Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

MT İzmir 29 ekim gezisi ve resimleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Sabah Çiçekli Köy'de yaptığımız kahvaltıdan sonra (şu anda saat 17:00) hala aç değilim. Neydi o kahvaltı öyle! Ballı kaymak, böğürtlenli lor peyniri...

Yarışlar sırasında çektiğim fotoğrafları upload ettim. Gelmeyenler ve gelenler baksın.

Yarış pistinin panoramik görüntüsü:

Yarışı şeyreden seyirciler ve ilginç görüntüler karışımı:

Bizlerden görüntüler:

Modları burada oyalıyoruz, diğer arkadaşlar rahat edebilir. Girişin birbirinize :

Şu aşağıdaki yığın içindeki montlar, kasklar, eldivenler ve fotoğraf makineleriyle en az 10,000 YTL eder mi? :

MT-Manisa'dan Mecit:

Sinyalsiz dönüşlere, hatalı sollamalara, aşırı hıza ve tehlikeli sürüşlere son, yoksa yakalar!:

Ve drag yarışlarından görüntüler:

Şimdi de ufaklıkların yarış görüntüleri:

Bu koltukların sahiplerini bir türlü öğrenemedim :

Yarış pistinin yanında alternatif (!) yarışlar ve akrobasi yapanların bir kaza sonrası görüntüsü :

Benden bu kadar, kahvaltı ve toplu çektirdiğimiz fotoğrafları ben de görmek isterim. Birileri de bunları upload ediversin (2 hafta sonra değil ama )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    abicim ellerine saglik senden hızlısı yok bu bir gercek
    Ride your way

Motosikleti
    Alıntı hedowich adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim ellerine saglik senden hızlısı yok bu bir gercek
    Ne yapayım, aklımdaki bir işi bir an önce halletmezsem içim içimi yiyor.

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2

Ride your way

velespit-cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09` cbr 125
    gerçekten güzel bir gündüü... ben sizi yerde ararken göklerde buldum(daha doğrusu bulamadım)[inşaatın tepesinde ne işiniz var abilerim yaa)...bende heveslenmiştim abilerimle tanışcam diye ama olmadı ...olsun başka bir yarışta inşallah tanışmak dileğiyle...(bu arada mecit abi ortalığı yakıyoduu haaa ...)
    [COLOR="Black"][FONT="Comic Sans MS"]RİDE THE WINDS OF CHANGE[/FONT][/COLOR]

Motosikleti
    nc 700 x
    arkadaşlar yarışlardan sonra kırkağaç'a gelen tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim.sizlerler görüşmek,sohbet etmek çok güzeldi.umarım yeteri kadar ilgilenebilmişimdir.tekrar görüşmek dileğiyle...

jumper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 :)
    Narth;
    asıl biz teşekkür ederiz!
    Benim(Murat),eşim ve bebeğimiz Ayşe Melek ve arkadaşımız İbrahim hoca için çok değişik ve güzel bir gün oldu!

Gerçi biz bebek olduğu için arabamızla katıldık ama yabancılık çekmedik yine de!

Yalnız; draglar biraz sönüktü,organizasyon iyi değildi,ortalıkta(pistte) meraklı izleyici,ufak bir hata olsa bile birçok cana malolacaktı!
    Birsürü velet de ön kaldırıp hava atmaya uğraştı ,Allahtan arabayı erken çekmişim,tam öceki koyduğum yerde iki velet kapaklanıp sürüklendi!Aklıma gelen oldu yani!!!

Anlatım çok azdı ve herkes biraz erken terketmek istedi,daha iyi oldu!

BBR,turlabo,ege knn,ümmet abi ve diğer bütün arkadaşlarla fiilen tanışmak güzeldi!Herşey sanal alemden hayata geçmiş oldu!

Herkese teşekkür ederim!

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kenancım
    esefle bildiriyorumki, adımı baştan beri listeye almamışsın . Oysaki geleceğimizi sana söylemiştik Kuvva , Akrep , Perkitan , Tess ve diğer arkadaşlar buna şahitlik edebilir. Adımı listede görmeyince kendimi yabancı hissettim. Şaka şaka vallahi sonuna kadar gelmeyi düşünüyorduk. ama yemin olsun yatılı misafirlerim geldi . o yüzden gelemedim neler kaçırdığımızı resimlerden gördük. eh sağlık olsun önümüsde daha çok günlerimiz var yine birlikte olacağımız günler uzak değil .
    hepinize kazasız sürüşler görüşmek üzere.

taner_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    satıldı :)
    selam arkadaşlar..dünüm grupla ilk günümdü.ve gerçekten herşey çok güzeldi..mr cooll çok hızlısınn bunu hem fotoları hemen koymandan hemde izmire dönerken anladım tabi arkanda polis abimiz var hız sınırı mınırı dinlemezsin... drag yarışları herkesin hemfikir olduğunu düşünüyorum iyi değildi..yada beklentilerin fazlasıyla altındaydı diyebilirim..kahvaltı konusuna katılıyorum bende 5 e kadar hiçbirşey yiyemedim.kırkağaça gelemeyenlerdenim nasıl geçti neler yaptınız merak ediyorum açıkcası..ayrıca mr cool un fotolarında seyirciler arasındaki 3 kızın fotosunu görünce içim rahatladı birçok kişinin ilgisini çekmişlerdi he he he bi ben görememiştimmmmm birlikte daha güzel zamanlar geçirmek dileğiyle
    İyi bir sürücünün denge,doğru karar mekanizması ve iyi zamanlaması
    vardır.Aynı şekilde iyi bir sevgilinin de..
    ne mutlu türküm diyene ! ! ! 35 U 7273 TECRÜBE, LİMİTLERİNİZİ BİLMEKTİR!

Motosikleti
    taner_k,

Fotoğraf makinemde 10X optik ve 4X dijital zoom var. 40X'le heryere ulaşabiliyorum. Sen bana göster, yanına getireyim.

Motosikleti
    Alıntı MrCool adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    taner_k,

Fotoğraf makinemde 10X optik ve 4X dijital zoom var. 40X'le heryere ulaşabiliyorum. Sen bana göster, yanına getireyim.
    eksik olma çok teşekkür ederim .ben şu şekilde idare ediyorumm

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    arkadaşlar,dün çiçeklide kahvaltı ile başlayan süper bir gün manisa drag yarışlarından sonra yine süperdi kırkağaçtaki akşam yemeği cesti için hamdi narta şükranlarımı sunarım,gönlünden ne geçiyorsa GERÇEKLEŞİR İNŞALLAH.ve bu geziyi organize eden arkadaşlarada teşekkür ederim.herşey çok güzeldi,bu arada yanımda kahvaltıya getirdiğim serkan pide salonlarının sahibi sabahattin söğüt sizleri tanımaktan mt yi çok memnun olmuş en kısa zamanda tekrar bizimle berber olmak istiyor kendisinin hepinize selamı var.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Motosikleti
    ümmet abicim aleykümselammm pide yemeeeee ne zaman gidiyozzzz

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150

yolcu

Alıntı taner_k adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ümmet abicim aleykümselammm pide yemeeeee ne zaman gidiyozzzz
    istediğin zaman ben herhan müsaitim.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

dishchy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr600f+Varadero
    Bende kahvaltı resimlerini ekleyeyim drag videolarını düzenleyip sonra ilave edeceğim

Motosikleti
    dünle ilgili olarak tek birşeye üzüldüm istanbul mt ninki gibi bir fener alayı oluşturabilirdik kordondaaa..neyse kısmet bi dahaki bayramlara inşallahh

linkinpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA C90 & TVS SCOTY PEP+
    hersey cok gzl olmuss

racing iski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ÇİÇEKLİ KÖYÜ HARİKAYDI. Yarış için sunu söyleyebilirim: Dünyanın hiçbir yerinde sıfır güvenlikli bir drag yarışı olmamıştır. Muhtemelen bu şerefe nail olan biz muhteşem Türkleriz. Manisa Motor Federasyonu görevlilerinin pistte insanların dolaşmasına izin vermesine ve federasyonun güvenlik adına hiç bir önlem almamasına şaşırıyorum. Doğrusu, hatalarla dolu bir yarışı, kazasız ve sorunsuz geride bırakmanın sevincini yaşıyorum. NOT: Bizde pistin ortasından geçerek diğer insanlara kötü örnek olduk. Dostum Nart çok teşekkürler.
    YAŞAM SORGULANMAYACAK KADAR KISADIR!!!

Motosikleti
    Alıntı racing iski adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ÇİÇEKLİ KÖYÜ HARİKAYDI. Yarış için sunu söyleyeyim: Dünyanın hiçbir yerinde sıfır güvenlikli bir drag yarışı olmamıştır. Muhtemelen bu şerefe nail olan biz muhteşem Türkleriz. Manisa Motor Federasyonu görevlilerinin pistte insanların dolaşmasına izin vermesine ve federasyonun güvenlik adına bir önlem almamasına şaşırıyorum. Doğrusu, hatalarla dolu bir yarışı, kazasız ve sorunsuz geride bırakmanın sevincini yaşıyorum.
    haklısın fazlasıyla katılıyorum...bizim pistten toplu geçişlerimizde harikaydı ama..

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İzmire geldiğim andan itibaren hep yanımda olan Kenan"a .ev sahipliğinde elinden geleni yapan Onur "a (tenten35) Kuvva, Akrep kamberhan"a ve tüm MT izmir üyelerine .. Bizi iller evinde misafir eden Volkan"a (volkan çimen) çok teşekkür ederim ..

Drag sonrası grubun bir bölümü ile (17 Motor+1 araba) yaklaşık 25 kişiyi misafir eden Kırkağaçlı dostumuz nart"a ayrıca orda tanıştığımız 1100 gs le motor dünyasına kafadan dalan mehmet başçavuşuma ayrıca teşekkür ederim ..Hamdi (nart) işini gücünü bırakıp bizle ilgilendi ama öle bir katakullü olduki kendilerine bi teşekkür etme şansımız olmadı ben hepberaber çay içilmeye gidiyo zannederken baktıkki biz izmire gelmişiz ..

25 motor ve bir araba katıldığımız bu gezi oldukça güzeldi nerde ise tüm gün motor üstünde yol yaptık ..Katılan herkese teşekkürler..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler