Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Van Gölü Çevresi Gezi 887 km

Motovento
    REKLAM ALANI
    adm12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda msx 125. SYM sympony 200i
    Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bir coğrafya vesselam,iyi işler çıkartıyor ve iyi fotolar çekiyor ve bu ilgi çekici,bir o kadarda güzel yerleri gezip bizlerle paylaşıyorsun,ben eskişehirdeyim oraları hiç görmedim,havası nasıl bilmiyorum ,ama doğasını sayende görüyor ve izliyoruz özellikle forumdaki arkadaşlarla tanışmanı takdir ediyorum,
    muradiye şelalesi tam anlamıyla doğa harikası,oradaki çoban köpekleri baya ürkütücü geldi bana,cbf150 de yakışıklı motormuş,inci kefallerininde üreme zamanı galiba tv den izlemiştim,kısacası 10 numara bir gezi olmuş ,HELAL OLSUN KARDEŞ,saygılar...
    Çok teşekkür ederim hocam. Uzun süren kışların ardından buralar mayıs ve haziran aylarında yem yeşil oluyor. Buralarda keşif edilecek cok yer var.
    Fırsat bulursanız buraları muhakkak gezin cbf niz sizi üzmeyecektir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Cbf150
    Elinize yüreğinize sağlık güzel bir gezi olmuş
    adm12 bunu beğendi.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    anlatıma bayıldım resimler süper.... adamın gezi planlayası geliyor...
    adm12 bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

serdar23_Bilgem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Güzel bir gezi olmuş, tebrikler.

Paylaşım için teşekkürler.

.
    adm12 bunu beğendi.

suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Çok güzel bir gezi olmuş kardeşim.Eline,ayağına sağlık,kazasız nice güzel geziler dilerim..
    adm12 bunu beğendi.

Motosikleti
    2002 Aprilia Atlantic 500
    Motosiklet.net forumu bir kez daha amacına ulaşmışBirbirini hiç tanımayan insanların forum sayesinde buluşup,arkadaş olmaları,gezmeleri,yardımlaşmaları harika bir şey.Sanırım artık doğuda terör korkusu artık bitti,zira eskiden tek başına bu tip geziler yapmaya kolay kolay kimse cesaret edemezdi.
    adm12 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı suato21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir gezi olmuş kardeşim.Eline,ayağına sağlık,kazasız nice güzel geziler dilerim..
    hakan_czy ile senden söz ettik keşke oda buralarda olsa idi dedik.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Cok guzel bır gezı okumaktan cok keyıf aldım fotograflar ıse bır haylı guzel bırcogu cercevelık

Tekerınız duz bassın.
    adm12 bunu beğendi.

Bir gezi ve gezi raporu bu kadar güzel olur.Tam isyediğin gibi.Gezdiğin her yer hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmuşun.Tebrik ediyorum.Daha nice geziler diliyorum.
    adm12 bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Çok güzel bir gezi tebrikler
    adm12 bunu beğendi.

hakan_czy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 S
    yol arkadaşım yeni girebildim siteye çok güzel anlatmışsın eline sağlık yine bekliyorum (sana bahsettiğim rotayıda biara yapalım sitedeki arkadaşlarda davetlimdir) bu hafta sonuda artos zirveye çıkacağız inşallah merak edenler gelsinler.pazar sabah 04:00 te inşallah crf çıkar bu arada videonu ve fotoğraflarınıda en kısa zamanda ekliyecem aklımda bu aralar vaktim olmuyor.
    adm12 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı hakan_czy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yol arkadaşım yeni girebildim siteye çok güzel anlatmışsın eline sağlık yine bekliyorum (sana bahsettiğim rotayıda biara yapalım sitedeki arkadaşlarda davetlimdir) bu hafta sonuda artos zirveye çıkacağız inşallah merak edenler gelsinler.pazar sabah 04:00 te inşallah crf çıkar bu arada videonu ve fotoğraflarınıda en kısa zamanda ekliyecem aklımda bu aralar vaktim olmuyor.
    Teşekkür ederim. Zaman ayarlayabilirsem gelirim. Artos tırmanışının fotoğraflarını muhakkak paylaş merak ediyorum.

hakan_czy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 S
    Alıntı adm12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim. Zaman ayarlayabilirsem gelirim. Artos tırmanışının fotoğraflarını muhakkak paylaş merak ediyorum.
    ayıp ettin tabiki paylaşıcam buarada teşşekkürler beni fena krosscu yapmışsın sitede en az benim kadar iyiydin arazide ilk defa asvalt dışı süren biri için mükkemmel denebilir artos fotolarını görünce sen de kross tarzı bişeyler bakmaya başlıyacaksın seninde içinde var doğa ile iç içe olmak demedi deme.
    adm12 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı hakan_czy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayıp ettin tabiki paylaşıcam buarada teşşekkürler beni fena krosscu yapmışsın sitede en az benim kadar iyiydin arazide ilk defa asvalt dışı süren biri için mükkemmel denebilir artos fotolarını görünce sen de kross tarzı bişeyler bakmaya başlıyacaksın seninde içinde var doğa ile iç içe olmak demedi deme.
    Zaten öteden beri krosa ilgim var. Her an aklımı çelebilirsin.

Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    hakan_czy ile senden söz ettik keşke oda buralarda olsa idi dedik.
    Daha Urfa'dayım geçici görevin bitmesine 7 gün kaldı..Ondan sonra D.bakır'dayım yine,bende sizinle olmayı çok isterdim.Hakan beyle,irtibata geçmeye çalıştım ama bilmiyorum..Güvenemedi bana herhalde,canı sağolsun..Forumda daha önce paylaşmıştım,emanet verdiğim motosikletim,kaza yapmıştı.Sattım şuan motosiklet yok gezi için,elimde scooter kaldı sadece..Daha ne alacağıma karar veremedim,kazasız sürüşler dilerim kardeşim..
    adm12 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı suato21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha Urfa'dayım geçici görevin bitmesine 7 gün kaldı..Ondan sonra D.bakır'dayım yine,bende sizinle olmayı çok isterdim.Hakan beyle,irtibata geçmeye çalıştım ama bilmiyorum..Güvenemedi bana herhalde,canı sağolsun..Forumda daha önce paylaşmıştım,emanet verdiğim motosikletim,kaza yapmıştı.Sattım şuan motosiklet yok gezi için,elimde scooter kaldı sadece..Daha ne alacağıma karar veremedim,kazasız sürüşler dilerim kardeşim..
    İş nedeniyle bazen uzun zaman foruma bakamaya biliyor. Ondan ulaşamamış olabilirsiniz. Bizzat kendisi sözetti sizden. Ben de mesaj yolladıktan bir kaç gün sonra ulaşmıştım.

Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    İş nedeniyle bazen uzun zaman foruma bakamaya biliyor. Ondan ulaşamamış olabilirsiniz. Bizzat kendisi sözetti sizden. Ben de mesaj yolladıktan bir kaç gün sonra ulaşmıştım.
    Diyarbakır'a yolu düşen,tüm dostları beklerim,başımın üstünde yeriniz var..saygılar...
    Bahar Bulaştı Ya Hayata, Ağaca, Suya, İçimde Öyle Bir Seyahat Kımıldıyor Ki, Diren Direnebilirsen.Yüreğim Bavulunu Toplamış Çoktan .Ruhum Sırtlamış Çantasını.Uzaklar Çekiyor İçimdeki Seyyahın Tasmasını..

fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok güzel bi gezi olmuş, elinize ,tekerinize sağlık, Hakan ile buluşup gezmeniz de çok iyi olmuş, nerelere çıkmışsınız öyle, helal olsun, paylaşım için teşekkürler
    adm12 bunu beğendi.

EGE YELI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    harika fotolar ellerine saglik
    adm12 bunu beğendi.
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene

kralaslan_21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Çok güzel bir gezi. Van gölüne girmenizi tavsiye ederdim tabi şimdi daha soğuk ama Ben Temmuzda bile girdiğimde yine soğuktu hiç sıcak görmedim o gölü. Tekerine sağlık yolun her daim açık olsun...
    adm12 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)