Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

02.07.2006 Adana Ç.M.S.K Mersin-Limonlu gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kawasaki en 500 2005
    tamer komisyon almışmıydın..????? bizide görürsün dimi...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nimesay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 f 2005
    [QUOTE=klaselosman]selam abiler ablalar
    genede en azından denize girmişinizosmanla otobanın adana girişinde karsılastıkkazık yemiş gibi tamgaz gidiyordu abi bizde bu hafta evdekileri avuttuk haftaya yine tamgaz
    yoksa ben ev liginden atılacak gibiydim

arkadaşlar bu arada harunun kaza raporunda 8de8 suclu oldugunu duydunuzmuben böyle adeletin en temiz yerine

yazıklar olsun o raporu düzenleyen devletin memuruna[/QUOTE

böyle olacağı zaten belliydi.türkiyede adalet anca bu şekilde oluo.magdur olan günlerce acı çekio bide üstüne suçlu bulunuo.

yargıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F5
    Canım Arkadaşlarım;
    Yaklaşık 1 aylık bir ayrılıktan sonra tekrar aranıza dönmek çok güzel. Sizleri çok özledim. Bana göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.
    Bacağımdaki kırıkların durumu iyi. Parçalı kırığımıda kasığımın üzerinden kemik alarak hallettiler. Yürümemde herhangi bir aksaklık olmayacakmış. Ama tekrardan sizlerle birlikte o güzel gezilerinize gelmem bi 3 ayı bulacak gibi. Omuzumdaki bandajı haftaya çıkartacağım ve fizik tedaviye başlayacağım.
    Oğuz sağolsun trafik raporunu aldı. Sonuç bildiğiniz gibi 8 de 8 ben kusurluyum. Arkadaşlar raporu görmelisiniz çok ilginç bir rapor. Göya ben adama kendi şeridinde çarpmışım. Ben direk motoru adamın üzerine sürmüşüm. Ve o kadar hızlıymışımki çarpana kadar 8.20 mt fren izim varmış. Ya zaten virajla çarptığım yer arası 10 metre civarında ben nasıl bu kadar fren yapabiliyorum onuda anlamış değilim, demek hızım 200 felanmış. Bu arada raporda adamın fren izi felanda yazmıyo ( Jandarma gerek görmemiş herhalde) Adem abinin dediğine göre 25-30 metre fren yapmış adam sol şeritten sağ şeride geçene kadar. Tabiki fren izinin kaybolması içinde Jandarma yolu trafiğe hiç kapatmamış fren izlerinin üzerinden bol bol araçlar geçmiş. Adam zaten oralı olduğu için ve işi gereğince tarsusta herkesi tanıyor. Ama adalet yerini bulacak ben buna inanıyorum. Arkadaşlar aklınızda olsun böyle kaza durumlarında olay yerinin resimlerini cep telefonunuza çekin benim gibi madur olmazsınız. Oğuz'un (yakışıklı avukat) yardımıyla bu işin üstesinden geleceğiz siz hiç canınızı sıkmayın. Omuzum ve bacağım iyileştiğinde ben zaten adamı bi ziyaret edeceğim siz endişelenmeyin sizin yerinizede ... yaparım
    Tüm arkadaşlarıma gösterdikleri büyük ilgi için teşekkür ediyorum. En kısa zamanda yanınıza geleceğim.
    Yolların yargıcı ...

fatoşşş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125 RT
    harun arkadaşım çok geçmiş olsun..
    o geziye ben de gelecektim o gün ... ama kısmet olmadı.. yağız olanları anlattı bana..çok üzüldüm..
    son olur inşallah.. kaza raporu da ayrı bir sorun..
    iyi olduğuna sevindim.. geçmiş olsun..

nightwatcher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    live to ride, ride to live

KG 082 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Drag Star 650
    Alıntı yargıç adlı üyeden alıntı
    Canım Arkadaşlarım;
    Yaklaşık 1 aylık bir ayrılıktan sonra tekrar aranıza dönmek çok güzel. Sizleri çok özledim. Bana göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.
    Bacağımdaki kırıkların durumu iyi. Parçalı kırığımıda kasığımın üzerinden kemik alarak hallettiler. Yürümemde herhangi bir aksaklık olmayacakmış. Ama tekrardan sizlerle birlikte o güzel gezilerinize gelmem bi 3 ayı bulacak gibi. Omuzumdaki bandajı haftaya çıkartacağım ve fizik tedaviye başlayacağım.
    Oğuz sağolsun trafik raporunu aldı. Sonuç bildiğiniz gibi 8 de 8 ben kusurluyum. Arkadaşlar raporu görmelisiniz çok ilginç bir rapor. Göya ben adama kendi şeridinde çarpmışım. Ben direk motoru adamın üzerine sürmüşüm. Ve o kadar hızlıymışımki çarpana kadar 8.20 mt fren izim varmış. Ya zaten virajla çarptığım yer arası 10 metre civarında ben nasıl bu kadar fren yapabiliyorum onuda anlamış değilim, demek hızım 200 felanmış. Bu arada raporda adamın fren izi felanda yazmıyo ( Jandarma gerek görmemiş herhalde) Adem abinin dediğine göre 25-30 metre fren yapmış adam sol şeritten sağ şeride geçene kadar. Tabiki fren izinin kaybolması içinde Jandarma yolu trafiğe hiç kapatmamış fren izlerinin üzerinden bol bol araçlar geçmiş. Adam zaten oralı olduğu için ve işi gereğince tarsusta herkesi tanıyor. Ama adalet yerini bulacak ben buna inanıyorum. Arkadaşlar aklınızda olsun böyle kaza durumlarında olay yerinin resimlerini cep telefonunuza çekin benim gibi madur olmazsınız. Oğuz'un (yakışıklı avukat) yardımıyla bu işin üstesinden geleceğiz siz hiç canınızı sıkmayın. Omuzum ve bacağım iyileştiğinde ben zaten adamı bi ziyaret edeceğim siz endişelenmeyin sizin yerinizede ... yaparım
    Tüm arkadaşlarıma gösterdikleri büyük ilgi için teşekkür ediyorum. En kısa zamanda yanınıza geleceğim.
    Kardeşim benim sen tek gidemezsin o hayvanat bahçesinden kaçan ş........ze oyle yağma yok tek başına bitirecen işi bizi mağdur edeceksin yemezler canım kardeşim benim yedirmezler canım kardeşim benim hele sen bir sağlığına kavuşta bunları güzel güzel plan yaparak konuşuruz kim neresine ne yapacak ilk kim hepsini tek teeeeeek konuşuruz

Kardeşim tekrar geçmiş olsun aramıza döndüğüne çok sevindik........
    ayak tamircisi

art-niyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun yargıç , umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşursun...

aakreeep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Harikasınızzz...sizleri çoook özlemişim.hemen hemen 15 gündür siteye uğramıyordum yoğun işlerimden dolayı..Geziniz güzel olmuş,Allah içinize sindirsin.Ayrıca fotolarda çok keyifli..hepinize selamlarımı yolluyorum.
    Kılıçbalığı,kulubünüzün aksesuar reyonu müthiş görünüyor..sizlere imreniyoruz valla.aştınız siz aştınız.. Açılış ne zaman arkadaşım..hayırlı uğurlu olsun.. kendinize iyi bakın..

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Sevgili Yargıç,
    Geçmiş olsun arkadaşım.
    Okuyuca çok üzüldüm.
    Ş.... bi fotosunu bulursan bize yolla.
    Üstüne Tarsus canavarı yazar tişörtlere basar gezeriz İzmir'de
    (Masrafa değer. Alttarafı İzzet'in yerinde bir roka salatası fiyatı.)
    Ayrıca gezi ile ilgili paylaşımlara da teşekkürler

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler