Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

27 Ağustos 2006 Akçakoca

Motovento
    REKLAM ALANI
    myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Merhaba arkadaşlar Ben ve zafer 27 ağustos günü akçakocaya gitmeye karar verdik ve işte resimlerimiz...

Zaferin Uyanmasını bekliyorum Ben full ekipman tamam ama adam hala uyuyo...

İşte zafer yarı uyur yarı uyanık şekilde ve yola cıkmak için son hazırlıkları yapıoruz...

Ve yola cıktık... Hiç durmadan düzceye geldik ve coban da mola verdik.. Zafer cok açmıs gitti pogaca ve bi su aldı.. Orada olece kısa bir mola verdik..

Ve yola cıktık akçakocaya vardık.. Sonra deniz sefası yaptık biraz...

Buda arabasıyla bizden once gelen Necmi arkadaş Kendisi Ulu insandır Ulu necmi Aslında ismi haşmet olmalıymıs ama yanlış koymuslar ismini

Bu da Ben

Ve sonra akşam olmaya yaklaştıgında toplandık ve tekrar yola koyulduk...

Necmiyi Arabasıyla birlikte yolda Kaybettik... Akçakoca Düzce Yolundaki konvoy (EREGLİ DEMİR ÇELİK FABR: KAMYONLARI YARATIO) Motorlu oldugumuz için pek sorun olmadı...Sagdan soldan dalıslar yaparak konvoyun on ucuna kadar geldik.. Ama necmi hala yok ortalıklarda...

Biz Düzce Coban'a ulaştık ve necmiyi hala Beklemeye başladık... Baya bi bekledikden sonra o yanımızdan geçti fakat bizi gormedi.Neyse Bizde yola koyulduk...

Coban Donus Resimlerimiz

Bolu Dağî'nda Bir mola daha verdik... Cok sıkısmıstık... İlk alanda durduk be depoları boşalttık
    Ama zafer kendinden geçmiş bi şekildeydi

Bu yukarıdakı mola verdigimiz yerde bir yolcu otobusunun benzimi bitmiş. Muavinleride baya bi asagıdakı benzin istasyonuna gondermiş şofor arkadaş yanımıza doğru yaklaştı ve bize dediği ilk şey
    "Siz Türk'müsünüz???"

Gülmemek için kendimizi zor tuttuk..
    Ulan be adam benım ustumde mont var..Orda kocaman bi türk bayragı var hiç mi gozun nızanın yok....
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mywood - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zonghsen
    güzel bie gezi olmuş,fotolardan da belli olduğu gibi...

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Teşşekkür Ederiz sizleride aramızda gormek isteriz.. ;)

mywood - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zonghsen
    Alıntı myheart adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşşekkür Ederiz sizleride aramızda gormek isteriz.. ;)
    abant gezinize gelicem....

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Tamam işallah Bekliyoruz tüm motor sever arkadaşları

N_O_S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel bi gezi olmuş sizi kutluyom :D
    YAŞAM HIZ! HAYAT HIZ! ÖLÜM HIZ!
    HONDA FAN ..!

yav bıse soracam bu motorların fıyatları ne kadr cok delı motorlar

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Güzel bi geziydi arkadalar teşekkürler...

Bu motorların fiyatları peşin 3.000 ytl civarlarında plaka ruhsat dahil....

Alcohol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YK-200GY2
    vay be ruhlarin efendisi gibi cikmissim 3 saatlik uyku ile yola cikmak pek akil isi degil ama ciktik iste myheart ın dedigi gibi fiyatları 3.000 YTL civarında bana 3.400 YTL ye geldi Anadolu Cetelem sagolsun.. ama makinalar canavar gibi vidalarini sıktıktan sonra bir sorun vermiyor benim gibi motoru tutan vidaları sıkmazsanız 4000 Devir den sonra sanki deprem oluyor hissi veriyor ama sıktıktan sonra canavar gibi

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Alıntı Alcohol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay be ruhlarin efendisi gibi cikmissim 3 saatlik uyku ile yola cikmak pek akil isi degil ama ciktik iste myheart ın dedigi gibi fiyatları 3.000 YTL civarında bana 3.400 YTL ye geldi Anadolu Cetelem sagolsun.. ama makinalar canavar gibi vidalarini sıktıktan sonra bir sorun vermiyor benim gibi motoru tutan vidaları sıkmazsanız 4000 Devir den sonra sanki deprem oluyor hissi veriyor ama sıktıktan sonra canavar gibi

Kanka ben basından berı soluorum sanada inanmıodun bana... Acaba pistonda bi sorun mu var.. Acaba patlıcakmı motor

Heheheehhe allaha sukur hiç bi sorun olmadan gezimisi sona erdirdik.. Şimdi ise 10 eylül Abant için hazırlıklara başlayacagız.... Herkesi beklioruz haaa

Motosikleti
    YK-200GY2
    ya apo harbiden herkez diyor afrikayami gittin zaten dogustan yanık ız bide yaninca tam zenci moduna girmisiz

animanyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim babam akçakocalı yani yazlığımız burası bütün yaz burdayız AKÇAKOCA
    [B]Bu arada ben 92 doğumluyum eğer laflarımı beyenmesseniz yaşın küçük deyip kesebilirisiniz (Bu laf yaşça bük olup ....... küçük olanlar için geçerlidir)::lac:: [/B]

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Alıntı animanyak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim babam akçakocalı yani yazlığımız burası bütün yaz burdayız AKÇAKOCA
    Valla bilmiodum bilseydim kendimize baktırırdım sana biraz orda...

Alıntı Alcohol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya apo harbiden herkez diyor afrikayami gittin zaten dogustan yanık ız bide yaninca tam zenci moduna girmisiz
    Valla benım sırtım yuzulen yerler beyaz diğer yerlerde zenci gibi harbiden.. Yuzumde kıpkırmızı cıkmıs yanmaktan.. Neredeyse hatun bosayacak bizi cikin sey diyip duruo

velespit-cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09` cbr 125
    çok güzel olmuşşş ...paylaşım için sağol...

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    rica ederiz arkadaşlar herkesi 10 eylül deki abant gezimize bekliyoruz hee unutmayın

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=19855

hdemirkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA 150T2

selam

Valla kardeş harika bi gezi yapmışsınız anladığım kadarıyla ,sizin gibi arkadaşları her gördüğümde yüreğim cız ediyo.Ehliyet son aşamada emniyete 95 kaat verince alıcam inş.umarım bende bir gün sizin gibi gezilere çıkarım.model olarak çok düşündüm amna sonunda özgür olmaa cross a karar verdim asya 200gy2 düşünüyorum ama yaz bitti artık seneye kısmetse...
    [COLOR="Red"][B]"I NEVER SLEEP LIKE MY CITY! SO I CANT HAVE DREAMS!.."[/B][/COLOR]

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sağlam gezmişsiniz.Oraların tabiat'da süperdir.Fotolarda biraz daha verseydiniz gözümüz gönlümüz açılırdı ama buda yeter.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Alıntı hdemirkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla kardeş harika bi gezi yapmışsınız anladığım kadarıyla ,sizin gibi arkadaşları her gördüğümde yüreğim cız ediyo.Ehliyet son aşamada emniyete 95 kaat verince alıcam inş.umarım bende bir gün sizin gibi gezilere çıkarım.model olarak çok düşündüm amna sonunda özgür olmaa cross a karar verdim asya 200gy2 düşünüyorum ama yaz bitti artık seneye kısmetse...
    Arkadaşım kesinlikle ama kesinlikle sana asya cross almanı tavsiye etmiyorum..Çok iyi düşün taşın kararını ver...Çin malları crosslarda en iyisi benım motor...İddia ediyorum... Titreşim yok.Motorun on kısmında vibrasyon koymuslar.Buda motorun sağlamlıgını arttırıyo..Ve diğer modellere görede benımkının parçaları daha saglam..Cevremde cok motor var..Hepsini deneme imkanım oldu..Bende ilk başlarda almadan once asya die tutturmustum ama şimdi kesinlikle almam iyikide o zaman almamısım...Zonghsenin titreşimsiz modelini 2006 modellerde var zaten..Bunu almanı tavsıye ederim...

Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağlam gezmişsiniz.Oraların tabiat'da süperdir.Fotolarda biraz daha verseydiniz gözümüz gönlümüz açılırdı ama buda yeter.
    Ya tabiiat güzel ama cekemedim ya bi türlü..Burdan cıkarken bi sürü resim cekcem yayınlıcam die cıktım ama..Olmadı işte kısmetse bakalım diğer gezilerde işallah bol bol çekeriz.. 10 eylül abant gezimiz mesela ;)

tuncayguler14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125r
    valla kanka harika,muhteşem bi gezi olmuş hem serinlemişsinizde daha ne olsun...
    :rendeer:

Motosikleti
    YK-200GY2
    Alıntı myheart adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım kesinlikle ama kesinlikle sana asya cross almanı tavsiye etmiyorum..Çok iyi düşün taşın kararını ver...Çin malları crosslarda en iyisi benım motor...İddia ediyorum... Titreşim yok.Motorun on kısmında vibrasyon koymuslar.Buda motorun sağlamlıgını arttırıyo..Ve diğer modellere görede benımkının parçaları daha saglam..Cevremde cok motor var..Hepsini deneme imkanım oldu..Bende ilk başlarda almadan once asya die tutturmustum ama şimdi kesinlikle almam iyikide o zaman almamısım...Zonghsenin titreşimsiz modelini 2006 modellerde var zaten..Bunu almanı tavsıye ederim...

Ya tabiiat güzel ama cekemedim ya bi türlü..Burdan cıkarken bi sürü resim cekcem yayınlıcam die cıktım ama..Olmadı işte kısmetse bakalım diğer gezilerde işallah bol bol çekeriz.. 10 eylül abant gezimiz mesela ;)

mod arkadaslar kusura bakmasin biraz konuyu saptiriyoruz ama dostum myheart ın dedigi gibi bence ii ce dusun 1 . Asya MOTOR un su anki durumu belli degil batti deniliyor. 2 . Asya Motor Gitmiyor Siyah olmasi cezbediyor ama motor gitmiyor ve beygir gucune karsilik biraz agir sanırsam 13,5 yada 15 beygir civarinda ama biraz agir kaliyor bence simdi myheart ın dedigi gibi Zongshen de titresim problemi yok araba gibi kullandim biliyorum benimkinde titresim var ama guc olarak zongshen den biraz daha guclu aradaki 1.5 beygir var ve sanırım biraz daha hafif senin motor isin eger seneye kaldi ise seneye 2007 modellere bakman daha ii olur.. ama arastirmadan kesinlikle tek bir markanın motoru guzel die atlama derim asya motor ada kotu demiyorum sonucta hepsi cin mali ve birbirine yakın onun icin motorlarin dıs gorunumlerinede cok fazla aldanmamani tavsiye ederim Asya nın Enduro motorunu sadece kıyaslıyorum.. diger motorlarini kullanmadim arkadaslar yanlis anlamayın lutfen... Yasasin ÇiN Motorlari
    İnsanlarla Ugraşmaktansa Makinalarla Uğraşmayı Tercih Ederim....

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler