Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

MT İzmir 29 ekim gezisi ve resimleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    emeği geçen herkese çok teşekkürler küçük tatsızlıklara rağmen güzel bir gün geçirdik.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    velespit-cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09` cbr 125
    dishcy abi paylaşım için teşekkürler.videolarını en kısa zamanda bekliyoruz.bende biraz video çektim ama telefon olduğu için görüntü net değil........ayrıca sizinde dediğiniz gibi organizasyon berbattı güvenlik 0 dı...ama yinede ben eğlendim...inşallah seneye motosikletimle sizinle birlıkte gezilere katılıcam..görüşmek dileğiyle...
    [COLOR="Black"][FONT="Comic Sans MS"]RİDE THE WINDS OF CHANGE[/FONT][/COLOR]

duslemek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honca CBF 150

29 ekim

Gezi çok güzeldi ,Hamdi (nart) ye çok teşekkürler bizi elinden geldiği kadar iyi karşıladı, Kırkağaçta da bir dostumuz varmış ( İyi ki gitmişiz Ümmet Ağabey)

Toplu çekilen resimde ben çıkmamışım başka resim çekenler de buraya gönderebilir mi ?
    Özgür Ak / İzmir-Hatay
    HONDA CBF 150 Simsiyah

selvi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki en 500
    Bu gezide emeği geçen herkeze teşekkürler manisadadi yarışlar haricinde herşey on numaraydıözellikle çiçekli köyde yaptığımız kahvaltı bu arada hamdi kardeşimimizin kıyağınıda unutmayalım

GÖRKEM-1912 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    TÜm Motosİklet.net Üyelerİ İle TaniŞtiĞima Memnun Oldum.ortam Çok GÜzeldİ.hepİnİze TeŞekkÜr Ederİm.mesajlarinizi Beklİyorum

volkancimen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er-5,Suzuki DR 650
    Bu güzel bayram gününü MT'cilerle geçirmek çok zevkliydi.Konvoy harikaydı,kırkağaç güzeldi(eyvallah nart).Organizasyondakilere teşekkürler....

weboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    manisaya gidip geleceğimizi zannediyorduk, bi bakmışızki ege turuna çıkmışız. olsun güzeldi herşey. Hamdi'ye bize verdiği ziyafet ve çaylar için teşekkürler. Senide izmir'e bekleriz. Tüm arkadaşlara teşekkürler.

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    arkadaşlar öncelikle şunu belirtmek istiyorum organizasyon kötü iyi tartışılır ne olursa olsun harcanan bir emek söz konusu. 29 ekim törenleri dolayısıyla yaşanan aksaklıklar vardı. farkındayım güvenlik yetersizdi.ama izleyicileride eleştirmek gerek hiç bir uyarıyı dikkate almadılar. bizlere hiç yardımcı olmadılar. arkadaşlar ellerinden geleni yaptı.
    bu arada kahvaltı fotoğrafları çook güzel gözüküyor.harika bir kahvaltıyı kaçırmışız

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    kamberhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000 RR FIREBLADE REPSOL
    http://rapidshare.com/files/1340275/...rkadaşlar bu çektiğim video yolda giderken tüm gruba ait.herkese çok teşekkürler ve manisadaki yurdum insanı mobiletçi arkadaşlara teessüflerimi iletiyim.ve bi motora(mobiletten bozma) nasıl 4 kişi binilir ailecek bunu gösteren sarı çizmeli mehmet ağa ailesinin reisine,yorumsuz...barış abi sana ayrıca teşekkürler taaa kalkıp marmarislerden geldin ve bizi yanlız bırakmadın...

MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    arkadaşlar değer verip resmimi siteye koyduğunuz için çok teşekkürler..sizleri manisada ağırlamak isterdim ama o gün yarışların istemediğimiz bir hal alması bizi çok üzdü,,güvenliği sağlayamadık ve bu yüzden benim morallerim biraz bozuktu,,AFFEDİN..AMa gününüzün geri kalan kısmının güzel geçmesi beni mutlu etti..sizlerle birde bişey paylaşmak isterim,,biz manisa mot.sev. derneği olarak bu yarışı sıfır bütçeyle yaptık..birçok eksiğimizi yaşayarak gördük ve tecrübe edindik..birdahaki yarışlarda muhteşem organizasyonlara imza atıcaz..emin olun...çarşamba bir aksilik olaz ise toplantıya katılmak istiyorum..

sizleri seviyorum

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    ama mecit hocam can bu şakaya gelmez öyle değil mi?orada bence can güvenliği ilk birinci planda tutulabilirdi ve zaten kazası da cabası...hep beraber görmedik mi dış pistteki kazayı?neyse hepimize geçmiş olsun herşeye rağmen güzel bi gündü...

jumper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 :)
    Bende toplu resimlerden var ama nasıl ekleyeceğimi bilmiyorum ve biz de yanlarda kalıp çıkmamışız!Sağlık olsun!

Kamberhan,
    arabanın da sizlerden olduğunu anlaman uzun sürdü ve seninle yarıştığımı sandın ama olsun!
    Sizi arkadan takip etmek de çok güzeldi!
    Çok hız yapmadığınıza sevindim!

Ayrıca motoruna bayıldım!Dikkatli kullan ve BMW arabalara ders vermeyi bırak,elleşme gitsinler kendi hallerinde ve de sol şeride fazla yaklaşma!!!
    Aslında arabadan takip ederken içim gitti sizlere ama mecburiyet işte!

duslemek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honca CBF 150

resim eklem

http://imageshack.us/ adresinden resim yükleyebilirsin resimi upload yaptıktan sonra forum linkini buraya yapıstırabilirsin.
    Özgür Ak / İzmir-Hatay
    HONDA CBF 150 Simsiyah

jumper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 :)
    Bakalım becerebilecekmiyim,
    Bu resimde hepimiz varız sanırım!

Bu da en küçük motorcumuz,Ayşe Melek bebek!
    Nazar değdi sanırım kızıma,gelince gözü biraz şişti ve çapaklandı!Doktora götüreceğim yarın!

Kırkağaç'a giderken!

Benzinlikte aletlerin karnını doyururken!

Bu da kamberhan yarış izlerken!

Küçük resimler niye böyle çıktı anlamadım ama üzerlerine tıklayınca büyüyorlar!

ironline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar gercekten harika bir geziydi dönüşü uzattık ama yinede cok eglendım havalar duzelince hemen bır gezi daha duzenlıyelim o gunu iple çekiyorum saygılar

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Alıntı jumper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende toplu resimlerden var ama nasıl ekleyeceğimi bilmiyorum ve biz de yanlarda kalıp çıkmamışız!Sağlık olsun!

Kamberhan,
    arabanın da sizlerden olduğunu anlaman uzun sürdü ve seninle yarıştığımı sandın ama olsun!
    Sizi arkadan takip etmek de çok güzeldi!
    Çok hız yapmadığınıza sevindim!

Ayrıca motoruna bayıldım!Dikkatli kullan ve BMW arabalara ders vermeyi bırak,elleşme gitsinler kendi hallerinde ve de sol şeride fazla yaklaşma!!!
    Aslında arabadan takip ederken içim gitti sizlere ama mecburiyet işte!
    abi eyvallah da ben napiyim durumu biliyosun adam kendi kaşındı.sen diyosun ya kendi halinde gitsin diye ama egeknn(mod.) şahittir adamın el kol hareketlerine,ve hiç de kendi halinde gidiyo gibi bi durumu yoktu.ayrıca hiç sormaa abi bende diyorum harbiden heralde yarışacaksın zannettim benleneyse kusuruma bakma abi tanıştık ya gerisi önemli değil.inşallah allah sana daha iyi makinalar nasip eder!

volkancimen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er-5,Suzuki DR 650
    kolay gelsin kanber kanka,nereye böle,hazırık falan
    http://img47.imageshack.us/img47/411/dsc00100mw5.jpg

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Alıntı duslemek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://imageshack.us/ adresinden resim yükleyebilirsin resimi upload yaptıktan sonra forum linkini buraya yapıstırabilirsin.
    sağol kardeşim bunu söylemen gerçekten iyi oldu biraz cahil kaldık vesselam!

sağol cross cu kanka sende makinayı çekmişin tabi senin altın kuru,karnın da tok!

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    izmir'de harika bir gün yaşamış resimlerden belli herkeze izmi mt ye barış'cana selam olsun istanbuldan 'nice güzel kutlamalara sağlıkla ...
    ümmet abi'mize sağlık dolu günler yolları açık olsun
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

amonghtus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar resimleri geç olsada ufaltabildim...Herkese çok teşekkürler çok iyi bir gezi oldu.Diğer buluşmalarda da görüşmek üzere...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler