu bile. Ordan tem üzerinden çatalcaya kadar muhteşem keyifli bir yol yaptık. Hatta ayaklarını direksiyona kadar kaldırıp yatanlar bile oldu.

İşte geldik yavaş yavaş ara yollara, çatalcanın içinde birkaç yere sorduk ve binkılıç a doğru yola koyulduk. hava kararmıştı ve biz acıkmıştık . işte ilk resim geliyor. gerçi mustafa domuz gördüğünü idda etsene biz bir oğlak bulduk ve o açlıkla birden herkes oğlağın peşine düştü işte o oğlağın sonu:

ve sonra nöbetleşe kıvamında pişmesi için çevirme işini üstlendik

işte bundan sonra çilingöz e giden son 20km lik taş ve topraklı ormanyoluna girdik. Gimez olaydık gitti gittik karşımıza bir yol ayrımı çıktı. kumdaki lastik izlerine göre yorum yapıp sağa gitmeye karar verdik . sonra gittik gittik bir tane daha gene bir seçim ve gene bir tane daha KAYBOLDUUUUUK derelerden geçtik, çok dik ve baya bi taşlı yokuşlardan indik. eweeeet bir göl kıyısına gelmiştik ve orda içmiş ve hala içmeye devam eden amcamlar bizi orda konaklamamız için gazladılar ama zor. en sonunda şans eseri bulmuştuk çinlingözü sadece motorlarımızın ışığının olduğu ormandan birkaç kare. (yerdeki taşlara dikkat. bu arada kabir nerde yaaa )

yav kabir niye gene motorun elinde yoksa ...

ve gece kendimize çadır kuracak bir yer ayarlayıp, diğerleri elindeki çubukların ne işe yaradığını anlayana kadar biz villa tipi çadırımızı kurduk. bahçemizi düzenledik ve ben dayanamıyıp nasıl oluyoda oluyonun cevabını arkadaşlara gösterdim. sonra ateş yakma çabalarımız tam umutları kalplerden silerken gene benim bir atağımla ve bir bebeğin yardımıyla bütün grubun moralini yerine getirdim

sabaha birkaç saat vardı ve en sonunda yattık. işte bunlarda sabahki halimiz

buda bizim villa tipi çadırımız

etraftan birkaç kare :

aa aaaaa. buda kim

hasan'ıda gördük. adam atmalış arabaya gelmiş

yaw bu motor nasıl temizlenecek şimdi

şimdi geldik en önemli resme. Herkesin merak ettiği sorunun yanıtı: Zincir yağsız kalırsa ne olur, yağsız gider mi ? Zincire toprak yapışırsa ne olur ?
    Cevap, gider hiç bişi

ibrahim tatlısesin şarkılarını duyan kamp ahalisi birden kendini müziğe teslim etti ne durumda olduğuna bakmadan

Meraklı gözler mondial üzerinde. Abi nası oluyoda oluyo sen bu motorla ayakta duramıyon ?

mustafaya birkaç lastik yakma videosu izletmiştim. çok gaza geldi. fakat o toprağı yakıyodu
    buda videoların linkleri:
    http://bitkisel.tunahan.net/motor/mov00640.mpg
    http://bitkisel.tunahan.net/motor/mov00641.mpg

buda kim böyle, plakasıda gözükmüyo

hem kask kafalı, hemde saf. plakası net görünüyo dimi. acaba yarışmaya tek resim göndersem kazanırmıyım.

veeee dönüş yolu başlıyor. gece geçtiğimiz kabusyerlere uğramadan çevrenin ne kadar güzel olduğunu görerek yalıköye doğru yola koyulduk

şimdi tüm kadro burda bu resmi yoldan geçen biri çekiyodur diye düşünmüşsünüzdür. Ama değil yok öyle yoldan geçen biri falan. otomatik mod la çekiyoz.

ubaykal off-road koşullarındaki tekniğime bayıldı gözünü bende alamıyor . Bu arada bütün jinlun modelleri off-road koşulları nın karesi gibi bir ortamda test edildi ve onaylandı. saat gibi hepsi

bir arada yalıköye uğradık:

abi noluyo orda yaa şimdi sen niye sigara içiyon aşalarda. ne sigarası o ???

bunlarda güneş gözlüklü gençlerden birkaç cool poz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB

Re: Fotograflarla Çilingöz Gezisi Macerası

Alıntı baron985 adlı üyeden alıntı
    Muhteşem bir gezi yaşadık. Birçok kişinin yapmayacağı maceralar yaşadık.

Hepsi AZZZZ Sonra Burda.
    vaaayyy iddiali konusuyor...
    demek var biseyler.
    bekliyoruz kardesss. hosgeldiniz...
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Motosikleti
    HONDA CBR 600F - JINLUN JL 250
    doğru abiciim. süper oldu. baron madem konuyu sen açtın sen anlat. ama ilk mesajı güncelleyerek anlat ki 'Gezi Yazıları' kuralına uysun... hadi ilk resimleri kaymaya başla da o güzel anları tekrar yaşayayım.

Arkadaşlar her gezimizde olduğu gibi bu gezimizde de gezinin birkaç nazarı vardı. Bunlardan birisi kabirin düşüşü Kabiri yerden topladık kaç kere ama allhtan bişeyi yok.

gurzan, çok şey varda birazıda bize kalsın. hepsini belki başka bir buluşmada konuşuruz

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    E buyrun o zaman.
    bekliyoruz. kadroyu saymakla baslayin mesela.
    bugün körfezcilerin maceralari da var.
    en güzel anlatana not verilecek. ona göre...
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

barisci26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hadi abicim resimler gelmeden birkaç bilgi verseniz neler oldu, neler olmadı?
    http://www.facebook.com/bariskaykusuzphotography
    http://www.bariskaykusuz.wordpress.com/
    http://twitter.com/bariskaykusuz

Motosikleti
    ubaykal
    baron985
    baronun arkadaşı
    freeozkan
    kabir.

bunlar geziye katılanlar. 5 motor artçı yok (iyiki yokmuş Yoksa o dağ bayırı nasıl giderdik. ) Ama o kadar yoğun bir gezi oldu ki herkes yorgun sanırım.

çok resim var.yüklüyorum şu an birazdan süper bir yazı ile geliyor

Romans504 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 750
    Arkadaşlar külahımı gören varmı

(Şaka Yapıyorum LAf Atan olursa Kan Davası Çıkar ! )
    RoMaNs_ Özgür Olmak için Uçmaya, Uçmak İçin Kanatlara Gerek Yoktur ( GSX-R 750 ) YeTeR..

Motosikleti
    hadi baron seni bekliyoruz. en azından yüklenenlerin linkini ilk mesajına güncelle....

ubaykal, olmaz hepsini vericem

Motosikleti
    hırrrrrrr

ben uyumuyorum sen de uyuma diyorsun yani. neyse bekleriz abii.... :

ubaykal, sonda bomba bir resim var. mutlaka bekle

Motosikleti
    Yok
    nirdeler ?
    [B]- Akil ile hiz ayni orantida olamaz. Biri yuksekse, biri mutlaka dusuktur. -[/B]

ubaykal, ama sen eşini uyut istersen. bu resim ilişkinizin geleceğini etkiliyebilir

Bedbin, az kaldı geliyoooooorrrrrr.......

Motosikleti
    töbeeeee. abi bişe yapmadım ki. montaj kokuyor..

Motosikleti
    ilk mesaja koy. unutma......

Motosikleti
    abi geziden sonra şimdi internetten enduro motorlara bakıyorum. gerçi bizim jinlunlar enduro gibi dağ bayır hiç zorlanmadan gitti...

Motosikleti
    Yok
    heycanlıyım , skandalı gülerek ve tadını cıkarar izliyicem ( montajda olsa destekçiyim )

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler