Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

6-7 Ocak Ayvalik Turu

Motovento
    REKLAM ALANI
    kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yakışır kardeşlerime
    gönlünüze, ellerinize ve motorunuza sağlık.
    sağlıcakla kalın.
    Gerçek olmak zordur, nerden baksan mütevazilik ister,
    Yalan olmak kolaydır vede havali,
    Olmak yada olmamak, işte bütün mesele bu değil.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .....helal olsun....
    Ümmet abim bir dahakine sen de gel mutlaka, beraber olsun.

Kuvva, abi adam benim motora Cross muamelesi yaptı yahu, ne motoru, ne sağlığı.

Bugün yine oradaydım ben, bir de baktım, ne göreyim?

Hava bıraktığım gibi duruyor.

Hadi bir daha gidelim hep beraber...
    ...Sergerdan...

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sercan (çirkin çocuksun sen ) seni hiç sevmiyorum .sende numaram olduğu halde aramıyorsun seni torunluktan azledicem haberin olsun
    her zaman giremiyorum buraya en azından gittarando kardeşimiz geliyor sen de gel abi diyebilirdin .ben burada patlıyorum sıkıntıdan bilsem gelmezmiydim, ama kestirme yola girermiydim bilmiyorum , hep beraber girerdik sanırım görüşmek üzere

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Alıntı gureli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sercan (çirkin çocuksun sen ) seni hiç sevmiyorum .sende numaram olduğu halde aramıyorsun seni torunluktan azledicem haberin olsun
    her zaman giremiyorum buraya en azından gittarando kardeşimiz geliyor sen de gel abi diyebilirdin .ben burada patlıyorum sıkıntıdan bilsem gelmezmiydim, ama kestirme yola girermiydim bilmiyorum , hep beraber girerdik sanırım görüşmek üzere
    valla ne desen haklisin Rahmi abi, eseklik ettik, sen buyuk olarak bizi affet.. cirkin cocuguz ya ondandir
    Abi, gitardando alisti buralara kopamiyor, bugun yine geldi, sansina da hava bombaydi... valla ne zaman istersen buyur gel, hatta gelirken bizim mt ye de al gel, onlar buyuk sozu dinler burdanda benim cok ozel bildigim kestirme yollardan Havrana geceriz , orda ki dostlarimizi da goruruz...
    gorusmek uzere...
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

Motosikleti
    Alıntı gureli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güreli abi sen numaranı özelden bana at, ben haber vereyim sana. Ben arasıra sürpriz çıkışlar yapıyorum, senin oralara doğru gelirsem seni de alır geçerim. Abi yaş mevzuu hiç önemli değil. Hatta Sercan'ın çirkinliği de önemli değil Yol keyfini birlikte yaşayalım

Benim numaralarım

0555 432 58 98 (genelde bu açık)
    0535 928 06 50
    ...Sergerdan...

Motosikleti

uglychild&gittardando

http://www.youtube.com/watch?v=anRBzDTC2mY
    kardesim bunu siddetle izlemeni istiyorum, baska muzik yoktu kusura bakma ask sarkisi gibi oldu ama arada friend falan diyo iste
    simdi butun videolari duzenleyip koyacagim, bu biraz aceleye geldi... sonuna kadar izle bizim gitar muhabbeti de var...

serçedando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar hepinize merhaba... bi ayvalık kaçamağı beni nerelere sürükledi yahu... motoro da bindim kros mudur nedir onu da yaptım ve şimdi de bir motor sitesine kayıt oldum ) çok ii yaaa... ama benim anlatacağım çok daha güzellikler var ancak zamanım yok ve kısacık anlara sığdıramam.buradan kocaman kocaman Çirkin çocuk Sercan'a, Sevcan'a, Fatma Anneye, tertibim Gittardando Ali'ye çok teşekkür ediyorum.inanılmaz unutulmaz çooook güzel bir pazar günü geçirdim. ve döndüğümde yerime yurduma önüme gelen herkese onları bayıltana kadar şiddetle tavsiye ettim. bu gezi bana 6 ay yeter zaten. sadece bir gün ama inanılmaz dolu eğlenceli, farklı heyecanlı, bütün zevklerin bir arada buluştuğu bir gündü. amacım kesinlikle kıskandırmak değil ama siz de benim gibi yapıp "mümkün değil... gidemem... çok işim var... o var ... bu var... "diye ertelemeyin kendinizi. ben kaçtım ) telefonlar kapalıydı arayan yok soran yok.. aslında bu kısmı daha bi heyecan vericiydi. Size diğer tavsiyem çirkin çocuğu mutlaka yaşayın hele ki gittardando ile bir aradaysa... ben o anları şuan hiçbir şeye değişmem. ayvalık sahilinde gece saat 2 yi gösterirken viski şişesi iki gitar bir flüt; ben dinleyici .... offfffff yaaaa anlatılmaz ki yaşayın diyorum işte. ve Tanrı ya şükrediyorum böyle bir doğayı bize sunduğu için...

sağlıcakla kalın arkadaşlar

dostça kalın

Motosikleti
    Uglychild, eline sağlık kardeşim, video harika olmuş.

Serçedando, tertip seni seviyorum, iyi ki varsın...

Haftaya gezi yapılacak mı? topic ne oldu topic?
    ...Sergerdan...

Motosikleti
    Alıntı serçedando adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hepinize merhaba... bi ayvalık kaçamağı beni nerelere sürükledi yahu... motoro da bindim kros mudur nedir onu da yaptım ve şimdi de bir motor sitesine kayıt oldum ) çok ii yaaa... ama benim anlatacağım çok daha güzellikler var ancak zamanım yok ve kısacık anlara sığdıramam.buradan kocaman kocaman Çirkin çocuk Sercan'a, Sevcan'a, Fatma Anneye, tertibim Gittardando Ali'ye çok teşekkür ediyorum.inanılmaz unutulmaz çooook güzel bir pazar günü geçirdim. ve döndüğümde yerime yurduma önüme gelen herkese onları bayıltana kadar şiddetle tavsiye ettim. bu gezi bana 6 ay yeter zaten. sadece bir gün ama inanılmaz dolu eğlenceli, farklı heyecanlı, bütün zevklerin bir arada buluştuğu bir gündü. amacım kesinlikle kıskandırmak değil ama siz de benim gibi yapıp "mümkün değil... gidemem... çok işim var... o var ... bu var... "diye ertelemeyin kendinizi. ben kaçtım ) telefonlar kapalıydı arayan yok soran yok.. aslında bu kısmı daha bi heyecan vericiydi. Size diğer tavsiyem çirkin çocuğu mutlaka yaşayın hele ki gittardando ile bir aradaysa... ben o anları şuan hiçbir şeye değişmem. ayvalık sahilinde gece saat 2 yi gösterirken viski şişesi iki gitar bir flüt; ben dinleyici .... offfffff yaaaa anlatılmaz ki yaşayın diyorum işte. ve Tanrı ya şükrediyorum böyle bir doğayı bize sunduğu için...

sağlıcakla kalın arkadaşlar

dostça kalın
    yaaaa ben sana daha ne diyeyim... asil sen iyi ki geldin, nesemize nese kattin...oyle bu gezi 6 ay yeter bana falan demek olmaz, ne zaman sıkıldınız izmirden atlayin gelin ben buralardan kacmadan...

Alıntı gittardando adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uglychild, eline sağlık kardeşim, video harika olmuş.

Serçedando, tertip seni seviyorum, iyi ki varsın...

Haftaya gezi yapılacak mı? topic ne oldu topic?
    kardesim geziyi 27 sine alalim dedik... ama sen yine bekleme kimseyi fundayi ve Rahmi abiyi ve gelmek isteyen kim varsa tak pesine getir...
    dun ve bugun de hava sahane t.shirtle takiliyoz valla. dun Can la yine ciktik daga tepeye... guzel foto ve videolar var... bekliyorum...

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    çokkk güselll
    Motosiklet aşkına

serçedando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    27 si mi? nasıl yani? yapmayın arkadaşlar bu kadar mutluluk fazla bana ama siz mutlaka yapın ve inşallah hava da iyi olur. ne güzel ya offf... sercan kardeşim video süpper olmuş ellerine sağlık...
    diğer arkadaşlara da tavsiyem kaçırmayıııııııııııııııııın?
    motor zevkiyle hareketli bir gün ve gün batımından sonra hafif bir akşam yemeği, demli çaylarla demli sohbetler ve gecenin ayvalık sahiline yaslandığı dingin vakitte gittardando ve sercan gitarda, can flütte ve söz gittardandoda işte bugüne doyum olmaz... tecrübe konuşuyor burda yahu
    eğlenceniz bol olsun... sıkı sağlam dostluklar adına iyi bir fırsat derim ben
    gittardando rahmi abiyi de almayı unutma

hoşça kalın

ayın 19 u bitmeden...
    çirkin çocuk... çılgın çocuk... deli çocuk...
    içindeki bu çocuklukları kaybetme nolur... şu müthiş enerjini... motor tutkunu... ve renkli kişiliğini kaybetmemen dileğiyle nice senelere... iyiki kandırmış beni gittardando ayvalık gezisi için ve iyi ki tanımışım seni... mutlu yıllar...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler