Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

02.07.2006 Adana Ç.M.S.K Mersin-Limonlu gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    kılıçbalığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 800(siyah inci)
    Selam dostlar
    Buhafta Mersin limonluya gittik. Geçen hafta büyük bir grupla gitmiştik Elvanlı köyüne ve ardından dondurma yemeye madoya..

Dondurmacıda herşey çok güzeldi çok eğlendik ve akşam olmasına ragmen kimse kalkmak istemedi.

Ama bunun zararını bu hafta gördük.evli olupta geçen hafta geziye gelen arkadaşlarımız evlerine geç kaldığı için eşlerinden KIRMIZI kart görmüşler malesef bu yüzden bu arkadaşlarımız 2 gezi ceza aldılar hatunlarından

Allahım sana şükürler olsun ki böyle bir sorunum yokkkk.İnşallah olmazda"azıcık aşım agrımaz başım" misali ben hayatımdan memnunum
    İşte ÇMSK nın panosundaki bugünki katılım listesi

Sonradan Uğur abi de geldi eşi ve çocuklarıyla

Limonluya gittik izzet in yerine süper bir kazık yedik.örnk.roka salatası 8 ytl valla sudan ucuz neymiş büyük tabakta gelmiş.

ya kardeşim bu roka dene ot un çuval ı kaç para be.haa motorcuyuz ya atın kazığı.....

Ama bidefa kazık yenilmeyle i.... olunmaz ama reklamında böylesi izzet in yerine süper reklam olur dimi.

valla yedik içtik deniz e de girdik.Ama dönüş yolunda sevgili tamer kardeşimin harley Davidson u (kendi tabiriyle harlisi) okuma yazması az olunca ancak harli diyebiliyoda hehehhheh.alarmı çalmaya başladı durduk yerde ve susturamadık.biz buara 3 kişi önden yola çıkmıştık.ve gelen giden olmadığını farkedince durduk bekledik.olmadı tlf aradım neoldu diye bu durumu anlattılar.

Bizim artçı misafirlerimizin gitmesi gerekiyordu ve biz yola devam ettik.
    Orda harlinin yanında kalan arkadaşlarımız tüm müdehalelere ragmen susturamamışlar.Harli yi

Tamam demiş ler sen harlisin devıtsın sın gerçi devıtmamış ama

Yok olmamış alarmının kumandasının pili bitmiş harli susmuyor.....
    Harliiiiii harliiiii harliiiii diye bagırıp duruyor.uzun uğraşlardan sonra istabuldaki harli acil servisini aramışlar şifreler girilmiş (Ba ba baaaaaa bide şifreli ya. ya ne motor muş bu harli

Durun ya bide resmini ekleyim şu Harlinin

Pardon bu harli degil bu harlinin tommiks i tamer.

Kendisi süper bir tatto ustasıdır önce kendin de denemelerle başaldı bu işe o yüzden vücudun da anlaşılmayan resimler falan var 13 yaşından küçükler bakmasın saglıkları açısından kötü olabilir

Tommiks tamer ve sevgili eşi. Tamer zavallı kadına da dövmeler yapmış işi ögrenecem diye.Ama allah var şimdi çok güzel şeyler yapıyor (gerçi bir kaç kişiyi telef etti ama daha önce )

Veeee harliiiiiiiiiii+tommiks rambo tatto

Buresimde kulübümüzün son hali.Aksesuar reyonu da son hızla bu hale geldi 1 haftaya kadar açıcaz inşallah

gezi resimlerinin dışında bir muhabbet olsun istedim ve bu haftaki günah keçisi tamerdi.
    Çünki bizi izzet in yerine götüren oydu, izzette bizi oydu...
    Hoşça kalınnnn
    "[COLOR="Red"]Ben hayata[COLOR="Red"][/COLOR] çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Merhaba

Evet kırmızı kartlı motorcular ve kırmızı kart almayıp kaçan arkadaşlar sebebiyle gezi katılımı 15 kişide kaldı. Bize arabayla eşlik eden Kazım, nişanlısı ve ailesi ayrıca Mersin'den aramıza katılan cikks (alper) kardeşime ve arkadaşlarına sevgilerimi sunuyorum. Nez (Nezaket)'e de katıldığı için çok teşekkür ediyorum. Onu tanıdığım için çok mutluyum.

Gelelim bu izzet'in yeri meselesine resmen pavyon fiyatı çekip milleti kazıklayan (sadece biz değil) bu yeri lanetliyorum.

Güncelleme: Yeni resimler eklendi.

İşte Nezaket (Nez) ve Ben

Tamer abi (Harli)

Kamil abi ve Ben

Profilden Tekin abi ve Osman ilerde de Tamer abi ve eşi görülmekte.

Uğur abimiz.

Uğur abinin eşi Şebnem hanım ve kızı Zeynep görülmekte.

Kazım kardeşim ve nişanlısı görülmekte. Kendilerine bir ömür boyu mutluluk diliyorum. Yakın zamanda evlenicekler inşallah.

Kazım'ın nişanlısının teyzesi ve kardeşi görülmekte.

Yusuf abi ve Uğur abimiz.

Bitmiş bir salata enkazı

Buda çay

Denize giden grubumuz.

Tarzan Osman

Yusuf abi plaj karizma modundayken

Osman yemek sonrası geliştirdiği Türk kasının maharetlerini gösterirken.

Muhteşem ikili Osman ve Tamer.

Kamil abi ve eşi yanlarında Uğur abi ve eşi görülmekte.

Tekin abi ve Osman.

Tamer abi ve eşi görülmekte.

Bir gezimizde mutlu ve eğlenceli geçti. Adana MT süper gezilerle aranızda olacak.

Görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

KG 082 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Drag Star 650
    Eveeeeeeeeeeeeet gerçekten yine gezdik kırmızı kartlılar olsaydı dahada iyi bir gezi olurdu neyse sonunda birde pavyon kazıııııııııııııııııııığı olmasaydı çok daha iyi olurdu.....
    Bu arada kırmızı kartlıları dönüşte yakaladık daha doğrusu onlar bizi yakaladı (tabiki onlar arabaylaydı) bu hafta aile sadeti yapmışlar böylece haftaya gelebilecekler inşallah öyle değilmi Adem agabeyciğim Ali ağebeyciğim Osman kardeşim

Bu arada yeni motorumun birtane bile resmi yokmuş alacağın olsun senin Kılıçbalığı ağabeyim insan ben üstündeyken çekmezmi hiç,,, gerçi heyecandan benimde hiç aklıma gelmedi ama neyse herkesa seviyommm
    ayak tamircisi

Motosikleti
    Başka resim falan yokkkkk bu hafta Harli haftası ilan ettim hehehehhehe
    "[COLOR="Red"]Ben hayata[COLOR="Red"][/COLOR] çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"[/COLOR]

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    beyler ben resım goremıyorum
    Yeni yine yeniden

fatoşşş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125 RT
    arkadaşlar elinize sağlık fotolar süper olmuş.. ama az olmuş..
    harliiiiii eeee karnını doyurmazsanız bağırır tabi..
    listeniz de süper...
    bir dahaki gezilerde beraber olmak dileğiyle herkese selamlar...

Motosikleti
    Yaw bi fotoğraf makinesi getirmedim bu hafta olanlara bak Siz durun siz bu haftasonu tekne gezisinde inşallah foto patlaması yaşanacak. Ben genede çekilen resimleri istiyorum

nimesay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 f 2005
    başka foto yok muuuu

Motosikleti
    Arkadaşlar herkesten özür diliyorum resimler için ama hiç ekleyecek keyfim yok .bir sürede motordan ve siten uzak olmak istiyorum.sakın yanlış anlamayın beni kimseye kırgınlığım veya başka bişey yok sadece kendimle ilgili bazı şeyler yüzünden biraz uzak kalmak ve kendimi dinlemek istiyorum .umarım yine görüşürüz kendinize iyi bakın siteyede iyi bakın.sizleri seviyorum

yusufg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ZX10-R , 2006
    makine,
    abi arkadaşı benzin istasyonunda bekledim, 20 dk sonra geldii
    baktıkki olmicak, kızkalesine uzayıp geri döndük, Yusuf abiye msj attım bizi beklemeyin diye. haberin olsunn

Motosikleti
    Tamam üstat bende nerdesiniz diyodum ama tahmin ettim öyle olduğunu. Görüşürz inşallah başka gezide.

yusufg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ZX10-R , 2006
    Inşallah abi, başka kimse biryere gitmedi herhalde

Motosikleti
    @yusufg

valla adem abiler yazlığa gitmişler 2 araba 2 motor. Gerisi yattı koca bir pazar günü

No comment

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vay be ne rokaymış sen gel ben sana burda deniz kenarında bedava manzaraya karşı çupranın yanına yaparım roka salatası roka salatası dediğin nedir ya rokayı temizleyecen bağı 50 kuruş ...sıkacan limonu üstüne al işte sana roka salatası ...yoksa sizin orda roka italyadan mı geliyo..ithal roka ..cavur memleketi görmüş
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    @ta5ac

Ne demek yorum yok? Neyi beğenmedin.

Arkadaşlar yeni resimlerde eklendi bu ara. Bakalım lütfen

Motosikleti
    mondial 125 RT
    fotolardan belli herşey! muhabbetiniz sofranız daim olsun.. elinize ayağınıza motorunuza sağlık.. herkese bol slm..

selam abiler ablalar
    genede en azından denize girmişinizosmanla otobanın adana girişinde karsılastıkkazık yemiş gibi tamgaz gidiyordu abi bizde bu hafta evdekileri avuttuk haftaya yine tamgaz
    yoksa ben ev liginden atılacak gibiydim

arkadaşlar bu arada harunun kaza raporunda 8de8 suclu oldugunu duydunuzmuben böyle adeletin en temiz yerine

yazıklar olsun o raporu düzenleyen devletin memuruna

Motosikleti
    arkadaşlar bu arada harunun kaza raporunda 8de8 suclu oldugunu duydunuz mu? ben böyle adeletin en temiz yerine. yazıklar olsun o raporu düzenleyen devletin memuruna
    Haberim yoktu. Satın aldılar demekki. Hele ondan bu akdar sürdü bu raporu almak. O adamı bulup hakkından gelmek farz oldu. Kısasa kısas. Harun haksız yere suçlandı. Arkadaşlar bu adalet sisteminin çöktüğünün bir delilidir. Herkesin kendi adaletini ortaya koyması gerekiyor demek ki. Yazıklar olsun.

Motosikleti
    mondial 125 RT
    harun arkadaşımıza çok üzüldüm.. adam zaten acı çekiyo.. bi de ceza almış..
    ya rapora itiraz etsin hemen .. mağdur olan o...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler