Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

"Nikkfurie, Cyan ve TommyGun" ile Ahmet Bey Köftecisi.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Oooo ahmet turan da burda.

Ahmetcim,gecen pazar yukarda bahsettigim guzargahta kuzu gobegi(kuzu mantari) aramaya gittim.
    Yeni yapilan terasta oturdum kanyonu ozliyorum.

Ford ranger ile yasli bir kari koca geldi.20 sene ogm de calismis,sonra da altinoluk bldyeden emekli olmus.
    Konu acildi,dedim abi inanilmaz bir agac kesimi var.

Aynen su ifadeyi kullandi :"ahh kardesim,su yapilan kesimi eski mudurlerimiz gorse oturup aglar..kafalarina gore ormani dogruyolar.bulmuslar bir ulke yagmaliyolar"

Bana eskiden nasil agac kesildigini,ankara dan kimlerim gozetimi ve denetiminde yapildigini tek tek anlatti.

Bu adamin esinin basi kapaliydi.zannetme sakin saci fonlu chp li teyze diye dedim.
    Bu anlattigimda en ufak bir abarti varsa tekerim yan bassin.daha ne deyim sana.

Anasinii ziktiniz ulkenin ahmet.
    Cyan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...

Anasinii ziktiniz ulkenin ahmet.
    Sen iyimsersin, bence ülke kalmadı...
    espresso bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Yav ben nikiyi ufak tefek biri diye hayal ediyodum.cyan dan uzun mu ne.
    Ozelden nikinin sansursuz pozlarini gonderebilir misin rica etsem
    Lenduha gibi ağır Gs'i yardımsız ve desteksiz yokuş yukarı elde yürütecek kadar kuvvetli diyeyim adamın ebatları sen tahmin et

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:52 ----------

Arkadaslar, iyi hos gezip yemisiniz(ramazan gunu ve oruc tutulmuyor,yazik yazik) ama anlattiklarinizdan biraz gaza gelip hizli/riskli surus olmus gibi anladim.

Gurup surusu boyle oluyor.İnsan dogasi boyle iste..bilincli olmasa da begenilmek,yetenekli oldugunu herkese gostermek ister

Hadi kendinize cok guveniyosunuz,peki ya arkadasin ?
    Sana ayak uydurmak isteyip basina bisey gelirse ?

Bana gore performansli surus yapilacaksa tek basina yapilmali.
    Yok yahu o kadar da basmadık, riskli bir gezi değildi.
    Cyan, espresso ve fakebitchess bunu beğendiler.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim teker bayramın ilk günü akşam 5 gibi Sarpıncık Bekir Koyu 'na doğru döner , ikinci gün Antik Koy , üçüncü günde Hamzabükü.......

Mutlu bayramlar esenlikler arkadaşlar , iş güç olaylarını tamamlayınca arefe günü tekeri döndürdük ama İstanbul'da dünkü sağanak yağmuru görünce gözümüz korktu iki değil dört teker döndü :D Sapanca'dan sonra bir damla yağmur görmedik çok pişmanım , Gebze'ye kadar dur kalk dur kalk trafikte nevrim döndü bütün enerjim gitti , arabayla çıkınca rotayıda değiştirdik :(
    espresso bunu beğendi.

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Delmece Yaylası'ndan geçmedim ama İzniğe gitmek için Kocaeli'nden başlayan Sansarak Kanyonun dan geçen harika bir rota biliyorum , yolda aşırı bozuk toprak bölümler yok yani bir sukuter bile rahatlıkla gidebilir , Elbeyli ye yaklaşırken Uçmakdere' nin meşhur virajlarını sevenleri mutlu edecek kıvrımlar var ve asfalt kalitesi buradan sonra gayet güzel , rotanın sonu bildiğim tek köfteci Köfteci Yusuf a çıkar :D bu köfteci Yusuf un servisine bayılıyorum yahu , yol yorgunu midemiz açlıktan dalağımıza yapışmış hoop üç dakkada köfteyi masaya koyuyorlar , ha birde Keramet kaplıca gölüne girmek isterseniz o da yol üstündedir ;)

https://maps.app.goo.gl/c3kdxYTUskaxgFZW6
    Hocam en son ne zaman kullandiniz bu yolu

Motosikleti
    Alıntı tecrube0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam en son ne zaman kullandiniz bu yolu
    2021 de pandemi yasakları başlamadan önce geçmiştik..yalnız yol üzerinde Menekşe Yayla sapağı var , biz 2019 da merak edip girdik bildiğin off road yaptık , o tarafa sapmanizi tavsiye etmem..

Rotayı kaydettim teşekkürler @nick 👍

Motosikleti
    2021 de pandemi yasakları başlamadan önce geçmiştik..yalnız yol üzerinde Menekşe Yayla sapağı var , biz 2019 da merak edip girdik bildiğin off road yaptık , o tarafa sapmanizi tavsiye etmem..
    Keske bir crf'm olsaydi dedim bugun yol ilk basta guzeldi beton temiz once frezeli oldu tabiat parkindan sonra ise micirli kayalik bir yoldu mera alanina kadar sonrasi yine asfalt

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:25 ----------

Keske bir crf'm olsaydi dedim bugun yol ilk basta guzeldi beton temiz once frezeli oldu tabiat parkindan sonra ise micirli kayalik bir yoldu mera alanina kadar sonrasi yine asfalt

https://i.hizliresim.com/67d7t4m.jpg
    Sizin gittiginiz yolun paralelindeki yoldan gitmisim simdi baktim da bi dahaki sefere artik
    espresso ve fakebitchess bunu beğendiler.

Motosikleti

https://i.hizliresim.com/67d7t4m.jpg
    Burası bahsettiğim Menekşe Yaylası'mı ? verdiğim rotada yer yer bozuk zemin vardı ama Crf lik bir zemin değildi yani xmax gibi bir sukuterle geçilirdi..umarım keyif almışsınızdır , kanyona girdiniz mi ?
    espresso ve fakebitchess bunu beğendiler.

Motosikleti
    Burası bahsettiğim Menekşe Yaylası'mı ? verdiğim rotada yer yer bozuk zemin vardı ama Crf lik bir zemin değildi yani xmax gibi bir sukuterle geçilirdi..umarım keyif almışsınızdır , kanyona girdiniz mi ?
    Hata benim gps iki kere gol attı bana bugün Burası mera alanı diye geçiyordu. Barajı görmedim. Eriklitepe tabiat parkı ile sansarak kanyonu arasında bu yol. GPS çekmediği için kanyonun olduğu yola inmeye cesaret edemedim levhalarla iznike devam ettim Güzeldi ama eğlendim manzara mükemmeldi her yerde su çeşme olması hoşuma gitti sizin rotayı da mutlaka değerlendireceğim .Benim gittiğim yol biraz zorluydu .Farklı bir deneyim oldu teşekkürler
    fakebitchess bunu beğendi.

Motosikleti
    Dominar250
    abiler Allah muhabbetinizi artırsın. İşiniz rast gelsin
    fakebitchess bunu beğendi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)