Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

6-7 Ocak Ayvalik Turu

Motovento
    REKLAM ALANI
    uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Gecen hafta gittardando kacacak bir yerler ariyormus, nereye gitsem nereye gitsem deyip duruyormus, iste ben de bunu hissettigimden olacak ki haftasonu gelsene dedim, sagolsun basti geldi Ayvalik'a... ben de ona birazcik doga turu yaptirayim dedim... bu arada hava gayet iyiydi, bosu bosuna giyinmistik, tostlarimizi yerken soyunmaya baslamisdik zaten bu arada bi de video ekliyorum,http://www.youtube.com/watch?v=anRBzDTC2mY

Sevgili GITTARDANDO manzaraya kapilinca YOGA yapmaya basladi

ve birgun sonrasi da gunes batarken ayni an da ayin da gorundugu guzel bi resim.

geceyi de CAN'in CUNDA da caldigi bi barda bitirdik...aslinda bitmedi arkasi yarin oldu...

sevgiyle kalin devami gelecek,
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Lospichos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SkyTeam (sM)
    çok güzel gezmişsiniz..

yaza banada sözün var ..birlikte yol katedicez kıskandım Gittardando kardeşimi

Motosikleti
    Alıntı Lospichos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel gezmişsiniz..

yaza banada sözün var ..birlikte yol katedicez kıskandım Gittardando kardeşimi
    sen dedigimiz gibi bi aksilik olmazsa gor, iste o zaman da gittardando seni kiskanacak

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    o güzelim hava ya böle güzelim bir gün yakışmış zaten
    Ride your way

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Bizim burda bir tarafımız donsun, adamlara bak "sıcak oldu soyunduk" diyorlar bir de Bulunduğunuz iklimin değerini bilin Neşeniz bol olsun
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

guzel gezi olmus.. bak sımdı benımde aklıma geldı 18 kasım gezısı... cok guzeldiii..

Motosikleti
    Bandit 650 S
    Ohhh valla allah içinize sinidrsin diyeceğimde sindirmiş zaten. Kıskandım walla. Ayarlasakta güzel bir haftasonu tekrarını yapsak ayvalık gezisinin diyorum... Ama baştan söyleyeyim uglychild beni kestirmeye filan sokamassın...

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    güzel gezmiş ve güzel resimler yakalamıssınız ellerinize motorunuza saglık...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    bu kadar tesadüf olmaz yaklaşık 10 dakka evvel bir büyüğümüz ayvalık ve cennet tepesin den bahsediyordu
    paylaşımın için saolun açık hava ve güneş size kıyak yapmış
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Motosikleti
    Alıntı hedowich adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o güzelim hava ya böle güzelim bir gün yakışmış zaten
    tesekurler hedowcih, bi daha ki gezide yok vizeler vardi, yok annem geldi dinlemem atlar gelirsin artik...

Alıntı eroldayı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu kadar tesadüf olmaz yaklaşık 10 dakka evvel bir büyüğümüz ayvalık ve cennet tepesin den bahsediyordu
    paylaşımın için saolun açık hava ve güneş size kıyak yapmış
    eroldayi seni de bekleriz... baharda gelirsin artik...

Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim burda bir tarafımız donsun, adamlara bak "sıcak oldu soyunduk" diyorlar bir de Bulunduğunuz iklimin değerini bilin Neşeniz bol olsun
    gel beraber soyunalim
    Alıntı kedii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    guzel gezi olmus.. bak sımdı benımde aklıma geldı 18 kasım gezısı... cok guzeldiii..
    benim aklimdan hic cikmadi ki

Alıntı dondurmania adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ohhh valla allah içinize sinidrsin diyeceğimde sindirmiş zaten. Kıskandım walla. Ayarlasakta güzel bir haftasonu tekrarını yapsak ayvalık gezisinin diyorum... Ama baştan söyleyeyim uglychild beni kestirmeye filan sokamassın...
    sevgili dondurmaina onumuzdeki hafta bi gezi daha dusunuyoıruz, manisadan hamdilerde gelmek istiyor, ne dersin?.. daha topic acmadim ama izmirden de gelmek isteyen arkadaslar var... hem bu sefer arabayla degil, motorunla gelirsin

Alıntı myheart adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezmiş ve güzel resimler yakalamıssınız ellerinize motorunuza saglık...
    senden de bekliyoruz, oyle keciyi yatirdim uyuttum yok...

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    Uglychild, dostum. Ellerine sağlık.

Vallahi tekrar yaşamış kadar oldum... Yorum yazan tüm arkadaşlara iyiniyet ve iyi dileklerinden dolayı teşekkür ederim, bir dahaki sefere daha kalabalık olalım, bu arada Fatma Teyze'nin (ugly'nin annesi) yemeklerinin tadı damağımda kaldı.

Neyse zaten yarın tekrar geliyorum ben, görüşürüz kardeşim.

Ayrıca bu güzel güne şirketin arabasını kaçırıp gelen Funda'ya(serçedando-tertip) ve Sevcan kardeşime çok teşekkür ediyorum.
    ...Sergerdan...

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    dostlar yanınıza kar kalmaz bu resimler çamur olacağız size zaten küresel ısınma var dünyada artık iyice yapışırız iki tekere ,tepesinden inmeyiz
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Motosikleti
    Alıntı lodos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostlar yanınıza kar kalmaz bu resimler çamur olacağız size zaten küresel ısınma var dünyada artık iyice yapışırız iki tekere ,tepesinden inmeyiz
    hocam bekliyorum hic sansin yoooooooookkkkk.... sana guzel bi album cikar buralardan...

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    Lodos, dostum, çamur sıçradığı yerde kalır, ama motosiklete atladın mı bu güzellikleri yaşamak için 2.5 saat yol yapman yeterli.Her ne kadar tanışmasak da biz kapı komşusu sayılırız sizinle. İzmir'e de beklerim...

Tekrar yapalım, daha kalabalık yapalım. Ben varım her türlü. Zaten böyle giderse ben de oraya taşınacağım, orada artık çalacak iki kapınız olacak.
    ...Sergerdan...

Motosikleti
    Alıntı gittardando adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uglychild, dostum. Ellerine sağlık.

Vallahi tekrar yaşamış kadar oldum... Yorum yazan tüm arkadaşlara iyiniyet ve iyi dileklerinden dolayı teşekkür ederim, bir dahaki sefere daha kalabalık olalım, bu arada Fatma Teyze'nin (ugly'nin annesi) yemeklerinin tadı damağımda kaldı.

Neyse zaten yarın tekrar geliyorum ben, görüşürüz kardeşim.

Ayrıca bu güzel güne şirketin arabasını kaçırıp gelen Funda'ya(tertip) ve Sevcan kardeşime çok teşekkür ediyorum.
    kardesim sana can feda... mesajini bizimkilere okuttum, annemin hosuna gitti, yarin ne pisireyim diye soruyor? daha cok gezicegiz coookkkk... yeter ki Allah kaza bela vermesin...
    yarin bekliyorum...

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    Alıntı gittardando adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lodos, dostum, çamur sıçradığı yerde kalır, ama motosiklete atladın mı bu güzellikleri yaşamak için 2.5 saat yol yapman yeterli.Her ne kadar tanışmasak da biz kapı komşusu sayılırız sizinle. İzmir'e de beklerim...

Tekrar yapalım, daha kalabalık yapalım. Ben varım her türlü. Zaten böyle giderse ben de oraya taşınacağım, orada artık çalacak iki kapınız olacak.
    ah be dostum ben yalnız geçen sene eşim ile beraber grupsuz ( o zaman bu kadar aktif değildim) 7000 km yol yaptım ege kıyılarında ama son ayvalık gezisine okadar çok istedim ki ama nasip olmadı

senin dediğin o yolu yapmak için nasıl bileniyorum bi bilsen

nasip....
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Muharrem1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBX 250 TVİSTIR
    sevgili kardeşim gezin güzel olmuş haber verseydin bizde katılırdık bizde altınolukta gezideydik nasip olursa marta kadar bir hoysung gt 250 almayı düşünüyorum aklında olsunda denk gelirse bi haberim olsun iyi sürüşler

Motosikleti
    CBF150 olacak inşallah
    ya süpersiniz valla . fotoğrafları görünce yaz icin sabırsızlanmaya başladım. insallah yolunuz ve şansınız hep açık olur. sevgiyle kalın...
    :bounce: önemli olan yolda olmaktır

Motosikleti
    Alıntı Muharrem1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili kardeşim gezin güzel olmuş haber verseydin bizde katılırdık bizde altınolukta gezideydik nasip olursa marta kadar bir hoysung gt 250 almayı düşünüyorum aklında olsunda denk gelirse bi haberim olsun iyi sürüşler
    valla abi aklima gelmedi degil hani, bilseydim gelebilecegiizi tabii ki de arardim... bu arada Ayvalik ta yeni bir girisim yapiyoruz... korfez motorcularini birlestirecegiz geziler icin de iyi olcak... haberleselim... haftadan haftaya toplanicagiz insallah...

Alıntı turkishpsycho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya süpersiniz valla . fotoğrafları görünce yaz icin sabırsızlanmaya başladım. insallah yolunuz ve şansınız hep açık olur. sevgiyle kalın...
    atla gel, burda hep yaz

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    hergüzel havayı değerlendiriyorsunuz helal olsun nminik ve güzel bigezi olmuş.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler