Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

25-29 Eylül Batı Akdeniz - Güney Ege 1400km

Motovento
    REKLAM ALANI
    utk_trn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Aklımdan orayamı gitsem burayamı gitsem sezon bitiyor pek yola gidemedim diye geçirirken can sıkıntısına cıkarttıgım bir rota vardı aklımda fakat yazıp cizmemiş konaklama yerleri görülecek yerler vs ugrasmamıstım.. Günlerden bir ağustos cuması İZMİR MT ekibi olarak her cuma gerceklestirdigimiz Alsancak ÇimBar sohbetlerinden birinin sonunda Yüksel abi, Arif, mt07 ekürim Ufuk (deepfar) ve Şafak abiyle hadi sucuk ekmege gidelim dedik laf lafı sohbet sohbeti actı hepsinin aklında boyle bir gezi planı oldugun ortaya çıktı ve neden birlikte yapmayalım denildi.Herkes iznini birkac gn icerisinde ayarladı ardından araştırma geliştirme yol yordam kalınacak görülecek yer hesap kitap görevini devraldım.. Genel hatlarıyla rota İzmir çıkış ilk gün antalyaya varış ve çıralıda (olipos plajının devamı)konaklama yapıp yolun uzun kısmını ilk gün dinçken bitirip dinlenme şeklinde ayarladık arkasındanda gün gün kaş-fethiye-marmaris-izmir istikametini takip edip geziyi sonlandırıcaktık fakat dönüş günümüz olan cumartesi izmirde saganak yagış beklendigi icin marmaris nasılsa burnumuzun dibi hususi bidaha geliriz diyip hesapladıgımızdan 1 gece önce cuma akşamı son 2 dakikada üzerimize patlayan havayla evlerimize sag salim ulaştık.

İzleyecegimiz güzergah şu şekilde

Pazar akşamı Aybars Kuşadasından geldi akşam yatmadan eşekleri sardık sarmaladık Sabah 7.50 de otoban gişelerinde buluşmak üzere sözleşmiştik ilk fotograf sabah özçekimi Aybars ve ben saat 7.20

Ufukla buluşucagımız benzinlikte depoları gırtlaklıyoruzz

Yoldan Arif i de aldıktan sonra otoban gişelerde yola çıkmak için şafak abiyi bekliyoruz lakin yapma etme dememize ragmen ybr ile bizi yavaşlatacagını düşünerek yarım saat önce yola çıkmış Nazilli civarlarında ilk mola yerinde bizi bekliycegini söyledi iki kare foto alıp marşa basıyoruz

Aydın gişelerden çıkınca şafak abinin koordinatlarını ögrenmek icin telefon molası verdigimizde hazır durmuşuz sabah ayazında testesterona sogugu yiyince salıyoruz çayıra mevlam kayıra diyerekten foto şipşak aybars boş durmamış

Nazilli girişinde yeniden şafak abinin son koordinatları alıyoruz 15 km kdar ilerde çayı güzel bir yerde bizi bekledigini cıtır simit ve peynir aldıgı bilgisini aldıktan sonra sıka sıka ilk mola yerimize varıyoruz..

Benzin fişlerine baktım ama bu benzin istasyonun adını bulamadım çay ücretsiz güleryüzlü esnaflık wc tertemiz aslında denizliden yakıt alıcaktık ama bu esnaflıgı boş geçmeme kararı alıp depolarımızı doldurduk

ilk moladan ayrılış denizli 60 km..

Acıpayamı geçtikten sonra Arifin inazuma acıkmış hem yemek hem ihtiyaç molası icin yaklasık 130 km sonra Keloğlan tesislerinde duruyoruz yiyip icip geyige sarıyoruz ki ne sarmak 1 saat 20 dakka olmuş biz oturalı hoop bir zengin kalkışı topuk antalya

Antalyaya 20 km kala sigara molası.. hasta işi fazer dan seçmeler

Burdan sonra Antalya çıkışında bir benzinlikten yakıt ikmali yapıp durmadan devam ediyoruz biraz yorulduk biran önce cadırları atıp dinlenmek istiyoruz..

Ve Engin pansiyon kamping Çıralı ya varış. trip 541 gösteriyor benzin almadan önccede 15 km kadar vardı ilk gün 550 yi deviriyoruz..

Çadırlar çadırlarrr

Biraz yemeklik alısveris yapıp geliyoruz ve Şafak abinin dipsiz kuyu valizlerden çıkan bir sürü ekipman allet edevat tencere tava caydanlık tüp vs (gezi boyunca söyledim abi korkuyorum buzdolabı cıkartıcaksın topcaseden diye ) malzemeyi ayarlayıp hemen bir tavuk sote çekiyoruz ki ufff tabi sadece pişme anı var o kadar acıkmışız ki tavuk 1-2 dakkada buharlaştı haliyle fotograf flan hak getire

Yanann bir taş var diyorlar la diyuorm daş yanarmı hadi diyoruz gidelim ben biraz mızmızlansamda bennide kaldırıp götürüyorlar daga cıkçaz hazır ateşte yanıyormuşl zulamızdaki sucuklarıda yanımıza alıyorz

yanartaşın oldugu yerde günibirlik tesis bulunyor giriş ücreti 5 tl kişi başı müze kart vs geçmiyor kapıdaki dayıya 5 er lirayı ödüyoruz başlıyoruz daşa sarmaya Yanartaş ile ilgili mitolijik hikayeyi uzun uzadıya yazmak istemiyorum merak edip incelemek isteyenler için linki burdadır buyrun efenim http://tr.wikipedia.org/wiki/Yanarta%C5%9F

Uzunca bir dag tırmanışından sonra nefesi biyerimizden almaya başlıyoruz arifle.. bizim gençler hop zıp çıktılar biz baya geride kaldık çıkmayı düşünenler terlikle gitmesinler insanlar ine cıka taşlar yuvarlaklaşmış basıp kayıyorsunuz adımlarınıza dikkat edin bizim gibi gece çıkıcaksanız yanınızda fener yahut telefonunuzda el feneri uygulaması yüklü olsun gece 11 den sonra yukarı salmıyorlar

Selamin aleyküüüümm

Ateşe selam zucuğa devam

Şafak abiden yine ince çalışmalar el emegi göz nuru

bir poşet sucugu katledip yuvarlanmadan sag selim deniz seviyesine iniyoruz 3 km mesafedeki kamp alanımıza dönüp koca bir demlik cay demliyoruz o yorgunlugun üzerine öyle bir geliyorkii olsada içsek

Laf sohbet yolculuk kritigi derken saat 2 oluyor yatalım diyoruz sabah erken kalkıp olimposu gezicez arkasından bol virajlı kaş yolları bizi bekler

Sabah fotograf çekimi için 5 gibi aybars kalkıp gidiyor güneşi yakalamaya Çıralıdan güzel görüntüler sizlerle buyrun efenim

Karpuzun manzarayla ne alakası var diceksiniz fakat kumsalda yetişen karpuz ilk defa görüyoruz şaşırdık

Caretta caretta yumurtlama yuvaları koruma altına alınmış

Sabah suyuna çıralı plajında giriyoruz karşıki dağlar olimpos

Kahvaltı hazırlanırken hamak keyfi..

vaktiniz varsa yürüyerek yarım saate gidebilirsiniz olimposa biz kaş a devam edicegimiz icin motorlarla gittik..

Biraz kumsal yürüyüşü

olimposa devam

olimpos ve cıralı sahili kuşbakışı

O bir kuş o bir uçak o bir ulen bizimkilermiş onlar keçiler rahat durmamış tepelere çıkmış

olimpos bitti dönüp çadırları toparlayıp yola çıkma vakti

usta endurocu şafak abiden ybr su geçişi

Ve toplanma vakti

birazda kedi sevmece vee hazırız

Engin pansiyondan ayrılıyoruz cadır bası 30 tl di konustuk 20 liraya düştü güzel esnaf kahvaltı fena degidi denize en yakın konaklama yerlerinden birisi cadır istemezseniz pansiyon hizmetide veriyor bunun dışında bir sürü bungalov ev cok degisik pansiyonlar var her bütceye uygunu bulunur turist kalitesi yüksek çer çöp yok heryer pırıl pırıl biz cok begendik herkese Çıralıyı tavsiye ediyoruz.

Yollar bizi bekler..

2. gün yolumuz 127 km gözüksede önümüzde 130 kadar viraj var biran önce virajlara kavuşma amacıyla yanıp tutulşuyoruz 10km agacla cevrili yolun ardından anayola cıkıyoruz cantalarımızın saglamlıgını kontrol edip ince ince gazlıyoruz

azımızdan salya aka aka viraj yaptıgımızdan kimse ne fotograf icin durmadı ta ki bu manzarayı görene kadar

Selam Kaş biz geldik

biraz soluklanıp tekrar marş yapıyoruz merkeze inip konaklıyacagımız Kaş kampingi bulup yerleşiyoruz fiyat adam bası 20 liraya anlaşıp giriyoruz iceri kamp alanı azına kadar doluydu motorları aşağa salmadılar hatta iceri alana kadar baya çene patlattık en son dayanamayıp girişn kenarında bir yer gösterdiler oraya yavrucagızlarımızı koyup esyalar sırtımızda cadır yerimize indik.Çıralıdan çıkış saatimniz 2 yi geçtigi icnin hava kararmaya başladı kahvaltıyla duruyorduk cok acıktık gün ışığıyla hemen çadırları kurduk inceden bir duş alıp karnımızı doyurmak vemerkezi dolaşmak için çarşıya indik. Kapıdaki görevli arkadasla kısa sohbetten sonra bize önerdigi restauranta gittik. ismi Lezzet durağıydı sanırım yemekler bol kepçe fiyatlar çok makul kaş ta degilmiyiz noluyor ule dedik vs yemekler lezizdi kardeş bu makarna neden az diye söylendim aldı tabagı tepeleme doldurdu uzerini yogurtladı getirdi esnaflıkları müthiş kesinlikle ugrayın sabah kahvaltı icin gittik yine yemek yedik ayrıldık te okaa güzeldi

Sabah çadırdan manzaramız

Bu kadar berrak su daha önce görmemiştim ufuk dalgıclık işinden anlıyor kaş ın dünyada bozulmamış sayılı resiflerden oldugunu her yıl dünyanın farklı yerlerinden dalış okullarının burda buluştugunu anlattı akşam çarşıda gezerken Dünya Serbest Dalış Rekortmeni Şahika Ercümen i gördük daha dogrusu ufuk gördü gitti bi selfie çekti geldi bana fotografı atmadıgı icin sizlerle paylaşamıyorum burdan onu kınıyoruz

sabah bizim şipşakçıkar üşenmeden yine erken kalkıp merkeze inmişler fotograflayıp gelmişler

aksiyon kamerası sagolsun su altı işinede başladık
    milli olmayan yandan dalgıçımız ufuk

aybarsın akşam aşıladıgı ağaç çok kral kask eldivenyapmış

saat öğle oldu Fethiye yolları bizi bekler toplanıp uzuyoruz..

Dün aslında burası sanıp fotograf cektigimiz yerin aslında burası oldugunu anlıyoruz e şortları havluları diplerde bıraktık bir yandanda yola bizle çıkamayıp bugun fethiyede buluşacagımız Yüksel abi izmirden yola çıkmış fethiyeye geliyor içimiz gitti denize giremedik ama buranın bir rövanşı olucak

Kaputaj plajı nam ı deger mavi plaj hakket çok mavi

ESGEL, kemboo, tkdkmn ve 11 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    MT 07
    Fethiyeye 30 km kadar kala bir cay molası icin duruyoruz

dayı dizligi taktı denedi saglammış onayını aldık

moladan kalktık 2 km olmadı bana bir it saldırdı ki sormayun kameradan ekran görüntüsü aldım videoyu kesip onuda paylasıcam kimse denk gelmesin boyle hayvanla karsımdan gelen araclar bile korktu korna cala cala kopegi kacırmaya ugrastılar

Fethiyeyi mugla istikametine 15 km kadar cıkıyorsunuz Katrancı koyuna gelmek için. DEvlet işletmesi cadır fiyatında malumunuz pazarlık yapamıyoruz çadır başı günlük 28 tl ücret alınıyor 4 kişiye kadar kalabiliyorsunz

Böyle ormaniçi bir yer denizle orman bütünleşmiş halde

şipşakcılar yine keşifte

Yüksel abi geldi çadırları kurduk fethiye merkeze geciyoruz hem tekne turu işini ayarlıcaz hem yemek yiycez hemde lise arkadaşım,kardeşim Murat burda müzisyenlik yapıyor ona ugrayıp hal hatır sorucaz

fethiye merkez,çarşı,barlar sokagı

Muratın çaldıgı yerdeyiz Şahane cafe&bar

güzel kardeşimin bize jesti yanarlı dönerlisinden meyve tabagı

Sabah bu manzaraya uyanmak

ERkan kalktık planımız sabah saklıkent ögleden sonra kelebekler vadisi hadi bakalım düştük yollara

hoop anında saklıkentteyiz 40 km kdar yol geldik önce kahvaltı bugun uzun olacak

mustafa kaptanı yadettik burda olsa kesin yatardı dedik yüksel abi vekaleten yattı

saklıkent girişi yine 5 tl ve yine müze kart geçersiz

Bu fotograf sizler için el değmeden hazırlandı

Boşbogazlı Teknecinin lafına kandık saklıkent dönüşü ölüdenize vardıgımızda saat 3 tü ve kelebekler vadisine giden tekne vs bisey ortada yoktu asabımız bozuldu baya sövdük çok sövdük öyle böyle degil iyi sövdük neyse dedim moral bozmak yok saglam bir mangal patlatır acısını cıkartırız sinirden bu arada yine fotograf vs ceken olmamış döndün güzel bir alısveriş arkasından tüm mangallar yansınn

MAngalın arkasından tek tek motorların zincir temizligini yaptık güzelce yagladık iki sevdik okşadık gönüllerini aldık

günaydın

Panoya resmen tecavüz etmişiz

inceden toparlanmalar saat 11 de kelebekler teknesi bizi bekler..

Kelebeklerden sonra izmire dönüş yoluna cıkıcagımız icin dünden konsup ayarladıgımız park yeri güvenilir oldugu icin tüm ekipmanı yükledik yola düştük ölüdenizde motorları emanet ettik degerli esyalarımızı yanımıza alıp atladık tekneye

şelale şelale dediler geldik az uz bi su akıyor depar atmaya gerek yokmuş

gezdik tozduk birazda yüzdük tekne saati geldi geri dönüyoruz yolumuz uzun 360 km dönücez

Bizim eşekler bıraktıgımız gibi duruyor hazırlanıp düşüyoruz yollara

gökovada mola veriyoruz kalan yolumuz 245 km

Herkes sag salim evine vardı 2 tane kırmızı ışıga az takılsak belki bizde ıslanmıyacaktık neyseki eve 1 km kala yagmur patladı 1-2 dkka icinde bu hale geldik yolda denk gelmedigimize

Trip sayacım 1381 gösteriyor ilk sıfılamadaki 15 km yide eklersek 1400 ü bulduk sayılır

Bu gezide bana eşlik eden abilerime kardeşlerime sonsuz teşekkürler ediyorum.. Aynı güzergaha birdaha çıkacak olsam 10 günden aşşa çıkmam birsürü kahverengi tabelaya ugrayamadık cogu yerden ateş almaya gelmişçesine çarçabuk geçtik özellikle kekova içimde kaldı bu rotayı düşünen varsa 4-5 güne sıgmıyor.. 6000 küsür fotograf arasından derleyip toplayıp paylastıklarımı sabırla inceleyen gezimize ortak olanlara, biz yollardayken sürekli halimizi hatrımızı soran eşlerimiz, Destegini esirgemeyen İZMİR MT ailesine ve tüm dostlarımıza selam olsun iyiki varsınız..

Mt07 utk trn
    mt07 abs deepfar ufuk
    fazer 6 Aybars
    inazuma 1 Arif
    inazuma 2 Yüksel abi
    Ybr 125 Şafak abi (abi saygılar sevgiler hürmetler anladın sen onu )

Genel giderler Şahsım olarak:
    Konaklama:63 TL
    Yakıt :270TL-mt07 330TL- Fazer6 220tl- inazuma ybr yi hiç karıştırmayın
    Yemek :120TL
    ıvırzıvır:50TL
    ÜCretli geçiş, tarihi turistik yer giriş ücretleri:45TL
    Apices, KocaReiSs, kemboo ve 23 diğerleri bunu beğendiler..

ESGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    benim yok oğlumun ki Jinlun 250S
    süper bir gezi olmuş bizimle paylaştığınız için teşekkürler...
    utk_trn bunu beğendi.

35sdk89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT09
    İzmir MT sizinle gurur duyuyor tekerinize sağlık kardeşgiller
    utk_trn, KAFKAS35 ve tkdkmn bunu beğendiler.

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Utkan bizi geziye götür
    mkaptan ve utk_trn bunu beğendiler.
    "CaRPe DieM"

mkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    Utkanım,
    Bu kadar fotoğrafı sabırla tek tek yüklediğin,güzel anlatımın ve mükemmel gezinizi bizle paylaştığın için teşekkürler.
    Bir dahaki gezilerde beraber olmak farz oldu artık
    utk_trn, tkdkmn ve KAFKAS35 bunu beğendiler.

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Paylaşım için sağolasın
    utk_trn bunu beğendi.

Motosikleti
    MT07ABS / FZ09
    hepsi cok guzel fotolar.
    paylasim, anlatim, detaylar icin cok tesekkurler
    ilham verdiniz...
    bize de bi gun kismet olur insallah
    tekeriniz duz bassin
    selamlar
    utk_trn bunu beğendi.

..Carmentality.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar fotolara imrenerek baktım , harika yerler, Keyifli bi gezi olmuş. Kazasız belasız sorunsuz tamamlamanıza sevindim.
    Paylaşım için Teşekkürler
    utk_trn bunu beğendi.
    Passionately in love with Motorcycle

mkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Utkan bizi geziye götür
    Sen kendi önünden ye la
    utk_trn ve cihan54 bunu beğendiler.

KAFKAS35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Bu güzel geziye katılan güzel arkadaşlara teşekkürler.Fotoğraflar ve paylaşım süper olmuş.Sağol Utkan.
    tkdkmn ve utk_trn bunu beğendiler.

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Güzel gezi olmuş...

Fazer'ın yakıt tüketimi ayrıntılı olarak alabilir miyim? Tam olarak anlayamadım çünkü MT-07 Fazer'ın bir buçuk katı yakmış gibi anlaşılıyor?

Yani kat edilen yol, lt/100km, tahmini ortalama hız vs.?
    utk_trn bunu beğendi.

EGE YELI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    süpersiniz kardesim Allah icinize sindirsin, tekeriniz daima düz bassin
    utk_trn bunu beğendi.
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene

Motosikleti
    MT 07
    Alıntı ESGEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süper bir gezi olmuş bizimle paylaştığınız için teşekkürler...
    vakit ayırıp incelediginiz icinn biz teşekkür ederiz

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:12 ----------

Alıntı 35sdk89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmir MT sizinle gurur duyuyor tekerinize sağlık kardeşgiller
    teşekkürler komşunun haylaz çocuğu bey bidahakine sizleride aramızda görmek isteriz

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:14 ----------

Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Utkan bizi geziye götür
    Sen cezalısın.. otur, sıfır! yok sana gezi

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:17 ----------

Alıntı mkaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Utkanım,
    Bu kadar fotoğrafı sabırla tek tek yüklediğin,güzel anlatımın ve mükemmel gezinizi bizle paylaştığın için teşekkürler.
    Bir dahaki gezilerde beraber olmak farz oldu artık
    Beyefendi gezimiz esnasında sizi defalarca arayıp kudurttugumuzun farkındayız birdahaki gezide yerini önden ayırttım geliyorsun iişte okkaaa

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:19 ----------

Alıntı TEKNECI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hepsi cok guzel fotolar.
    paylasim, anlatim, detaylar icin cok tesekkurler
    ilham verdiniz...
    bize de bi gun kismet olur insallah
    tekeriniz duz bassin
    selamlar
    En kısa zamanda istediginize kavuşmanızı dilerim sizlerinde paylaşımları bizlere ilham oluyor hepbirlikte yuvarlanıp gidiyoruz

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:22 ----------

Alıntı mkaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen kendi önünden ye la
    bu sene gelsin festivale hesabını çıkartcaz onun kamyoncu sen sakin ol bakam

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:24 ----------

Alıntı KAFKAS35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu güzel geziye katılan güzel arkadaşlara teşekkürler.Fotoğraflar ve paylaşım süper olmuş.Sağol Utkan.
    sizlerle güzel oldu Yüksel abim devamı gelicek

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:27 ----------

Alıntı kadango adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi olmuş...

Fazer'ın yakıt tüketimi ayrıntılı olarak alabilir miyim? Tam olarak anlayamadım çünkü MT-07 Fazer'ın bir buçuk katı yakmış gibi anlaşılıyor?

Yani kat edilen yol, lt/100km, tahmini ortalama hız vs.?

1400 km de mt07 toplam 270 tl yakıt harcadı fazerimiz ise 330 TL Antalyaya inene kadar sakin sakin geldik 90-110 arası antalyadan kemer istikametine döndükten sonra fethiyeye kadar sürekli dar keskin virajlar vardı 1. dolu 2. dolu sürekli sıka sıka o yolları bitirdik hemen her şartta kullanımın tüketim degeri budur mt den 1 depo fazla yaktı diyebiliriz kısaca egzoz kn filtre vs dolu fazer

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:31 ----------

Alıntı EGE YELI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süpersiniz kardesim Allah icinize sindirsin, tekeriniz daima düz bassin
    Teşekkürler sayın abim seneye sizin yaptıgınız gibi bir türkiye turu istiyorum umarım gercekleştirebilirim iyi dilekleriniz icin teşekkürler
    cihan54 bunu beğendi.

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    utkan valla helal olsun resimleri yüklemek bile bir mesele geç oldu fakat zevkle okudum

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    ilk wc molasındaki fotoyu görünce kapattım !

MCV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mcx-Kuba KEE100-RKS Winner200- Hero XPULSE 200
    Zevkle okudum.Güzel bir gezi yapmışsınız.Ekipte güzel.Resimlerde süper.
    O mıntıkanın her adımı görülmeye değer olduğundan zaman yetmemesi normal.
    Paylaşım için teşekkürler.
    https://www.youtube.com/channel/UCsQMNz8EBD5jqoRCOlr-72Q

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Tebrik ediyorum,
    Çok güzel gezmişsiniz

MNS-FZ6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda1000RR
    Çok güzel bir gezi olmuş tebrik ederim. Darısı bizim başımıza

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    iyi foto yüklemişsin görsel zenginliği olmuş valla...

aybarsın fazer canavar bakıyor valla...kendisinin adonisleri de gözlerden kaçmıyor maşallah..

daha nicelerine çıkarsınız inşallah

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler