Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

27 Ağustos 2006 Akçakoca

Motovento
    REKLAM ALANI
    hdemirkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA 150T2
    tavsiyeleriniz için sağolun arkadaşlar ama ben aylardır araştırıyorum ne olduğu belli olmayan bir sürü motor var piyasada yanlış anlamayın ama mesela juki diye bi motor var bosch bayisinde satıyolar ne servis nede yedek parça hakkında bilgim yok ama reklam yapmak için söylemiyorum asya motor iyiye benziyor sitesinden öğrendiğim kadarıyla bilmem kaçbin metrekarelik yedekparça deposu var sorun olmaz diye düşünüyorum ve köklü bi kuruluş zongshen de zealsun da asya motor da aynı model aslında sadece yazıları değişik dikkat ettiyseniz asya 200gy zealsun 200gy gibi bu benzerlikler dikkatimi çekti cross olarak bir de skyteam dikkatimi çekti ama bizim buralarda bayisi olmadığı için yakından göremedim :( özünde bunların hepsi aynı arkadaşlar birinde zealsun birinde zongshen birinde asya yazıyo o kadar!asya 200gy2 nin sizinkilerden farkı olarak lastiklerini görebildim asyanınkiler daha kalın geldi bana çünkü asfalt lastiği standart.her ne kadar konu dışına çıktıysam da kusuruma bakmayın arkadaşlar benim gibi acemilere yardımcı olduğunuz için şimdiden teşekkürler yaşasın cross kardeşliği
    ah bide benim gibi 1.75 boyunda olanlara göre yapsalardı!çok yüksek tek ayak havada kalıyo
    neyse emniyetten ehliyeti alayım para biriktirip yaza alıcam inş.bu arada kredi kartıyla mı tüketici kredisiyle mi daha hesaplı olur bilginiz var mı?
    hepinize teşekkürler...

H.DEMİRKAN
    [COLOR="Red"][B]"I NEVER SLEEP LIKE MY CITY! SO I CANT HAVE DREAMS!.."[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yarıldım gülmekden bide size türkmüsünüz diye türkçe sormuştur eleman

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarıldım gülmekden bide size türkmüsünüz diye türkçe sormuştur eleman
    valla türkçe sordu eleman... Bende gülmememk için kendimi zor tuttum zaten

Alıntı hdemirkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tavsiyeleriniz için sağolun arkadaşlar ama ben aylardır araştırıyorum ne olduğu belli olmayan bir sürü motor var piyasada yanlış anlamayın ama mesela juki diye bi motor var bosch bayisinde satıyolar ne servis nede yedek parça hakkında bilgim yok ama reklam yapmak için söylemiyorum asya motor iyiye benziyor sitesinden öğrendiğim kadarıyla bilmem kaçbin metrekarelik yedekparça deposu var sorun olmaz diye düşünüyorum ve köklü bi kuruluş zongshen de zealsun da asya motor da aynı model aslında sadece yazıları değişik dikkat ettiyseniz asya 200gy zealsun 200gy gibi bu benzerlikler dikkatimi çekti cross olarak bir de skyteam dikkatimi çekti ama bizim buralarda bayisi olmadığı için yakından göremedim :( özünde bunların hepsi aynı arkadaşlar birinde zealsun birinde zongshen birinde asya yazıyo o kadar!asya 200gy2 nin sizinkilerden farkı olarak lastiklerini görebildim asyanınkiler daha kalın geldi bana çünkü asfalt lastiği standart.her ne kadar konu dışına çıktıysam da kusuruma bakmayın arkadaşlar benim gibi acemilere yardımcı olduğunuz için şimdiden teşekkürler yaşasın cross kardeşliği
    ah bide benim gibi 1.75 boyunda olanlara göre yapsalardı!çok yüksek tek ayak havada kalıyo
    neyse emniyetten ehliyeti alayım para biriktirip yaza alıcam inş.bu arada kredi kartıyla mı tüketici kredisiyle mi daha hesaplı olur bilginiz var mı?
    hepinize teşekkürler...

H.DEMİRKAN

Arkadaşım bak bu cin motorlarından almayı düşünüyosan eğer... Yakınındakını alman daha saglıklı olacaktır...
    Mesela boluda zonghsen bayısı var ben zealsun daha cok benı cezbetmesine karsın gittim zonghsen aldım..Cünkü servisi ayagımın dibinde.. Yedek parça konusunda da asya motoru aldıgında gorursun arkadasım.. Yalan deposu vardır belki ama içinde yedek parçası var mı o deposunda..Onları güzel bir arastırma yapmak sana düşüyo... Skyteam Benım acaip hoşuma gidio..İnce bi tasarımı var ama olsun güzel motora benzio...Kullanmadım ama dısardan gorusum bu sekilde..Kararını kendi bulundugun ortamına bakarak vermen en mantıklısı olur derim.....

Motorlu hayırlı günler kazasız belasız...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler