Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

"Nikkfurie, Cyan ve TommyGun" ile Ahmet Bey Köftecisi.

Motovento
    REKLAM ALANI
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Şu bizim geçen sene yapmış olduğumuz Armutlu turu da aslında bayram sonrası güzel olurdu.
    Cyan ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Espresso , arkadaşlarla tanıştığıma ne kadar mutlu olduysam bir o kadarda senin gelememene üzüldüm :( hatta Tommy ye artçı alayımmı dedim ama cuma gecesi 02 gibi evden çıkıp Kumport Limana gitmem gerekti , cumartesi sabah oradan çıkıp Subaşı'na buluşma yerine gittim..inslh bir sonraki ilk gezide tanışırız , sağolsun Tommy de köfteci rotası çok bu arada bana yolda o bahsettiğin kibarlığı göstermedi :D bir iki defa hacim farkıyla kendisini düzde geçebildim , virajlı dağ yollarında nal topladım :D yol çok güzel ve tenha olunca başta efendi efendi gideriz desekte hafiften çıldırdık , mis gibi toprak kokan yollardan sonra sobasında yakılan odunun kokusunu aldığımız köylerden geçtik , herşey nefisti çok keyif aldım
    Benim motorun serviste yatıyor olması engelledi. Ama motorum olsa da dün kardeşim ufak bir operasyon geçirdi, hastaneye onun yanına gitmiştim. Yoksa kaçırmazdım. Bir dahaki sefere gelirim.

Kaan benim scooter düşük hacim olduğu için kibarlık yapıyor ama iki katı hacimdeki motora da bırak yapmasın artık.

Burada yazılanları görüp bizi apaçi sürücüler sanmasın kimse, şimdiye kadar gördüğüm en olgun, en aklı başında, en çok güvenli sürüşe dikkat edin grup bu. Bazen yolun güvenli olduğu yerlerde ufak yaramazlıklar oluyor ama olur o kadar.

Trakya'daki köfteci rotaları da otobanlara girmeyip köy yollarından gidince çok güzel rotalar.
    Aslında bahar bitmeden yani trakya'da oğlak çevirme mevsimi bitmeden çevirme yemeye gitmek de lazım.

Keşke yine o gezide olsaydım, en arkadan hepinizi izleyerek gitmek de keyifli olurdu.
    tommygun ve Motoseverrr bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Biz motosiklet sürücüleri olarak o kadar skim skum işlerle meşgulüz ki sürmeyi unutuyoruz, süremiyoruz.

16.Nisan.2023, bugünün konu başlıklarını baktığımızda köpekten korktuğunu itiraf etmeye utanmayan bir adam ve onların hayvan düşmanı yancıları, uzun yol yapmayan ya da viraj ne bilmeyen düz yol gazcısı adamın yüksek hacim motor tavsiyesi istemesi, motor tercihi için açılan her başlık için illa "Hero al" diyen bir başka arkadaş vs

Bunları boşverin. Gezin.

Gücünüz, paranız, imkanınız neye yetiyorsa onunla gezin, acımayın, bol bol gezin.
    espresso, Motoseverrr, Cyan ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Alpbatur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, Tracer 9 GT, Triumph Tiger 1200 GT Pro
    Güzel gezi olmuş.
    Gökhan_Aygün bunu beğendi.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Kaan’ı bu kısa gezi kesmemiştir
    espresso, Gökhan_Aygün ve tommygun bunu beğendiler.

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu bizim geçen sene yapmış olduğumuz Armutlu turu da aslında bayram sonrası güzel olurdu.
    Yalovada delmece yaylası vs. olan yoldan geçip iznike gitme gibi bir plan yapıyordum ama oralar tek başına pek mantıklı değil gibi az önce haritadan yollara baktım .Gecenin de vermiş olduğu vahametle acaba gidemez miyim diye bi çekinmedim değil buralara giden var mı ? Burayı sahilden dönmek mi daha mantıklı bilemedim

https://goo.gl/maps/E8MCD4XMnBWomo8r9
    espresso bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı tecrube0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalovada delmece yaylası vs. olan yoldan geçip iznike gitme gibi bir plan yapıyordum ama oralar tek başına pek mantıklı değil gibi az önce haritadan yollara baktım .Gecenin de vermiş olduğu vahametle acaba gidemez miyim diye bi çekinmedim değil buralara giden var mı ? Burayı sahilden dönmek mi daha mantıklı bilemedim

Bilemedim. Ama yolun görünüşüne göre benim xmax ile girmesem iyi olacak bir yola benziyor.

Bizim geçen yıl yaptığımız gezide Feribot ile Yalova tarafına geçip sahilden sürüp Armutlu üzerinden Gemlik'e ulaşıp devamında Orhangazi üzerinden yine feribot iskelesine varmıştık.
    tommygun bunu beğendi.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    ihtiyar ihtiyar toplanmışsınız hep
    Hiç haber vermiyorsunuz
    bol bol nazar ettim haberiniz olsun
    espresso ve tommygun bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F650 GS (2006 Model)
    Çok güzel bir gezi olmuş.

Ben yine iş güç, yine İstanbul'da geçen bir hafta sonu.
    Çok istiyorum sizin şu turlara katılmayı.
    İnşallah bir sonraki köfteciye :(
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı tecrube0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Delmece Yaylası'ndan geçmedim ama İzniğe gitmek için Kocaeli'nden başlayan Sansarak Kanyonun dan geçen harika bir rota biliyorum , yolda aşırı bozuk toprak bölümler yok yani bir sukuter bile rahatlıkla gidebilir , Elbeyli ye yaklaşırken Uçmakdere' nin meşhur virajlarını sevenleri mutlu edecek kıvrımlar var ve asfalt kalitesi buradan sonra gayet güzel , rotanın sonu bildiğim tek köfteci Köfteci Yusuf a çıkar :D bu köfteci Yusuf un servisine bayılıyorum yahu , yol yorgunu midemiz açlıktan dalağımıza yapışmış hoop üç dakkada köfteyi masaya koyuyorlar , ha birde Keramet kaplıca gölüne girmek isterseniz o da yol üstündedir ;)

https://maps.app.goo.gl/c3kdxYTUskaxgFZW6
    tecrube0 ve espresso bunu beğendiler.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel bir gezi olmuş.

tommy abi sen kilo almışsın gibi baya

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ihtiyar ihtiyar toplanmışsınız hep
    Hiç haber vermiyorsunuz
    bol bol nazar ettim haberiniz olsun

Alıntı ilker a. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir gezi olmuş.

Ben yine iş güç, yine İstanbul'da geçen bir hafta sonu.
    Çok istiyorum sizin şu turlara katılmayı.
    İnşallah bir sonraki köfteciye :(
    Başvurular için "Tommygun" ile iletişime geçebilirsiniz.
    tommygun, espresso ve otopsici bunu beğendiler.
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

Macabre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @tommygun abi hep seni merak ediyordum Bu vesile ile görmüş oldum. Harika bir gezi olmuş,tekerinize taş değmesin. Bir gün birlikte sürmek dileği ile

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bir gezi olmuş.

tommy abi sen kilo almışsın gibi baya
    "Su içsem yarıyor" diyeceğim dalga geçeceksiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:30 ----------

Alıntı Macabre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @tommygun abi hep seni merak ediyordum Bu vesile ile görmüş oldum. Harika bir gezi olmuş,tekerinize taş değmesin. Bir gün birlikte sürmek dileği ile
    İnşallah süreriz beraber.
    espresso bunu beğendi.

_recoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 950 Supermoto
    güzel turlamaca olmuş tebrikler, biz ktm kullanıcıları anca servisin yolunu biliyoruz.

bayrama var mı bir planınız?
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı _recoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel turlamaca olmuş tebrikler, biz ktm kullanıcıları anca servisin yolunu biliyoruz.

bayrama var mı bir planınız?
    Buluştuğumuz benzincide bizim dışımızda 2 grup daha vardı. Gruplardan bir tanesinde 2 büyük Ktm vardı, artçılarıyla gelmişlerdi. Bayram için birşey konuşmadık henüz.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 950 Supermoto
    Buluştuğumuz benzincide bizim dışımızda 2 grup daha vardı. Gruplardan bir tanesinde 2 büyük Ktm vardı, artçılarıyla gelmişlerdi. Bayram için birşey konuşmadık henüz.
    ah ah eskiden ben de öyleydim adv'yi kırmasaydım iyiydi.

şaka bi yana, 950 sm ile bayrama plan yapmaya çalışıyorum ben de hava yağmurlu olacak gibi kamp mı yapsam izmire mi sürsem derken evde oturmam inş diyorum.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı _recoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ah ah eskiden ben de öyleydim adv'yi kırmasaydım iyiydi.

şaka bi yana, 950 sm ile bayrama plan yapmaya çalışıyorum ben de hava yağmurlu olacak gibi kamp mı yapsam izmire mi sürsem derken evde oturmam inş diyorum.
    Bayramın 2. günü itibariyle güzergahta yağmur yok gibi görünüyor. Bu tip durumlarda sabah amaçsızca dışarı çıkıp ayı gibi yol yapmak en keyiflisi.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 950 Supermoto
    Bayramın 2. günü itibariyle güzergahta yağmur yok gibi görünüyor. Bu tip durumlarda sabah amaçsızca dışarı çıkıp ayı gibi yol yapmak en keyiflisi.
    anadolu yakasından biraz ters kalabilirim size ama olur da birlikte çıkarsak 360 kamerayla cici bi yol videosu çıkarabilirim bilginiz olsun.

ahmetmert58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 700 S
    bu tür sosyalleşme görüntülerini görmek çok güzel. kısmet olursa bir gün bende katılmak isterim abi
    tommygun, espresso ve dundanbiri bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)