Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

MT [ İzmir ] 18 Kasım Cumartesi Ayvalık Gezisi resimleri ve yorumlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    cem.onal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Muhteşem bir gezi olmuş, Antalya'da seminerim nedeniyle katılamadım aranıza ama içim gitti valla. Bir daha ki gezinize mutlaka gelirim arkadaşlar . Kaçar mı böyle geziler yaw.
    BÜYÜK ADIMLAR ATMAKTAN KORKMAYIN, UÇURUMU KÜÇÜK SIÇRAMALARLA GEÇEMEZSİNİZ.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    duslemek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honca CBF 150

resim yukleme

resimleri http://www.imagevenue.com/ adresinden yükleyebilirsin secenegi
    up to 10 yap aynı anda 10 resim yükleyebilirsin sonra verdiği 2. linki kopyala forum a yapısıtır resimler gelsin ... yapamazsan bana msn den ulasabilirsin bu arada resimler fazla büyük olmamalı
    oz78tr@hotmail.com
    Özgür Ak / İzmir-Hatay
    HONDA CBF 150 Simsiyah

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    herkese hayirli aksamlar, bunlarda benim cep telefonumdan,

12:00 de inciralti iskelesinden Bostanli'ya hareket ettik...

Ali nin kahvaltisi

kendimi cekmeye bayiliyorum

ve bulusma yerine ilk biz geldik...Aferin bize beklemeye basladik...

ve beklerken UMMET Abi geliyor...

derken Ozgur, Ferhat ve Ferhatin NISANLISI

sonra digerleri de geldi ve yola ciktik...

otelde acik bufe...

yemegi gorunce yuzumuz gulmeye basladi

ellerine saglik kuzen

cilgin motorcular

gece biliyosunuz, pek fotograf cekecek durumda degildim ama o kafayla bayagi bi video yapmisim... simdi seytan sofrasi goruntuleri...

DUSEN ADAM

http://img45.imageshack.us/img45/6248/photo0266wu2.jpg[/IMG]

FERHAT yapma etme dedik zor ikna ettik seytana uyma dedik...

Ve seytan sofrasindan donusumuz…

IIIISSSTTEEEE KORFEZ MOTORCULARI, HAVRAN’A TEKRARDAN SEVGILER……..

KEENNNAAAANNNN. . .

CUNDA TAS KAHVE…

Darbukator, THE ten ten… tostunu yiyip bekliyecek…

İsteee Havran grubumuz… motorlar arkada…

405 SELIM…

URL=http://imageshack.us][/URL]

GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Alıntı gazman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hersey guzelde bide icki olmasa ..alkol al..ardindan bas marsa..bence cok yanlis..bu motorculuk degil...:(
    Bu topic'in ilk mesajına yani benim mesajıma bakarsan ve orada 2. paragrafı okursan böyle bir şey demeyecektin. Aynen şöyle yazmaktadır: "Fotoğraflarda içki gözükmektedir, ancak hiç kimse ne akşam ne de gündüz alkollü olarak sürüş yapmamıştır. Zaten bazı arkadaşlarımız her ihtimale karşı motorların anahtarlarını toplayarak zaptetmişlerdir. "

belifeless: Fotoğraf upload etmen için 2 tane aciklayici foto upload ediyorum. (Biraz karisik oldu galiba)

Yukarıdaki "host it" e bastığında upload etmek istediğin fotoğrafın büyüklüğüne göre belli bir süre beklemen gerekiyor. Daha sonra karşına aşağıdaki ekran gelecektir:

Yoldaki fotoğraflarımı istiyorum.

MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000

üff yaaa

ewet candan dostlarımmm,,bütün izmir mt,,herşey mükemmeldi,,muhteşemdiniz,,harika bir gece ve bir pazar günü geçirdik..emeği geçen tüm dostlara sonsuz sevgiler..sizleri çokkkkkk seviyorummmm

murat abi bu arada size tekrar geçmiş olsun,,allahtan bişey olmadı ablamla sana,,ama bişey itiraf etmek lazım usta bir düşüş oldu...

UGLYCHİLD,,sanada sonsuz teşekkür iyi bir öncülük yaptın..bu arada muhteşem fotolar yakalmışın..çok yaşa kardeşim benim..

desenize İZMİR MT'de böyle..................

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    kamberhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000 RR FIREBLADE REPSOL
    arkadaşlarım canım dostlarım nereden başlıyacağımı bilemiyorum ama hala ben oynuyorum diskodaki gibi duramıyorum biri beni durdursuuun! neyse sercan kardeşim herşey için ellerine sağlık yük olduysak kusura bakma! seni akşam bardan soora denize atacaktım ama elimden aldılar bana da fazla bulaşma ters adamımdırvalla ne o transparan tişörtüne bakarım ne de gözünün yaşına! işin şakası bi yana tercümanlık yaptığın belli bodrumlarda!diskoda hiç gözükmedin yanımızda göremedim seni hatta sordum millete ama yoktun.gördüm yalan sööleme arkada hatunlarla beraberdin peluş seni!içki şişede durduğu gibi durmuyo dimi?ümmet abi lafım sana sensiz gezilerin tadı çıkmaz bu lafları biz duymamış olalım.biz sana seviyoruzalicim seninde ellerine sağlık iyi koptuk çoştuk çoşturduk herkesi.ne diyim ya başka anlatılmaz ki yaşanır bunlar...bi daha ki sefere getirecem makineyi kopacam o ne yoldu öyle yaaaaa nasıl içim gitti bi bilseniz abi resmen kontak oldum ama sağolsun erkut kardeşimin repsol de fena uzamıyor hani helal olsun 2 kişiye gıkını bile çıkarmadı makine.eeee honda olsun repsol olsun çamurdan olsun her zaman derimşule ablacım kusura bakma telafi edeceğim bir gün ayaklarını yerden keseceğim motorla volkan kardeşim sana ayrıca teşekkür ederim 80 kiloluk bi herifi arkana aldın gidemedik ama nasip değilmiş yinede düşünmen yeterdi.yolda aklım hep sende kaldı ama sağolsun hakan abimiz imdadına yetişti.elleri dert görmesin onunda.herkese herşey için çok teşekkürler sercan tekrardan sana ayrıca teşekkürler görüşmek üzere.HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK İZMİR MT!!!
    [COLOR="darkorange"]KARANLIĞA KÜFREDECEĞİNE KALKTA BİR MUM YAK[/COLOR]

Motosikleti
    KLV-1000

mr cool

mrcool;;,

abi yolda acayip kıyak çıkmışsın..atıyoruz şimdi fotoları.
    istersen msne yollayalım hocam..

senlede iyi geldik ha dönüşte..

Motosikleti
    annem bu gruba bayilmis haftaya zeytine bekliyor hepimizi Bergama-kınık...
    mecit gelirsiniz degil mi?

erhan kardesim, ben club a gittigimizi bile ertesi gun hatirladim hersey icin bi daha tesekur ederim... bana katlandiginiz icin ayrica...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Alıntı MECİT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi yolda acayip kıyak çıkmışsın..atıyoruz şimdi fotoları.
    istersen msne yollayalım hocam..

senlede iyi geldik ha dönüşte..
    mecit kardeşim bu mesaj bana değil dimisercan harbiden fotoğrafçılıkta da iddialıymışsın hani.süper olmuş ellerine sağlık ama daha video göremedim hiç....kimde varsa atsın ya millet!

linkinpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA C90 & TVS SCOTY PEP+
    ayvalık tostu yedınız deeme arkadaslarrr

ironline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar resimler için biraz bekleticem sanırım makinamla ilgili bi sorunum var ama en geç bu hafta hallederim saygılar harıka bır gezıydı emegı gecen tum arkadaslara cok tesekkur ederım cok eylendık. F.T.T

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    sercan ellerine sağlık resimleri çok nefis yakalamışın hiçbir ayrıntıyı atlamamışın sana emeklerin ve çabaların için çok teşekkür ederiz.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Motosikleti
    405 selim abinin(mr. cool) video mix i cok saglam olmus... herkes toplantiya cektigi video ve fotolari cd ye cekip getirsin, selim abi onlara da mix yapsin...

ERHAN, izlemedin mi sayfanin basindaki video yu?

amonghtus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Amannınnn... Abicim resimlerim ve videolar rapidde verdim linklerini orda...Rapid kullanmayı bilmeyenler içn;

İlk olarak link tıklanır sonra alttaki "free" seçeneği seçilir...Ardından 30 saniye kadar geri sayımdan sonra altta çıkan 3 harfli kod boşluğa yazılır ve download(indirme) başlar...Hepsi bu kadar...

Akşam çatladım fotoları yüklüücem die küçült küçült olmadı bende en iisi buraya koyim dileyen orjinal bütün fotoları ve videoları alsın dedim.iyi yapmışım dimi..?

Bu arada Sercanın fotolar süper olmuş ama kafasıyla Erhan ve beni kapatmış...En kral resimde çıkmamışız...Sercancım Allah seni bildii gibi yapsın...Yada hatta Peluş yapsın...!!!

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    ya sercancım izledim de açılmıyo hepsi bende takılıyo arasıra anlamadım gitti.erkut(amonghotus)kardeşim giderken grubu videoya almıştım ya ben.onu niye atmadın bekliyorum ha benim çektiğim videoyu hani ayvalığa giderkene

amonghtus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ULEEEAAAĞNNN!!! DELİİ OLCAMMMMM...

Abicim attım atım attımmm herşeyi bendekiii...Rapidshare.com a giriosunuz indirip izliosunuz..Ama QUİCKTİME kullanıosunuz videoları izlerken..!!!

Motosikleti
    KLV-1000
    ya arkadaşlar şu fotoları bi ekleyemedik ya..sağolsun MR COOL çokta güzel açıklamış ama gene olmadı yaaa,,özlem çıldırıyo bilgisayar başında..biri imdada yetişsin yaaa

Motosikleti
    ulan.. erhan ve erkut ozgur abi bi laf atti... sizin yuzunuzden adim pelus kalcak... neye izmir e gelince soracam ben size... erkut sende su reimleri falan adam gibi yapsana.. yani bizim gibi bak.mr cool ne guzel aciklamis...

mecit sen cozersin bu isi..

www.imageshack.us 'a gir gerisi zaten yaziyor... Allah kolaylik versin... ben de videolari yuklemeye calisiyorum...

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    Katılan tüm arkadaşlara tek tek teşekkür ederim bende bu bir grup işidir elbetteki her kişinin tek tek emeği ve katkısı var isim vermeyeceğim hepinize tek tek teşekkür ederim

Fotoğraflarda çok güzel iyi şeyler yaptığımızın kanıtı gibi yanlız ben pek çıkmamışım yol fotolarında basmıyacam artık yavaş gideyimde bir iki fotom olsun yahu

Motosikleti
    Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sercan ellerine sağlık resimleri çok nefis yakalamışın hiçbir ayrıntıyı atlamamışın sana emeklerin ve çabaların için çok teşekkür ederiz.

sen sagol ummet abicim... okan abimin cok selami var sana ve tabii tum mt ye.. mobiletine atlayip gelir artik oda...

kenan sen benim cektigim video da varsin ama ugrasiyom bi turlu yukleyemiyom...

<object width="425" height="350"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/mZnbkkuy-L4"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/mZnbkkuy-L4" type="application/x-shockwave-flash" width="600" height="350"></embed></object>

http://www.youtube.com/watch?v=mZnbkkuy-L4 tamam, arkadaslar yukledim... tiklayin buraya... ama kusura bakmayin kafam bayagi iyiydi, telefonu biraz dondurmusum... murat abicim sen ve guldemet ablada super dans etmissiniz...

http://www.youtube.com/watch?v=8QS9Hl7QTM4 aha bi tane daha ! ! !

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler